Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No 13


Recommended Posts

Καλημερα σε Γελιζ και Αγγελικουλα!

Ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια Αγγελικουλα μου, χαιρομαι που σου αρεσαν, ειναι τοοοσο λιγες απο τις πολλες που τραβηξαμε! Ποτε ερχεσαι Αθηνα? Θα βρεθουμε καθολου? Τι θα κανεις τελικα με τον γιατρο σου, θα τον αλλαξεις ή θα τον κρατησεις? Πολλες ερωτησεις! :woohoo:

ΝΟΤΟς εχει στην πλατεια Κοτζια νομιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Γελίζ! Ήρθε η μεγάλη μέρα ε; Άντε καλή αντάμωση να έχετε καλό μου και... καλή εξάσκηση, χιχιχι ;)

Άννα μου δε φαίνονται στο προφίλ σου. Περιμένω να με προσθέσει στα contacts της η καλλιτέχνις! Χμμ όσο για το άλλο... κι ο γιατρός μου με προετοίμασε -χωρίς να πει ευθέως κάτι κακό- ότι θέλει τσαμπουκά. Ελπίζω να βρω το κουράγιο εκείνη την ώρα. Τετάρτη κι εμείς έχουμε ραντεβού... το τελευταίο μας :blink:

Καλημέρα Σταυρούλα και Αγγελική! Πότε έρχεσαι ακριβώς και πόσο θα κάτσεις; Νότο έχει στην αρχή της Σταδίου, στην Ομόνοια.

Όσο για τη γέννα... 30 μας είπε :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

!!!

Τις είδα τις φωτογραφίες! Τέλειες είναι :woohoo: :woohoo: Ο Γιώργος πολύ γέλιο χαχαχ το γλυκό μου :lol: Η κοιλίτσα απίστευτη ε. Κρύβει το πιο όμορφο δωράκι, εξ ου και η κορδελίτσα ;) Και εις άλλα κοπελάρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

τι κανετε κοριτσια μου?????

εμεις σημερα πηγαμε στο γιατρο και απ οτι μας ειπε... παμε για δεκαπενταυγουστο!!!!!!!!! εχει πεσει λεει πολυ σριμωξιδι εδω μεσα και να χαιρομαι αν παμε μεχρι εκει!!! 4 εβδομαδες :blink:

θα συναντηθουμε σε λιγο :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

kuo τις πρωτες 2 μερες βγαινει το πρωτογαλα σιγα σιγα το οποιο υπερκαλυπτει τις αναγκες ενος νεογεννητου του οποιου το στομαχι δεν χωραει ουτε 10 ml τις πρωτες μερες! το μωρο απο την πρωτη ωρα πρεπει να μπει στο στηθος εαν ειναι εφικτο διοτι ετσι μαθαινει το ιδιο να το πιπιλαει και ερεθιζοντας το κατεβαινει και το γαλα ;)

να ζητησεις αποκλειστικο θηλασμο απο την αρχη!

αγγελικουλα μου εχει νοτος σττην πλατεια κοτζια, απεναντι απο το δημαρχειο αθηνων στην οδο αθηνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon koritsia mou exw rantevou 4.30 kata tis 5.30 kai an tha ksemperdepsw kai meta thelw na vrw opws sas eipa ta notos

eseis ti lete? exei trelli zesti simera athina??

kala de ti polipaleuw genikotera stous dromous plewn :dry:

skeftomoun na kanw mia stasi sto mall, psineste gia kana kafedaki?

anna me ro giatro oloi mou lene na min allaksw giati einai teleutaia stigmi alla tha deixei pws tha paei simera.... :blink:

kuo mou 30???????????!!!!!!!!!!!!!! dil tin alli paraskeui???!!!

apisteuto :woohoo: :woohoo: :woohoo: me to kalo :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou καλημέρα και σεσένα :kiss::kiss:

Αννούλα και εγώ θα ήθελα να δω τις φωτόοο αλλά είχα απενεργοποιήσει (τότε) τον λογαριασμό μου (για ευνόητους λόγους) και δεν τον ενεργοποίησηα ακόμα...αλλά μόλις το κάνω είσαι η πρώτη που θα το πω!!! :P:P

Βασιλικούλα με το καλό κοριτσάκι μου!! τι είναι 4 εβδομάδες??? τίποτα!! θα περάσουν γρήγορα!! και μετάαα θα έχεις τα ζουζούνια σου!!! απόλαυσε όσο μπορείς που τα έχεις στην κοιλίτσα...μετά θα σου λείπει!!

