Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

Kat6 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!

ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟ FB? ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΚΕΙ ΓΙΑΥΤΟ!!!

ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΜΑΓΙΟΥ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΑ ΜΠΑΙΝΩ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΤΟ ΜΑΓΙΟ :angry::angry:

ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΠΑΙΡΝΕΤΕ??? ΕΝΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.(ΛΕΙΠΕΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΣΩ) :unsure:

kat εγώ παίρνω 1 αναβράζον χαπάκι μαγνήσιο κάθε μέρα. Καλύτερα μην παίρνεις αν δεν συμβουλευτείς τον γιατρό σου. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kat6 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!

ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟ FB? ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΚΕΙ ΓΙΑΥΤΟ!!!

ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΜΑΓΙΟΥ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΑ ΜΠΑΙΝΩ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΤΟ ΜΑΓΙΟ :angry::angry:

ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΠΑΙΡΝΕΤΕ??? ΕΝΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.(ΛΕΙΠΕΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΣΩ) :unsure:

CAT ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ ΣΤΟ FB ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΜ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η ΛΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΤΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ.ΑΛΛΑΖΩ 4-5 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ..ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΘΗΚΑ!!ΜΗΠΩΣ ΧΑΝΩ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ?ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΑΛΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ.ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ.ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΡΟΥΤΙΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΝΑ ΧΑΝΩ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

ΚΟΡΤΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ.ΑΛΛΑΖΩ 4-5 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ..ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΘΗΚΑ!!ΜΗΠΩΣ ΧΑΝΩ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ?ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΑΛΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ.ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ.ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΡΟΥΤΙΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΝΑ ΧΑΝΩ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ?

Καλημέρα σε όλες τις όμορφες κοιλίτσες!!

Eri μου μην ανησυχείς και εγώ έχω πάρα πολλά υγρά και δεν είναι κάτι το ανησυχητικό!!! Είναι φυσιολογικό! Εγώ φοράω σερβιετάκι και το αλλάζω 2 - 3 φορές την ημέρα!! Αυτό το έχω από την αρχή της εγκυμοσύνης!Μην ανησυχείς! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BARBIERA ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ!!!!ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΕΛΙΚΑ?ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΑΒΟΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΟΣΜΟ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΑΦΗΣΩ ΚΑΜΙΑ ΣΤΑΜΠΑ!!! :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΡΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗς ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΟ ΑΛΛΕς ΦΟΡΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΒΡΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΦΟΡΜΑ Η ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΠΟΥ ΦΟΡΑΩ!!ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΟ ΥΓΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ 'ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΟΛΟ!ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΓΕ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

BARBIERA ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ!!!!ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΕΛΙΚΑ?ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΑΒΟΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΟΣΜΟ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΑΦΗΣΩ ΚΑΜΙΑ ΣΤΑΜΠΑ!!! :blush::blush:

Καλημερα!!!καλα θα ηταν να ενημερωσεις τον γιατρο σου..σερβιετακι και γω δεν φοραω γιατι με την υγρασια που εχουμε τωρα ειναι οτι πρεπει για μυκητιασεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επιτέλους το σ/κ ξεκίνησα γενική! Ήρθε η κοπέλα και μου καθάρισε τις ντουλάπες, άδειασα και την ντουλάπα της πριγκιπέσσας μου και σιγά σιγά προχωράμε!

Είδα ότι μιλάγατε για συσπάσεις το σ/κ. Και εγώ εχω αυτό που λέτε. Προχθές είχα ένα πέτρωμα και ένα εξόγκωμα σαν να έχει πετάξει το πωπουδάκι της δεξιά και ήταν σκληρή εκείνη την ώρα σε εκείνο το σημείο η κοιλιά μου! Άρα και αυτό μάλλον σύσπαση θα ήταν!

