Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010


Recommended Posts

μμμμμμ τι ωραιο φαγακι...και εγω ξυπνησα αργα και πηγα για μπανιο και δεν εκανα φαγητακι και ηρθα αργα σπο την θαλασσιτσα οποτε εβαλα τορτελινια γεμιστα με φετα και κοκκινη σαλτσουλα με μανιταρια να γινονται στο τσουκαλι... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ειμαι και μοναχουλα σημερα ο αντρουλης λειπει και εχω παρεα το mammyland!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γιαμ γιαμ -πόσο λατρεύω τα τορτελίνια...!!

μπορω να τρωω γενικοτερα ότι ζυμαρικο θες καθε μερα!! πολυ το γουσταρω το μακαρόνι!!! αλλα΄εχουμε βαλει φρενο στα πολλά ζυμαρικα γιατι δεν ειναι υγειινα όταν τα τρως συνεχεια!

παρεπιπτόνως το φαγακι εγινε άφαντο!! τις γλυψαμε τις κατσαρολες, αλλά τωρα εχω ανεβασει θερμοκρασία!!χαχα

κανει κ πολύ ζεστη-εχει και υγρασία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera pantvw k na mhn peinaw h na ueleiw na krathueiw edv mesa den mporeiw.εφαγα το μεσημερι μια μπριζολα με λιγα μακαρονια χωρις ψωμι σαλατα κ μελιτζανα κ τωρα που σηκωθηκα γουρρρρρρρρρρρ αλλα δεν θα φαω τωρα πιο μετα για να παρω τα χαπακια μου.

σαμαντηα ειναι κατι εξετασεις για την πηξη του αιματος εγω δεν εχω θρομβοφιλια απλα μια ομοζυγη μεταλλαξη κ βαζω κατι ενεσεις για να αποφυγω την πηξη του αιματος στα αγγεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε νενα μου μηπως ξερεις πως μπορω να αλλαξω την φωτο που εχω κ να βαλω μια ουδετερη με λουλουδια η κατι αλλο κ πως θα γινει?ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορτσουλια μου!

Ειστε καλα?

Αργησα να μπω σημερα....αλλα μπηκα! Δεν πιστεω να πηρα απουσια ε? :P:P

Το χτεσινο ηταν τελικα αλλεργικο γιατι σημερα ειμαι μια χαρα!!! :) Εφτυχως δηλαδη γιατι ξεπατωθηκα στο φτερνισμα! :silly: :silly:

Αχ ρε φιλαρακια μου κ εγω φοβαμαι μην στραβωσει κατι.... :( τρεμω... :( μην χαθει το ονειρο κ μετα φτου και απο την αρχη.... :(:(:(

Ας μην τα σκαλιζουμε ομως αλλο.....ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΟΛΑ!!!!

Γεωργια καλη ανοδο χοριακης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κι από μένα! Κι εγώ σηκώθηκα αργά σήμερα, δηλαδή ξύπνησα κατά τις 6.30 και δεν μπορούσα να ξανακοιμηθώ. Με ξαναπήρε ο ύπνος κατά τις 8.30, ξύπνησα 10.30 και ξανακοιμήθηκα και σηκώθηκα κατά τις 12!

Έφτιαξα χοιρινό σε μπουκίτσες ριγανάτο με μουστάρδα (η μουστάρδα ψήθηκε μαζί) και ρύζι. Τώρα έφαγα και το σταφύλι μου. Αυτές τις μέρες δεν πεινάω πολύ, κανονικά. Μάλλον επειδή τρώω πολλά μικρά γεύματα (πρωινό, μεσημεριανό, απόγευμα φρούτο, βραδινό, μετά πάλι φρούτο και μετά γάλα!).

Μου φαίνεται ότι θα τρελαθώ μέχρι την Τετάρτη που έχω ραντεβού με το γιατρό! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας ρε κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω βρε γιωτα μου να ρθει η μερα αυριο να παω να δωσω να περασει η ωρα να παρω τηλ κ να κρεμεσαι απο τα χειλη της τι θα σου πει σκετο βασανιστηριο αρκει να ειναι για καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

523georgia θα πας στο προφιλ σου θα πατησεις επανω στην εικονα και θα σου βγαλει επεξεργασια εικονας μεα θα πας αναζητηση,θα βρεις την εικονα που θες απο τον υπολογιστη και θα πατησεις ενημερωση απλα πρεπει να περιμενεις λιγο μετα να εγκριθει απο το διαχειριστη μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

¨Ε Λ Ι Ω Σ Α Σ Τ Ο Ν Υ Π Ν Ο !!!!!!!! :side::side:

απαπα....τα πόδια μου τρέμουν!! γ@...ο πέρασε η ωρα που τρωω το απογευμα και τωρα δεν κανει να φαω γιατι πέρνω σιδηρο και θελει αδειο στομαχι για καλυτερη απορόφφηση :S:S

πεινάααααωωωωω....

