Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No14


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Μαρια μου γλυκεια γελασα πολυ με αυτο που ειπες!!!μα ειναι δυνατον να παρεξηγηθω???με τιμας με αυτο που λες!!!κοριτσακια μου ακομα δεν σας διαβασα,απλα επεσα τυχαια στο δικο σου μνμ και ηθελα να απαντησω να μη σε φαει η αγωνια μηπως και παρεξηγηθηκα :P :P :P:D :D :D :D :D

κοριτσια πηγα στον γιατρο.........

ενα θα σας πωωωωωωωω!!!!με Π Ε Θ Α Ν Ε!!!!!κοριτσια εκλαιγα απο τους πονους και εγινα μουσκεμα στον ιδρωτα απο το ζορι μου!!ο καημενος ο γιατρος μου ελεγε συνεχεια 1000συγγνωμη Αναστασια,1000συγγνωμη!τι καλος γιατρος ρε γμτ!με λυποταν και ελεγε συνεχεια αχ καημενη μου πονας ε?συγγνωμη!λοιπον τα νεα μας περα απο τον πονο ειναι οτι ανα πασα στιγμη μπορει να γεννησω..μπορει να σπασουν τα νερα μου ειπε ανα πασα στιγμη.να περιμενω να δω αιμα σιγουρα μετα την εξεταση που μου εκανε και απο δω και περα να περιμενω..κοριτσια ο γιατρος αυτος ειναι σουπερ!ειχε σχολασει απο τις 4:30 και καθησε 1 ωρα ακομα για μενα.πολυ καλος!παω να περπατησω και ερχομαι να σας πω και αλλα!!!χιχιχιχι!και να σχολιασω τα νεα σας!!!φιλακια πολλαααααα!!!α!αν χαθω εντελως θα καταλαβετε!!!!!χαχαχαχαχα!!μακιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: KATERINAKI NA SAS ZISEI I MIKRI!!!!!!!!

ti orea arxisame!!! :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: emeis ayrio mpenoyme nosokomio kai tin tetarti 8a kanoyme kaisariki!!!!!!simera kaname yperixo o mikros einai 3200!!kai einai mia xara!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου σου ευχομαι να ερθει γρηγορα αυτη η ωρα ..μιας και μεγαλωσε το μωρακι σου και ειναι πανετοιμο !!!

στο tickeraki σου το μωρακι εχει γινει πολυ χοντρουλικο!

rozi μου κι εσυ με εναν πονο !!!

μια χαρα στα κιλα του ο μπεμπης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου τρελαθηκες στον πονο ε? :( Πηρες μια γευση...Καλη βολτουλα! Πλησιαζεις τοσο πολυ και εσυ!

Ροζι κοντευεις και εσυ! Μια χαρα ο μπεμπης!

Εγινε η αρχη κοριτσια! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννούλα χαίρομαι που βοήθησα :kiss: Να γεμίσουν οι σελίδες μας χαρούμενες εικόνες και ευχές για όλες!!!!

rozi με το καλό και εσύ, αχ τι ωραία την Τετάρτη λοιπόν ραντεβού με το bebe στην αγκαλια :silly: :silly: :silly:

Αναστασία, :kiss::kiss: χαίρομαι να μιλάμε!!! καλό περπάτημα t8307.gif το ραντεβού με την καραμελίτσα πλησιάζει!!! Αχ αυτή η εξέταση....... ελπίζω να βοήθησε την κατάσταση. Σου είπε αν έχες καθόλου διαστολή και αν είναι μαλακός ο τράχηλος???