Αχ πόσο θα ήθελα να έκανα μπάνιο στη θάλασσα!! Αλλά τώρα που έπαθα αυτό περιμένω την Τετάρτη που θα πάω στο γιατρό να δει το doppler να τον ρωτήσω αν μπορώ να κάνω μπάνιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

BARBIERA ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ!!!!ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΕΛΙΚΑ?ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΑΒΟΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΟΣΜΟ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΑΦΗΣΩ ΚΑΜΙΑ ΣΤΑΜΠΑ!!! :blush::blush:

Ερη εγώ να σου πω την αλήθεια δεν τον ρώτησα αλλά δεν έχω πάθει τίποτα! Να πάρεις αυτά που είναι από βαμβάκι! Εγώ από ότν έμεινα έγκυος τα φοράω γιατί δεν γινόταν αλλιώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

ERI79 έγραψε:

Καλημερα!!!καλα θα ηταν να ενημερωσεις τον γιατρο σου..σερβιετακι και γω δεν φοραω γιατι με την υγρασια που εχουμε τωρα ειναι οτι πρεπει για μυκητιασεις..[/quote:34oq96mc]

Τι να σου πω? Εγώ το αλλάζω συχνά και δεν έχω πάθει τίποτα μέχρι στιγμής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!! ερη μου και γω συμφωνω με την barbie!!! φοραω σερβιατακι και το αλλαζω ανα 6 ωρες περιπου!!! παντως μην ανυσηχεις για αμνιακο υγρο..δεν νομιζω να υπαρχει τετοιο θεμα!!!και γω αλλαζα εσωρουχο αρκετες φορες την μερα, μην σου πω και σορτσακια η κολαν!!!μυριζαν απαισια και ντρεπομουν! τον τελευταιο μηνα ομως να ναι καλα τα σερβιετακια...και αν τα αλλαζεις συχνα δεν νομιζω να υπαρχει θεμα μυκητιασεων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI το καλύτερο για μένα είναι να φοράς το σερβιετάκι μόνο όταν βγαίνεις για βόλτα. Έχω ακούσει κι' εγώ οτι δεν κάνει να τα φοράμε συνέχεια και καθημερινά γιατί προκαλούν μυκητιάσεις..

και εννοείτε οτι θα τ' αλλάζεις συνέχεια. :)

Εγώ δεν έχω τέτοια υγρά καθόλου. Αλλά αν είχα οπωσδήποτε θα ρωτούσα την γιατρό. Το ίδιο κάνε και εσύ και γίνε και πιεστική...μην μασάς. Πάνω απ' όλα το μωράκι όχι ο γιατρός... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

ΚΟΡΤΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ.ΑΛΛΑΖΩ 4-5 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ..ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΘΗΚΑ!!ΜΗΠΩΣ ΧΑΝΩ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ?ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΑΛΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ.ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ.ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΡΟΥΤΙΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΝΑ ΧΑΝΩ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ?

ΕRI79 ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΩΝΩ ΧΑΡΤΑΚΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΣΥΧΝΑ. ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΒΑΖΩ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΝΙΩΘΩ ΑΒΟΛΑ.

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΜ???ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ? ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kat6 έγραψε:

ERI79 έγραψε:

ΕRI79 ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΩΝΩ ΧΑΡΤΑΚΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΣΥΧΝΑ. ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΒΑΖΩ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΝΙΩΘΩ ΑΒΟΛΑ.

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΜ???ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ? ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.[/quote:3d45w0go]

ΝΑΙ ΚΑΤ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!ΧΑ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ!!!ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΜ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ.ΕΧΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΖΕΣΤΗ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΥΡΓΑΣΙΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΛΕΜΕ!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια! Τι μου κάνετε; Εγώ καλά είμαι, αποφασίσαμε επιτέλους πως θα κάνουμε το δωματιακι του πρίγκιπα και ετοιμαζόμαστε για αγορές!! Μια φίλη μου έλεγε ότι περίμενε και το Doppler αλλά νομίζω ότι αφού μέχρι τώρα ήταν όλα καλά γιατί να μην σκεφτόμαστε θετικά; Εσείς έχετε ψωνίσει; Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο εμένα...Χθες μας ήρθε η κούνια και την στήσαμε...Τέλεια!!! Σήμερα περιμένουμε κουνουπιέρα,παπλωματάκι και πάντες...Μες στην βδομάδα βουρ για jumbo.... :woohoo: :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! :kiss::kiss:

Τι κάνετε? Εγώ χθές το βραδάκι είχα αρκετές συσπάσεις και μάλλον ήταν γιατί ξέχασα το μεσημέρι να πάρω το χάπι μου, αλλά τώρα μια χαρά δεν μπορώ να πω!

