Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010.. Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημέρα κορίτσια! Καλό μήνα να έχουμε! Είστε καλά; Εγώ μια χαρά. Μολις τελείωσα το μαγίρευμα μου (κόκκορα με χυλοπίτες) και άραξα στον καναπέ μου.

Θα πάω να δω κι εγώ την Τρίτη την μπεμπούλα μου! Με πήρε η μαία μου και μου είπε να πάω γιατι το επόμενο προγραμματισμένο ραντεβού ήταν μακρυά 1 Σεπτέμβρη. Και επειδή θα πάω κι εγώ διακοπές την επόμενη βδομάδα αλλά και η γιατρός για μια βδομάδα θα λείπει απ' ότι κατάλαβα είπε να την δούμε για να είμαστε ύσηχες. Τι καλά! Σε δυο μέρες λοιπόν θα σας πω νέα της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μπιφτεκακια τελικα με πατατουλες..τωρα γινονται και θα φαμε σε λιγο!

με το καλο να δεις ξανα την μπεμπουλα σου νατασουλα!

ευη μονη σπιτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα........

καλη επιτυχια στις υπολοιπες που θα κανουμε β επιπεδου μεσα στον μηνα!!!!!!!

αντε αν περασει ο Αυγουστος ...κοντευουμε επικυνδυνα στο πολυποθητο γεγονος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια.Καλο μηνα!

Δεν εχω προλαβει να διαβασω ολα αυτα που εχετε γραψει ...χθες εκανα το παρτυ για τα γενεθλια του μικρου μου.Τελεια περασαμε.

Crazy μπραβο,ολα καλα στην β επιπεδου...εκανε καμια αλλη??? γιατι εχω χασει επεισοδια...

Που θα πας διακοπες Αναστασάκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τον χαίρεσαι τον μικρούλη σου Elisa μου. Περάσατε καλά ε; Μπράβο κοριτσάκι.

Την άλλη Δευτέρα που γυρνάει ο άντρας από την δουλειά του θα πάμε στο εξοχικό του στην Ερμιόνη μέχρι τις 22 Αυγούστου που έχουμε άδεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελισα να τον χαιρεσαι!!!!!

αναστασουλα τι κανεις????

το καταιφακι μου εχει λειψει.....μας ξεχασε τελειως

καλα η Ναταλι τρωει ακομα??????παει το ταψι μετα μπιφτεκακια :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

καλο μηνα........

καλη επιτυχια στις υπολοιπες που θα κανουμε β επιπεδου μεσα στον μηνα!!!!!!!

αντε αν περασει ο Αυγουστος ...κοντευουμε επικυνδυνα στο πολυποθητο γεγονος!!!!!!

Οντως Ειρήνη μου!!!!! Δεν το πιστεύω ότι από Σεμπτέμβρη θα είμαστε πολύ κοντά στο να γεννήσουμε τα μωρά μας!

Όποιες δουλεύουμε θα σταματήσουμε κιόλας αν θέλουμε και θα μείνουμε σπιτάκι μας για να προετοιμαστούμε.

Ανυπομωνώ να έρθει η στιγμή να ανακοινώνουμε μία μία την εμπειρία της γέννας μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν θα εχω καμμια συγκλονιστικη εμπειρια γεννας!!!καισαρικη θα κανω....το μονο που περιμενω ειναι να το δω,να το παρω αγκαλια ,μα το θηλασω,να δω τα ματακια του,το μουτρακι του!!!!κοριτσια εσας που ειναι το πρωτο παιδακι....πραγματικα δεν φανταζεστε τι εμπειρια ειναι,τι ολοκληρωση ,ποσο συγκινηση θα νιωσετε!!!!εμεις οι υπολοιπες ξερουμε,αλλα και παλι ειναι μοναδικο ανεπαναληπτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

εγω δεν θα εχω καμμια συγκλονιστικη εμπειρια γεννας!!!καισαρικη θα κανω....το μονο που περιμενω ειναι να το δω,να το παρω αγκαλια ,μα το θηλασω,να δω τα ματακια του,το μουτρακι του!!!!κοριτσια εσας που ειναι το πρωτο παιδακι....πραγματικα δεν φανταζεστε τι εμπειρια ειναι,τι ολοκληρωση ,ποσο συγκινηση θα νιωσετε!!!!εμεις οι υπολοιπες ξερουμε,αλλα και παλι ειναι μοναδικο ανεπαναληπτο!!!!!

