Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010.. Νο2


Recommended Posts

Καλησπέρα κι από εμένα! Καλή εβδομάδα και καλό μήνα να έχουμε! και κυρίως καλά αποτελέσματα στις β' επιπέδου, μιας και αυτό το μήνα ξεμπερδεύουμε και οι υπόλοιπες!

Μια μέρα έλειψα και κοντεύουμε να φτάσουμε τις 100 σελίδες! τι ωραία! :P

Evi και Elisa να χαίρεστε τα παιδάκια σας, να τα εκατοστήσουν και με το καλό να έρθουν τα μικρά αδερφάκια τους!

Fiore συμφωνώ απολύτως με την Ina, πάρτους τον αέρα και μην κάθεσαι να στενοχωριέσαι και για τέτοια θέματα, δεν αξίζει! σου φτάνει το άγχος που έχεις για το μωράκι, ξέκοψέ τους ότι θα πηγαίνεις όποτε μπορείς και νιώθεις καλά.

Ευγενία ΤΕΛΕΙΑ η κούνια! και πολύ χάρηκα για τη φίλη σου, όλα καλά να πάνε!

Ναταλάκι, το τριβελάκι είναι οι βίδες ε;;;; είμαστε κι εμείς πολύ μακαρονάδες, αλλά θα το πιστέψεις ότι δεν το είχα προσέξει ποτέ ότι γράφει έτσι στο πακέτο;;; :blink: ! έφτασε 8 μηνών ο Άγγελός σου ε; να τον χαίρεστε!

Ina θέλω κι εγώ τη μαμά σουουουουου! :( ! ή κάποιον να μου μαγειρεύει τελοσπάντων, τι άγχος και αυτό το μαγείρεμα...

Πιάσατε την κουβέντα για λουκουμάδες και κορμούς σοκολάτα και μας τρέχουν τα σάλια βρε κορίτσια! άντε να σχολάσω να πάω σπίτι να φάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω λοιπον εχω παρει 4,5 κιλα και προσεχω κιολας... :(

Μαριακρητη πολυ ομορφη κοιλιτσα!

Ευγενια ωραια η κουνια,πολυ μ αρεσει!

Α ξεχασα να σας πω οτι και μενα ο μπεμπακος ειναι με το κεφαλι κατω (σορρυ δεν θυμαμαι και καποια αλλη κοπελα μας το ειπε πριν λιγες μερες...η ευγενια?)Βεβαια αυτο δεν σημαινει οτι θα μεινει σιγουρα ετσι μεχρι το τελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fiore25 έγραψε:

επεστρεψα κι εγω!μαριακρητη τι κοιλιτσα ομορφη ειναι αυτη???μαρακι λεω προστοπαρον να εφαρμοσω την ειλικρινεια..και πιο πολυ ξερεις γιατι?γιατι θελω να βεβαιωθω οτι το κανουν απο κακια και οχι απο αφελεια..και να εκδηλωθουν..γιατι ακομα ο αντρας μου τους ψιλοδικαιολογει κ δεν εχει καταλαβει ακομα τι γινεται..αν δεν εχει αποτελεσμα βλεπω τι θα κανω,παντως εσυ εισαι τυχερη γιατι θα πας να μεινεις μακρια της και εχεις και τον αντρα σου που σε στηρηζει 100%.εμενα με στηριζει μεν αλλα μου δειχνει να ειναι χωρισμενος στα 2 και ισως ειναι λογικο γονεις του ειναι.

ευγενια αυτο ειναι το δωματιο που εφτιαξες για το μπεμπακι σου??αν ναι ειναι ονειρεμενο

μαρινα πως ελαβες τον καταλογο της chicco??το θελω κι εγω!!!