Lolli! μπραβο που πέρασε η αλλεργία (καλά τι κουλό ήταν αυτό? σε πιάνει συχνά?) μήπως παρενέργεια έχει να ξεχνάς την ωρθογραφέια σου????? :woohoo: :woohoo:

Γιώτακαι γω κάνω ενεσεις inohep αυτες κανεις κα ισυ? μελανιάζει η κοιλιά σου? εμένα χαλια έγινε η κοιλίτσα μου...

αν θες να αλλαξεις φωτό, θα πατήσεις 'Προφίλ" --> 'Επεξεργασία Εικόνας', και μετά θα κάνεις browse την εικόνα που θες (μη βαλεις καμια τεραστια και δεν την παίρνει) και μετα θα περιμένεις να πάρεις έγκριση απο την Λένα και θα στην ενεργοποιήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα και εγώ έχω καθιερώσει τον απογευματινό ύπνο!! μόνο που δεν μπορώ να σηκωθώ μετά...δεν ήξερα ότι ο σίδηρος απορροφάται καλύτερα με άδειο στομάχι...

κορίτσια να σας ρωτήσω: με το...σεξ τι κάνετε? εμένα δεν μου το απαγόρευσε ο γιατρός αλλά το φοβάμαι λιγάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukida νομίζω ότι ο ύπνος είναι το καλύτερο φάρμακο! είμαστε τυχερες που είναι καλοκαίρι και τα πράγματα είναι πιο χαλαρά...σκέψου να ήταν σε φουλ περίοδο δουλειάς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια, τι κάνετε? Εγω τα ιδια...μην πω κ χειροτερα. ψυχολογικα αισθανομαι πολυ πολυ ασχημα...δεν ξερω γτ...αντε μην σας ριχνω κι εσας,σας φιλώ ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh γιατί έτσι καλέ; Χαλάρωσε!!!! Καλά, ποιος μιλάει τώρα, που όλο στο χειρότερο πάει ο νους μου.

Το σίδηρο το παίρνουμε πάντα με άδειο στομάχι και με βιταμίνη C ή φυλλικό οξύ. Πρέπει να περιμένουμε περίπου μισή με μία ώρα για να φάμε κάτι. Εγώ το παίρνω το πρωί, ξανακοιμάμαι και μετά τρώω πρωινό, μετά από 1-2 ώρες δηλαδή. Ελπίζω να μην κάνω χαζομάρα! Απλά, δεν μπορώ να ξυπνάω 11 και να περιμένω και μία ώρα μέχρι να φάω πρωινό και να πιώ καφέ! Α, με τον καφέ τι κάνετε; Πίνετε;

samantha με το σεξ, απλά δεν κάνουμε. :P :P :P Εγώ το φοβάμαι πάρα πολύ, κι ο άντρας μου το ίδιο, παρ' όλο που γκρινιάζει, "καλά, για οκτώ μήνες δε θα κάνουμε;". Πού να του πω τα νέα, ότι δε γίνεται να κάνουμε σεξ και μόλις γεννήσω!!! :P :P :P :P

Όσο για τον απογευματινό ύπνο, μέχρι κι εγώ κοιμήθηκα δύο μεσημέρια για κανένα τεταρτάκι-εικοσάλεπτο!!!! Που δεν κοιμάμαι ποτέ μεσημέρι! Κατά τα άλλα, απλά ξαπλώνω λίγο το μεσημέρι, να περάσει και η ζαλάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας γλυκές μου εγκυούλες!!!!

Tesh μην ανυσηχείς είναι απόλυτο νορμάλ ώρες ώρες να σε πιάνουν τα ψυχολογικά σου, είναι λόγω των ορμονών.

Εγώ κορίτσια από χτες τα απόγευμα είμαι χάλια ζαλάδες και απίστευτες αναγούλες. Έφτιαξα ένα αυγο τηγανιτό χτές το βράδυ και μετά τα είδα όλα. ΄Για να δείτε πόσο τρελή είμαι, αισθάνομαι χάλια και χαίρομαι γιατί λέω είμαι ακόμη έγκυος!!!

