Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No15


Recommended Posts

Γεια σου Αννουλα μου! Ωραια περασες τη μερα σου σημερα, με ψωνια, βολτιτσα και φαγητο! Ο συνδυασμος που μου αρεσει! ;) :silly: :woohoo:

Εδω οπως τα αφησες, κανενα νεο! Ησυχια, ταξη και ασφαλεια! :dry:

Απο τα κοριτσια που γεννησαν, τιποτα ακομα... :(

Απο αυριο Αυγουστο, να δουμε τι νεα θα εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

aggelike. έγραψε:

koritsakia mou sas vazw mia foto na deite pws exw ginei :blink:

exw pristei toso polu pou oute kan ta papoutsia mou de mou koumponoun :angry::blink:DSC_0234.JPG

Αγγελικουλα τι υπεροχη κοιλιτσα ειναι αυτη? Απλα υπεροχη!!! :woohoo: Ποσο μου αρεσει αυτη η ποζα! Και εσυ εισαι τοσο μικρουλα, σαν αδερφακια θα ειστε με την μπουμπουκα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου τελεια μου ακουγεται το προγραμματακι που κανατε!!!καλα πολυ γελασα με το ανθρωπακι το ασπρο που ειπες οτι μοιαζεις.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμενα Αννα μου η κοιλια μου εχει πεσει παρα πολυ!!!με ειδε μια μαια τυχαια στο δρομο και το ειπε στον αντρα μου στη δουλεια οτι εχει πεσει πολυ!οποτε μη σε στεναχωρει αυτο.ευχομαι να μην ακολουθησεις τα χναρια μας! :silly: :lol::lol::lol:

τον αυγουστο Αννουλα μου θα εχουμε πολλες ανακοινωσεις!

Αγγελικη μου τελεια φωτοοοοοο!!!!και υπεροχη κοιλιτσα!!!φτου φτου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα μου, μη στεναχωριεσαι καρδουλα μου για το πρηξιμο, να σκεφτεσαι την κουκλιτσα που εχει μεσα η κοιλιτσα! Εγω κι αν εχω πρηστει...αλλα μεχρι και φωτογραφιση εκανα,ειναι τα ωραιοτερα κιλα που εχουμε παρει αυτα, τι να κανουμε, ειμαστε εγκυουλες, τιμη μας και καμαρι μας!

Προσωπικα το πρηξιμο μου εφυγε απο τις πρωτες 2-3 μερες αφου γεννησα! Αμεσως δηλαδη! Μετα βεβαια πρηστηκε και μεγαλωσε πολυ το στηθος μου απο το γαλα! :woohoo: Αγελαδιτσα! Α, και ο πονος στην μεση μου εξαφανιστηκε μετα τον τοκετο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντορακι μου σου ερχομαιιιι!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

οσο για το πρηξιμο..εγω ευτυχως ειμαι πρησμενη σε χερακια και ποδαρακια.πουθενα αλλου.εχει δικιο η Αννουλα Αγγελικη μου!ειμαστε περηφανες που εχουμε τα νινακια μας μεσα μας,το πρηξιμο θα φυγει καποια στιγμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη τελεια φωτο μην ανχονεσαι δεν εισαι η μονη κ εγω σαν μπαλονι εχω γινει...νιωθω οτι αν κατσω πανω σε καρφιτσα θα ξεφουσκωσω.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αναστασια για εσενα εχω ετοιμασει σαμπανια μολις μας ανακοινωσεις οτι γεννας θα την ανοιξω...αυτη η γεννα εχει γινει σιριαλ που σε κρατανε σε αγωνια ποσα επεισοδια μεχρι να δειξουν τι εγινε τελικα....τοση αγωνια δεν ειχα ουτε στα μυστικα της εδεμ.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: αντε τελειωνε γιατι βλεπω να γενναει κ ο αντρας σου μαζι το γκαστρωσες τον κακομοιρη τοσο καιρο να περιμενει.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax! koritsia moy ti kales pou eiste oles :kiss::kiss::kiss:

makari na einai opws ta leei i annoula mas kai to priksimo na mas ei antio sintoma ;)

loipon twra imoun sto face kai eftiaxna listes gia to poioi tha vlepoun tis fotos mou kai eidika autes me to mwro, ennoeite pws esas filenaditses mou sas exw se ksexwristo groupaki, mammyland ;) kai ennoeite pws tha exete prosvasei :)

alla den ithela kathe asxetos kai eidika merika atoma pou einai polu kaka na vlepoun ti koilitsa mou kai argotera to fasolaki mou kai na sxoliazoun, mou ti dinoun kati tetoioi :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

