Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

Κοπελαρες μου τι κανετε?απο τι βλεπω ολα καλα κ χαιρομαι.μπιμπιμπο η αυχενικη σου ειναι τελεια παρα πολυ καλη. Αντε ηρεμησε λιγακι απο το ανχος!δεσποινακι καλως ορισες στο σπιτικο σου!!λενακι μου τι μου κανεις κοπελαρα μου!ματα ολα καλα?εγω κοριτσια φτου φτου σημερα εχουν υποχωρησει αρκετα τα εξανθηματα.λιγα στο χερι μου εχω αλλα χωρις φαγουρα!ορμονικο μου ειπε κ οντως περναει..κ ειπα να βαλω ενα σιδερο βουνο που ειχα κ τωρα παω να σφουγγαρισω.μονο αυτο εμεινε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλλυ με το μαλακο τις δουλιτσες.

Αντε να φυγουν τελειως τα εξανθηματα σου,να ηρεμησεις.

Αχ τι κανουν πια αυτες οι ορμονες!!!!Τα πανω κατω φερνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως τα πανω κατω φερνουν.τωρα εκανα μπανακι κ χαλαρωνω στην βεραντα με την μικρη μου.βρε κοριτσια μου την εχει δωσει.λειπει μια βδομαδα ο αντρας μου κ δε μπορω.θελω να βγω να παω μια βολτα να ξεσκασω...εχω μπουχτισει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!Τι κανετε;

θελω να κανω την αυχενικη...να δω καλα το μωρακι μου!!!Ανυπομονω!Εχει πλακα βεβαια γιατι η αυχενικη μου πρεπει να γινει 12-18 Αυγουστου και ειναι οι μερες που ο κακομοιρης ο γιατρος μου θελει να παει διακοπες!Και ενω ετσι και αλλιως θα μου την κανουν στο ιασω εκεινος θελει οπωσδηποτε να ειναι μεσα!Την Δευτερα στις 9 μου ειπε να ξαναπαω να με δει και θα αποφασισουμε τοτε τι θα κανουμε!χαχα θα του πω να ξεχασει τα ταξιδια και να ερθει Μαραθωνα να κανει εδω κανα μπανακι :P:P:P:P:P

Ρεβεκακι μου ανε μου αρεσει!!!!!Πιο ευκολο απο το μαμα μου φαινεται!!!!

Μαρακι μου ελατε οποτε θελετε και ας μην κανουμε μπανιο! :):):):):kiss::kiss::kiss:

Ματα αγορακι!!!!Τελεια ειναι ωραια να εχεις ενα κι ενα!!!Και τα αγορια εχουν αλλη γλυκα!

Δεσποινακι μου καλωσορισες σπιτακι σου!12 εκατοστα και 147 γραμμαρια;;;;;;; :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ποσο γρηγορα μεγαλωνουν!!!!Αχ με συγκινησες!!!Ενα μικρο ανθρωπακι!Ηγια την ακριβεια ενα μικρο κοριτσακι!τελεια!!!!!! :kiss::kiss:

bibibo ολα καλα ειναι με την αυχενικη!ΣΤΑΜΑΤΑ να ανχωνεσαι ;) ολα καλα σου πανε απολαυσε το και λιγο!Ασε που νομιζω πως ηρθε η ωρα να βαλεις και το τικερακι σου......τι λες;

Μαριαλενα ολα καλα!Τα ονειρακια απο το ανχος τα βλεπεις μαλλον!Οσο για το ποτε νιωθουμε το μωρο εγω ειμαι πρωταρα αλλα απο αυτα που διαβασα στο νετ ειδα οτι το μωρο το ακουμε πρωτη φορα συνηθως την 18η εβδομαδα!

Καλλη ευτυχως που φευγουν τα εξανθηματα!Αυτες οι ορμονες πια επηρεαζουν τα παντα!!!!!Αντε να εξαφανιστουν τελειως και να μην ξαναρθουν ποτε!!!