Βασούλα δεν βλέπω να ξανασυναντιόμαστε οι Θεσσαλονικές, μάλον παρά βαρύναμε όλες και αυτή η ζέστη δεν βοηθάει καθόλου :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια@ έγραψε:

Άννούλα χαίρομαι που βοήθησα :kiss: Να γεμίσουν οι σελίδες μας χαρούμενες εικόνες και ευχές για όλες!!!!

rozi με το καλό και εσύ, αχ τι ωραία την Τετάρτη λοιπόν ραντεβού με το bebe στην αγκαλια :silly: :silly: :silly:

Αναστασία, :kiss::kiss: χαίρομαι να μιλάμε!!! καλό περπάτημα t8307.gif το ραντεβού με την καραμελίτσα πλησιάζει!!! Αχ αυτή η εξέταση....... ελπίζω να βοήθησε την κατάσταση. Σου είπε αν έχες καθόλου διαστολή και αν είναι μαλακός ο τράχηλος???

Βασούλα δεν βλέπω να ξανασυναντιόμαστε οι Θεσσαλονικές, μάλον παρά βαρύναμε όλες και αυτή η ζέστη δεν βοηθάει καθόλου :dry:

Αχ Μαρακι μου που να βρεθουμε που για να κανουμε ενα βημα θελει μια ωρα!!!! : :P P

εχω να αγορασω ποσα πραγματα ακομη για τον μπεμπη και το σκεφτομαι ..

πως θα βγω στα μαγαζια....

μας βλεπω να βγαινουμε με τα καροτσακια ομως !!!!μετα την γεννα :silly: :silly: :silly:

να σου κανω μια τελευταια ερωτηση ....συγνωμη που σε κουραζω .. :blush:

αισθανομαι στα πλαινα την κοιλια μου σαν καρουμπαλακια ..οταν ξαπλωνω συνηθως ..αυτο ειναι το μωρο, η συσπασεις ???? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω Πω κορίτσια νοιώθω τρομερή συγκίνηση. Αφού από τις σπάνιες φορές μπαίνω από το σπίτι στο ΜΑΜΜΥ! Επειδή είμαι 10 ώρες μπροστά στο χαζοκούτι το αποφεύγω...

Αναστασία μου σου εύχομαι και σήμερα κιόλας να σπάσουν τα νερά σου και να κρατήσεις την καραμελίτσα σου αγκαλίτσα...... :woohoo:

Ρόζι καλά είναι τέλεια τα κιλάκια. Τετάρτη η μεγάλη μέρα.. Πωπω φαντάζομαι αγωνία και τρελλή αναμονή!!! :pinch::unsure: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ευχαριστώ για τις ευχούλες για διακοπές. Το έχω τόσο ανάγκη...

Κορίτσια κέρδισα όντως τον διαγωνισμό.... Πολύ χάρηκα. Ποτέ μου δεν κέρδισα κάτι. Μόλις λάβω το δωράκι θα σας πω.

Τα νέα μας είναι πολύ καλά με το πριγκιππάκο μας. Την Παρασκευή είμασταν στον γιατρουδάκο! Είμασταν 2650γρ. Γεροδεμένο το παλικαράκι μας :woohoo: :woohoo: :woohoo: ! Όλα καλά και η δικές μου εξετάσεις σούπερ! Έχει τρελλαθεί να με κλωτσάει. Και η τρελλομάνα του λέω "Χτύπα κι'άλλο θα το αντέξω" :silly: :silly: :silly:

Γενικά ο γιατρός δεν μου λέει πότε θα γεννήσω! Μου είπε όποτε είναι θα έρθει. Να είμαι χαλαρή και να απολαύσω το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης!!

Σχετικά για τον πλακούντα ( grade) μου είπε ότι δεν το κοιτάνε πια, είναι λίγο ξεπερασμένο. Μου εξήγησε βέβαια τι κοιτάνε κτλ αλλά μου είπε ότι δεν το κοιτάνε....

