Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010.. Νο2


Recommended Posts

Irtha ki ego... Koritsia ntrepomai, alla o dikos mou (kontevei 3... :blush::blush::blush: ) den exei kopsei akoma tin pana. Ti giogio exoume, ti kathismataki gia ti lekani, ti tou milao oli mera na pame na kathisoume na kanoume ta kaka sti lekani, eidika tin ora pou xero oti thelei, tipota autos. Tou agorasa to Savvato vrakakia vamvakera kai alla 2 pou einai eidika gia na mathei. Exoun mia ependysi mesa san seltes, exoun apexo kai ton Thomas to trenaki, opote elpizo na ta kataferoume. Einai eukairia tora pou einai kalokairi. Tha voithisei kai ligo i theia stin Ellada.. B)

Kata ta alla kala. Piga sti maia edo. Den mou ekane kai polla. Apo glykozi kai piesi ok. Variotane na me valei na akouso tin kardoula, ego omos epemeina kai tin akousame. Mou leei afou to psiloaisthanesai to moro den xreiazetai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια αυτο με την κοιλια μου το εκαναν και εμενα...πηγα σουπερ μαρκετ τα ξερω βεβαια τα κοριτσια,λιγο μετα που εκανα την β επιπεδου και με ρωτανε σε ποιο μηνα ειμαι τους λεω σε λιγο μπαινω στον εκτο και μαζευονται γυρω μου 6-8 γυναικες και με περιεργαζονταν να δουνε αν θα καταλαβουν τι μωρο εχω αλλες ειπαν οτι εχω κοριτσι ειναι μικρη η κοιλια και εχω καθαρο προσωπο αρα ποκλειεται να ειναι αγορι αλλες ειπαν πως ειναι αγορι γιατι φαινεται η μεση μου και η κοιλια πεταει προς τα εξω...μονο στοιχημα που δεν εβαλαν...το τι γελια εριξα δεν λεγεται...ωσπου στο τελος τους πεταω οτι συγουρα ειναι αγορι και τις αφησα να τσακωνονται οι μισες γιατι δεν το βρηκαν και να χοροπηδανε οι αλλες που το βρηκαν...

κοριτσια πως σας φαινεται που αρχιζεται να πετατε τις πανες σας σιγα σιγα???χαιρεσται η ψιλοαπογοητευεσται που τα καμαρια σας μεγαλωσαν????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι τι απογοητευσει εγω και μονο που το σκεφτομαι οτι δεν θα εχουμε ολο αυτο με τις πανες χαιρομαιιιιι..

αχαχαχα και εσενα στα λεγανε? παντου τα ιδια!

νικα don't worry i hope to find the best solution for your son!

[ετσι για να εξασκουμε και τα αγγλικα μας λιγο χαχαχα] αυτο με τον τομας το τρενακι ισως να του προσελκυσει το ενδιαφερον και να τα καταφερεται ετσι τελικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ είμαι μια χαρά σήμερα. Έχω πολύ καλή διάθεση.

Fiore μου εγώ είχα ρωτήσει από την αρχή για τα νύχια γιατί όταν έμεινα έγκυος είχα χτιστά και ήθελα να ξέρω αν πρέπει να τα βγάλω και μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα είτε χτιστα θέλω να τα έχω είτε βαμμένα δεν επηρεάζει το μωρό καθόλου. Το έχει ψάξει λέει. Μόνο στην γέννα την νοιάζει να μην έχω τίποτα στα νύχια μου. Άλλοι γιατροί βέβαια λένε όχι στις βαφές γενικά και νυχιών και μαλλιών. Είναι θέμα γιατρού τελικά. Ρώτα τον δικό σου να δούμε τι θα σου πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα melitina και anastasia!πιστευω να μην υπαρχει προβλημα μια φορα τα εβαψα η καψερη γιατι εχω να παω σε γαμο.τικανετε κοριτσακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fiore mou egw pantos lew einai to mwraki sou kai oxi ta enterakia,,,kai se 2 ebdomades tha eisai sigouri mias kai tha ginei entonotera .....koritsia outosialos ta nixia den boleboun gia na mhn gdarete to mwro...giayto eyxaristithite ta twra giati meta kopsimo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fiore25 έγραψε:

καλησπερα melitina και anastasia!πιστευω να μην υπαρχει προβλημα μια φορα τα εβαψα η καψερη γιατι εχω να παω σε γαμο.τικανετε κοριτσακια?