Κοριτσακια μου φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!καλο μηνα να εχουμε ολες!τι κανετε?εγω σημερα ειμαι πολυ καλα.δεν εχώ ιχνος απο εξανθηματα κ καθολου φαγουρα.τι καλα!!οσο για το μωρακι ιωανακι μου η γιατρος μου ειπε οτι σαν δευτεροτοκος το μωρακι θα το ακουσω γυρω στην 16 εβδομαδα κοντα στον αφαλο..σου ευχομαι καλη επιτυχια στην αυχενικη σου.αντε να μαθετε ολες τι εχετε σιγα σιγα!κ εγω θα ελεγα να γραφουμε κ διπλα απο την πητ το μερος που θα γενησουμε κ το φυλο!τι λετε?απλα επειδη εγω δεν ξερω να τα φτιαχνω πρερει να το πουμε στην ειρηνουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!

ειμαι σε αναμενα καρβουνα σε μια ωρα θα ναι εδω η μανουλα ο αδερφουλης ααααχχχχ και μετα τριτη θα δω το νινι μου,τι πιο ωραιο να ξεκινηση ετσι ο μηνας!!!!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑ :kiss::kiss::kiss:

καλλι μου μπραβο ευτηχως που ησυχασες με τα εξανθηματα :kiss: ωραια ιδεα να βαλουμε ολα αυτα στην πητ!!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως να τους δεχτεις ρεβεκακι μου!ωραια δε ειναι η ιδεα μου?αρκει να μπορεσει καποια να την υλοποιησει γιατι εγω δε τα καταφερνω!ρε κοριτσια ειμαι πολυ στα κατω μου.εμεινα κ μονη τωρα σπιτι κ μου την εχει δωσει.η μικρη μου εφυγε με τους γονεις μου για μπανιο ο αντρας μου λειπει η γειτονια αδειασε κ δε μπορω.θελω να φυγω μου την εχει δωσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!! Καλό μήνα και καλές διακοπές σε όσους είναι ήδη και σε όσους θα πάνε!!

2100673xf08t0iw7m.gif

Σήμερα το έριξα στον ύπνο έκανα έναν ύπνο θαύμα ξύπνησα στις 10 τι καλά!! Σε λίγο μαγειρεύω μακαρονάδα με κιμά στα γρήγορα για να πάμε για μπανάκι μιας και ψήνεται ο τόπος σήμερα.

Ρεββεκάκι με το καλό να υποδεχτείς την οικογένεια.

Κάλλη μου επιτέλους ας είναι που ξεμπέρδεψες με το παλιοεξάνθημα.

Ιωάννα μου δεν μπορεί να στην κάνει νωρίτερα? άντε με το καλό να την κάνεις να ξεμπερδεύεις και εσύ.

Φιλάκια πολλά σε όλες και να έχετε μια όμορφη και χαλαρή Κυριακή!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

Καλως να τους δεχτεις ρεβεκακι μου!ωραια δε ειναι η ιδεα μου?αρκει να μπορεσει καποια να την υλοποιησει γιατι εγω δε τα καταφερνω!ρε κοριτσια ειμαι πολυ στα κατω μου.εμεινα κ μονη τωρα σπιτι κ μου την εχει δωσει.η μικρη μου εφυγε με τους γονεις μου για μπανιο ο αντρας μου λειπει η γειτονια αδειασε κ δε μπορω.θελω να φυγω μου την εχει δωσει!

Κάλλη μου γιατί δεν πήγες και εσύ για μπανάκι? να μη κάθεσαι σπίτι πουλάκι μου να φεύγεις αν νιώθεις έτσι. Το απογευματάκι πάρε τη μικρούλα σου και πηγαίνετε βολτίτσα τα δύο σας. Φάτε παγωτάκι χαζέψτε να δεις αμέσως θα αλλάξει η διάθεση σου. Και εγώ στεναχωριέμαι γιατί την άλλη εβδομάδα θα αποχωριστώ τον αντρούλη μου για δύο εβδομάδες και έχω και τη μικρή και κλαψουρίζει από τώρα που θα της λείπει :( Προσπαθώ να μη το σκέφτομαι.

Όσο για την ιδέα σου καταπληκτική αλλά μιας και έχει η Ειρήνη τη λίστα στην υπογραφή της, μόνο εκείνη μπορεί να μας τα προσθέσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα καλο μηνα!!τελευταιος μηνας καλοκιαριου πρωτη φορα θελω να χειμωνιασει να περναει γρηγορα ο καιρος για το νινι μου.

