Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No15


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Αγγελικουλα, που το ειδες οτι η Αναστασια ειναι ον λαιν? Δεν τη βλεπω πουθενα... :( Ναι, εχεις δικιο, μολις την ειδα. Αλλα γιατι δεν μας γραφει??? :huh::ohmy::dry:

Αααααχ, συμπεθερουλα,ντετεκτιβ και μεντιουμ εχουμε καταντησει ολες για παρτη σου! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι σιλουέτα είναι αυτή καλέ Βάσω??? Δεν το πιστεύω! Μην ξαναγκρινιάξεις για κιλά γτ αλοίμονο σου!!

Η δικιά μου κοιλιά αλλά και κιλά είναι πιο κοντά στης Κατρινούλας πάντως! Ζουζού μαζί πάμε! :P

Μαννούλα περδίκι δε λές τπτ! Δεν τον ξαναενόχλησε ευτυχώς! Ο Γιωργάκης τι μαστορεύει πάλι?

Αννα μου τι να σου πω??? Μπράβο! Το λες με μια άνεση ότι θα φτιάξεις κρεατόπιτα,λες και θα βράσεις 2 αυγουλάκια!!! :woohoo: Φτου σου κοπελάρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Βασουλα τα σχολια μου για τη δικη σου κοιλιτσα ειναι:μικρη,κομψη,χαριτωμενη και ευκολοφορετη! :);)

ευκολοφορετηηηηηη ????????? :laugh: :laugh: :laugh:

ευχαριστω πολυ Αννουλα μου ...

βαλε κι εσυ καμια να σε δω ....

εκτος αν εβαλες στις προηγουμενες σελιδες ...καθοτι αδιαβαστη δεν θα την ειδα .... :blush::blush::blush:

μην βαρατε ειμαι απαραδεκτη το ξερω .... :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

ευκολοφορετηηηηηη ????????? :laugh: :laugh: :laugh:

ευχαριστω πολυ Αννουλα μου ...

βαλε κι εσυ καμια να σε δω ....

εκτος αν εβαλες στις προηγουμενες σελιδες ...καθοτι αδιαβαστη δεν θα την ειδα .... :blush::blush::blush:

μην βαρατε ειμαι απαραδεκτη το ξερω .... :blush::blush:[/quote:23nmlj92]

Οχι μονο εισαι αδιαβαστη, ΚΟΒΕΣΑΙ τωρα!!! Το Σεπτεμβριο παλι κυρια μου! Εχω βαλει και εγω την κοιλιτσα μου (αλλα και ολη τη φαμιλια) στις προηγουμενες σελιδες (αριθμο δεν θυμαμαι ομως, νομιζω μετα της Αλκμηνουλας...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

μολις ειδα Αλκιμηνακι και ειναι τελειαααααααααααα

μια γλυκααααααααααα

Κατερινακι μου και παλι να σας ζησει ....

αχ ειναι πολυ ζουζουνα κοριτσια !!!

Alkmini001.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Τι σιλουέτα είναι αυτή καλέ Βάσω??? Δεν το πιστεύω! Μην ξαναγκρινιάξεις για κιλά γτ αλοίμονο σου!!

Η δικιά μου κοιλιά αλλά και κιλά είναι πιο κοντά στης Κατρινούλας πάντως! Ζουζού μαζί πάμε! :P

JOIN THE CLUB! Να μπω και εγω στην παρεα? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

λοιπον μπορει καμμια να ξαναπει πως βαζω γενικα φωτο γιατι στο προφιλ θα αργησει να μπει...

Διαλέγεις την φώτο που θες,κάνεις επεξεργασία και αλλαγή μεγέθους(1000Χ1400)

Πας απάντηση,αποστολή εικόνας,βρίσκεις τη φώτο σου και μετα πατάς το img.

Ελπίζω να τα είπα αναλυτικά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

η αδιαβαστη βρηκε ΚΑΙ τις φωτο τις Αννουλας ...

καλα επαθα την πλακα μου ,λες και πηγατε σε φωτογραφο!!!

ειναι απλα υπεροχη ....ο γιος και η κοιλιτσα με την σιελ κορδελα κλεβουν οοοοοοοοοοοολη την παρασταση !!!!!! ;);)

τυχερη καραμελιτσα τι να κανεις τωρα???????? :laugh: :laugh:

πω πω καλα τι εμπνευση ειχατε και βγαινετε τοσο καλλιτεχνικες φωτο???

IMG_7889.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Βασουλα τι κανεις? Εμεις ολα καλα! :) Η Κατερινοκουακο εχει βαλει φωτο της Αλκμηνουλας και εδω, πως και δεν την εχεις δει ακομα?

Κατρινακι το εχω ξαναπει (στο λεω αλλη μια φορα ομως)οτι εχεις τελειααααα κοιλιτσα και μεγαλη-μεγαλη,πολυ μου αρεσει, σαν τη δικη μου, ε ρε τι αντρακλες θα βγαλουμε εμεις! :woohoo: Ποσο ειναι τωρα ο δικος σου? Θηριακι πρεπει να ειναι και αυτος! :ohmy:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..ΣΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ..ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!ΤΙ ΕΚΠΛΗΞΗ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟΤΕ? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

ναι ναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

η αδιαβαστη βρηκε ΚΑΙ τις φωτο τις Αννουλας ...

