Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No15


Recommended Posts

δεν σε πιστεύω βρε Αναστασία!!!ακόμα εδώ είσαι;;;;:-0

μάλλον έρχεται η σειρά σου αφού είδες και αυτή τη βλέννα με το αιματάκι που λες...

όσο για το σίδηρο μου είπε η γιατρός μου αλλά το γράφει και μέσα στις οδηγίες να περιμένω μια ωρίτσα πριν φάω κάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

soupitsa έγραψε:

Καλημέραααα!!!

μαρια@ έγραψε:

Αυτό ακριβώς σκέφτηκα και εγώ!!! Θέλετε να στέλνουμε η μία στην άλλη??? θα είναι καλή δικαιολογία να τα καταβροχθίζουμε :P[/quote:27fqgpwn]

ναι ναι :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς όποιος έπερνε αγκαλίτσα την μπουμπούκα μου πάντα μόνο με πάνα αφού είχε πλύνει και τα χέρια με detol....πρώτα περνούσαν από το μπάνιο και μετά έβλεπαν την μπουμπού ;) και τώρα έτσι θα γίνετε και μην φανταστείτε πολύ κόσμο, για τις 40 πρώτες μέρες μόνο οι οικογένειες, η νονά και δυο γείτονες κολητοί.

και με το θέμα του τσιγάρου εξ αρχής όποιος έρχεται σπίτι και θέλει να καπνίσει βγαίνει στο μπαλκόνι, μέσα το απαγορεύουμαι σε όλους. Το τσιγάρο θα σβήσει αλλά η μυρωδιά μένει παντού!!!

Αναστασία μου γλυκιά με αφορμή την προχθεσινή αναστάτωση που δεν την ένοιωθα με έχει πιάσει τρελή ανυπομονυσία, και επειδή και η πρώτη μου κόρη ήταν κατηγορία καραμελίτσας δεν θέλω μια από τα ίδια :S

αχ και τώρα θα ήθελα λίγο από τον χθεσινό σου μουσακά μιαμ μιαμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι το ξέρω ότι ανοίγει η λεκάνη αλλά πονάω :(:(

μόνο εγώ πονάω τόσο πολύ? ή απλά είμαι πιο γκρινιάρα? :blink::blink:

είπαμε η Αναστασία θα γεννήσει μετά την Κυριακή!

ακούστε τον γκουρού εδώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

αχ ναι το ξέρω ότι ανοίγει η λεκάνη αλλά πονάω :(:(

μόνο εγώ πονάω τόσο πολύ? ή απλά είμαι πιο γκρινιάρα? :blink::blink:

Λες και εμένα γι'αυτό να με πεθαίνει ο προσαγωγός μου??? Μιλάμε για πολύ πόνο, κάποιες κινήσεις δεν μπορώ να τις κάνω σχεδόν καθόλου. Το είπα στο γιατρό αλλά δεν μου έδωσε πολύ σημασία :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες...

σημερα ειμαι λιγο καλυτερα δεν εχω κοιμηθει σχεδον καθολου εκανα συσπασεις κ καθε 5 λεπτα γυρναγα πλευρο γιατι μουδιαζα εκανα κ κανενα τεταρτο να γυρισω παει περασε η ωρα κ ξημερωσε.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

crazzymummy κ εγω το πιστευω οτι η Ανασταστια θα γεννησει μετα την κυριακη αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι αυτην η την αλλη η τον αλλο μηνα.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

πηγα κ πηρα νυχτικακια κ βρακακια για το μαιευτηριο να αρχισω κ εγω σιγα σιγα να ετοιμαζομαι γιατι δεν με βλεπω τελος Σεπτεμβριου αρχες σιγουρα... :blink::blink::blink::blink:

Αναστασια μου για εσενα τι να πω???? :blink::blink::blink:

λοιπον πηγενε στο νοσοκομειο κ πες του αποφασισμενη "ηρθα να γεννησω" κ ξεκινα το "push push" μονη σου μπορει η μικρη καραμελιτσα να το πιστεψει οτι ηρθε η ωρα κ να βγει.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Θεη μου+Μπελλα μου ακομα εδω!!!! :blink: δεν με θελετε στην παρεα σας??

Μαρια μου πληρως ενημερωμενη και εξοπλισμενη σε βλεπω!!!μπραβοο!!ολα για την ασφαλεια των μωρων μας!αχ σαν την δικια μου και η δικια σου.. :huh: ευχομαι να μην σε παει σαν εμενα!