Αχ μη με ξεσηκώνεις, μη με ξεσικώνεις! Θέλω να κοιμηθώ και να ξυπνήσω τότε που είναι να γεννήσω. Αν και την απολαμβάνω την εγκυμοσύνη μου πλέον αλλά φαντάζομαι πως όταν μπούμε στο μήνα μας να έχουμε βαρύνει πολύ και θα την παλεύουμε και πολύ ώστε να απολαμβάνουμε κι έτσι θα παρακαλάμε να έρθει ώρα.

Εσύ στον Παναγιώτη σου τον τελευταίο μήνα πως ήσουνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλό μήνα και από εμένα κορίτσια :laugh:

EviD χρόνια πολλά για την κορούλα σου!

natalistr 8 μηνών ε,υπέροχα!

elisa να τον χαίρεσαι τον μικρό σου,πάρτυ τί ωραία!!!πότε θα κάνω κι εγώ ?πρέπει πρώτα να γεννήσω,ας μην βιάζομαι ,χι χι!

enina για τον γιατρό θα σε ενημερώσω

Αχ βρε κορίτσια Αύγουστος,αντε ένας μήνας με ζέστη μας έμεινε ακόμη ,θα τελειώσουμε με τις Β επιπεδου και μετά μπαίνουμε στην τελική ευθεία με το καλό όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia123 έγραψε:

μαμα Παναη έγραψε:

Αχ μη με ξεσηκώνεις, μη με ξεσικώνεις! Θέλω να κοιμηθώ και να ξυπνήσω τότε που είναι να γεννήσω. Αν και την απολαμβάνω την εγκυμοσύνη μου πλέον αλλά φαντάζομαι πως όταν μπούμε στο μήνα μας να έχουμε βαρύνει πολύ και θα την παλεύουμε και πολύ ώστε να απολαμβάνουμε κι έτσι θα παρακαλάμε να έρθει ώρα.

Εσύ στον Παναγιώτη σου τον τελευταίο μήνα πως ήσουνα;[/quote:okd0es7y]

Φαλαινα........γεννησα 40 βδ και 5 ημ

και πρηστικα πολυ την τελευταια βδομαδα!!!!

πηρα 20 κιλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ ΠΕΡΣΥΝΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΑΠΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΡΣΥΝΑ,ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΠΟΥ ΖΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΩΡΑ!ΤΟΤΕ ΕΛΕΓΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΝΑ ΓΕΝΗΣΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΦΥΣΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΓΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Κ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΟΝΑΔΙΚΗ!

ΜΑΜΑ ΠΑΝΑΗ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,ΠΟΛΥ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΦΟΒΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΑΝ Κ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ..ΤΕΛΕΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΑΙΑΣΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕ ΟΣΕΣ ΘΑ ΠΑΝΕ!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BIKAKI έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ ΠΕΡΣΥΝΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΑΠΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΡΣΥΝΑ,ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΠΟΥ ΖΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΩΡΑ!ΤΟΤΕ ΕΛΕΓΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΝΑ ΓΕΝΗΣΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΦΥΣΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΓΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Κ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΟΝΑΔΙΚΗ!

ΜΑΜΑ ΠΑΝΑΗ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,ΠΟΛΥ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΦΟΒΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΑΝ Κ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ..ΤΕΛΕΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΑΙΑΣΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕ ΟΣΕΣ ΘΑ ΠΑΝΕ!! :)

κουκλιτσα μου ,να χαιρεσαι το αντρακι σου και γρηγορα ενα καινουργιο νινακι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι καλεε! μας βγαλανε την πιστη μεχρι να φανε..χαχαχα και 10 ωρες μεχρι να κοιμηθουνε γιατι ο μεγαλος εκλαιγε και πανω που πηγαιναν να κοιμηθουν επηρεαζονρουσταν και γινοταν χαμος!