ax! koritsia moy ti kales pou eiste oles :kiss::kiss::kiss:

makari na einai opws ta leei i annoula mas kai to priksimo na mas ei antio sintoma ;)

loipon twra imoun sto face kai eftiaxna listes gia to poioi tha vlepoun tis fotos mou kai eidika autes me to mwro, ennoeite pws esas filenaditses mou sas exw se ksexwristo groupaki, mammyland ;) kai ennoeite pws tha exete prosvasei :)

alla den ithela kathe asxetos kai eidika merika atoma pou einai polu kaka na vlepoun ti koilitsa mou kai argotera to fasolaki mou kai na sxoliazoun, mou ti dinoun kati tetoioi :angry::angry::angry:

aggeliki εμενα με εχεις???? :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα μου, ποσο δικιο εχεις!

Και ο αντρας μου δεν ηθελε να δημοσιευσω τις φωτογραφιες μας στο φεις και γενικα στο ιντερνετ γιατι υπαρχουν τοσα κακοβουλα ατομα... :angry: αλλα τελικα τον επεισα, γιατι ειναι φωτογραφιες που θα ηθελα να τις μοιραστω με ανθρωπους που αγαπαω και με αγαπουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια κατι ασχετο...Ειδα στο φεις οτι η Βασουλα (vasomits) εκανε μια δημοσιευση πριν απο 40 λεπτα περιπου! Λετε να γυρισε σπιτι της? Γιατι δεν εχουμε κανενα νεο της? :dry:

Βασουλα, που εχεις χαθει??? :blink::huh::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντορακι εισαι απιστευτη!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ποσο με κανεις και γελαω να ηξερες!!!!ο εχω αναγκη..περα απο το πρηξιμο που εχετε φαει ολες ειλικρινα σας ευχαριστω που εχετε κουραγιο και αστειευεστε μαζι μου και με την κατασταση μου!!ειλικρινα εχω σκασει!!!!!!!!!

Αγγελικη μου εχεις δικιο!υπαρχουν πολλα ατομα τα οποια ακομα και φιλοι μας στο φβ ειναι κακοπροαιρετα.και γω το ιδιο θα κανω!!!!!!

σας αφηνω τωρα γιατι θα δουμε ταινιουλα.λεγεται remember me. θα μπω μολις τελειωσει για να σας διαβασω και επειδη δεν θα βρω καμια σας σας καληνυχτωωω!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου!

Ολες καλά απ'ότι πρόλαβα να δώ,εκτός λίγο απ'το Ντοράκι που μπλέχτηκε σε σκυλοκαβγάδες! :P Περαστικά κουκλί μου...

Επίσης είδα Αλκμηνάκι που δεν μπορεί να περάσει ασχολίαστο αυτό...Είναι Θ Ε Α !!!!

Και μια υπέροχη όπως πάντα φώτο της Αγγελικούλας μας... :kiss:

Κατα τ'άλλα είμαι πτώμα από δουλειές και γενικότερα ετοιμασίες τώρα που είναι να φύγω,θέλω να αφήσω όσο το δυνατόν λιγότερες εκρεμμότητες για να μην γυρίσω με την μπέμπα κι έχω κι άλλα στο μυαλό μου.

Εσείς?Πείτε μου κανά νέο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!Γυρισα και εγώ.Πηγαμε να φάμε με τον αδερφό του άντρα μου και την αρραβωνιαστικιά του σε μια ταβερνούλα.Προσπάθησα να μη γουρουνιασω.. :blush:

Αγγελική τελεια κοιλίτσα τέλεια φωτογραφία :) Ποιος σε βγάζει?Ο άντρας σου?

Ελπίδα καλά πολύ γλύκα η μπουμπού σου.Τα λατρεύω τα σκυλιά.