ΠΑΣ ΣΤΟ SITE THΣ CHICCO www.chicco.gr KAI ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΤΥΠΑ ΚΑΙ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΕΛΝΟΥΝ----ΕΠΙΣΗΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΣΤΟ BABYSPACE KAI ΚΑΝΕ ΕΓΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕ ΣΤΑ ΔΩΡΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ---

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΣ ΣΤΟ SITE THΣ CHICCO www.chicco.gr KAI ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΤΥΠΑ ΚΑΙ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΕΛΝΟΥΝ----ΕΠΙΣΗΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΣΤΟ BABYSPACE KAI ΚΑΝΕ ΕΓΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕ ΣΤΑ ΔΩΡΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ---

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsares,ti kanete?? Euxaristw gia tis euxoules,molis fagame tourtitsa pali :P:P egw h mama mou kai h korh...Shmera ksepatothika kanoume doulies me thn mama mou kai twra ponaei h mesh mou..Mariakrhth telia kilitsa megalonei o mpempeis :):) Eugenia h kounia pou dialekses einai fantastikh.....Kati akousa gia perisoterh zesth kai trelenome,den thelw alo zesthhhhhhhhhhhhh :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ γράφτηκα, ευχαριστούμε Μαρινάκι!

Εύη, κι εσύ Βρούτε μιλάς για γλυκό;;; α καλέ, μόλις θυμήθηκα ότι έχουμε τάρτα στο ψυγείο του γραφείου, πάω να τσακίσω ένα κομματάκι... ;) ! Ναι από αύριο περισσότερη ζέστη... υπομονή, θα περάσει κι αυτός ο μήνας!

Elisa, 4,5 κιλά;;;;; μόνο;;;; χμ, μάλλον δεν πρέπει να πλησιάσω το ψυγείο του γραφείου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο μήνα που είμαστε όλες, πάνω κάτω, θα αρχίσουμε να βάζουμε κιλάκια πια, η κοιλίτσα θα μεγαλώνει :woohoo: για καλό είναι αυτά τα κιλάκια :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι από εδώ και πέρα θα τα παίρνει το μωρό τα κιλάκια, τα μέχρι τώρα που έχουμε βάλει όμως;;;;; εγω κορίτσια είμαι στα +7.... και μόλις σήμερα μπήκα στον 6ο!! Αλλά ας γεννηθεί γερό το μωράκι μου και ας πάνε όλα καλά και μετά το έχω ξαναπεί, Φουστάνος και πάλι Φουστάνος! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou geia sas!!!!edw einai 21:30 to bradi kai eseis fusika koimaste.....mpenw diabazw ta nea sas kai xairome gia oles kai mou lypete!!!elpizw aythn thn bdomada na exw kai egw kanena neo....na exw dei kapio giatro!!!!!filakia pola!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakap75 έγραψε:

koritsakia mou geia sas!!!!edw einai 21:30 to bradi kai eseis fusika koimaste.....mpenw diabazw ta nea sas kai xairome gia oles kai mou lypete!!!elpizw aythn thn bdomada na exw kai egw kanena neo....na exw dei kapio giatro!!!!!filakia pola!!![/quot

γλυκο μου Μαρακι.....μου εχεις λειψει και εσυ....αυτη η διαφορα ωρας μας τα χαλαει αλλα μην στενοχωριεσαι.....σε λιγους μηνες με τα μπεμπε θα κανουμε την μερα νυχτα και την νυχτα μερα !!!!!και ετσι ισως τα λεμε περισσοτερο :blink:

εγω την τριτη εχω την β επιπ και ειμαι καπως..........

σε φιλω και τα ζουζουνακια σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααα...χαθηκαμε..καλα ειστε???εγω χθες γυρισα για λιγο απο το χωριο μου μιας κ αυριο εχω την β επιπεδου...την κυριακη θα φυγουμε τωρα πλεον μαζι με τον αντρα μου για τις επισημες διακοπες μας..ευχομαι να ειστε ολες καλα κ καλα να περνατε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και κοιλιτσες. Ολες καλα? Εγω μια χαρουλα.

Πηγα και εκανα εξετασεις παλι. Εκανα και τη ζαχαρου.

Οχι ομως με γλυκοζη. Εφαγα ζαμπονοτυροπιτα και ηπια ενα ποτηρι χυμο με 4 κουταλιες της σουπας ζαχαρη. Μπλιαχχχχχχ!!!