kalispera fiore.....egw evapsa ta nuxakia mou prin ena mina gia ta vaftisia tou mikrou tis adelfis mou..e siga mia fora itan....alla ta mallia den tha ta vapsw me tipota....tha ta vapsw prin ta xristougenna pou tha exw gennisei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααχ άλλες τρώνε παγωτάκια και άλλες σιδερώνουν στοίβες τα ρούχα :P:P Τώρα που το λέτε έχω ακόμα παγωτό στρατσιατέλα στην κατάψυξη :blink::blink::blink:

Ρε κορίτσια αυτό με τα νύχια δεν το είχα σκεφτεί. Εγώ είμαι όλη μέρα στο σπίτι και όταν βαριέμαι κάθομαι και τα βάφω. Θα ρωτήσω τον γιατρό μου γιατί αγχώθηκα. Ηξερα ότι δεν κάνει όταν μπαίνεις σε χειρουργεία αλλά δεν φανταζόμουν ότι δεν κάνει. Αλλο άγχος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia gia esas pou tha ginete manoules tha deite oti h zwh sas tha alksei toso poli...kamia sxesei me prin h EYTHINI einai terastia opws kai h XARA episeis alla den eisai plewn anemeli ta panta alazoun...mono otan tha koimounte kai otan exoun megalwsei oxi neogenita....tha aistaneste hremia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που τρώω το παγωτό η μπεμπούλα κλοτσάει ανεξέλεχτα! Λέτε να μην τις αρέσει; Και το μεσημέρι που έφαγα άλλο ένα στην δουλειά το ίδιο έκανε. Καταλαβαίνουν τι τρώμε από τώρα λέτε; Νομίζω ότι κάπου διάβασα πως στον έβδομο μπορούν να ξεχωρίσούν το γλυκό από το ξυνό και κάτι έντονες γεύσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!δηλαδή πρέπει να της αρέσει ε; Ωραία! γιατί κι εμένα μ' αρέσουν τα παγωτά και γενικά τα γλυκά ( που το πάμε που το φέρνουμε εντομεταξύ όλο για φαϊ αναφερόμαστε) χι,χι,χι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια δε μπορω να φανταστω τουλαχιστον εγω πως θα αλλαξει η ζωη μου ... δεν ξαναεχωνιωσει την ευθυνη που εχει η μητροτητα σιγουρα ειναι ενα πολυ προτογνωρο συναισθημα!!!ανυπομονω να το ζησω!!!!καταιφακι αυτο με το σιδερωμα το εζησα εγω προχθες!!!!οι δουλειες που απεχθανομαι ειναι το σιδερο και το σκουπισμα με την ηλεκτρικη :blink: αναστασια μαλλον του αρεσει το παγωτακι!!αχ θελω κι εγω κλοτσιτσα!!!αφηστε κι εγω το εχω παρακανει σημερα παγωτο πατατες τηγανητες σε μικρες ποσοτητες μη φανταστιτε!!τι λιγουρες ειναι αυτες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fiore και εγώ προχθές έπρεπε να το ζήσω το σιδέρωμα αλλά όλο το ανέβαλα η κόρη η ακαμάτρα :P:P.

Και εμένα με αγχώνει αν θα τα καταφέρουμε έτσι όπως πρέπει με το μεγάλωμα της μικρής. Ελπίζω ότι όλο αυτό είναι έμφυτο και μετά την γέννα θα μπορέσουμε να ανταποκριθούμε και εγώ και ο αντρούλης μου στα νέα δεδομένα και στους νέους ρόλους μας. Και με την ελπίδα βέβαια ότι δεν θα ξεχάσουμε τους παλιούς μας ρόλους σαν ζευγάρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakap75 έγραψε:

koritsakia eseis pou exete tis kores giati den balate ligo roz sta tikerakia sas n doume ligo xrwma...kai exw ena thema me to roz!!!gia kante kati!!!!

Αν μου πεις πως ευχαρίστως αλλά είμαι λίγο άσχετη. Και εγώ έχω τρέλα με το ροζ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kataifaki ama sou pw oti kai mena h evi mou to eftiakse...alla twra teleftaia pou epeza ligo kai to epsaxna..prepei na pas panw se ekeino to koutaki pou deixnei ta xrwmata kai na to epilekseis...kala se fotisa twra....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakap75 έγραψε:

kataifaki ama sou pw oti kai mena h evi mou to eftiakse...alla twra teleftaia pou epeza ligo kai to epsaxna..prepei na pas panw se ekeino to koutaki pou deixnei ta xrwmata kai na to epilekseis...kala se fotisa twra....

Ε? Ποιος τί πως????

Πέρα από την πλάκα έκανα μία προσπάθεια. Για να δούμε :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...