Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No14


Recommended Posts

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλέ μεγάλη είναι! Αλλά τέλεια κοιλίτσα και πεντακάθαρη, ούτε ραγάδες ούτε τίποτα :woohoo: Άντε με το καλό να έρθει το... περιεχόμενό της ;)

Ρε κορίτσια, κουνουπιέρα για το κρεβάτι ούτε εγώ έχω πάρει. Θα πάει στο κρεβάτι της καλώς εχόντων των πραγμάτων αρχές Σεπτέμβρη ή κάπου εκεί. Κι εγώ διερωτώμαι αν είναι χρήσιμη. Έχει καμια από εσάς δοκιμάσει αυτά τα αντικουνουπικά που μπαίνουν στην πρίζα και λειτουργούν με υπέρηχους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

kuo28 έγραψε:

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλέ μεγάλη είναι! Αλλά τέλεια κοιλίτσα και πεντακάθαρη, ούτε ραγάδες ούτε τίποτα :woohoo: Άντε με το καλό να έρθει το... περιεχόμενό της ;)

Ρε κορίτσια, κουνουπιέρα για το κρεβάτι ούτε εγώ έχω πάρει. Θα πάει στο κρεβάτι της καλώς εχόντων των πραγμάτων αρχές Σεπτέμβρη ή κάπου εκεί. Κι εγώ διερωτώμαι αν είναι χρήσιμη. Έχει καμια από εσάς δοκιμάσει αυτά τα αντικουνουπικά που μπαίνουν στην πρίζα και λειτουργούν με υπέρηχους;

Εγώ που ζω στην επαρχία και έχουμε άφθονες μύγες και κουνούπια την χρειάζομαι. Κρίμα δεν είναι να μας τα πελεκήσει κανένα παλιοκουνουπο? Αλλά χρησιμοποιω και το υγρό για τα κουνουπια που είναι άοσμο. Επίσης ακίνδυνα είναι και τα τσιρότα σιτρονέλας, αλλά όχι και τόσο αποτελεσματικά. Αυτό το μηχάνημα δεν το έχω χρησιμοποιήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα πολυ γλυκια η κοιλιτσα σου!Υπεροχη!

Κουνουπιερα απαραιτητη!

Αντικουνουπικα με υπερηχους εγω δεν εχω δοκιμασει, χρησιμοποιω ομως το ΑΟΣΜΟ υγρο που μπαινει στην πριζα. Ειναι εντελως ακινδυνο, παιδιατρος μου το συνεστησε. Αποτελεσματικο ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους!!!!!!Την άλλη φορά θα τη μικρύνω πιο πολύ.

Πείτε αλήθεια τώρα, δεν είναι λίγο τρομακτική??? :woohoo: :woohoo:

Ελπίζω τουλάχιστον να μην βγάλω ραγάδες... :P

Κατερίνα εγώ πήρα κουνουπιέρα μόνο και μόνο για να ομορφαίνει το κρεβατι.Δεν έχω κουνούπια σπίτι.Θα γεννήσω και φθινόπωρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Επιτέλους!!!!!!Την άλλη φορά θα τη μικρύνω πιο πολύ.

Πείτε αλήθεια τώρα, δεν είναι λίγο τρομακτική??? :woohoo: :woohoo:

Ελπίζω τουλάχιστον να μην βγάλω ραγάδες... :P

Κατερίνα εγώ πήρα κουνουπιέρα μόνο και μόνο για να ομορφαίνει το κρεβατι.Δεν έχω κουνούπια σπίτι.Θα γεννήσω και φθινόπωρο...

Μας παραπλάνησες! Είπες μικρή και προς στιγμής ντράπηκα για την κατάστασή μου :):)

Μια χαρά είναι. Αν νίωσεις φαγούρα μην την ξύσεις την κοιλίτσα σου. Πλακώσου στις κρέμες κι ίσως τις γλιτώσεις τις ραγάδες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καληνύχτα. Πόνεσε η πλατούλα μου στην καρέκλα τόση ώρα. Γύρισαν και τα παιδάκια μου από ένα πανηγύρι και μου έφεραν χαλβά Φαρσάλων :) Λέω να τον τιμήσω ;)

Εύχομαι τα καλύτερα για αύριο και να έχουμε το πρώτο μωράκι στην παρέα!

Φιλιά σε όλες. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω πηρα μια κουνουπιερα για τον πρωτο μηνα ππου θα εχει ακομη κουνουπια...

πηρα μια γιατι στην αρχη θα κοιμουνται σε ενα κρεβατακι...

τη συσκευη με τους υπερηχους την εχω παρει εγ ω και ειμαι αρκετα ευχαριστημενη..