καλα επαθα την πλακα μου ,λες και πηγατε σε φωτογραφο!!!

ειναι απλα υπεροχη ....ο γιος και η κοιλιτσα με την σιελ κορδελα κλεβουν οοοοοοοοοοοολη την παρασταση !!!!!! ;);)

τυχερη καραμελιτσα τι να κανεις τωρα???????? :laugh: :laugh:

πω πω καλα τι εμπνευση ειχατε και βγαινετε τοσο καλλιτεχνικες φωτο???

IMG_7889.jpg

εμεινε τιποτα που δεν ειδα ?????? :dry:

νοιζω το δωματιο της Ελπιδας ...

επανερχομαι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

Διαλέγεις την φώτο που θες,κάνεις επεξεργασία και αλλαγή μεγέθους(1000Χ1400)

Πας απάντηση,αποστολή εικόνας,βρίσκεις τη φώτο σου και μετα πατάς το img.

Ελπίζω να τα είπα αναλυτικά! :kiss:[/quote:2ipdaxj1]

καλε ηταν πολυ απλο!!!!

μεχρι τωρα με ειχαν μπερδεψει... :P

ευχαριστω ελπιδακι!!!

δειτε τωρα διδυμοκοιλαρα.... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και απο μας!!!καλο μηνα να εχουμε!!!εμεις ακομα... :(

Αννουλα μου θα ηταν μια καλη αρχη.. :) αυτος ο μηνας θα γεμισει με τρυφερουτσικα αφρατουλικα μωρακια!!!

Ελενα η χθεσινη βραδια για σενα πρεπει να εξελιχθηκε πολυ ομορφα!περιμενουμε φωτος!ηρθε ο μηνας αλλα οχι η καραμελιτσα..που θα παει ομως???θα ερθει!!!

Βασιλικη μου τα μικρουλακια σου θα εχουν βρει τη καταλληλη θεση για να βολευονται,μη στεναχωριεσαι!θελουμε φωτοοοοοοοοοοοοοοο!!!

Θεη μου περιμενουμε φωτο απο δωματιακι!!ειναι μεγαλη χαρα να προετοιμαζεις το δωματιο του μωρου!!αν και εμεις δεν εχουμε φτιαξει δικο της δωματιο δυστυχως(οχι ακομα),οταν αγοραζαμε τα πραγματα σαν μικρα παιδια καναμε!οσο για την περιπτωση μου..ειναι ιδιαζουσα ως πλεον γνωστον :blink: :silly: :lol::lol:

Κατρινα μου γιατι ντρεπεσαι καλε???βουτα στη θαλασσιτσα και τιμη σου και καμαρι σου η κοιλιτσα σου!!!!εδω ειμαστε ακομα γμτ!το πιτσιρικακι μου εχει κολλησει στη κοιλια.. :dry: απολαυσε οσο μπορεις τη ξεκουραση γιατι οταν ερθει το αντρακι σου θα σε ψαχνουμε!!η κοιλιτσα σου ειναι κουκλαααααααααα!!!φτου φτου!!!!!!!! :kiss:

Σταυρουλα μου να περασετε τελεια!!!φαε κανα κοντοσουβλι και για μας!

Αγγελικη μου μπηκα εχθες το βραδυ αλλα ειδα οτι ειχατε αποκλειστικη συζητηση με το Ελπιδακι και δεν ηθελα να παρεμβω σαν τσοντα :blush::blink::lol::lol::lol::lol: κυκλοθυμικη εσυ????σπασικλο εγω!καλα παμε!πολλα νευρα ρε κοριτσια..γιατι ετσι??η καραμελιτσα εχει σκοπο να μας σκασει ολες!

Βασουλα μου τπτ δυστυχως..μην αγχωνεσαι για το δωματιακι σας!θα γινει!σιγα σιγα.περιμενουμε φωτο και απο σενα!!!!! :) η κοιλιτσα ειναι μικρουλα αλλα υπεροχη!!!!φτου φτου!!!!!!με το καλοο!!!! :kiss:

Κατερινακι(κυο) να δωσεις πολλα φιλακια στην μπεμπουλα σου!!!πως σου φαινεται που ειστε πλεον σπιτι?και που ενα τοσο δα μικρο ανθρωπακι χαλα τον κοσμο?

Ντορακι μου πως παει το χερι σου??ειπαμε τις δουλειες αστες σε μενα!θα στο γλειψω το σπιτι σου!!! :lol::lol:

Αννα μου απολαυσε το χουζουρι σου!!!και εσυ εκανες ραγαδες?να σκασω ειμαι....!!!!!!καλα κανεις και βουτας!και γω το ιδιο θα εκανα!απο μενα πηρε το σκατουλακι μου.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σας γραφω αγαπουλες αλλα εχετε γεμισει πολλες σελιδουλες και αργω η καημενη!!!!ευχαριστω πααααρα πολυ για το ενδιαφερον σας!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: αλλα εμεις εδω..να σκασουμε τη μανουλα θελουμε!!!!λεει το αντρακι μου προχθες κοριτσια..βγες μπεμπουλα μας απο τη κοιλια της μαμας και ελα στην αγκαλια του μπαμπα..αλλα φωνη βοωντος... :woohoo: :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

ναι ναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

η αδιαβαστη βρηκε ΚΑΙ τις φωτο τις Αννουλας ...

