Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ειναι μια λατρεια που δεν φευγει :woohoo: :woohoo: :woohoo: i love greek mousaka :laugh: :laugh: :laugh:

αντε συμπεθερα κανονισε αυριο να κανουμε το απογευμα καμια κληση skype να τα πει κ το ζευγαρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

pou nartho mari me tin kilia sto stoma esios eimai ston 8o!!!!! tha ertho konta tin protoxronia!!! vaftizei i kouniada moy tin mpempa tis apote sigoura tha ta poume!!! diakopes xristougenon me to kalo athina fetos!!!! apote tha vrethoume den tha doulevo kiolas!!! teleia tha einai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΕΞΩ!!!!ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΤΟΝΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;;ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧ.ΜΕ ΤΟΜΙΚΡΟ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΗ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :angry: ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΗΛΙΚΙΑ ΤΕΛΙΚΑ...

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΙΚΑΡΑ ΜΑΓΕΙΡΗΣΑ!!! :P ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΧΑΡΑΚΗΣ;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;

ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟΦΑΣΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ ΕΙΧΑ ΤΑΞΗ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ...ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ...ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΑΡΑΒΙΑ ΠΑΝΙΚΟΣ!!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΙΣΗ ΧΙΧΙΧΙ!!!!

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΟ ΤΙ ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ!!ΚΑΛΕ ΤΙ ΑΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟΚΕΙ;;;ΕΔΩ ΓΥΡΗΣΕ ΝΟΤΙΑΣ...ΘΑ ΚΑΟΥΜΕ ΠΑΛΙ!!

ΤΙΑΛΛΑ;;;ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ;;;;

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι κανετε ??

εμεις πριν λιγο γυρισμα πηγαμε κουνιες παιδοτοπο κ για μαμ τωρα δινουμε ενα μικρο ματς γιατι ο χαρης θελει να κοιμηθει στο κρεββατι μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete?kalisperoudia!eimai ena ptwma...piga sti douleia simera,den stamatisa ena deuterolepto..kai fusika (autii i moutza pou sas elega) mou leei to boss ksereis i kopela pou eixame kai leipei me adeia gennas telika den tha paraitithei..tha ksanagurisei!ouf!ti na pw?na dw ti allo tha mou sumvei aman pia!

bikaki na steilw enan courier na parei ligo mousaka?thalw ki egw...

tonia exei dikio to bikoulini..i ilikia einai..asta!!ola ta idia kanoune..peisma paidi mou..ekei to diko tous!!

antrianaki mou kala eisai?aman me to msn..ti pragma ki auto!

lenaki etsi se thelw..oloi na upotassontai sti lenaaaaaaaaaaraaaaaaaa..xixi

tzef geia sou!kalws mas irthes..leukada forever!!

katerinaki tha mpeis katholou i diakopareis ki oute na mas peis ena geia?xixi plakitsa kanw..kala na pernas boubou!

filakia stis upoloipes!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΑΚΙ;;;ΠΩΣ ΠΑΣ;;;ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΤΗΝ ΧΑΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ;;Η ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ;;;

ΒΙΚΟΥΛΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ;;ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΠΤΩΜΑ ΑΠΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΤΛ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΕ;;ΕΜΕΙΣ ΟΦ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΑ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΑΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΡΙΕΡ ΜΕΤΑ ΠΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΛΙΓΟ ΜΟΥΣΑΚΑ!!ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΜΥΡΗΣΕ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΛΕΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΥΣΑΚΑ!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa!!bikoulini..kala esu pou eisai ki egguos..egw i gourounitsa!!!

nai tin exasa ti douleia..mou fainetai pws me doulepse..evgala ti lantza tou iouliou pou i alli eleipe logw adeias gennas kai twra..xalia!kai mou to eipe sti mesi tis vardias..imouna etoimi na ta vrontiksw ola katw kai na fugw pou leei kai to asma..exe xarei omws...giati den tha plirwnomouna an den kathomouna..opote..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα αφηστε τους κουριερ κ ελατε απο εδω να το τσακισουμε...τελικα υπεκυψα στον εκβιασμο του ελεγα χαρακη θα πας στο δικο σου κρεββατι για νανι κ εκεινος επεσε κατω στα πατωματα κ ουρλιαζε μη μαμαααααααα...κ επειδη σκεφτηκα οτι θα μου φερουν τη προνοια ακουγωντας ενα παιδι να φωναζει μη μαμα του λεω ανεβα :angry: αλλα τωρα κοιμηθηκε κ το παω στο κρεββατακι το δευτερο ματσ θα το δωσουμε στις 6 που παλι θα το κερδισει γιατι με πιανει πανω στον υπνο κ δεν τη παλευω για πολλα

αχ τι τραβαω θεε μου λυπησουμε!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ....ΟΛΕΣ ΟΙ ΔΟΥΛΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΙΔΙΩΣ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ....ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!