Επανέρχομαι σε λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ μην ξαναπείς ότι με κουράζεις , θα σε μαλώσω ;)

Θα κάνουμε καροτσοσυνάντηση τότε και να δούμε πως θα τα συντονίσουμε τόσα μωράκια :P:P και την Έλλη να τρέχει γύρω γύρω :laugh: :laugh:

Αυτά τα καρουμπαλάκια είναι ποδαράκια!!! τι να κάνει και αυτό προσπαθεί να τεντωθεί λιγάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

μαρια@ έγραψε:

Αχ Μαρακι μου που να βρεθουμε που για να κανουμε ενα βημα θελει μια ωρα!!!! : :P P

εχω να αγορασω ποσα πραγματα ακομη για τον μπεμπη και το σκεφτομαι ..

πως θα βγω στα μαγαζια....

μας βλεπω να βγαινουμε με τα καροτσακια ομως !!!!μετα την γεννα :silly: :silly: :silly:

να σου κανω μια τελευταια ερωτηση ....συγνωμη που σε κουραζω .. :blush:

αισθανομαι στα πλαινα την κοιλια μου σαν καρουμπαλακια ..οταν ξαπλωνω συνηθως ..αυτο ειναι το μωρο, η συσπασεις ???? :dry:[/quote:18bafaew]

Βασούλα μου και εσύ πολύ πλάκα έχεις.. Σαν και εμένα απορίες... :blush::blush::blush:

Σε εμένα τα καρουμπαλάκια είναι ο ποπός του και τα μπουτάκια του. Γενικά είναι το νινλακι μας. Δεν καταλαβαίνω ακριβώς τι πιάνω αλλά την μία στιγμή είναι εκεί μετά κάνει έναν κυματισμό η κοιλιά μου και εξαφανίζεται.... Άρα πιστεύω ότι είναι ο μπεμπάκος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μάλλον το μωρό είναι . Κι εγώ το νιώθω, και κάπου κάπου μου δίνει και μια κλωτσιά :)

Αναστασία μου μπράβο!!!! Άντε κοριτσάκι μου, με κανένα πόνο που λες κι εσύ. Με το καλό και στη Ρόζη και στη Χρύσα αύριο. Όλα να πάνε καλά κοριτσάκια μου!!! Ρόζη, τέλειο το βάρος του μωρού, ιδανικό θα έλεγα :)

Δεν έχουμε λεπτομέρειες για το Αλκμηνάκι, ε; Ελπίζω να μην είναι στη θερμοκοιτίδα αλλά στην αγκαλιά της Κατερίνας μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια@ έγραψε:

Καλέ μην ξαναπείς ότι με κουράζεις , θα σε μαλώσω ;)

Θα κάνουμε καροτσοσυνάντηση τότε και να δούμε πως θα τα συντονίσουμε τόσα μωράκια :P:P και την Έλλη να τρέχει γύρω γύρω :laugh: :laugh:

Αυτά τα καρουμπαλάκια είναι ποδαράκια!!! τι να κάνει και αυτό προσπαθεί να τεντωθεί λιγάκι!

σε ευχαριστω για την απαντηση Μαρακι μου .. :)

κι εμενα για ποδαρακια μου φανηκαν που τα επιασα.. :)

η πιο ομορφη συναντησουλα μας θα ειναι η κροτσοσυναντηση !!!!!

η Ελλη σχετικα με αλλα παιδακια που ξερω ειναι παρα πολυ ησυχη πιστεψε με....

ουυυυυυφ!!!! πιαστικα παω να ξεπιαστω στον καναπεδακο κοριτσακια μου και θα τα ξαναπουμε αυριο ...

καλο βραδυ σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ο γιατρός μου μου είπε ότι θα τοον ξαναδώ κοντά στο Δεκαπενταύγουστο!!!

