Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010


Recommended Posts

μμμμ... κατσε γιατι ούτε εγώ τα ξέρω καλά...

και από εξωσωματικές καθόλου...

κανεις εμβρυομεταφορά οταν εχεις ωορρηξία ;

μηπως είσαι 6 - 7 εβδομάδων ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο λολι μηπως ειναι διδυμα?εκτος κ αν εισαι προχωρημενη στις εβδομαδες απο εμας.ναι μαρακι την ειχα ακουσει νωρις μην αγχωνεσαι τοσο αυτην την φορα μπορει να μην την ακουσεις ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙς.ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΟΥς ΧΤΥΠΟΥς ΟΤΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟς ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙ. θα σου ορισει μετα να πας στην 7 εβδ.τετοια να γινονται ΓΟΥΣΤΑΡΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα Γεωργία... μετά φεύγει διακοπές και δεν ξέρω πότε θα γυρίσει... θα με αφήσει στην αγωνία μου.....................

θα μάθω ΟΤΙ περισσότερο μπορώ την Πέμπτη .... μεγάλη μέρα η Πέμπτη... εχει και το gioulaki υπέρηχο τότε ... !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα τελευταια περιοδο 22/6 οποτε θεου θελοντος θα γεννησεις γυρω στις 24 μαρτη.ποσα σου εβαλαν.ααααααααααα τα πηραν καποια φορα που εκανες εξωσωματικη ηταν καλα τα ωαρια τα φυλαξαν κ τωρα στα εβαλαν.μωρε μπραβο τι κανει η επιστημη!δεν ξερω τι γινεται αλλα υποθετω απο αυτα που ακουω.μαρακι εμεις μαζι πρεπει να ειμαστε ε?ο θεος να μας λυπηθει ρε κοριτσια τι υραβαμε οι.....εγκυες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααχχχχχ καλε ξεμυαλιστηκα τελειως κ δεν σας ειπα τα κυριοτερα!!!!

Την Δευτερα το πρωι θα ειμαι Αθηνα για υπεροχο γραφημα κ τις αιματολογικες!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ευχομαι τη Δευτέρα να πακετάρω για διακοπούλες στα πεθερικά μου (Αγρίνιο) !!!! δεν αντεχω αλλο την πόλη !!! θέλω να αλλάξω παραστάσεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλό φιλενάδα και ο υπέρηχος και τα αποτελέσματα των εξετάσεων !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ!!!!!! όλα είναι μια χαρά! τέλειααααααααα!!!!!

Μαρία+Φωτης την Πέμπτη θα δεις το σπορουλίνι σου, ε? Θα είναι μεγάλη στιγμή!!! Θα σας παω ποτε θα παω για υπερηχο, όταν πάρω αυριο τηλ τον γιατρό μου. καρδούλα δεν ξερω ακριβως ποτε ακουμε. 5η-6η νομίζω??

σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυφιτζουράααααααααααακι μου είδες τα μπαρμπασταθάκια σου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: το εκαναν το θαυμα τους....

Σου ευχομαι να ειναι διδυμα(κ οχι παραπάνω)να ηρεμήσεις τωρα και να χαϊδευεις τη κοιλίτσα σου.

Εγω προς το παρων κοιτάω το υπερο γραφημα που μας εδωσαν στην μεταφορά και χαζευω τις φουσκίτσες μου.

Χθες που με πηρε απο κατω ο αντρουλης μου με ηρεμησε και μου θυμισε οτι εχουμε ακομα 6 παγωτινια να μας περιμένουν :laugh:

Καλημέρα κορίτσια σας είπα, δεν σας είπα ;)

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα gioulaki!!!

Μα, για πες μου, για ποιο λόγο να σε πάρει από κάτω? εννοείς ότι έχεις άγχος? πότε πας στον γιατρό σου? όλα θα πάνε καλά!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Καλημερα

Καλημερα

Τι κανετε????

Gioulaki μου...γιατι σε πηρα απο κατω? Μηπως σε "κοροιδευουν" οι ορμονες κ εισαι ετσι? Εγω προσεξα οτι ωρες ωρες εχω τρελλα νευρα!!!! :angry::angry: Δεν ξερω ομως αν ειναι απο την εγκυμοσυνη ή επειδη ειμαι κλεισμενη μεσα :( απο την Κυριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή σου μέρα lollipop!!!

είναι μια όμορφη μέρα, μετά από αυτά τα ωραία αποτελέσματα! πολύ χάρηκα!

κορίτσια για διορθώστε με αν κάνω λάθος: για τον υπολογισμό αλλαγής μήνα, προσθέτουμε 7 στην τελευταία ημ/νια περιόδου κι έτσι: 19/6 τελευταια περιοδος + 7 = 26.και κάθε 26 αλλαζει ο μήνας κύησης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie_14 έγραψε:

καλή σου μέρα lollipop!!!

είναι μια όμορφη μέρα, μετά από αυτά τα ωραία αποτελέσματα! πολύ χάρηκα!

κορίτσια για διορθώστε με αν κάνω λάθος: για τον υπολογισμό αλλαγής μήνα, προσθέτουμε 7 στην τελευταία ημ/νια περιόδου κι έτσι: 19/6 τελευταια περιοδος + 7 = 26.και κάθε 26 αλλαζει ο μήνας κύησης?