Θεκλα θα σ'εμπιστευτω!! :lol::lol::lol::lol::lol: μηπως μπορεις να προσδιορισεις τη μερα?????για να ξερω..να προετοιμαστω ψυχολογικα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

CrazyMummy έγραψε:

Λες και εμένα γι'αυτό να με πεθαίνει ο προσαγωγός μου??? Μιλάμε για πολύ πόνο, κάποιες κινήσεις δεν μπορώ να τις κάνω σχεδόν καθόλου. Το είπα στο γιατρό αλλά δεν μου έδωσε πολύ σημασία :S[/quote:toz97gbt]

αυτο το εχω εδω κ μηνες μονο που τωρα εχει χειροτερεψει κατα πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

Θεκλα??????????????????

Ντορακι μου τι θελει να πει ο ποιητης???την κυριακη εχουμε 1/8...ποσο να παω η καημενη????

Αναστασια μου ο ποιητης θελει να πει οτι μαζι σου εχουμε χασει την μπαλα κ δεν ξερουμε τι να περιμενουμε :blink::blink::blink: ....μηπως η μικρη εχει μπερδεψει την εγκυμοσυνη με το φανταριλικη κ περιμενει να απολυθει στο 12μηνο??? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

an-n έγραψε:

Αναστασια μου ο ποιητης θελει να πει οτι μαζι σου εχουμε χασει την μπαλα κ δεν ξερουμε τι να περιμενουμε :blink::blink::blink: ....μηπως η μικρη εχει μπερδεψει την εγκυμοσυνη με το φανταριλικη κ περιμενει να απολυθει στο 12μηνο??? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:3hm1xic9]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Μου φτιάξατε το κέφι!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

an-n έγραψε:

Αναστασια μου ο ποιητης θελει να πει οτι μαζι σου εχουμε χασει την μπαλα κ δεν ξερουμε τι να περιμενουμε :blink::blink::blink: ....μηπως η μικρη εχει μπερδεψει την εγκυμοσυνη με το φανταριλικη κ περιμενει να απολυθει στο 12μηνο??? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:lort7rlt]

:silly: :silly: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: βρε λες????δεν ειχα σκεφτει αυτη την εκδοχη!!!

εμενα παλι με ποναει στο πιπι ρε κοριτσια..οταν καθομαι και παω να σηκωθω δεν μπορω να περπατησω..καγκελο μενω! :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδακι ως ειναι το αντρακι οσυ σημερα?????

να ειναι καλα τα κοριτσια !!!με κανουν και ξεχνιεμαι ειλικρινα!!!ευχαριστω κοριτσακια μου!!!!πραγματικα μου φτιαχνετε τη διαθεση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρούλα ξύπνησε σήμερα Αναστασία μου και έφυγε για δουλειά,σε ευχαριστώ! :kiss:

Εγώ πάλι ξύπνησα με νευράκια και δεν είχα πολύ όρεξη,θα ξαπλώσω στον καναπέ μου κ δεν θα κάνω τπτ μέχρι το απόγευμα που θέλω να πάω για πεντικιούρ και να αγοράσω ένα δώρο στην κόρη του κουμπάρου μου που βαφτίζεται την Κυριακή,καμιά ιδέα?

Δίκιο έχουν και σε πειράζουν τα κορίτσια,το έχει παρακάνει η καραμελίτσα σου νομίζω....Ελπίζω να μην μου κάνει κι η δικιά μου τέτοια,ενώ τόσο καιρό φοβόμουν μην βγεί!!! Απο σήμερα που μπήκα στο μήνα μου της δίνω το ελεύθερο να έρθει στην αγκαλίτσα μου!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Μάλλον καλύτερα από Δευτ που θα είμαι Αθήνα,κοντά στην κλινική! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντορακι μου να μην σε ανησυχησω αλλα εγω καουρες+τα αλλα συμπτωματα τα εχω μεχρι και τωρα..τι φολα! :huh: πολυ σπαστικα ειναι!

χαιρομαι που ειναι καλυτερα το αντρακι σου!!!τουλαχιστον ξερεις οτι ο πυρετος προηλθε απο το δοντι..το δοντι το σφραγισε?για να μην τον ξαναπιασει το λεω!

απο νευρα...ουυυ!!πολλα!!!!αλλα προσπαθω να μην το βγαζω για να μην το νιωθει το μωρο..

δωρο ε?κανα φορεματακι σε συνδυασμο με μια κορδελιτσα?μου αρεσουν πολυ τα φορεματακια στα κοριτσακια!ναι,ευτυχως που εινια και τα κοριτσια και φτιαχνει η διαθεση μου!! :lol::lol: καραμελιτσα ειναι μονο μια!η δικια σου θα βγει αμεσως!!!!!!θα δεις!!!!!μπηκες στο μηνα σου????με το καλοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά με όλα αυτά που έφαγα εχθές το βράδυ,δεν μπορούσα να κοιμηθώ απ΄τις καούρες και την αναγούλα...Πλέον είναι πολύ δύσκολο να χωνέψει το στομαχάκι μας κι εγώ το επιβαρύνω κι άλλο με όλα αυτά που σαβουριάζω...