Βλεπω αρχισαν οι ανακοινωσεις φυλου κ εγω τη Τριτη θατο δω κλασικα εγω θελω κοριτσακι ο συζυγος αγορακι για να δουμε ;)

Πατε κ διακοπες εμεις φετος ειπαμε να κατσουμε ηρεμα στα αυγα μας μη συμβει κ τιποτε κ ψαχνομαστε

Ιωαννα πολλες μερες για αυχενικη υπομονη γιατι να μη πηγαινουμε καθε βδομαδα να τα βλεπουμε;

Καλλι ηρεμησες απο φαγουρα η διαθεση ειναι φυσιολογικο οι ορμονες βλεπεις

Βιbibo μην αγχωνεσαι τοσο κ εχεις ηδη ενα παιδακι τα ξερεις εμεις οι πρωτοτοκες οι ασχετες τι να πουμε

Marielen το αγαπημενο μου φαγακι, εγω θα κανω ιμαμ α για πες που ξερεις αν δε τηγανισω κ μαρανω σε φουρνο τις μελιτζανες θα γινει καλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Filaki μου πολύ καλά θα κάνεις να μην τις τηγανίσεις, άλειψε τες με λαδάκι και βάλτες για λίγο στο γκριλ να μαραθούνε θα γίνουν εξίσου νόστιμες και πιο ελαφριές. Καλή επιτυχία!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκωμενες κοιλιτσες!!!!!!

Παλι για φαγητα μιλατε?????????

Εγω θα κανω φασολακια με κρεας.

Κοριτσια ειμαι πολλη πολλη χαρουμενη.Εχθες το βραδυ η μπεμπα μου αρχισε να χορευει στην κοιλιτσα μου,ενα της χτυπημα το ενιωσε και ο αντρουλης μου!!!!!!!!!!!

Α,εγω ημουν που δεν εβλεπα ονειρα???Εχθες ειδα δυο φορες το ιδιο ονειρο.Οτι γεννηθηκε η μπεμπα μου και τη θηλαζα.Τι να σημαινει αραγε?

Στεναχωρηθηκα λιγο οταν ξυπνησα με αδεια αγκαλια και γεματη κοιλια.Αχ ποτε θα περασει ο καιρος???

Ελενη,Καλλυ τι δουλεια κανουν οι αντρες σας και φευγουν απο το σπιτι?

Εμενα ο δικος μου σημερα δουλευει απογευμα,οποτε θα τη βγαλω με το A/C στο σπιτι.Μπορει να κανω καμια βουτια στη μπανιερα αργοτερα ;)

Ελενη κανε μια βουτια και για μας!!!!

Εγω ισως παω αυριο θαλασσιτσα.

Καλλυ να ηρεμησεις κι εσυ με τα εξανθηματα!!!Παρε τη μικρη σου και πανε καμια βολτιτσα.Το να καθεσαι στο σπιτι,σε κανει να νιωθεις χειροτερα.

Ρεββεκακι μου τωρα φανταζομαι εισαι με την οικογενεια σου.

Καλως τους δεχθηκες και καλα να περασετε!!!!!!!!!!

Φιλιω μου πλησιαζει και η δικη σου στιγμη της αποκαλυψης!!!!!!

Την Τριτη θα δειτε το πιπι σας!!!!!!!!

Βρε Ειρηνακι που εξαφανιστηκες εσυ????????

Ηρθε η μανουλα και ξεχασες τις φιλεναδες σου??????? :P

Ελπιζω να περνας καλα και να απολαμβανεις την παρεα τους!!!!!!!

Α!και οταν μπορεσεις,κανε τις διορθωσουλες στη λιστα μας!!!!!

Φιλακια σε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ενιωσες τι ωραια νεα!Εγω ηξερα οτι οι πρωταρες μανουλες το νιωθουν γυρω στην 19- 20 βδομαδα εκτος αν ειναι πολυ αδυνατες, βιαζεται η κορη!

Καλα ονειρα με μωρα βλεπω κ εγω συνεχεια αφου ολη μερα τετοια σκεφτομαι :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι τι ωραια που το ακουσες.κ μενα γυρω στην 16η μου ειπε η γιατρος.πως κ πως το περιμενω.οσο για τον αντρουλη μου δουλευει σε γκαζαδικο (καραβι)κ τροφοδοτουνε το λιμανι του πειραια με καυσιμα κ λογω απεργιων των βυτιοφορων η δουλεια εχει πεσει πανω στα καραβια.τωρα εαν λειξει η απεργια αυριο θα ρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!

