Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010.. Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναιιιιι

ααχ κοριτσακι να ξερατε πως νιωθω αυτη την στιγμη..

λες και δεν υπαρχουν προβλημματα λες και λες και πεταωω στα συννεφα..

δεν ξερωω γιατιιι

αλλα τα χω βρει με τον εαυτο μου που λενεε..

ενα τετοιο πραγμαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

ναιιιιι

ααχ κοριτσακι να ξερατε πως νιωθω αυτη την στιγμη..

λες και δεν υπαρχουν προβλημματα λες και λες και πεταωω στα συννεφα..

δεν ξερωω γιατιιι

αλλα τα χω βρει με τον εαυτο μου που λενεε..

ενα τετοιο πραγμαα

mpravo Natali....na sunexiseis na niwtheis etsi... :) ma pou pigan oles simera ?????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω γλυκια μου!

αλλα φευγω και εγω γιατι νυσταξα..με περιμενει και το μεγαλο το μωρο να κοιμηθουμε..χεεχε

τα φιλια μου..

τα λεμε αυριοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Δεν ξυπνάτε νωρίς μάλλον - εγώ το βράδυ δεν είμαι στο Internet γιατί τότε έρχεται ο άντρας μου και θέλω να τον δω και λίγο. Τώρα το πρωι στην δουλειά βαριέμαι αφάνταστα και δεν έχω όρεξη να κάνω τίποτα - άλλες δυο μέρες και φεύγω για διακοπούλες!!! :silly: :silly: Τις έχω τόσο ανάγκη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia.Exthes den eixa sima kai den mporesa na mpw katholou(mou lipsate zouzounes,exw pathei eksartish apo thn treloparea mas).... :):) Natali evales foto me kilitsa,einai telia...Shmera tha katevw kommotirio na alaksw look kai avrio exw rantevou me thn esthitiko gia pentikiour kai apotrixosh(to Savvato exoume gamo kai thn kuriakh tha kanoume ta gennethlia ths korhs mou)...To kalo einai pos kontevw na klisw ta 35 kai den exw oute mia asprh trixa :woohoo: :woohoo: Opote lew na ta afisw me to fisiko tous xroma gia ligo,exw na to xarw apo ta 15 mou....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω πραγματα που εχετε να κανετε Ευουλα..

ωραιαα ωραια..

Ναι μωρε εβαλα..ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..

τα ποσα κλεινει η μικρη σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!!Πως ειστε ομορφες?Εγω μολις εφαγα ενα κουλουρι,ηπια και ενα καφεδακι!

Πρεπει και εγω να παω κομμωτηριο να κανω καμια ανταυγια γιατι η ριζα εχει φτασει στο αυτι...και αποτριχωση θελω αλλα λειπει η αισθητικος μου :( και με βλεπω για ξυρισμα :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα τι ωραιααα..

στον παιδοτοπο σωστα?

θα το ευχαριστηθουν πολυ τα παιδακια..

καλα να περασετε! και να την χαιρεστε..

α!μου περασε και η πλατη και δεν ποναω οπως χθες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twra tha sas afisw,paw na kanw ntouzaki kai na etimastw me thn isixia mou na to apolafsw(Exw na makigiaristw kanonika oute kai egw thimame pote)....Kai egw shmera exw trelh diathesh, to apogevma tha dw ton aderfo mou,thn nifh mou kai thn anepsoula mou meta apo 1 xrono :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα ειναι εχουν ξυπνησει ολα τους και ειναι εδω και παιζουν ησυχα ησυχα.. [πως το χουν παθει?]χαχαχα

εχουμε κανενα νεο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα ωραια!και εμενα ο δικος μου εδω διπλα παιζει...βεβαια γκαριζει που και που....

Απο νεα τιποτα το ιδιαιτερο...το αλλο Σαβ/κο θα παμε ενα 3ημερο εδω κοντα...

περιμενω και τα γνεθλια του μικρου μου αρχες αυγουστου και σκεφτομαι ιδεες για το παρτυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???ευακι μια χαρα περνας μπραβο κουκλα μου...αυτα ειναι...εγω βασικα μπηκα να σας πω το ονειρο που ειδα χθες βραδυ...ειδα τον υιο μου τον ομορφο παλι μελαχρινο με μπολικο μαλλι και αρκετα μεγαλο για μωρο αλλα για μια ακομη φορα δεν ηθελε να πιει γαλα ενω τον θυλαζα κανονικα σε καποια φαση σηκωνει το κεφαλι του και μου λεει δεν θελω αλλο γαλα και τι θες καλεμου του λεω???πορτοκαλαδα μου λεει...και ξυπναω...για πειτε μου τι ειναι παλι αυτο???την πρωτη φορα επινε ελληνικο καφε και τωρα ηθελε πορτοκαλαδα...τι θα κανω με αυτο το παιδι???ακομα δεν βγηκε και γαλα δεν θελει να πιει...τι θα τον κανω μου λετε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες μωρε?βεβαια ενα αγχος με τον θυλασμο το εχω γιατι για ενα εξαμηνο τουλαχιστον θελω να ειναι αποκλειστικος αλλα τοσο πια?ξερω αλλες μανουλες που βλεπεουν πως τα παιδια τους ειναι αρρωστα η χωρις χερια ποδια και εμενα να με νοιαζει αν τρωει???? :dry::dry::dry::dry::huh::huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κοριτσάκια μου! τι κάνετε; Εγώ είμαι στην δουλειά και παρ' όλο που έχω δουλεία χαζολογάω και λίγο.

Νομίζω λοιπόν ότι έκανα σωστα την διαδικασία για να βάλω tickeraki. Τα κατάφερα; Φαίνεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...