Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

ERI79 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ.ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ.ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ.

ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!ΕΓΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΓΙΑ DOOPLER.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ.ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΠΗΡΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΘΥΛΑΣΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ Η ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ??

Έρη μου και εμένα με πιάνει αυτό! Είναι επειδή τα πνευμόνια μας αναπνέουν μια πιο πολύ δυσκολία λόγω του ότι τα παιδάκια μας έχουν πιάσει πολύ χώρο εκεί μέσα! Όσο για το θήλαστρο και εγώ δεν πήρα! Θα δω πως θα πάει και έχω δείξει στη μανούλα μου πιο θέλω και αν χρειαστεί θα πάει να μου το πάρει εκείνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

miria έγραψε:

kalo apogeuma koritsakia ti kanete?

koritsia na rotiso kati??? tha rotiso :P thelo na plino ta skepasmata tou krebatiou tis mikris kai auta ta ma3ilarakia ta gyro gyro alla fobame mipos ta kano polixroma einai fou3ia me aspro :huh: ta epline kamia 3erete pos na ta kano??

Και εγώ θα τα πλύνω στο χέρι καλύτερα με κρύο νερό! Συνήθως αυτά τα υφάσματα δεν βγάζουν και ειδικά με κρύο νερό! Αλλά μην σε πάρω και στο λαιμό μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

αντε barbie τη γλιτωσες..τα κοριτσακια που προανεφερες ομως κινδυνευουν απο +απουσιες...χιχιχ!

:kiss:;)

πεταχτηκα και πηρα 2 κορνιζουλες ροζουλι κι εβαλα φωτογραφιες απο τους καλυτερους υπερηχους μας(σουπερ φωτογραφηση) και τα κρεμασα στο δωματιακι της μπουμπους!τελεια ειναι. αμα ραψουμε κουρτινουλες και κρεμασω φωτιστικο θα βαλω φωτο..εστω και χωρις κουνια..

Τέλεια ακούγεται! Άντε και στην πρώτη σας φωτογραφία! Εμείς ακόμα να κολλήσουμε τα αυτοκολλητά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BARBIE ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ.ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ.ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΕΛΕΧΙΣΤΕΣ ΜΕΙΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΕΔΩ.ΛΟΙΠΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ.ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΤΡΗΜΕΝΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη μου και εγώ βαριέμαι! Ελπίζω αύριο να πάμε με τον άντρα μου να πάρει καινούργιο υπολογιστή για το μαγαζί για να κρατήσω το λάπτοπ, αλλιώς με βλέπω να σας μιλάω μόνο τα απογεύματα από του πατερούλη μου!

Το έχω παρατηρήσει και εγώ αυτό που λες! Είμαστε καθημερινώς οι ίδιες! Πήγες για κανένα μπανάκι σήμερα?

Αλήθεια πότε θα μάθετε για την μετάθεση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΑΖΙ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΦΕΥΓΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ.ΓΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΜΕΣΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α όπου πας εσύ από πίσω και εκείνη? Γιατί αν έμενε μόνη της σπίτι τι θα γινότανε? Κοριτσάκι όσο για τη μετάθεση σου εύχομαι να πετύχετε αυτό που θέλετε και μην ξεχνάς ότι όπου και αν πάτε να είναι μακριά από τη πεθερά σου! Μακριά και αγαπημένοι λέει το ρητό!

Πριν λίγο μίλαγα με μια φίλη και με ρώτησε πως νιώθω που μπαίνω στον μήνα μου!! Αν σας πω κορίτσια ότι δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα! Μου φαίνεται περιέργο ότι μπορεί να σηκωθώ κάποια μέρα και να μου σπάσουν τα νερά! Απίστευτο! Εσείς πως νιώθετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και γω...2 ωρες υπνος λες και κοιμομουν ενα βραδυ ολοκληρο...

αν δεν χτυπαγανε και τα τηλεφωνα συνεχεια, ακομα θα κοιμομουνα..

κοριτσακια μου μειναμε λιγες..αλλα ΚΑΛΕΣ..

Καποιος πρεπει να μας φτιαξει το Νο3 (ακους ΝΤΟΡΑΚΙ?)

οι αλλες του Αυγουστου μας εχουν φαει λαχανο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον σημερα παραγγειλα απο ιντερνετ ecobaby κατι καλλυντικα που διαβασα της weleda biologika. τα ειχε μιση τιμη απο φαρμακειου και θα μου τα φερουν εντος της επομενης ωρας..παραγγελια αστραπη..τι να πω!

ελπιζω μονο να ειναι καλα, αλλα και στα φορουμ διαβασα καλα λογια..μηπως ομως ειναι περιττα λεφτα? παντως και της freziderm που συστηνουν πολλοι παιδιατροι ειναι τσουχτερες οι τιμες τους...

θα δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiepa μεχει πιασει ανυπομονισια..θελω να γεννησω οσο πιο γρηγορα...και δε θελω να μου σπασουν τα νεραααα..