Ντεμακι μου εγω να δεις ποσο χαρηκα!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

τωρα για την αλλαγη του μηνα εχω μαυρα μεσανυχτα!!!!εγω δε μπορω να υπολογισω ποσων εβδομαδων ειμαι...ποσο μαλλον την αλλαγη του μηνα :woohoo:

Ολα αυτα μου φαινονται σαν συναρτησεις (που ποτε δεν τις καταλαβα ουτε στο σχολειο ουτε στο ιδιαιτερο) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα τσούπρες !

ποιός εχει άγχος ;;;;;!!!!!!!

ή μάλλον... ποιός ΔΕΝ εχει άγχος...;;;;!!!!

εγώ πιστεύω μετά τα πρώτα 2 ραντεβού με τους γιατρούς μας θα ηρεμήσουμε...!!

βρε κορίτσια ... ΠΟΥ είναι η ράνια !;

είχε ραντεβού με τον δοκτορ χθες το απόγευμα ! δεν μας είπε τι έγινε!

gioulaki !!!!! μαζί αυριο το πρωί στους γιατρούς μας !!!!!

καλέ τι μετράτε... ; γιατί κουράζεστε !; και τα τικεράκια τι τα έχουμε!; γι αυτό τα βάζουμε αυτά τα μετρητήρια ! χιχιχιχι !

μόλις ολοκληρώσουμε την 8η εβδομάδα πιστεύω οτι εχουμε κλείσει τον 2ο μήνα και στην 9η μπαίνουμε στον 3ο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ηξερα οτι στην εγκυμοσυνη χρειαζονται μαθηματικα θα διαβαζα περισσοτερο!!!! :P:P:P:P:P:P:P

Καλα μου ελεγε ο μπαμπας μου οτι τα μαθηματικα χρειαζονται ΠΑΝΤΟΥ!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΚΕΤΟ...

είδα αιματάκι... δυο σταγόνες καφεροζ... ωχ ωχ ωωωωωωχχχχ

κακά τα μαντάταααααααααααααααα...........................

πάει... τα χω κανει πάνω μου τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΚΕΤΟ...

είδα αιματάκι... δυο σταγόνες καφεροζ... ωχ ωχ ωωωωωωχχχχ

κακά τα μαντάταααααααααααααααα...........................

πάει... τα χω κανει πάνω μου τώρα!

μαρακι μου χαλαρωσε..δεν σημαινει απαραιτητα κατι κακο!!!καλυτερα να ξαπλωσεις και να μην κουραζεσαι!!παρε και τον γιατρο μηπως σε δει νωριτερα!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΚΕΤΟ...

είδα αιματάκι... δυο σταγόνες καφεροζ... ωχ ωχ ωωωωωωχχχχ

κακά τα μαντάταααααααααααααααα...........................

πάει... τα χω κανει πάνω μου τώρα!

ΗΡΕΜΙΣΕ,ΞΑΠΛΩΣΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.

ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Lolli θα εχεις τουλαχιστον διδυμακια!!!αχ τι ωραια τι καλα!!!!! :kiss::kiss::kiss::):)

:):):):):):)

Κιμονακι ας ειναι 2 (κ οχι παραπανω)...παντως ο γιατρος (που επεμενα να μου πει κατι απο τις τιμες της χοριακης)δεν εκανε καμια προβλεψη :angry: .Θα δουμε στον υπερηχο ειπε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδώ είμαι... κλαψ κλαψ... :(:(

δεν ξαναειδα αιμα προς το παρόν... αλλα ... με εχει παρει για τα καλά από κατω...

αυριο ραντεβού με τη γιατρό μου και βλεπουμε... :unsure::unsure:

χαλια μαύρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανταζομαι ταραχη που πηρες Μαρακι μου!!!!

Ηρεμισε τωρα!!!!

Πεσε οπου βρεις (κρεβατι,καναπε) κ σηκω αυριο το πρωι για να πας στην γιατρουλενα :laugh: :laugh: :laugh:

Σημερα ακολουθησε το γνωστο ρητο ΜΑΜ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑΝΙ :P:P:P:P

Ολα καλα θα πανε κ αυριο θα τσιριζεις απο την χαρα σου!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια.δουλεια σημερα και μαλιστα στα φουλ της(ηθελα να λειψω 2 μερες,καλα να παθω).πολυ ορθοστασια και τρεξιμο.εχω και ζαλαδες ρε γμτ,αρκετα ωρες ωρες.εσεις?

μαρακι μου,μην αγχωνεσαι,σιγουρα δεν ειναι τπτ.απλα ξαπλα τελειως.να σηκωνεσαι μονο για τουαλετα.

χτες πηγα στο γιατρο,δεν ειδαμε τπτ,δυστυχως.ηταν πολυ νωρις.την παρασκευη το βραδυ θα ξαναπαω και τοτε θα δουμε σιγουρα.μου ειπε πως θα βγαλουμε την πρωτη του φωτογραφια!!!!και απο την αλλη εβδομαδα θα ακουσουμε καρδουλα!!!παντως ηταν πολυ καθησυχαστικος με τη χοριακη μου.του τα ζαλισα λιγο,αλλα εχει τοσο υπομονη και τοσο χιουμορ αυτος ο ανθρωπος...πολυ τον παω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...