Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

καλα τα εχω παρει κρανιο..απο χθες παιρνω τηλ λητω για το πολυ-καροτσι να μου πουνε ποτε θα το παραλαβω..τους ειπα οτι και καλα γενναω σε 10 μερες..και μουπανε οτι θα με παρουν τηλ...τωρα τους ξαναπηρα και τους κατσαδιασα (γιατι κανεις δεν με ενημερωσε τελικα)..και μου ειπαν οτι θα με παρουν τηλ...για να δουμε.. :angry: φουντωσα παλι!

ψηνω γεμιστα και επιστρεφω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου χαίρομαι που είστε καλά!

Ανλού μου μην αγχώνεσαι έτσι και αλλιώς από τη στιγμή που μπαίνουμε στον μήνα μας μπορεί και να γεννήσουμε ανά πάσα στιγμή! Έχε τη βαλιτσούλα σου έτοιμη και την Πέμπτη με το καλό θα σου πει και ο γιατρούλης τι γίνεται! Καλό μαγείρεμα!

Stacey φτου φτου μέχρι στιγμής δεν είχα κανένα πρόβλημα στην μπανιέρα αλλά καλά έκανε ο αντρούλης σου και σου τα πήρε!

Και εγώ κορίτσια πήρα μια τρομάρα χθες αλλά ευτυχώς όλα καλά με το ποδαράκι μου! Δεν ήταν τίποτα! Η παναγίτσα με φύλαξε!

Λετίσια με το καλό να δείτε τον μπέμπαρό σας! Γιατί τώρα θα έχει γίνει ολόκληρος άντρας! ;)

Κορίτσια από ότι άκουσε ο αντρούλης μου από σήμερα θα ζεστάνει πάλι ο καιρός! Ελπίζω να μην περάσουμε τον καύσωνα που είχε πριν λίγες μέρες! Έχουμε και σίδερο να κάνουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμουνάκι γεμιστά ε? ΜΜΜΜΜ!!!! Στείλε κανένα και από εδώ! Εγώ ψήνω παϊδάκια κοτόπουλο!

Καλά είναι απαράδεκτοι! Τι να πω? Εκείνοι μας έχουν ανάγκη και όχι εμείς! Σε ποιο κατάστημα τα έχεις παραγγείλει? Στου Περιστερίου ή της Κηφισιάς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααα κοιλιτσες.....

τι κανετε????

Αnlou μου τα ιδια εχω κ εγω πονο στην μεση,στον κολπο κ αντε να γυρισεις πλευρο 10 λεπτα θελω οσο για τα τσισα κ εγω ετσι τρεχω 4-5 φορες κ αντε να σηκωθω υποφερω....κ εγω την Πεμπτη εχω ραντεβου με τον γιατρο εμενα θα μου τα κοψει την αλλη βδομαδα 36η εκτος οτι θελω να προλαβω τα μαθηματα ανωδυνου τοκετου για να μπει ο αντρας μου μεσα στην γεννα κ τα εχω την Δευτερα-Πεμτη θελει να τον κρατησει κ μια βδομαδα ακομα μεσα γιατι αν μου τα κοψει προφανος θα βγει αμεσως... :blink::blink::blink::blink::blink:

απο φοβο κ ανχος ειμαι κ εγω φουλ...χαιρομαι που πλησιαζει η ωρα αλλα τα εχω παιξει κ λιγο....

Barbiera μου το νου σου κ στις μανουλες Αυγουστου-Σεπτεμβριου 2 κοπελες πηγανε να πεσουνε κ μια εγω τρεις εγω στην μπανιερα κ θα σακατευομουνα παλι καλα κ η αλλη κοπελα επεσε τελικα γλιτωσε απο γλιστρα στο μπαλκονι κ επεσε απο μια καρεκλα που χαλασε :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: παλι καλα ειναι μια χαρα...το νου σας κοριτσακια μου....ααααα καλοριζικα κ τα πραγματακια σας...