Αγγελικούλααα :kiss::kiss::kiss:

kuo μου σε ευχαριστώ πολύυ!!! το απογευματάκι με το καλό θα φύγω... και το βραδάκι θα τα λέμε αποκει!! (Εχει να πέσει εξάσκηση!!! :P:P ) Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΦ!!! τα νεύρα μου!!! :angry::angry:

Προσπαθω εδω και μια ώρα να επικοινωνησω με το Παπανικολάου για να μου σταλεί το κυτίο για τη δωρεά βλαστοκυττάρων και μου βγάζει μαγνητοσκοπημένο μήνυμα για τις ώρες επικοινωνίας ή βουίζει συνεχώς!!!! :angry:

Να θες να κάνεις καλό και να σε ταλαιπωρούν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα. Και ελπίζω για εσάς να είναι γιατί εγώ ξύπνησα πολύ χάλια. Πρώτο βράδυ στη Θεσ/νίκη και χωρίς κλιματισμό, δεν ήταν και ότι καλύτερο :(

Έκανα καφεδάκι όμως, και αφού διάβασα τις τελευταίες σελίδες από χτες το βράδυ, ξεκινάω δουλειά :P Θα χαθώ για μερικές ωρίτσες (83 σελίδες είναι αυτές!)

Φιλάκια πολλά και τα λέμε αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasilikoula mou ante ante psisiazei kai sas o kairos ;):kiss:

kale de to pisteuw koritsia genname eftase i wra mas :woohoo:

yeliz mou :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

i anastasia mas pou einai??? evlepa post tis xtesino mallon stis mamades iouliou kai molis eida oti to tikeraki tis grafei 38 kai 1 :woohoo:

anastasia mou prwti tha sai :):):):):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιελιζ σε ευχαριστω!!!! :woohoo:

καλα να περασεις εσυ και καλο δρομο ;) αντε να κανεις κανα ζεσταμα για τον οκτωβρη... :P

αγγελικουλα μου εγω δυστυχως δεν ειμαι για μετακινησεις κουκλα μου :(

αλλα στο κεντρο νομιζω θα φρικαρεις κι εσυ απο τη ζεστη :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όμορφα νέα βλέπω, Βασιλικούλα! Με το καλό το... ξεστρίμωγμα, και για τα μπουμπουκάκια και για τη μαμά B)

Αγγελική μου, είσαι πολύ σίγουρη ότι θέλεις να πας κέντρο; Κάνει πολλή ζέστη πρώτον και δεύτερον μετά για να πας στο Mall θα ταλαιπωρηθείς κι άλλο, ακόμη και σε αυτοκίνητο με τέρμα a/c. Κι εγώ αναρωτιόμουν για την Αναστασία... λες; :woohoo:

Τον ασκό για τα βλαστοκύτταρα κανονικάααα μπορούν να πάνε να τον προμηθευτούν και οι άντρες μας ανά πάσα στιγμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia to ksana skeftika auto me to kentro kai lew na dwsw stin kouniada mou ta xrimata na parei auti to dwro otan paei gia to diko tis, i alitheia einai oti de ti paleuw katholou, de mporw na ksekounithw kala kala apo to krevati :angry:

kuoula mou kai gw amnarwtiemai gi auto to anefera, i anastasia de sinithizei na kanei apousies ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανήλθα.Έκανα κάτι δουλίτσες με ρυθμό χελώνας και τώρα έκατσα.Καλημέρα Αγγελικούλα.Η αλήθεια είναι ότι έχει πολύ ζέστη.Καλύτερα να το αποφύγεις ειδικά για κέντρο.

Kuo,πλησιάζεις!Με το καλό.Πάω μέχρι το ΑΤΜ της τράπεζας που πληρωνομαι και επιστρέφω :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσακια για τα καλα σας λογια, χαιρομαι πολυ που σας αρεσαν οι φωτογραφιες, ειναι και αλλες πολλες βεβαια, αυτο ειναι ενα μικρο δειγμα.