ΩΡΑΙΟ ΑΣΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ;;;ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΝΤΙΞΩ ΟΛΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΩΩΩΩ ΟΠΑ ΟΠΑ!!!ΧΙΧΙΧΙ!!ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΣΤΕΙΟ!!ΟΕΟΟΟ!!! :):) :silly:

ΒΙΚΑΚΗ;;;ΤΟ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΑΚΟΜΑ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax re bikaki..min eisai toso ma tooooooooooso skliri me to xarouli!!xaxa!ti na ta kanoume mwre ta antrakia mas?prepei na upokuptoume pou k pou alliws ti noima exei?stratiwtakia einai?vevaia..kalo kouragio gia tis to prwi..!na dw ti tha ginei ama gurisei o nikos kai ti thesi tou exei parei allos antras!!xaxa!meneis kai makria re biki..pws na erthw?den odigw kiolas!!alliws..tin eixes katsei..ekei tha erxomouna kai tha etrwga olo to tapsi...xaxa..egw i xontrelo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ιωαννα μου δυστηχως επειδη δεν ειμαι σκληρη κ του κανω ολα τα χατηρια τα τραβαω ολα κ με εχει καβαλησει κ δεν ακουει...ξερει οτι περναει το δικο του...

δεν εχω προβλημα να κοιματε που κ που αλλα το θεμα ειναι οτι το δενει σχοινι κορδονι...

πρεπει να μαθει οτι ολη μερα ειμαστε μαζι αλλα το βραδυ ο καθενας στο κρεββατι του για μενα αυτο ειναι το σωστο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exeis dikio!ki egw tis idias apopsis eimai.egw merikes fores kana mesimeri ton afinw sto diplo..alla to vradu apokleietai!ta xristougenna mas eixe kanei gia kana 20imero ena kapsoni..pidage apo tin kounia epi 2 wres gia na erthei na koimithei mazi mas.kai to kagkelo terma panw..eytuxws pou eixa moketa..alliws..!omws emeis ekei...ton pigainame pali pisw...wspou meta apo toso kairo to pire apofasi..kai den to ksanaekane!ama to vgaloume to kagkelo den kserw vevaia ti tha ginei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα κοιματε σε κρεββατι οποτε οτι γουσταρει κανει,κ εγω το μεσημερι δεν εχω προβλημα...αλλα το βραδυ ειναι βραδυ να περνουμε λιγο αερα ο ενας απο τον αλλο...

κ εγω ετσι του κανω τωρα το εχει δεσει γιατι λειπει ο νικος κ περυσι το καλοκαιρι τα ιδια καλα ειχαμε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εχει προστατευτικο στη μεση..αλλα κ εδω οατν κοιματε δεν πεφτει...

αυτο ειναι το θεμα οτι ειμαι μονη μου αντε μεθαυριο παει η μια εβδομαδα τι εμεινε αλλες 4 σιγα το πραγμα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου και καλο μηνααααα!!!!

Τι κανετε;;; Χα! Κοιμαστε ακομα ε;; :laugh:

Εγω πριν λιγο εβαλα τα γεμιστα στον φουρνο και εκατσα! Οποια θελει

ας ερθει να φαμε!! :laugh: Σας κανω το τραπεζι!! :silly:

Η μεση μου ρε κοριτσια με πεθανε! Τι θα κανω;; Θα το πω στον γιατρο μπας και μου γραψει κανενα μασαζ αν εχει για εγκυους!

Αποφασισαμε να ερθουμε Ελλαδα τελικα με αμαξι! Θα το τολμησω και ο θεος βοηθος! Να δουμε τι θα πει και ο γιατρος :blink:

Τι διαβασα;;;Ξεχασα! :lol: θα επανελθω αργοτερα! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες τι κανετε??

ποτε καλε φτασατε τις 13 σελιδες γρηγορες ειστε,γλωσσα δεν βαζετε μεσα σας???χαχα!!!!

εγω τελικα ειμαι αιγινα.καλα ε??με την μικρη διακοπες και μονη μου τρεχω χειροτερα απο οτι στο σπιτι γιατι εχω και της δουλειες εχω και την θαλασσα ,χαμος ασε και ο αντρας μου ειναι μια χαρα στην αθηνα,νομιζω τελικα οτι αυτος κανει διακοπες καλυτερες στην αθηνα!!!!!!!!!!!θα σας απαντησω καθυστερημενα για τις ερωτησεις σας!!

joanaki μου δεν θελω 2 γιατι νιωθω πολυ κουρασμενη και δεν θελω αλλον μπελα στο κεφαλι μου,δεν με πειραξε που δεν ημουν εγκυος απλα νιωθω οτι δεν εχω δυναμεις και απο την αλλη ο αντρας μου δεν βοηθαει πλεον καθολου!!!

λενακι αντε αν ερθεις ελλαδα να σε γνωρισουμε απο κοντα θα κανουμε συναντηση ολες οι μανουλες 2008,ε???κοριτσια τι λετε???

μανουλα 3 αν αντεχεις κανε και 4 μπεμπε!!!!

κατερινακι τι κανεις εσυ καλε χαθηκες???

βικουλινι τι κανει το μωρακι σου????καλα ειναι αντε κοντευεις??

βικυ εσυ καλα εισαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...