Μαμμουνακι εμενα δεν μου κανει η βερα εδω κ ενα μηνα στο λεμο την εχω κρεμασει... :S:S:S:S

εμενα ο μπεμπης εχει γυρισει απο τον 7ο μηνα :blink::blink::blink::blink:

ειναι λιγο βιαστικος....

περνεις χαπια για τις συσπασεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mammounaki το λητω ειναι για κλωτσιες εμενα θελανε να μου φερουνε την κουνια τελος Σεπτεμβριου κ τους λεω θα εχω γεννησει που θα το βαλω το μωρο κ η απαντηση ηταν θα σας δωσουμε μια να κανετε την δουλεια σας αμα γεννησετε κ δεν εχουμε φερει την δικια σας... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

κ σηκωθηκα κ εφυγα κ την πηρα απο αλλου κ πιο φθηνα κ πιο ωραια... ;););););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντοράκι μου και εσύ συνεχίζεις ακάθεκτη με τις συσπασούλες ε? Άντε ρε κοριτσάκι μπαίνεις και εσύ στο μήνα σου! Δεν το ήξερα ότι χρειάζεται και ο άντρας να έχει παρακολουθήσει σεμινάριο ανώδυνου τοκετού για να μπει μαζί σου! Αυτά τα δημόσια νοσοκομεία ότι κουλό!

Ναι πρέπει να προσέχουμε. Ίσως επειδή τα νεύρα των ποδιών μας είναι πιασμένα σύν το βάρος είμαστε ασταθείς στο περπάτημα! Το είχα διαβάσει που πέσανε τα κορίτσια και εσύ! Τι να πω να μας φυλάει η παναγίτσα!

Άντε να δούμε ποια θα είναι η επόμενη από τη Μάρα!

Σήμερα κρεμάσαμε και τις κουρτινούλες μας! Όταν βάλουμε και τα αυτοκόλλητα θα σας βάλω φώτο! Κορίτσια είδα τις οδηγίες για τα αυτοκόλλητα που λένε ότι πρέπει ο τοίχος να είναι καθαρος και στεγνός για να τα βάλεις, αλλά ο αντρούλης μου μου είπε ότι πρέπει να βάλουμε νεράκι και μετά με ένα ειδικό λάστιχο να το τραβήξουμε προς τα κάτω για να μην κάνει φουσκαλίτσες μέσα στο αυτοκόλλητο! Δεν ξέρω τι να κάνω! Αν γίνει βλακεία θα τον στείλω να πάει να πάρει άλλο!

Τα επιπλάκια εκείνος δεν τα είχε δει γιατί δεν προλάβαινε να έρθει λόγω δουλειάς μαζί μου όταν έψαχνα! Χθες τα είδε και του άρεσαν! Τον βλέπω σιγά σιγά αρχίζει και το συνειδητοποιεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια από το Λητώ πήρα το καρότσι, το καθισματάκι του αυτοκινήτου που ήταν ετοιμοπαράδοτα και το λίκνο το οποίο δεν το είχαν! Μου είπαν ότι το έβαλαν κατεπείγον και μετά από μια βδομάδα με πήραν τηλέφωνο ότι είχε έρθει! Οπότε δεν είχα κανένα πρόβλημα με το συγκεκριμένο κατάστημα! Άσε που εκεί μέσα με έχουν μάθει τόσες φορές που έχω πάει αφού μένω πολύ κοντά στο κατάστημα της Κηφισιάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΤΙΣ ΓΛΥΣΤΡΕΣ!!!ΑΝΛΟΥ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΟΣΟΙ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΠΟΡΟΥΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ...ΜΟΥ ΛΕΝΕ ¨ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ΄¨ΜΟΥ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΨΩ??ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ!!ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΧΟΝΤΡΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ.ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΚΟΙΛΙΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΕΣ!!!!Ε ΤΑ ΠΗΡΑ!!!!ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΜΙΛΑΝΕ??ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΥΝ???? :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντορα μου εχει δωσει trofocard μαγνησιο 3 φορες τη μερα. καλυτερα ειμαι σημερα. πεμπτη εχω γιατρο..για να δουμε τι θα πει..