Να διευκρινισω κατι ομως. Μπορουν να τις δουν μονο οσες ειναι φιλες στο φβ με την birth story. To λεω αυτο γιατι πολλες φιλες μου δεν τις βλεπουν και με ρωτανε. Οσες πιστες προσελθετε!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια η Αναστασια μας ακομα δεν γεννησε...Χτες αργα το βραδυ μιλαγαμε στο φβ, ακομα τιποτα! Α, και της ειπα μολις γεννηθει με το καλο η μικρουλα καραμελενια της, να ενημερωθουμε αμεσα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουακι εσυ σχεδον την κρατας στην αγκαλια σου την μπουμπου! :woohoo: 11 μερες ΜΟΝΟ??? :woohoo:

Αννουλα καλημερα και σε εσενα...Γιατι εισαι χαλια μωρε? Καλο διαβασμα, εχεις δουλεια πολυ....

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

η κατρινα ειναι στο εξοχικο????

εχει εξαφανιστει....

Βασιλική μου η Κατρίνα δεν είχε πει ότι σήμερα έχουν επέτειο και θα πήγαιναν στο εξοχικό για να γιορτάσουν?... Αν και έχω την εντύπωση ότι την είδα online πριν απο κανα μισάωρο... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεστρεψα κι εγω.Εξω έχει αφόρητη ζεστη.Κι όχι τίποτα πάλι δεν πληρωθήκαμε λόγω απεργιών.Όλο βλακείες.

Ντόρα και Βασιλική όλα καλά με το γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου !!!τι κανετε???

καταφερα να διαβασω λιγα πραγματα στα πεταχτα..με συγκινησατε Αγγελικη,Κατερινακι(κυο),Γιελιζ και Αννουλα μου για το ενδιαφερον σας!πολυ!!δυστυχως ακομα τπτ..περιμενουμε..ημουν ψιλοχαλια 2 μερες και μπηκα μονο στο ποστ ιουλιου να ενημερωσω τα κοριτσακια εκει για τον τοκετο μιας κοπελας που γεννησε το σαββατο το πρωι αλλα δεν με ειχε ενημερωσει και ειχα σκασει.δεν ειχα κουραγιο για πιο πολλα πραγματα. οσο για μενα..κατι εφαγα εξω και με πειραξε.. :angry: καλα νομιζα πως θα πεθανωωω..τοσο ζορι τραβηξα!μου ερχοταν...ξερετε τι...ιχχχχχχ και αναγκαστηκα να παρω πριμπεραν..γμτ!τεσπα..πανε αυτα.ειμαι καλυτερα τωρα αλλα προσεχω.

οτι θυμαμαι θα γραψω..

Ελπιδακι μπραβο κοπελα μου που ολα ειναι υπεροχα!!!!!στα λεγαμε αλλα καλα εκανες και πηγες στον γιατρο σου για παν ενδεχομενο.

Κατερινακι μου πλησιαζουν οι μερες ε?αντε με το καλοοοοο!!!

η Ροζη εχει μπει???σε 9 μερουλες γενναει ε???28 δεν μας ειχε πει??με το καλο Ροζη μου!!

Αννουλα οι φωτος σας ειναι Α Π Ι Θ Α Ν Ε Σ ! ! ! εχεις καταλαβει την τρελα που εχω με τις φωτο και ζηλευωωωω!!! :blush::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πλακα κανω.... ειναι εκπληκτικες οι φωτος σας!!!!ειλικρινα!πηρα μερικες ιδεες για μενα.. :silly: :laugh: :laugh: :laugh:

Γιελιζ μου δεν με βλεπω να τον βαζω κατω :blush: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :lol::lol::lol: δυο φορες που ειπα θα το κανω αρρωστησαμε.τι να πω..δεν θελει ο Θεος να ακολουθησω αυτη την οδο..θελει να ερθει απο μονο του,φυσικα. ;)

με το καλο να φτασεις στο αντρακι σου κοπελα μου!!!να περασετε τελεια!!!!

Κατρινα μου να τα 100στησετε!να ειστε παντα ευτυχισμενοι και με το καλο να ερθει το 2 μωρακι σας!!!!

συγγνωμη οσες ξεχασα.. :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...