καλα επαθα την πλακα μου ,λες και πηγατε σε φωτογραφο!!!

ειναι απλα υπεροχη ....ο γιος και η κοιλιτσα με την σιελ κορδελα κλεβουν οοοοοοοοοοοολη την παρασταση !!!!!! ;);)

τυχερη καραμελιτσα τι να κανεις τωρα???????? :laugh: :laugh:

πω πω καλα τι εμπνευση ειχατε και βγαινετε τοσο καλλιτεχνικες φωτο???

IMG_7889.jpg

εμεινε τιποτα που δεν ειδα ?????? :dry:

νοιζω το δωματιο της Ελπιδας ...

επανερχομαι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

ουυυυυυυπς!!!!!!!!!!! με πιασατε ειμαι αδιαβαστη !!!!!!!! :blush::blush:

μηπως ξερετε σε ποια σελιδα περιπου ???????

περασα την φωτο της Αγγελικουλας αλλα παλι δεν

ειδα πουθενα Αλκμηνακι ουτε Ελπιδακι!!!! :S

Σας βαζω κι εγω μια fresh φωτο μου πριν απο λιγα λεπτακια

βγηκε ...η αναλυση ειναι χαλια γιατι την εβαγαλα απο την καμερα του Pc !!! :blush::blush:

Καπου στο βαθος ξεπροβαλει το μονο ΣΧΕΔΟΝ ετοιμο επιπλο του δωματιου !!! 334_week.jpg

ΒΑΣΟΥΛΑ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ...ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!!!!!ΤΙ ΚΟΜΨΟΤΑΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΧΕΙΣ!!ΚΑΙ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΕΠΙΠΤΩΝΤΟΣ :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

elpidaki83 έγραψε:

[/quote:2y52863c]

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αυτό τώρα το είδα!!! Φυσικά Αννούλα!!! Οσες πιστές προσέλθετε!!!

χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μια κοντινη... :P:P:P:P

απο αυτη τη πλευρα ειναι το κεφαλακι της μπουμπους και τα ποδια του μπεμπη :woohoo:

κατρινακι μου αυριο παω εγω στο γιατρο !

θα μαθω ποσο ειναι και ισως εχω νεοτερα και για την ημερομηνια συναντησης... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

IMG_0651_b.jpg

πω πω πω πω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μια κοιλια με δυο μωρακιαααααααα :woohoo: :woohoo:

αχ Βασουλα μου μετα μιλαμε κι εμεις ...τι τραβας μεσα στο

κατακαλοκαιρο :blink::blink:

μετα ομως εσυ θα εχεις δυο μωρακια,εμεις ενα ... ;););)

αχ βρε Αννουλα συγνωμη που ειμαι ασχετη ..οι σελιδες γεμιζουν

ομως για πλακα και ετσι διαβαζω ενδεικτικα καποιες σελιδες ..

οπως εκανα και στο σχολειο :blush::blush::blush:

Ελπιδακι σ' ευχαριστω για την διευκολυνση ... ;)

οσο για τα κιλα ...χμμμμμμ μαλλον δεν μου φενονται ...

πρεπει να εχω παει αισιως 13,5 Kg..........

μπορει και παραπανω :blush:

ααα και στην φωτο δεν ξερω πως αλλα δεν ειναι ετσι η κοιλια μου

ειναι μεγαλυτερη!!!!!!!χανει ποντους στην φωτο :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου, κοπελαρα μου, ΚΑΙ σημερα εδω? :woohoo: Πανταχου παρουσα? :ohmy: Εσυ καλε θα ξεπερασεις και εμενα, ετσι οπως πας καλη μου (σορι που στο λεω... :( ) Για πες μας, τι αλλα νεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον εγω ειμαι πολυ χαζουλα και δε μπορω να βαλλω φωτο :(:(:(

Ελπιδα μου,επιλεγω τη φωτο που θελω να βαλλω παταω επεξεργασια αλλα δε μου βγαζει καποια επιλογη για να αλλαξω το μεγεθος της. ΟΥΦ θα σκασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικη μου!!!!τελεια η κοιλιτσα!!!!μωλέ τι κρυβει μεσα αυτη????2 μικρουτσικα ανθρωπακια!!!!!!!φτου φτου!!!!!!σε 3 εβδομαδουλες θα τα δουμε και εμεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
    • Άντε μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ο γάμος πάντα ευτυχισμένοι να είστε, αγαπημένοι και να έρθει το μωρακι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας 🥰 καλα εκανες και έφυγες από την δουλειά δεν είναι να χάνονται τέτοιες μερες μακάρι να μπορέσετε και αύριο και μεθαύριο να έχετε μπόλικες επαφες 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...