Απο ΛΗΤΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (κεντρικο) τα χω παραγγειλει και εχω δωσει κ προκαταβολη..ξανα μιλησα και μου ειπαν οτι αμα γεννησω θα μου δωσουν ενα πορτ μπεμπε..εκει ηταν που τα πηρα..τους ειπα οτι θελω να το πλυνω και θελω το δικο μου πορτ μπεμπε..τους ειπα οτι σε αλλα Λητω υπαρχει ετοιμοπαραδωτο..να πανε να παρουν απο κει..

τωρα με πηραν τηλ και μουπαν οτι την αλλη βδομαδα θα μου το φερουν..ολοι κατσαδα θελουν τελικα για να κανουν τη δουλεια τους? :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbie μας εχεις πει οτι αντρουλης σου ειναι ο μπομπ ο μαστορας..αλλα καλου κακου καντε μια δοκιμη ενα αυτοκλλητακι σε μια μερια σε στεγο κ καθαρο τοιχο και πατηστε το καλα..αν κανει φουσκαλιτσα με μια καρφιτσα την τρυπας και χανεται..

εμενα που ηταν με νερο το εγραφε στις οδηγιες, γιατι ειναι αυτοκολλητα σιλικονης.

μεγια ολα τα παραγματακια. η κουνια σου τη θυμαμαι..ειναι τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω πολλα νευρα...ειναι να γεννησω στο ελενα κ θελω μονοκλινο....λογο οτι ειναι δημοσιο σε τρικλινο δεν ξερεις με ποιον θα πεσεις κ μου προτεινανε αλλες κοπελες που γεννησαν εκει να παω σε μονοκλινο να εχω το κεφαλι μου ησυχο κ να μπορω να εχω κ καποιον μαζι μου λογο οτι εχει καναπε κρεβατι...σημερα εμαθα απο μια κοπελα οτι γινετε χαμος κ δυσκολα θα βρουμε δωματιο μονοκλινο...λεω οκ αν δεν βρω μονοκλινο θα παω σε τρικλινο αναγκαστικα κ οχι σε δικλινο κ να το πληρωσω εξτρα κ θα κανω υπομονη 3-4 μερες....αλλα μολις εμαθα οτι στο ελενα στα δωματια δεν εχει ουτε κουρτινες :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: κ δεν αφηνουν αντρες συνοδους ασε που κ να αφηνανε που θα κοιμοτανε στην καρεκλα...αλλα κ παλι καθε φορα που καποια κοπελα θα θελει να θυλασει η ακομα κ εγω θα πρεπει να βγιανουν ολοι εξω...εγω τουλαχιστον ντεπομαι κ δεν θελω κανεναν μονο την μαμα μου την αδερφη μου η τον αντρα μου....δεν θελω ξενους ουτε καν συγγενεις τι θα κανω θα βγαζω ολων τους επισκεπτες???κ οι αλλες οι κοπελες ετσι μπορει να νιωθουν το καθε μωρο θα εχει την ωρα του κ ο θυλασμος κραταει κανενα μισαωρο δηλαδη καθε λιγο κ λιγακι θα πρεπει να βγαινουν οι επισκεπτες εξω????? :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

αμα δεν βρω δωματιο θα τα παρω.... :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως αν μεσολαβουσε ο γιατρος σου για μονοκλινο?? στην ελλαδα ειμαστε..ολα θελουν μεσον..

παντως σιγουρα τον αντρουλη σου δε θα τον θελουν μεσα κατα το θηλασμο οι αλλες κοπελες ..και στο μητερα τους διωχνουν τους συζηγους οταν ειναι να θηλασουν..μονο αν ειναι η μαμα σου..ε ενα ατομο να εχει η καθε κοπελα δεν ενοχλει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

μηπως αν μεσολαβουσε ο γιατρος σου για μονοκλινο?? στην ελλαδα ειμαστε..ολα θελουν μεσον..