Καλο μηνα να εχουμε κοριτσακια μου,να περασει γρηγορα ευχομαι! :)

Τι κανετε;;

Μολις εβαλα τα γεμιστα στον φουρνο και εκατσα!! Ουφ παιδεμα ειναι αλλα ειναι πεντανοστιμα τα ατιμα! :lol: Θα εχω και για αυριο που εχει ο αντρουλης μου ρεπο.

Δεσποινακι ενιωσες την μικρουλα!!!! :woohoo: Αχου φανταζομαι χαρα!!! Και εγω εχει λιγες μερες που νιωθω ενα τραβηγμα εσωτερικα και μαλλον ειναι το μωρακι! :)

Ρεββεκακι καλος τους δεχτηκες τους δικους σου! Να περασετε τελεια!! Ποσο καιρο θα μεινουν;;

Ιωαννουλα μου ο καιρος περναει γρηγορα και θα ερθει και σενα η σειρα σου για την χοριακη η οποια θα ειναι τελεια! Θα δεις! :)

Βασια μου γιατι εκατσες σπιτι βρε συ;;;Πηγαινε και εσυ μαζι τους,καθησε κατω απο την ομπρελιτσα,βρεξε τα ποδαρακια με νερο,μια χαρα θα ηταν! Καλα λενε τα κοριτσια.Παρε το απογευμα την μικρη,πηγαινετε σε καμια καφετερια για παγωτακι! Εγω το κανω συχνα αυτο με την μικρη και πολυ το απολαμβανω που ειμαστε τα 2 μας!

Μαριελεν κανε καμια βουτια και για εμας τα αμοιρα! :lol:

Φιλιω μου τι κανει η Καβαλα μας;; Ο καιρος πως ειναι;;

Αποφασισαμε τελικα να ερθουμε Ελλαδα με το αμαξι αρχες Σεπτεβριου.Να δω τι θα πει και ο γιατρος την Τριτη.. :blink:

Λετε να προλαβουμε να κανουμε κανενα μπανακι;; Για την μικρη πιο πολυ, για μενα δεν με νοιαζει και τοσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι η Καβαλα μας ομορφαινει κι αλλο. ο καιρος τελειος ζεεεστη!

Να ρωτησω κατι γιαγιαδες μου λενε για το στυροποδι κανει κακο στο μωρο κτλ. ειναι προληψεις τελικα; ρωτησε καμια το γιατρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι λετε να ερθετε????????????

Αχ μακαρι να μπορεσουμε να βρεθουμε.

Κι εγω το πρωτο 10ημερο του Σεπτεμβριου θα παω Δραμα.

Γεμιστα,ε???Μιαμ μιαμ.

Εγω εκανα εχθες,μονο ντοματες απο τον μπαξε του πεθερου και εννοειται οτι η σαλτσα ηταν φρεσκια.Εγιναν πεντανοστιμα.

Σε λιγο ολες θα αρχισουμε να τα νιωθουμε τα μωρουλια μας.

Μεγαλωνουν τα μπεμπακια μας!!!!!!!!!

Καλλυ μου ελπιζω να ερθει ο αντρουλης σου,

μπας και βγεις κι εσυ λιγο απο το σπιτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα για προληψεις δεν ξερω..Ξερω μονο οτι πρεπει να

αποφευγετε γιατι περιοριζει την κυκλοφορια του αιματος.

Τωρα ποσο σιγουρο ειναι αυτο θα σε γελασω! Ρωτα τον καλυτερα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις λεμε Δεσποινακι μου ο γιατρος δεν ξερω τι θα πει! :)

Μακαρι να βρεθουμε ναι!! Τελεια θα ειναι!

Και με την Φιλιω μας βεβαια!!

Και εγω εβαλα απο ολα μεσα! Ντοματουλες,πιπιριτσες,κολοκυθακια.

Τρελενομαι γιαυτα! :)

Τυχερουλα που σου δινει ο πεθερουλης απο τον μπαξε!

Εδω τα ψωνιζω ολα απο την λαικη απο ντοπιους αγροτες

και ειναι ολα φρεσκα! Αλλα σαν της Ελλαδας που μοσχοβολανε

ολα δεν εχει ρε παιδι μου! Μεγαλη διαφορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να δωσει ο γιατρος το ΟΚ.