Αύριο η μεγάλη μέρα, το ραντεβού με το γιατρό, αχ μακάρι να ακούσουμε την καρδούλα!!!!

Εμείς δεν την έχουμε ανακοινώσει την εγκυμοσύνη σε κανέναν ας περάσει το πρώτο τρίμηνο και μετά... Το Φλεβάρη είχα παλλίνδρομη και πρίν το είχαμε ανακοινώση και μετά την αποβολή σε κάνει πιο χάλια να λες σε όλους τι έγινε. Νιώθεις ότι το ξαναζείς ξανά και ξανά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά

και γω έτσι τον παίρνω τον σίδηρο - ξυπνάω έτσι κι αλλιως στις 6-7-.30 το πρωι για ..κατούρημα, και ετσι σαν το φαντασμα στοιβω κ ενα πορτοκαλακι κα ιπαιρνω το χαπάκι μου. απλα το απογευμα είναι λίγο μ@@α το ωραριο κα ιαναγκαζομαι να τρωω κάτι κατα τις 5.30 6.00 για να παρω το σιδηρο στις 8.15-8.30 ωστε να φαω βραδυνο κατα τις 9.30 (που ηδη ειναι αργα για μενα)...σας κούφανε το πρόγραμματάκι μου?????χαχα

Tesh για πιό λόγο αισθάνεσαι έτσι στεναχωρα?? πες τα βρε παιδι μου να σε ξελαφρώσουμε!! και μενα με πιανει ένα τετοιο πραγμα.... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γκαστρουδιτσες μου!αμαν,πολυλογουδες!!απο χτες το πρωι ειχα να μπω και εκανα κανα 20λεπτο τωρα να τα διαβασω ολα...

εγω εχω το μαυρο μου το χαλι,πολυ αναγουλα και εμετος..δεν ξερω μαλλον αν το λες εμετο αυτο που κανω,αφου ποτε δεν βγαζω οταν τρωω.μονο ανακατευομαι και πηγαινω τουαλετα 2-3 ωρες μετα το φαγητο,οποτε ισα που ξελιγωνομαι..

σημερα ημουν και ολη μερα εκτος σπιτιου και με ζορισε πολυ.σταματουσαμε και με το αυτοκινητο για "εμετο".

απο αυριο παλι δουλεια και ζορι..αντε να φυγει και αυτη η εβδομαδα και μετα θα φροντισω να ειμαι λιγο πιο χαλαρη στη δουλεια.αν ειμαι ετσι,δεν θα την βγαλω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasia78 έγραψε:

Αύριο η μεγάλη μέρα, το ραντεβού με το γιατρό, αχ μακάρι να ακούσουμε την καρδούλα!!!!

Εμείς δεν την έχουμε ανακοινώσει την εγκυμοσύνη σε κανέναν ας περάσει το πρώτο τρίμηνο και μετά... Το Φλεβάρη είχα παλλίνδρομη και πρίν το είχαμε ανακοινώση και μετά την αποβολή σε κάνει πιο χάλια να λες σε όλους τι έγινε. Νιώθεις ότι το ξαναζείς ξανά και ξανά.

vasia σου ευχομαι με το καλό αυριο να ακουσεις την καρδούλα!!!!

εγω προσπαθησα να το κρατησω μυστικο- αλλα δεν γινεται- όλοι ήξεραν οτι κάνουμε πάλι προπάθεια- και όσοι δεν το ηξεραν την ψιλιάστηκαν επειδη εχουμε χαθει απο προσωπου γης- όλοι μας οι φιλοι μας εχουν χασει.. :( ευχομαι συντομα να επανελθουμε..

Λολλι, όλα καλά θα πάνε γλυκάκι;) είπαμε 1+1 σοκολάτα φραουλα τα μωρακια σου τα καλοκαιρινα!! :kiss::kiss:

(άσχετο- η Ζαχαρενια λείπει διακοπες να φανταστω ε? α! και εχεις και ενα πμ δεν ξερω αν το είδες!!!παλιο ειναι , μπαγιατικο,,προχτεσινο!!:lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

κορίτσια να σας ρωτήσω: με το...σεξ τι κάνετε? εμένα δεν μου το απαγόρευσε ο γιατρός αλλά το φοβάμαι λιγάκι...

Ωχ μην ξυνεις πληγες..........