Χθες πήραμε και το λίκνο μας, περιμένω πως και πως να αρχίσουμε να τα συναρμολογούμε και να τα στήνουμε!!

Καλορίζικα τα πραγματάκια σας leticia!! Άντε με το καλό να ψωνίσετε και τα υπόλοιπα!

Stacey εννοείται ότι όλα θα πάνε καλά!! Και βέβαια πρέπει να ξεκινήσετε να ψωνίζετε τα πραγματάκια σας! Να το χαρείς όσο μπορείς και μην ακούς κανένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!ΑΝΤΕ ΒΑRBIEPA ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΛΙΚΝΟ ΣΑΣ!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΜΑΣ???

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΠΑΝΤΑ.ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΣΙΔΕΡΟ!!!!ΤΟ ΜΙΣΩ!!!!!ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΦΑΩ ΚΑΙ ΧΩΝΕΨΩ ΒΟΥΡΡΡΡΡ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΗ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ!!!ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ 4ΧΡΟΝΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ!!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΝΑΜΕ ΚΟΝΤΑ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ!!!ΝΑ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερι μου μπορώ να σκεφτώ πως νιώθεις που έχεις μακριά τους γονείς σου γιατί και εμένα θα μου κακοφαινόταν αν ήμουν μακριά τους! Εδώ για 1 βδομάδα λείπουν και μου κακοφαίνεται!! Επειδή ο άντρας μου όπως σας έχω πει αργεί να έρθει από τη δουλειά (ελεύθερος επαγγελματίας βλέπεται) οι γονείς μου είναι μια παρέα για εμένα και αυτό τον καιρό που είμαι έγκυος και μια βοήθεια! Οπότε σε καταλαβαίνω κοριτσάκι μου!