παντως σιγουρα τον αντρουλη σου δε θα τον θελουν μεσα κατα το θηλασμο οι αλλες κοπελες ..και στο μητερα τους διωχνουν τους συζηγους οταν ειναι να θηλασουν..μονο αν ειναι η μαμα σου..ε ενα ατομο να εχει η καθε κοπελα δεν ενοχλει..

δεν νομιζω να μπορει να βοηθησει ο γιατρος γιατι σημερα θα κανει εισαγωγη μια κοπελα κ ρωτησε τον γιατρο της αν μπορει να κλεισει νωριτερα κ της ειπε οτι δεν γινετε...

λογικο ειναι να μην τον θελουν μεσα στον θηλασμο κ εγω το ιδιο θα κανω εδω εγω δεν θελω ουτε γυναικες οταν θα θηλαζω :blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ ΠΩ ΝΤΟΡΑ ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ.ΤΑ ΛΟΥΞ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ??ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΟΝΤΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΑΛΙΑ ΦΟΡΟΥΜ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΔΕΙΑΖΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε όλες!

Δηλαδή για να καταλάβω στα ιδιωτικά που δεν έχουν στανταρ επισκεπτήριο και μια κοπέλα θηλάζει συνεχώς δεν έχεις δικαίωμα να ζητήσεις από όλους να βγουν έξω αν δεν είναι μονόκλινο;; Τι σου λένε; Ας πρόσεχες κ ας έπαιρνες μονόκλινο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kilitses ti kanete?? vlepo oti arketes mpenete ston mina sas ante na arxizoume na exoume genitouria na pernoume kai emeis sira.. B) koritsia auti i evdomada einai evdomada gia psonia eipame na teliosoume autes tis meres me ta psonia gia na plino kai na taktopieiso tin alli ante na doume pos tha ta kataferoume :huh: me agxoni to thema ton doulioun den exo oute voithia, leo na fero kapia kopela na mou ta kani alla allo pragma na ta kaneis esy :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenitsa έγραψε:

Γεια σε όλες!

Δηλαδή για να καταλάβω στα ιδιωτικά που δεν έχουν στανταρ επισκεπτήριο και μια κοπέλα θηλάζει συνεχώς δεν έχεις δικαίωμα να ζητήσεις από όλους να βγουν έξω αν δεν είναι μονόκλινο;; Τι σου λένε; Ας πρόσεχες κ ας έπαιρνες μονόκλινο;

Στα ιδιωτικα δεν το εχεις ολη μερα το μωρο διπλα σου κ ισα ισα σε ιδιωτικο εχουνε πιο στανταρ επισκεπτηριο απο οτι στο δημοσιο...αλλα κ παλι εννοειτε οτι εχεις το δικαιωμα να τους βγαλεις εξω απλα ειναι σπασιμο γιατι θα ειναι μεσα στην χαρα τους με τα νινακια κ ο θηλασμος αργει δεν ειναι 5 λεπτα...απλα ειναι βλακεια να ειναι μεσα εξω συνεχεια οι συγγενεις κ οι δικοι μας αλλα κ απο τις αλλες κοπελες ενω με την κουρτινα την κλεινεις κ κανεις την δουλεια σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια φεύγω πάμε στο μαιευτήριο να δούμε τα δωμάτια και να ρωτήσω τι περιλαμβάνεται μέσα στην τιμή! Όταν επιστρέψω θα ενημερώσω! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenitsa έγραψε:

Γεια σε όλες!