Ο γιατρος μας το απαγορευσε δια ροπαλου :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

λογω διδυμης κυησης απο εξωσωματικη:ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

Εχουμε να δουμε "φως στο τουνελ" απο αρχες Ιουλιου που καναμε την εμβρυομεταφορα :blink::blink: και οπως καταλαβαινετε εχουμε μελλον μπροστα μας!!!!!! :P:P:P:P

Κουκιδα το ειδα το πμ και το "επιασα" ;););) .

Ναι, η Ζαχα πρεπει να λιαζει την κορμαρα της!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια το σεξ -αν θυμαμαι- αλλά δεν θυμάμαι τίποτα....

ήταν Μάιος θαρρώ...και έξω φύσαγε ένας αέρας....και μετά το χάος....

NADA-NIENTE-NOTHING-ΤΙΠΤΑΣ..

για διακόσμηση τα κουβαλάμε....

αλλά έλα που δεν έχω κ καμιά όρεξη...καημένε αντρούλη μου..

ο γιατρός έκανε και 'χιουμορ' πανάθεμα τον...μου είπε να του δωσω άδεια εξόδου!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακια??Εγω τωρα γυρισα απο την βολτουλα εφαγα και παγωτακι με χωνακι απο επικαλυψη σοκολατας και αμυγδαλο μμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!Αχ ας παμε τωρα στο sex εδω και ενα 1 μηνα εχουμε να κανουμε sex μας το απαγορεψε ο γιατρος,ειπε μετα τον τεταρτο..Αυτοσαρκαζομαστε κιολας και λεμε(του λεω εγω)"ΑΧ αχ μωρο μου μια αραχνη,τρεχα τρεχα,ερχεται αυτος "Που ρε αγαπη μου-μου λεει?Κ χαμογελωντας πονηρα του λεω εγω δειχνοντας το μπιπ μπιπ(ακαταλληλη λεξουλα)''ΕΔΩ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΔΩ """"" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά σε όλες το έχει απαγορεύσει ο γιατρός??? Και εμένα ο δικός μου τι κάνει? Το αφήνει στην τύχη?? ααα κομμένο και για εμάς τότε... (μετά το σημερινο που ελπίζω να μην κάναμε καμία 'ζημιά').

nena1988 γιατί σας το απαγόρευσε εσάς? Είχατε κάποιο πρόβλημα με την εγκυμοσύνη? Εγώ θεωρώ ότι και σε εμένα θα έπρεπε να το απαγορεύσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πάντως δεν το απαγόρευσε. Το σεξ δεν απαγορεύεται κατά την εγκυμοσύνη, εκτός κι αν υπάρχει κάποιος λόγος και πιο συγκεκριμένα σε περιπτωσεις αιμορραγίας από τον κόλπο, σε έγκυο με ιστορικό έκτρωσης, σε έγκυο με ιστορικό πρόωρου τοκετού ή επαναλαμβανόμενων αποβολών, με προδρομικό πλακούνται και σε έγκυο που έχει γίνει τραχηλοραφή κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης ή που έχουν σπάσει τα νερά (καλά, φαντάζεστε με σπασμένα νερά να κάνουμε σεξ; Πόσο ανώμαλες μπορεί να είμαστε;).

Τέλος πάντων, όλα αυτά τα γράφει το φυλλάδιο που μου έδωσε.

Γράφει επίσης, ότι το σπέρμα περιέχει ουσίες ικανές να προκαλέσουν τοκετό (γι' αυτό και πολλοί γιατροί συστήνουν σεξ στον ένατο μήνα), ενώ η τριβή της σεξουαλικής πράξης μπορεί να εκκλήσει στα γεννητικά όργανα της εγκύου ουσίες που προκαλούν συσπάσεις της μήτρας.

Τέλος πάντων, το ηθικό δίδαγμα είναι, όχι βαθιά διείσδυση και προσοχή στο σεξ!!!!

Εγώ δε νομίζω να τομήσω να κάνω σεξ κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κάτι άλλο κορίτσια!!! έχω ακούσει από μια φίλη μου ότι πρέπει να αποφεύγεται και η 'κορύφωση' γιατί συσπάται η μήτρα...έχετε ακούσει κάτι σχετικό???

Θέλω να γίνω μαμά γιατί δεν θα τολμήσεις αφού ο γιατρός δεν σου το απαγόρευσε?

Επίσης, ποια είναι αυτά τα φυλλάδια που αναφέρεις?

Τέλος, υπάρχει εδώ κάποια κοπέλα που θα τολμήσει να κάνε σεξ (προσεκτικά) στο 1ο τρίμηνο ή να έχω τύψεις κ να ανησυχώ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττώματα του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...