Ναι ανυπομονώ να μας έρθει και το κρεββατάκι μας να φτιάξουμε το δωματιάκι μας! Αχ! Κορίτσια θέλω να περάσει ο καιρός να κρατήσω στα χέρια μου τη μπεμπούλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα eri μου!Βαριεμαι να σου πω την αληθεια λιγακι!!!Ολο χαζευω στο internet και πριν απο λιγο ψωνισα για το καμαρι ενα φορμακι που λεει bedtime sucks και ενα μπλουζακι που λεει i want chips, chocolate and cake!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια και εγώ εδώ είμαι και βαριέμαι απίστευτα! Είμαι στη δουλειά και επειδή οι περισσότεροι λείπουν δεν έχει σχεδόν τίποτα! Θέλω να σταματήσω επιτέλους!! Κοντεύω βέβαια την άλλη Παρασκευή αλλά πως περνάει ο καιρός??? :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩς ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΗ ΖΕΣΤΗ;ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΙΝΟΠΑΘΗΣΑ ΟΛΟ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΚΙ ΕΚΑΝΑ ΝΤΟΥΖΑΚΙ ΣΤΙ ΤΕΛΟΣ ΑΝΑΨΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΑΜΕΣΩΣ ΕΝΟΧΛΗΣΗ Ο ΛΑΙΜΟς!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΗ Η ΥΓΡΑΣΙΑ ΔΕΝ ΥΠΟΦΕΡΕΤΑΙ!!!ΜΠΑΝΙΟ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΣΑΒ/ΚΥΡΙΑΚΟ ΚΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΤΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γεια σας κορίτσια μου!!!σήμερα όμορφη μερα....έχουμε το πάρτυ του μεγάλου μου ...κλείνει τα 12 το παλικάρι μου🩵😍 θα πάμε σε ίντερνετ καφέ για τα γενέθλια...πάνε οι παιδότοποι πλέον...τώρα κάνουμε εφηβικά πάρτυ 😉
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Τα γράφεις πολύ όμορφα και με εκφράζουν όλα.Εχω σκαμπανεβάσματα αρκετά.Προσπαθω όμως....Καλή επιτυχία και σε σένα.Ποτε θα κάνεις χοριακη σου είπε;Σε 11 μέρες ;
    • Καλησπέρα κοριτσαρες! χάθηκα εγώ τελείως...σας διαβάζω όμως τόσο καιρό 😍 εγώ όλα καλά προς το παρόν...απο βδομάδα θα κάνω καμπύλη και εξετάσεις αίματος για να δούμε τι γίνεται! εδω στην περιοχή μου ηταν κλειστά τα μικροβιολογικά αυτή τη βδομάδα..δεν ξέρω αν κρατήσει κ άλλο βέβαια! Δευτέρα στις 19.00 εχω ραντεβού με την γιατρό μου! εγω κορίτσια έξω θα γεννήσω πρωτα ο Θεός..στο Ιασώ είναι η γιατρός μου...δεν ήθελα με τίποτα νοσοκομείο...εχω πολυ κακη εμπειρία απο τα νοσοκομεία γενικά και δεν υπήρχε καμια περίπτωση να πάω νοσοκομείο! εντωμεταξυ δεν έχω ξεκινήσει να παίρνω απο πράγματα τίποτα...μονο μια κουβερτουλα πήρα που έτυχε πάλι και την πήρα! αλλά σιγά σιγά πρέπει να ξεκινήσω... εσείς έχετε ψωνίσει; εμένα μ εχει τρελάνει στις κλωτσιές ο μπέμπης και κυρίως το βράδυ οταν πάω να ξαπλώσω 🤷 σήμερα είμαι 25+3...στον έβδομο μήνα πότε μπαίνουμε; η γιατρός μου δεν μετράει με μηνες αλλα με εβδομάδες και εγω μπερδευομαι πολύ..
    • Κουράγιο Μαριλου μου! Την έκανα κ εγώ χτες την ΕΤ. Όλα καλά πήγαν κ ξεκίνησε και η δική μου αντιστροφή μέτρηση. Μέχρι τώρα είμαι καλά. Αλλά ξέρω πως όπως περιέγραψες τα σημερινά σιυ συναίσθηματα, θα μοι έρθουν κ εμένα. Όπως πάντα. Είναι τόσο δύσκολο να προσπαθούμε να ελέγχουμε το ίδιο μας το μυαλό. Αλλά πάντα να κερδίζει..  Έχω στο μυαλό μου ότι θα τα περάσω όλα αυτά τα σκαμπανευασματα κ έτσι προετοιμαζομαι αρχικά στο να τα αποδεχτώ και Κ να μη νιώθω άσχημα ακόμα κ για τις άσχημες σκέψεις μου. Όλα τα συναισθήματα μας είναι δικά μας και είμαστε εμείς. Είναι μέρη του εαυτού μας κ τα αγαπάμε. Προσπάθησε να σκεφτείς ότι είναι οκ να σκέφτεσαι αρνητικά κ να πέφτεις. Είναι οκ κ να ξυπνάς πλυμμηρισμενη από ελπίδα..  Ας μην ενιχοποιουμε κανένας μας συναίσθημα! Ειμαστε εδώ να ακούσουμε τα πάντα κ να τα αποδεχτούμε! Καλα έκανες και εκφράστηκες εδώ!  Πάμε γερά!!!! Ελπίδα! 🤞🤞
    • Ναι ναι…η @Raf123 θα καθορίσει την δυναμική του μήνα….🤣🤣🤣 @Pinacolada μπράβο στο αγόρι που άντεξε τις δοκιμασίες των διακοπών!!! Είναι έτοιμος για τις επόμενες…. Όσο για το ότι κατάλαβες που μοιάζει το παιδί….έκλαψα αλήθεια….
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...