Δεν το σφράγισε ακόμα,θα κάνει αλλαγή πρώτα και μετά.

Φορεματάκι λές ε? Της έχω ξαναπάρει πρόσφατα αλλά κι εγώ δεν βρίσκω άλλη λύση να σου πω την αλήθεια!Κι εγώ τρελαίνομαι για τέτοια! Θα το καταλάβαινες αμα έβλεπες την ντουλάπα της φραουλίτσας μου!!!

Μπήκα στον μήνα μου ναιιιιιι!!!! Είμαι τόσο χαρούμενη και ευτυχισμένη....πλησιάζει η μέρα!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nτορακι μου πως νιωθεις σημερα????το χιουμορ σου δεν το εχασες βλεπω.. :) ελπιζω να εισαι καλυτερα!!!

Ελπιδακι με το καλο κοπελα μου!!!κ σου ευχομαι ολοψυχα να μην παρεις ολο τον μηνα οπως εγω..θα μαρτυρησεις!!!!!

οσο για τις καουρες..το εμαθα το κολπακι..τρωω νωρις κ χωνευω μεχρι να κοιμηθω.α!και δεν τρωω βαρια το βραδυ.πηγα για ψωνια+μολις γυρισα και ειδα τελεια πραγματακια για τα μωρακια μας!!!πηρα κορδελα στην καραμελιτσα μου και μια ροζ μπλουζιτσα μακο στην περιπτωση που κανει ψυχρουλα.μπορεις να της παρεις καμια ζακετουλα με κατι αλλο.ή παπουτσακια!ειδα κατι υπεροχααααααααααααααα!!!αλλα δεν τα πηρα.θα παμε αυριο με τον αντρα μου να τα δουμε!εχει υπεροχα πραγματα παντως!θα βρεις σιγουρα!δεν μας εβαλες καμια φωτο με τη ντουλαπα της φραουλιτσας σου να δουμε και εμεις να παρουμε καμια ιδεα! ;)

να μην το αφησει ο αντρας σου το δοντι του γιατι ειναι απο τους χειροτερους πονους.αν σε πιασει ξεχναει να περασει :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας !!!!Ηρθα και εγώ.Εκανα τις δουλίτσες μου και πηγα για καφε με τις φίλες μου να τις δω λίγο γιατι θα φύγουν διακοπούλες....τι καλά κοριτσοπαρέα στην Χαλκιδική.Εγώ με την κοιλούμπα δεν είμαι για πουθενά και μου έχει λείψει τόσο η θάλασσα

Να ρωτήσω κάτι?Στον 9ο μπάινουμε οταν έχουμε κλείσει την 35 εβδομάδα. Δηλαδή 35 και 1 ... :blush:

Αναστασία μου πήρες και άλλα πράγματα για να δελεάσεις την καραμελίτσα σου βλέπω.Αυτό κυρία μου λέγεται εξαγορά ανηλίκου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Κορίτσια γέννησε η vasomits;;;;; :woohoo:

ναι Λενα μου!γεννησε προχθες!της εσπασαν ξαφνικα τα νερα και γεννησε εναν παιδαρο 2600γρ κοντα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Γεια σας !!!!Ηρθα και εγώ.Εκανα τις δουλίτσες μου και πηγα για καφε με τις φίλες μου να τις δω λίγο γιατι θα φύγουν διακοπούλες....τι καλά κοριτσοπαρέα στην Χαλκιδική.Εγώ με την κοιλούμπα δεν είμαι για πουθενά και μου έχει λείψει τόσο η θάλασσα

Να ρωτήσω κάτι?Στον 9ο μπάινουμε οταν έχουμε κλείσει την 35 εβδομάδα. Δηλαδή 35 και 1 ... :blush:

Αναστασία μου πήρες και άλλα πράγματα για να δελεάσεις την καραμελίτσα σου βλέπω.Αυτό κυρία μου λέγεται εξαγορά ανηλίκου :P

Σταυρουλα μου εσυ αφοσιωσου στο νινι σου και ασε τα μπανια..μην επηρεαζεσαι..το εκανα μια φορα εγω και επαθα καταθλιψη για 2 μερες.στον 9ο μπαινουμε στην 36+0.ειμαι πονηλουλα μανουλα..τι να κανω????ποτε θα βγει το καραμελακι μου ωρε?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: δεν επιτρεπεται να το δελεαζω ε???εξαγορα!μα πως το λες ετσι??? :silly: :silly: :silly: :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...