Λέγατε πριν για κοιλιτσες?Εμένα νομίζω οτι είναι αρκετα χαμηλή.Αφου αν μείνω πολύ ωρα όρθια ή περπατήσω νομίζω οτι θα μου φύγει το μωρό. :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki mou ti koukli to skilaki :):):):)

kapoia stigmi tha valw mia foto kai ta dika mou ;)

pote me to kalo erxesai athina???

stauroula mou o antras mou tis vgazei :):):)

exei na vgei fotos i mikri mas otan me to kalo gennithei :P

alitheia se poia evdomada eisai???

na sas rtisw kati vre koritsia simera sizitousa me ti ksaderfi mou gia ti genna kai mou eipe oti den eixe kanena simptoma, eixe paei kanonika gia eksetasi kai ekei tis eipe o giatros oti eixe diastoli :huh:

lete na ginei kati tetoio kai na mi to katalavw???

exw kati ponakia apo katw alla pws tha katalavw ti diastoli??? :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα μου τέλεια ακούγεται η βολτούλα σου...Εγώ είμαι σπίτι μόνη σήμερα γιατί ο αντρούλης μου έχει πολύ δουλειά στο μαγαζί και θα αργήσει... :(

Αγγελικούλα Δευτέρα βράδυ θα είμαι Αθήνα.Εχω ακούσει ότι συμβαίνει σε πολλές γυναίκες να μην νιώθουν την διαστολή,αλλά μην σε τρομάζει γιατί μπορεί να μείνει για μέρες στο 2 για παράδειγμα.Γι'αυτό και πλέον τα ραντεβού μας με τους γιατρούς γίνονται πιο εντατικά,μια φορά την εβδομάδα.

Η μπέμπα με έχει πεθάνει στην κλωτσιά,πονάω σε κάθε της κίνηση όμωςςςς.....Κατάφερα να την βιντεοσκοπήσω,θα προσπαθήσω να το ανεβάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki me to kalo na ertheis kouklitsa mou :kiss::kiss::kiss::kiss:

tha perimenoume to videaki ;)

na rwtisw kati koritsia ti kallintika pirate gia ta mikrakia sas ti ksana kaname auti ti sizitisi alla epeidi de thimamai :blush:

egw pira frezyderm, kremoula vazoume apo tin arxi???? ennow to galaktoma

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κουκλί μου! Εγώ σήμερα αγόρασα ένα σαμπουάν-αφρόλουτρο της proderm,μια πούδρα της fissan και μια κρεμούλα συγκάματος της penaten.

Eνδεικτικά τα πήρα όμως γιατί θέλω να συμβουλευτώ πρώτα τον παιδίατρο.

Επείσης πήρα μωρομάντηλα αλλά δεν ξέρω κατα πόσο κάνει να τα χρησιμοποιούμε,κι αυτό ερώτηση στον παιδίατρο.

Να ρωτήσω εγώ κάτι άλλο? Αν τις πρώτες μέρες δεν θηλάσεις,μόλις φύγεις από μαιευτήριο τι θα φάει το παιδί?Σε προμηθεύουν απο εκεί? Εμείς πχ που θα ταξιδέψουμε απευθείας τι θα το ταίσω αν δεν έχω γάλα? Πρέπει να έχω μαζί μου αποστειρωμένο μπουκάλι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax! elpida mou pragmatika auto pou rwtas den exw idea kalitera rwta to gynaikologo sou i ti maia

kai gw gia ta sygkamata prenaten pira, twra frezyderm pira giati auta sistinoun sinithos oi paidiatroi, tha rwtisw pantos kai ti maia

tha se afisw glikia mou paw na kanw nani kai gw kala ta teleutaia vradia polu usixia exoume :dry:

mou fainete loipoun oi dyo psixes tis pareas oi katerines mas (kuo, katrina) :):):)

kale i katerinosoupitsa mas pou exei xathei simera???????

elpidaki polla :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι και 2 παρά,έχουν δίκιο να μην είναι εδώ τα κοριτσάκια μας...

Μόλις ήρθε ο αντρούλης μου!Εφυγα κι εγώ!

Καλό βράδυ!

ΥΓ. Το βιντεάκι δεν ξέρω πως να το ανεβάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και καλο μηνα να εχουμε! B)

Καλε, μπηκε ο Αυγουστος!!! :woohoo: Αυτο το μηνα θα εχουμε τα περισσοτερα γεννητουρια!

Αναστασια, μηπως θα ηθελες να κανεις την αρχη? :ohmy:

Αααααχ, ενας μηνας γεματος με γερα, ομορφα και στρουμπουλα μωρακια!!! :P Καθε μερα θα ακουμε και απο ενα χαρμοσυνο γεγονος και το τοπικ μας θα γεμισει με ομορφες φατσουλες! :silly:

Ειδα τη χθεσινοβραδυνη σας συζητηση Αγγελικουλα-Ελπιδα. Εγω του πηρα σαμπουαν και αφρολουτρο Chicco, ενυδατικη Hydrovit και κρεμα συγκαματος Penaten. Αυτα ακριβως ειχα χρησιμοποιησει και στον Γιωργακη. Δοκιμασμενα πραγματα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...