Το ρωτάω "Τόσο αργά???????????" Νόμιζα ότι από εδώ και πέρα θα είναι κάθε εβδομάδα ή έστω κάθε 2. Αλλά μου είπε. Τι ανησυσχείς??? Όλα καλά πάνε. Το μόνο που πρέπει να προσέχεις είναι η κινητικότητα του μπέμπη. Πρέπει να είναι ζωηρός και να τον ακούς συχνά. Αν τον ακούς μην ανησυχείς... Με καθησύχασε.. :P

Κάναμε και Τουρ στο Διαβαλκανικό. Απογοητεύτικα λίγο :( Τα δωμάτια χρειάζονται ανακαίνηση επειγόντως.....

Καλά 1650€ ++++++ για 3 βράδια είναι πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Κατερινάκι!!! Να σου ζήσει!! Κατασυγκινήθηκα σνιφ... Ήσουν από τις πρώτες που μιλήσαμε στο Mammy και μου φαίνεται τόσο απίστευτο που πέρασε ο καιρός και έχεις αγκαλίτσα το μωράκι σου!

Ανυπομονώ να μάθω λεπτομέρειες για την εμπειρία σου και να δούμε φωτογραφίες!

Ρόζη να πάνε όλα καλά για αύριο!

Αναστασάκι, μπήκες στην τελική ευθεία!!

Προβλέπω αυτή την εβδομάδα πολλά γεννητούρια :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ο γιατρός μου μου είπε ότι θα τον ξαναδώ κοντά στο Δεκαπενταύγουστο!!!

Το ρωτάω "Τόσο αργά???????????" Νόμιζα ότι από εδώ και πέρα θα είναι κάθε εβδομάδα ή έστω κάθε 2. Αλλά μου είπε. Τι ανησυχείς??? Όλα καλά πάνε. Το μόνο που πρέπει να προσέχεις είναι η κινητικότητα του μπέμπη. Πρέπει να είναι ζωηρός και να τον ακούς συχνά. Αν τον ακούς μην ανησυχείς... Με καθησύχασε.. :P

Κάναμε και Τουρ στο Διαβαλκανικό. Απογοητεύτηκα λίγο :( Τα δωμάτια χρειάζονται ανακαίνιση επειγόντως.....

Καλά 1650€ ++++++ για 3 βράδια είναι πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ο γιατρός μου μου είπε ότι θα τοον ξαναδώ κοντά στο Δεκαπενταύγουστο!!!

Το ρωτάω "Τόσο αργά???????????" Νόμιζα ότι από εδώ και πέρα θα είναι κάθε εβδομάδα ή έστω κάθε 2. Αλλά μου είπε. Τι ανησυσχείς??? Όλα καλά πάνε. Το μόνο που πρέπει να προσέχεις είναι η κινητικότητα του μπέμπη. Πρέπει να είναι ζωηρός και να τον ακούς συχνά. Αν τον ακούς μην ανησυχείς... Με καθησύχασε.. :P

Κάναμε και Τουρ στο Διαβαλκανικό. Απογοητεύτικα λίγο :( Τα δωμάτια χρειάζονται ανακαίνηση επειγόντως.....

Καλά 1650€ ++++++ για 3 βράδια είναι πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα ευχαριστω κι εσενα για την αμεση απαντηση ...

μια απο τα ιδια κι εμενα εκει που τεντωνεται μετα αισθανομαι και μια κλωτσια ..τελευταια ειναι και ιδιαιτερα δυνατες !!!

κι εγω θα παω jumbo μαρακι λες να βρεθουμε ???

βαλιτσα ουτε εγω εχω ετοιμασει ..πως να ετοιμασω αλλωστε αφου δεν πηρα πυτζαμες ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

βαλιτσα ουτε εγω εχω ετοιμασει ..πως να ετοιμασω αλλωστε αφου δεν πηρα πυτζαμες ???

Ούτε εγώ έχω πάρει νυχτιτάκια/πιτζαμάκια. Καλά που μου το θύμησες :) . Αύριο θα πάω στο Mothercare και στο M&S και θα αγοράσω κάτι ακόμα και να μη με τρελαίνει! Εσείς πόσα πήρατε ή θα πάρετε? Δύο είναι αρκετά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...