Ευχομαι να ειναι ενταξει γιατι εχω ενα θεμα με τα γλυκα τωρα.

Θελω συνεχεια...

Απο κιλακια εχω παρει 5,5 ως τωρα (ειχα και 5 εξτρα ομως οταν εμεινα εγγυος). Αυτα απο εμενα.

Φιλακια σας :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαα μου!

Μαρακι οντως με αυτη την διαφορα ωρας δεν θα συναντιομαστε και πολυ!

:P

Αστεριαα με το καλο να κανεις την β'επιπεδου!Να ναι ολα καλα με το μπεμπε σου! Και καλα να περασετε στις διακοπουλες σας!

jada καλα αποτελεσματα απο την εξεταση!

Σκεφτομαστε να παμε και εμεις για καμια βδομαδαδ τωρα που ειμαι και εγω καλα! βεβαια μετα τις 13..!Αλλα δεν ξερουμε ακομα..τελως παντων θα δουμε!

Μαμα της Γεσθημανουλαααααας [που κανεις παραποναα χαχα :P ] σε χαιρετωωωωωωωω και εσενααααααααααααααα :laugh: :laugh:

τα φιλια μου τσουπρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Το απόγευμα λέω να πάρω μια φίλη μου και να πάμε να δούμε και τα επιπλάκια απο κοντά γιατί αν περιμένω από τον άντρα μου, σωθήκαμε!! Έχει εκπτώσεις στα έπιπλα μέχρι 30% και λέω να πάω αν είναι να τα παραγγείλω τώρα και να μου τα φέρουν σπίτι τέλος Σεπτεμβρίου.

Κατα τα άλλα δεν είμαστε και στα καλύτερα μας - πρέπει να έχει πέσει ο αιματοκρίτης στο 30. Την τελευταία φορά είχα 31 και μου είπε ο γιατρός μου να τρώω συνέχεια κόκκινο κρέας - αλλά δεν είμαι fun και δεν πολυτρώω. Σήμερα έφτιαξα ωραιότατο αρακά!! Είναι κόκκινη η ντομάτα που έβαλα!! Δεν πιάνει? :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα!

Αστερία καλή επιτυχία για αύριο!

Ναταλάκι να πάτε διακοπούλες, να κάνεις κι εσύ μπανάκι και τα μικρά!

Ευγενία καλή η προσπάθεια με την ντομάτα :laugh: ! Εγώ έχω 33, ευτυχώς δεν έχω σωριαστεί μέχρι τώρα γιατί ανά καιρούς πέφτει η πίεση και με πιάνουν λιποθυμίες, ευτυχώς με την εγκυμοσύνη τίποτα! Θα παραγγείλεις τα επιπλάκια σας ε; τι ωραία! όντως είναι ευκαιρία τώρα με τις εκπτώσεις αν βάζουν και σε αυτά, σε ποιό μαγαζί βρήκες έως 30%; εγώ κανένα ρουχαλάκι έλεγα να του ψωνίσω γιατί βρήκα και χειμωνιάτικες προσφορές, περιμένω την β΄επιπέδου και μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ τι παθατε σας επιασε η ζεστη και φυγατε ΕΛΑΤΕ ΠΙΣΩ πως θα περασουν 100 μερες μεχρι να γεννησω???

ευγενια καλα θα κανεις γιατι αν περιμενουμε απο τους αντρες μας τα παιδια μας θα ειναι χωρις κρεβατι και γυμνα εγω σε ενα μηνα δεν θα μπορω να παρω τα ποδια μου!!!

Ναταλακι να πας διακοπες οσο μπορεις και αν νιωθεις καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα ΗΡΑ - έτσι έγραφαν στο site τους. Για αυτό θέλω να πάω να δω. Αν έχει έκπτωση και το σχέδιο που μου αρέσει. Είχα πάει στα mothercare και έκαναν εκπτώσεις μόνο στα καλοκαιρινά τους σχέδια. Τα σετ που είναι για νεογέννητα ή ως 6 μηνών, τα είχαν στην κανονική τους τιμή, όπως και στα σεντονάκια, κλπ μόνο σε συγκεκριμένα σχέδια. Ωραίες εκπτώσεις!!