δεν ειναι οσο αποτελεσματικες ειναι οι ταμπλετες αλλα εγω ξερω πως ταμπλετες και υγρα στην εγκυμοσυνη δεν κανει να χρησιμοποιω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια!Έχω μπει εδώ και αρκετή ωρα,αλλά διάβαζα τα νεάκια σας.Ήτανε και πολλές οι σελίδες.

Ελπιδάκι,τέλειο το δωμάτιο.

Kuo,εύχομαι όλα να πάνε καλά και να είσαι μία από τις πιο ευτυχισμένες μανούλες του κόσμου.

Αγγελικούλα,στο μήνα σου ε;Με το καλό

Μπέλλα και Ντοράκι,ξεκούραση.Όλα θα είναι μια χαρά.

Σταυρούλα,τι υπέροχη κοιλίτσα!

Καληνύχτα,Χρυσούλα!

Δε γράφω άλλα γιατί δε θυμάμαι άλλα.Ήταν τόσα πολλά :blush: Συγνώμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καληνύχτα κι από εδώ. Καλώς εχόντων των πραγμάτων τα λέμε σε κανα 5ήμερο. Θα ποστάρω στο FB αν είναι :P ή/και θα μιλήσουμε με συμπεθερούλα Βάσω για να ξέρετε ότι όλα πήγαν καλά. Μέχρι να γυρίσουμε εύχομαι πολλά γεννητούρια σε όσες πλησιάζουν! Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα και απο εμενα!Παμε να δουμε dvd με τον αντρουλη μου (το καθιερωσαμε τελευταια!)

Τελικα Κυουλα μου μανουλα Ιουλιου μας προεκυψες! Με το καλο να γεννησεις γλυκια μου και να κρατησεις αγκαλιτσα το γλυκο σου Αλκμηνακι! Να πανε ολα καλα! Θα περιμενουμε νεα σου και οταν μπορεσεις βαλε φωτο απο την μπεμπουλα, ετσι? Και μη μας ξεχασεις εμας τις εγκυουλες, κυομανουλα πλεον!

Πολλα φιλια και θα σε σκεφτομαστε ολες! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Κοριτσάκια καληνύχτα κι από εδώ. Καλώς εχόντων των πραγμάτων τα λέμε σε κανα 5ήμερο. Θα ποστάρω στο FB αν είναι :P ή/και θα μιλήσουμε με συμπεθερούλα Βάσω για να ξέρετε ότι όλα πήγαν καλά. Μέχρι να γυρίσουμε εύχομαι πολλά γεννητούρια σε όσες πλησιάζουν! Φιλάκια :kiss:

εγω δεν πρεπει να σε εχω κανε με add :blush:

http://www.facebook.com/home.php?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,Κατερινάκι μου!Καλά να είναι όλα αύριο.Κοιμήσου γλυκά να ξεκουραστείς,για να υποδεχτείς ήρεμη την κουκλίτσα σου!Καλύτερα να μην την ονειρευτείς απόψε,για να μη χάσεις τη μαγεία της πρώτης σας επαφής αύριο.Να είναι μία έκπληξη! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Βρε κορίτσια,σιγά σιγά παίρνουμε σειρά.

Καληνύχτα,Αννούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι ολα καλα να πανε αυριο γλυκια μου !!!!

μην ανησυχεις, θα γυρισεις γρηγορα με τη μπουμπου στο σπιτι ;)

σταυρουλα τελεια κοιλιτσα :P

καληνυχτα κοριτσαρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι πολυ συγκηνητικο οτι απο εδω κ περα καθε φορα θα αποχωρει κ μια απο τις εγκυουλες κ θα επιστεφει μανουλα???? :):):):)

φιλακια κατερινακι μου με το καλο να παρεις αγκαλιτσα την κουκλιτσα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα σε όσα κοριτσάκια πάνε για ξεκούραση.

Όντως,Ντοράκι πολύ συγκινητικό.Εσείς αυτό το βιώνετε ακόμα πιο έντονα,επειδή συνομιλείτε από πολύ νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό Κατερίνα μου, όλα κατ'ευχήν :kiss::kiss::kiss:

Κορίτσια η Αναστασία έχει ώρες να φανεί. Λέτε;

Καληνύχτα σε όσες πάνε για ξεκούραση.

Άννα, εμείς ξεμείναμε από ταινία απόψε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou έγραψε:

Ρε κορίτσια,συγνώμη αν σας έχω ζαλίσει με αυτό το θέμα,αλλά παλεύω και ξαναπαλεύω.Πού θα κάνω επικόλλησει τον κωδικό για το ticker;

Πας στο προφίλ, επεξεργασία, επεξεργασία προφίλ, φόρουμ και κάνεις επικόλληση στην υπογραφή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ,Αννούλα!Αυτό έκανα και δε μου βγαίνει επειδή λέει ότι αυτό το πεδίο δεν εμφανίζεται στο προφίλ μου.Θα δω πως αλλάζει όμως.Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...