ρηνιωω 2 μπιφτεκακια εφγα με λιγο φετουλα..χεχεχε

Με την Βικυ ειμασταν περσυ μαζι!

το τι ειχε πει το στομα αμς δεν λεγεται! θυμασαι τα βραααδια στο μσν στις συνομιλιες με πατσυ και φωτο? τι ωραιαααα που περναγαμεεεε!

Μου λειπεταιι μικρη,σας σκεφτομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

να μαι καλεε! μας βγαλανε την πιστη μεχρι να φανε..χαχαχα και 10 ωρες μεχρι να κοιμηθουνε γιατι ο μεγαλος εκλαιγε και πανω που πηγαιναν να κοιμηθουν επηρεαζονρουσταν και γινοταν χαμος!

ρηνιωω 2 μπιφτεκακια εφγα με λιγο φετουλα..χεχεχε

Με την Βικυ ειμασταν περσυ μαζι!

το τι ειχε πει το στομα αμς δεν λεγεται! θυμασαι τα βραααδια στο μσν στις συνομιλιες με πατσυ και φωτο? τι ωραιαααα που περναγαμεεεε!

Μου λειπεταιι μικρη,σας σκεφτομαι!

αντε και του χρονου θα λες στις επομενες......με την ρηνιω μαζι ειμασταν περυσι..... :woohoo: :silly: :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχγιατι να σαι τοσο χαζηη?

α!ευηηη? εκεινη η δεσποινα τελικα μιλησε? ή ακομα..

μα καλαα δεν ηταν πολυ εξυπνο εκεινο που ειπα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

χαχαχαχγιατι να σαι τοσο χαζηη?

α!ευηηη? εκεινη η δεσποινα τελικα μιλησε? ή ακομα..

μα καλαα δεν ηταν πολυ εξυπνο εκεινο που ειπα?

ελα κουτσομπολα.....πες μας και εμας ποιον θαβουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για τις ευχες!

Ο μικρος παιζει στην αυλη και τον αφησα με τον πατερα του για να μπω λιγο παλι.Με ξεπατωνει.. :silly:

Crazy και Ευγενια μπορει να γενναμε και μαζι ε ?:blink: ή μπορει οταν μπαινει η μια να βγαινει η αλλη καπως ετσι θα γινει!!!!

Θα κανετε τιποτα σημερα κοριτσια?εμεις λεμε μηπως παμε καμια βολτουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elisa ναι.. έτσι φαίνεται!! Αφού έχουμε την ίδια ΠΗΤ!!! ;)

Αλήθεια, κορίτσια που είσαστε στην Αθήνα... που θα γεννήσετε;;

Εγώ στο ΙΑΣΩ. Όσες είσαστε για ΙΑΣΩ, μήπως να κλείσουμε καμιά πτέρυγα, να μας κάνουν και καλύτερη τιμή;;; :P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα!!

Πως περάσατε το ΣΚ?Εγώ δεν ξεκουράστηκα και σήμερα είμαι ένα πτώμα...ήθελα τρομάρα μου βολτούλες!! Το Σάββατο αφού πήγαμε για θαλασσινά, με γύρισαν σπιτι και κοιμήθηκα και οι υπόλοιποι πήγαν για ποτάκι - χθες είχαμε πάει στον Σεφερλή: φύγαμε στο διάλλειμα!!! Δεν είμαι για τίποτα - σπιτάκι και κρεβατάκι.

Πάλι καλά στην δουλειά έφυγαν σχεδόν όλοι για διακοπές και έχει ηρεμία. Μακάρι να συνεχιστεί έτσι να κάνω και έρευνα αγοράς μεσω internet :whistle: :whistle:

Crazy και Elisa, ΙΑΣΩ και εγώ, αλλά λίγες μέρες πριν από εσάς..θα σας κρατήσω θέσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...