Να παρετε κι εσεις μια δοση απο Ελλαδιτσα.

Εννοειται οτι θα βρεθουμε οσες περισσοτερες μπορουμε.

Ελα εσυ και θα το κανονισουμε.

Πηραμε πεσκεσι απο το χωριο.Τωρα εδω στην Αθηνα,παλι στα τυποποιημενα και τα αγευστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα καλο μηνα σε ολες τις φουσκοκοιλιτσες .

αχ ρεββεκακι μου καλως τους δεχτηκες τους δικους σου .απολαυσε τους οσο μπορεις περισσοτερο .

καλα φετος που δεν δουλευω εχω ευχαριστηθει γεμιστα και λαδερα ολο τετοια φτιαχνω και εγω .σημερα εκανα χταποδακι με κοφτο μακαρονακι .πω πω κουραστηκα με το σπιτι σημερα αλλα δεν μπορουσα να βλεπω τον αντρουλη μου να τα κανει ολα μονος του .εγω βρε κοριτσια δεν αισθανομαι ακομη τιποτα ασε που θα δω το νινακι μου στις 18 /8 πολυ αργα δεν ειναι ?μηπως να παω για κανα εξτρα υπερηχο ? :P:cheer:

καλι μου σε καταλαβαινω σου λειπει ο αντρουλης σου .αλλα εχουν δικιο τα κοριτσια παρε τη μικρουλα σου και πηγαινε καμια βολτιτσα . :)

σημερα το απογευμα θα παμε στην ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΗΝ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ θελω να παρω μηλαρακι και λαδακι για 2 κοπελες που μου ζητησαν απο το σαιτ .μετα για καφεδακι με ενα φιλικο ζευγαρι .ακουστε κοριτσια την ιστορια τους .3 χρονια προσπαθουσαν για μωρο και τιποτα μολις ετοιμαζοντουσαν για εξωσωματικη μενει η κοπελα εγκυος και τωρα ενα χρονο μετα ειναι παλι στο δευτερο εγκυος . :):)

γιαυτο λεω ποτε δεν πρεπει να απογοητευομαστε ;):cheer::cheer:

φιλακια πολλα πολλα και γλυκα σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BREEZE καλησπερα!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕ!!!!!

Ολες οι εγκυουλες δε νιωθουν στην ιδια βδομαδα τα μωρουλια τους.

Ξερω κοπελα που το ενιωσε στην 22η.

Παιζει ρολο κι αν ειναι το πρωτο σου ή οχι,τα κιλακια σου.

Μην αγχωνεσαι,θα το νιωσεις κι εσυ.

18,ε?εχεις ακομα μερουλες,αλλα θα περασουν.Κανε λιγη υπομονη.

Και τοτε θα δεις ποσο θα εχει μεγαλωσει το μωρουλινακι σου.

Οντως δεν πρεπει να απογοητευομαστε.Η ζωη εχει και την καλη και την κακη της πλευρα.Μονο δυναμη χρειαζομαστε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δεν θυμαμαι τιποτα πια :P:P

ΜΑΡΙΕΛΕΝ μου πολυ ωραιο το blog σου :):) .την πατατοσαλατα την εφτιαξα κιολλας εχθες ;) που ηρθαν κατι φιλοι για φαγητο .τελεια ηταν :cheer::cheer: αθηνα ποτε θα ερθετε με τη μικρη σου ?αχ τωρα μαλλον θα ειστε για μπανακι .φιλακιαααααα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακι μου καλησπερα .

ναι το πρωτο ειναι και ειμαι και χοντρουλα οποτε το βλεπω να αργει .αχ και το περιμενω πως και πως .οπως ολες μας φυσικα . :):) παλι θα κανετε ταξιδακι το σεπτεβριο ε ? καλα θα κανετε γεμιζουν λιγο και οι μπαταριες .ασε που στην επαρχια χαλαρωνεις κιολλας . :cheer::cheer: και εγω αρχες σεπτεβρη θα παω λιγο ευβοια στη μαμα μου . ;):):)

αχ δεσποινακι πολλες μου φαινονται οι μερες μεχρι της 18 αλλα θα μαθαινω εδω τα δικα σας νεα και θα περασουν γρηγορα .θα εχει γινει τοτε ναααα ενα νινακι ε ? :woohoo: :woohoo:

φιλακιααααα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...