ο γιατρουλης μου πε οτι ειμαστε στην τελικη ευθεια και γω του πα οτι ειμαι ετοιμη οποτε θελει..και η βαλιτσουλα μου ετοιμη ειναι..φυσικα γελαγε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΟΙΘΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΓΧΩΜΕΝΗ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΕΝΕΙ ΜΕΚΡΥΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ.ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΘΑ ΒΡΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ!!

ΜΑΙΜΟΥΝΑΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ ΛΕΦΤΑ.ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΨΩΝΙΣΑ!!!!ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ.ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΣΘΟ ΕΝΟΙΚΙΟ ΚΑΙ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΣΟΥΧΤΕΡΗ.ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ Ε ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΠΙΟ ΑΡΓΟ ΦΟΡΟΥΜ...ΧΕΧΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ 6 ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ!!!!ΒΑΣΙΚΑ ΛΕΜΕ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ???ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΖΩΔΙΑ ΕΙΣΤΕ???ΕΓΩ ΠΑΡΘΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΝΟΜΑΙ31!!!!ΠΩΠΩΠΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε λιγες και καλες..γραφουμε λιγα και καλα...ειμαστε της ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ και οχι της ΠΟΣΟΤΗΤΑΣ.

Ερη μου εγω ειμαι καρκινακι και τα εκλεισα τα 31 τον Ιουλιο.πωπωπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΜΟΥΝΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ.ΞΕΡΕΙΣ ΛΟΓΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!Εγω δεν πηρα απουσια, προλαβα, ναι???

Σημερα δεν ημουν πολυ καλα, πηγα το πρωι στην εκκλησια μια φανουροπιτα και δεν αντεχα με τιποτα, κατι η ζεστη, καπως με ενοχλουσε το στομαχι μου, δεν ξερω, πηγα σπιτι και κοιμομουν!

Το θεμα με τις πεθερουλες ειναι ατελειωτο, εμενα την μια ειναι καλη και την αλλαη κατι την πιανει και με εκνευριζει αφανταστα...και δεν απαντω...κι ετσι φουντωνω πιο πολυ!!!

Μου εδωσε και η μελλοντικη μας νονα καποια πραγματακια απο τα παιδακια της και σιγα σιγα μπαινουμε κι εμεις σε μια ταξη!

Marylou περαστικα για τον μπαμπα σου, ολα θα πανε καλα!!!

Lenitsa με γεια τα πραγματακια σας και δεν νομιζω οτι εχεις λευκωμα, η ατιμη η ζεστη ειναι!!!

Αυτο με την ζωνη θελω να το μαθω κι εγω, αλλα καλυτερα να ρωτησουμε τους γιατρους μας. Εχω δει ενα panty slip mama στο φαρμακειο.

kat6 καλως μας ηρθες και παλι παρολο που σε ζηλευουμε που ησουν στην θαλασσα!!!

leticia, anlou και mamounaki μια χαρα τα νινακια σας!!!κι εγω σε μια εβδομαδα θα δω ποσο μεγαλωσε ο γιοκας μου!

Σταγονιτσα παιδαρο θα βγαλεις!!!Θα προσεξεις ισως λιγο τωρα και μετα θα τον καμαρωνεις!!!

Eri καλα αποτελεσματα κι εσυ με το doppler!Για το θηλαστρο βλεπεις τι γινεται με τον θηλασμο και νομιζω μπορεις να νοικιασεις και απο το νοσοκομειο!

Miria δεν βαζεις και μια χρωμοπαγιδα οταν θα τα πλενεις να εισαι απολυτα ησυχη???

mamounaki ωραια ιδεα με τους υπερηχους σε κορνιζουλα!!!Πειραζει να σε αντιγραψω???

barbie περασες ωραια με τον αντρουλη σου, μπραβο!!!αντε σε λιγο θα ειστε τρεις και θα ειναι πιο ωραια!!!

Παντως εγω παρολο που οι πιο παλιες μαμαδες μου λενε μετα ειναι πιο δυσκολα κλπ, προτιμω να το εχω στο καροτσι και να πηγαινουμε βολτες παρα τωρα που θελω ποση ωρα για να σηκωθω απο τον καναπε!!

Επειη εχω ανοιξει δυο φορες την σελιδα για να βλεπω τι γραφετε και να σας απανταω, εγω ειμαι κριος και το μωρο πρεπει (!) να βγει μεχρι τις 20/10 για να βγει ζυγος!!Αν πατε στο site www.babyspace.gr μπορειτε να βαλετε το ζωδιο σας και του μωρου να δειτε τον συνδυασμό σας!!!

Ουκ εν τω πολλω το ευ που μου ελεγε και η μαμα μου μικρη γιατι ειχα μια ταση πολυλογιας!!!Οχι οτι τωρα μου εφυγε, αλλα εχει περιοριστει αρκετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια επειδή και εμένα είναι το πρώτο μου θέλω όταν έρθει στο σπίτι να μην της λείψει τίποτα! Θέλω να τα έχω όλα στην εντέλεια!