Δηλαδή για να καταλάβω στα ιδιωτικά που δεν έχουν στανταρ επισκεπτήριο και μια κοπέλα θηλάζει συνεχώς δεν έχεις δικαίωμα να ζητήσεις από όλους να βγουν έξω αν δεν είναι μονόκλινο;; Τι σου λένε; Ας πρόσεχες κ ας έπαιρνες μονόκλινο;

LENITSA ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΥΑΡ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟ ΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΤΕ Η ΙΔΙΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΕΞΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

ΣΤΑΓΟΝΑ μου καλημερα. μηπως μπορεις να μου πεις τι παρεχει το μητερα..σερβιετες, μωρομαντηλα, πετσετες..κλπ?

τι απο αυτα χρεωνουν?

αν παω να αγορασω σερβιετες εγκυμοσυνης π.χ ΤΕΝΑ, μωρομαντηλα, θα μπορω να γλιτωσω αυτες τις εξτρα χρεωσεις?

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΑ ΠΑΡΕΧΕΙ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ.ΟΙ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΑΘΛΙΕΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΚΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΑΙ.ΠΑΡΕ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΧΡΕΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΛΙΠΑΚΙΑ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΒΟΛΕΨΟΥΝ ΠΑΡΕ ΤΑ ΣΛΟΓΚΙ ΚΑΙ ΠΑΡΤΑ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ ΘΑ ΣΕ ΒΟΛΕΨΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΠΛΕΝΟΥΝ ΜΕ ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΦΟΡΑΣ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΣΟΥ ΦΟΡΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΧΤΙ.ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΙΑΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΝΕ ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ 17 ΕΥΡΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΩ ΑΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ.ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΧΤΕΙΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΕΜΠΟΡΙΟ.ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΠΑΡΕ 2 ΠΕΤΣΕΤΟΥΛΕΣ ΒΑΛΤΕΣ ΣΕ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΚΟΜΠΡΕΣΕΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΠΕΤΣΕΤΑ ΣΤΟ ΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΠΙΕΣΗ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΤΟΤΕΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΟΠΙΚΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΧΑΛΙΑ.ΑΝ ΘΥΜΙΘΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ 11,48 ΣΟΥ ΤΙΣ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΕΒΑΛΕ Η ΑΛΛΗ ΚΟΠΡΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ Π.Χ.ΣΤΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΑΦΗΝΟΥΝ 3 ΠΑΚΕΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΒΑΖΕΙ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟ ΠΑΚΕΤΟ ΘΕΛΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΝ Π.Χ. ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΕΝΑ ΧΑΠΑΚΙ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΣΟΥ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΝΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ.ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥ ΧΡΕΩΣΕΙ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ LONARID ΕΝΩ ΗΠΙΑ ΜΟΝΟ 2 ΧΑΠΑΚΙΑ.ΣΛΙΠ ΔΙΧΤΥΟΤΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥ ΧΡΕΩΣΕΙ 4 ΕΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΑΥΤΟΙ ΕΝΑ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΓΟΝΑ έγραψε:

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ 11,48 ΣΟΥ ΤΙΣ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΕΒΑΛΕ Η ΑΛΛΗ ΚΟΠΡΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ Π.Χ.ΣΤΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΑΦΗΝΟΥΝ 3 ΠΑΚΕΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΒΑΖΕΙ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟ ΠΑΚΕΤΟ ΘΕΛΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΝ Π.Χ. ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΕΝΑ ΧΑΠΑΚΙ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΣΟΥ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΝΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ.ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥ ΧΡΕΩΣΕΙ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ LONARID ΕΝΩ ΗΠΙΑ ΜΟΝΟ 2 ΧΑΠΑΚΙΑ.ΣΛΙΠ ΔΙΧΤΥΟΤΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥ ΧΡΕΩΣΕΙ 4 ΕΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΑΥΤΟΙ ΕΝΑ .

Ότι να ναι.... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ πολυ σταγονιτσα. αποτι καταλαβα δεν γλιτωνουμε απο την εκμεταλλευση. τουλαχιστον ας παρω σλιπακια κ σερβιετ να νιωθω εγω ανετα.

καληνυχτα κοριτσακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...