Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies oi piuanothtes amesis egkumosunhs?


black rose

Recommended Posts

thelw poli na meinw egkuos ,otan ekana thn ektrwsi thn prwth epemene poli to agori m k thn deuteri egine ton epomeno mina afou eixame xwrisei mono k mono apo ta ygra,den mporoysa na kratisw moni m ayto to mwraki poy toso poli ithela!exw perasei poli asxima k fusika den prosexame gt ipotithete thelame ena mwraki egw panta to ithela...alla iparxoun k alla pragmata poy den einai sto diko mas xeri!de mporeis na fadasteis ti exw perasei..k poso to thelw...pio poli apo thn idia m th zwi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina στο ευχομαι με το ιδιο αγορι θελεις να κανεις το μωρακι???μηπως το μετανιωσει και ξαναχρειαστει να το ριξεις,προσεχε ρε κοπελα μου γιατι καποιες φορες που το θες μετα δεν ερχετε το μωρο.και καλυτερα να σιγουρεψεις πρωτα την σχεση και μετα να κανεις μωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε αγάπη μου δεν θέλω να σε κρίνω ούτε να ακουστώ έτσι...άλλά.....2

εκτρώσεις βρε καρδιά μου σε 2 μήνες;Και ο ένας μήνας ακριβώς μετά τον επόμενο;

Η StamyMamy έχει δίκιο σε αυτά που σου λέει...Μήπως το αγόρι σου το βλέπει σαν κάτι το μη σοβαρό;Μήπως δεν τον νοιάζει όσες εκτρώσεις και αν κάνεις;Γιατί αν δεν κάνω λάθος, αν ήταν κατά λάθος σίγουρα όλο και κάτι θα είχε καταλάβει και θα σου έλεγε τουλάχιστον να πάρεις το χάπι της επόμενης ημέρας για να είστε σίγουροι!!

Καλό βέβαια δεν κάνει, αλλά καλύτερα από το να έκανες 2 εκτρώσεις καπάκι!

Δεν θα πω παραπάνω πράγματα για το θέμα εκτρώσεων γιατί είμαι πολύ ευαίσθητη σ'αυτό, απλά θα σου απαντήσω πως ότι έγινε έγινε και πρόσεξε καλά μη το ξαναμετανοιώσει ο φίλος σου και έχεις κι άλλη έκτρωση μετά!

Παρ' όλα αυτά, μπορείς να ξαναμείνεις έγκυος, αλλά καλού κακού να πας να κάνεις πρώτα απ'όλα εξετάσεις να δεις σε τι κατάσταση βρίσκετε ο οργανισμός σου και αν μπορείς να ξαναμείνεις έγκυος μέσα σε αυτό το διάστημα ύστερα από 2 αμβλώσεις!!

Καλή τύχη σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνώμη αλλά θα γίνω κακιά και δεν με ενδιαφέρει καθόλου,

2 απανωτές εκτρώσεις ; τόσο ανευθυνότητα, ανωριμότητα δεν ξέρω τι να πω!!

κοπέλα μου σκέψου το καλά αν θες πραγματικά παιδί και με ποιον το θες, όπως και να χει όμως σου εύχομαι οτι καλύτερο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα Κατριναααααααααααααααααααα ποσα ακομα θα πεις???????δεν ντρεπεσαι καθολου????εδω κοπελες προσπαθουν χρονια για ενα μωρο...και ενω εσυ θες μωρο πας και τα ριχνεις?????οσα και αν εχεις περασει αν ισχυει αυτο δεν δικιολογειται δυο απανωτες εκτρωσεις.....κοιτα να σου πω αν ηθελες τοσο πολυ ενα μωρο μπορουσες και μονη σου να τα καταφερεις...εγω για το παιδι μου και στο πεζοδρομιο θα εβγαινα...εγω πρωσοπικα δεν πιστευω στις μπαρουφες σου...ζηταω συγνωμη απο τις αλλες κοπελες που μιλαω ετσι...αλλα δεν δικαιολογουνται αυτα που λες.....ελεος πια υπαρχουν και προφυλακτικα...και σιγα ταυρος ειναι το αγορι σου???ή πινει πολλα red bull????xaxaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμενα δεν μου εμφανιζει το μηνυμα της κατρινας αλλα απ'οτι καταλαβα εχει κανει 2 απανωτες εκτρωσεις και τωρα θελει μωρακι.δεν μου εχει τυχει κατι αναλογο και κατα την γνωμη μου δεν ειναι τυχαιο,εγω λεω οτι οτι και και να γραφει μια κοπελα δεν ειναι δουλεια κανενος να κρινει αν δε μπορει να βοηθησει με τα λεγομενα του και εγω δεν ειδα κανενος τη γνωμη να βοηθα τη κοπελα που προφανως δε θα ξαναμπει να δει ουτε καν τις απαντησεις απο τη ντροπη της.τι να πω ακομα και ασχημα να μιλησε (δε μου εμφανιζει τα post της) κανενος η γνωμη δεν βοηθησε.εγω απλα θα πω στη κοπελα οτι σιγουρα η κατασταση αυτη δεν ειναι νορμαλ και κανει πολυ κακο στον εαυτο της.εγω παντως θα πηγαινα σε ειδικο.αυτα.ενιωσα λιγο λες και μπηκα στο δικαστηριο διαβαζοντας ολα αυτα...οχι οτι ο καθενας δεν μπορει να πει τη γνωμη του..αλλα αν η γνωμη ειναι απλα να κρινουμε ασχημα δεν βοηθαει και πολυ.γνωμη μου παντα!φιλικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε φιορε!Μη σκας!Ποιό δικαστηριο;Δε σου εμφανιζονται αυτα που εγραψε γιατι ειναι ψευτικη και μαλλον ο administrator τη διεγραψε!Εχουμε εμπειρία δυστυχως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις
×
×
  • Προσθήκη...