Εγώ είμαι τοξοτάκι και ο αντρούλης μου είναι υδροχόος!

Έρη ο πατερούλης μου είναι παρθένος! Λες η μπεμπούλα μου να βγει παρθένος και αυτή? Για να δούμε!

Μαμουνάκι εσύ την έχεις έτοιμη τη βαλιτσούλα σου ε? Εγώ δεν την έχω φτιάξει ακόμα! Την άλλη βδομάδα θα την ετοιμάσω! Μου φαίνεται πολύ περίεργο που πλησιάζει ο καιρός! Από τη γέννηση τους και μετά η ζωή μας μπαίνει σε άλλη φάση! Πάνε οι μέρες που κάναμε ότι θέλαμε και πηγαίναμε όπου θέλαμε ξέγνοιαστα! Τώρα θα έχουμε και ένα ζουζουνάκι να σκεφτόμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Kat6 έγραψε:

Μ' ενδιαφέρει και μένα το θέμα των τιμών κούκλα! και γώ στην γενική γεννάω. Λες να γεννήσουμε μαζί; :P Για τί δωμάτιο ενδιαφέρεσαι;[/quote:1o2i810s]

ΛΕΝΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ.

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΔΙΚΛΙΝΟ Η ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΑΝ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟΥΣ ΕΝΟΙΑΖΕ ΑΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΚΕΙ Η ΟΧΙ.

ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΔΕΙΞΕ ΣΤΑ ΠΕΤΑΧΤΑ (ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΑΔΕΙΟ) ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΜΕΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΧΩΡΙΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ. ΞΕΝΕΡΩΣΑ... :blink::blink:

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ.

ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ:

ΓΙΑ ΔΙΚΛΙΝΟ ΕΙΝΑΙ 1.500 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΡΙΚΛΙΝΟ 1.350, ΜΕ ΠΡΟΣΘΕΤΗ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ 120 ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ 100 ΓΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΧΩΡΙΣ ΘΕΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΝΩ!!!!

ΑΑΑΑ ΚΙ ΑΛΛΟ ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΟ, ΛΕΕΙ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΝΕΟΓΝΩΝ ΓΙΑ ΑΚΟΗ 20 ΕΥΡΩ, ΓΙΑ ΟΡΑΣΗ ΑΛΛΑ 20!!!ΔΗΛΑΔΗ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΛΕΓΧΕΙ ΑΥΤΑ???

ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΕΜΠΟΡΙΟ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ.

ANLOU ΜΟΥ ΜΟΝΟ 9,6 ΚΙΛΑ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ??? ΠΩ ΠΩ ...ΕΓΩ 15!!!!ΤΡΟΜΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάνε οι μέρες που κάναμε ότι θέλαμε και πηγαίναμε όπου θέλαμε ξέγνοιαστα! Τώρα θα έχουμε και ένα ζουζουνάκι να σκεφτόμαστε!

Αυτο σκεφτομουν κι εγω barbie μου και με επιανε τρομος!Τωρα σαν να το εχω καταλαβει καπως κι εχω ως προτυπο την μαμα μου η οποια δεν ειχε κανεναν να με κρατησει και τα πετυχε ολα, ειναι και δικηγορος και γενικα ετρεχε ολη την ημερα, οποτε ολα γινονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stacey μπράβο που πήγες στην εκκλησία! Η πεθερά μου μου είπε ότι έταξε την μικρούλα στον Άγιο Φανούριο να γεννηθεί καλά! Δεν μπορώ να πω ότι είναι κακή (επειδή μένουμε μακρια) νοιάζεται για μας και πάντα με φροντίζει κάθε φορά που πηγαίνουμε σπίτι τους! Μερικές φορές όμως είναι!!

Εγώ θα κλείσω τα 26 τον Δεκέμβριο την ημέρα της γιορτής μου! Ατυχία κορίτσια να έχεις την ίδια μέρα γενέθλια με γιορτή! Λιγότερα δώρα!

Έρη πως και την μπεμπούλα θα τη βγάλετε ειρήνη χρυσοβαλάντω? Την είχατε τάξει?

Κορίτσια αυτή την εβδομάδα και εγώ δεν έγραψα πολλά γιατί έμπλεξα με τις δουλειές! Τώρα που θα τελειώσουμε τις δουλειές και τις προετοιμασίες και θα είμαστε στην αναμονή θα τα λέμε πιο συχνά πιστεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΤΑΞΕΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ.ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΟΥΝΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΟΥΤΕ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΟΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα όλα γίνονται! Αλλά σου λέω είναι κάτι τελείως διαφορετικό από αυτό που έχουμε συνηθίσει μέχρι στιγμής! Τώρα και για βόλτα να είσαι θα πρέπει να γυρίζεις νωρίς γιατί το παιδί θα πρέπει να κοιμηθεί! Έχουμε πολλές υποχρεώσεις από εδώ και πέρα!

Έρη μου τέλειο το τραγουδάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...