Ναταλι να φύγεις - να πας διακοπούλες - να δεις πόσο πιο καλά θα γυρίσεις πίσω. Εγώ δεν θα άντεχα αν δεν έφευγα έστω και μια εβδομάδα.

Αστερία καλή επιτυχία - όλα καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στα mothercare δεν έχω πάει, βασικά πουθενά δεν έχω πάει γιατί φοβάμαι να ψωνίσω για το μωρό μη το γρουσουζέψω! μετά την εξέταση όμως θα πάω, δεν κρατιέμαι άλλο! :P ! Αλλά είχα πάει στα Marasil να ψωνίσω για τη βαπτιστήρα μου, και εκεί έχουν και χειμωνιάτικα για νεογέννητα με έκπτωση! μάλιστα έχει μερικά και με 50%! τώρα για σεντονάκια και τετοια δεν ξέρω ακόμη, αλλά από Δευτέρα που πρώτα ο Θεός θα αρχίσω το ψάξιμο θα σας ενημερώσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ το σκέφτομαι ότι είναι σχετικά νωρίς ακόμα αλλά από ότι βλέπω δεν θα μπορώ σε ένα μήνα να πάω πουθενά. Ήδη υποφέρω με την μέση μου. Θέλω μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου να τα έχω τελειώσει όλα. Δυστυχώς ο άντρας μου δεν έχει πολύ ελεύθερο χρόνο για να ψάξουμε μαζί και έτσι ή θα πρέπει να ψάξω μόνη μου ή μια φορά την εβδομάδα να πηγαίνουμε σε ένα μαγαζί την φορά να κάνουμε έρευνα αγοράς. Το βλέπω, μόνη μου θα ψάξω... :S:S:S. Ο άντρας μου μόνο θα μου γεμίζει το πορτοφόλι!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα! φοβερό το σχόλιο για το πορτοφόλι! ε, κάπως πρέπει να συνεισφέρουν κι αυτοί! :laugh: :laugh: ! Εσύ έχεις κάνει β' επιπέδου, οπότε αφού όλα είναι καλά βουρ στα καταστήματα! γιατί να μην εκμεταλλευτούμε και τις εκπτώσεις;

Πάντως γνωστές μου που έχουν ήδη παιδάκια, μου είπαν να αποφύγω τα μεγάλα καταστήματα (mothercare, λητώ, ήρα) γιατί είναι πανάκριβα και χωρίς λόγο τις περισσότερες φορές, χωρίς δηλαδή να είναι ανώτερα σε ποιότητα από άλλα καταστήματα, και να προτιμήσω κάποιες βιοτεχνίες για την προίκα του μωρού... θα συγκρίνω και θα αποφασίσω, αλλά κι εμένα σε βιοτεχνία με βλέπω να καταλήγω για κρεβατάκι. Ανυπομονώ να αρχίσω το ψάξιμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα που πηγατε όλες;;;;;; Ναταλι, Ρηνιώ, Ινα, Νατάσσα;;;;; Μαρίνα;;

Δεν αντέχω σήμερα, έχω τόση δουλειά στο γραφείο αλλά ΚΑΜΙΑ όρεξη να την κάνω! έχω ξυπνήσει (ΠΑΛΙ) από τις 6 το πρωί και δεν μπορούσα να ξανακοιμηθώ, και τώρα νιώθω κομμάτια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενάκι εγώ εδώ είμαι!!! Στην δουλειά είμαι κι εγώ αλλά πήζω! Εχω μπει πόση ώρα για να σας καλημερήσω και δεν προλαβαίνω.

Είναι η τελευταία βδομάδα που δουλεύουμε την Πρασκευή κλείνουμε για 2 εβδομάδες και γίνεται πανικός! Μ'εχετε ξεσηκώσει με τα ψώνια και την ερευνα αγοράς ε; Ελεγα να ξεκινήσω από Σεπτέμβρη κι εγώ αλλά δελεάζομαι τώρα που λέτε για εκπτώσεις. Αλήθεια μέχρι πότε έχουμε εκπτώσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...