Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψάχνω γιατρό στο Έλενα με τα εξής προσόντα...


Recommended Posts

Γεια σας. Θα ήθελα πολύ να βρω κάποιον μαιευτήρα-γυναικολόγο στο Έλενα, ο οποίος, πέρα από το να έχει γνώσεις και εμπειρία, θέλω

-να στηρίζει τον προγεννητικό έλεγχο πριν μείνει μια γυναίκα έγκυος (δεν θέλω να τύχω σε κανέναν που να μου πει "δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα" και να αφήσω μια πιθανή εγκυμοσύνη μου στην τύχη)

-να μην καπνίζει και γενικά να είναι κατά του καπνίσματος (μεγάλη ιστορία)

-να είναι υπέρ του φυσικού τοκετού

-να είναι συζητήσιμος και να έχει υπομονή (προβλέπω να έχω πολλές απορίες)

Σας παρακαλώ να με βοηθήσετε. Θα είναι από τις σημαντικότερες αποφάσεις της ζωής μου (και του μελλοντικού μου παιδιού). Θα εκτιμήσω πολύ οποιαδήποτε σχετική πληροφορία.

ΥΓ: Διαβάζω εδώ και καιρό τις ιστορίες σας εδώ, και θέλω να ευχηθώ σε όλες όσες θέλετε να κάνετε παιδιά, να έχετε σύντομα τέλειες εγκυμοσύνες και γερά παιδιά. Και σε όλες τις γυναίκες που έχουν περάσει ή περνάνε δύσκολες στιγμές, να το κυνηγήσουν το θέμα και να μην αφήνουν τίποτα στη τύχη, ούτε στα χέρια ενός μόνο γιατρού. Δυστυχώς, κανένας άλλος δεν μπορεί να παλέψει για λογαριασμό μας και για λογαριασμό των υγιών παιδιών που θέλουμε. Εμείς πρέπει να παλέψουμε με νύχια και με δόντια προς όλες τις πιθανές και απίθανες κατευθύνσεις. Καλή δύναμη και καλά αποτελέσματα σε όλες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

H ιστορία με το τσιγάρο είναι μεγάλη. Οσο πιο μακρυά απο τσιγάρο, τόσο το καλύτερο...

Απο τις συζητήσεις που έχω διαβάσει, έχω βάλει στη λίστα με τους υποψηφίους τους παρακάτω γιατρούς

Κονδυλιός

Γιαλελής

Γαζής

Τσιώνης

Μπαλαφούτας

Βαρβαριγος

Παπαριστειδης

Τσουκαλάς

Ζαχαρος

Ξέρετε μήπως αν κάποιος απο αυτούς είναι έτσι όπως περιγράφω τον γιατρό που θέλω; Σας ευχαριστώ πολύ. Η άποψή σας είναι πολύτιμη.

ΥΓ: Απο αυτά που έχω διαβάσει κανένας δεν σε αναλαμβάνει πριν μείνεις έγκυος, οπότε το πρώτο προσόν ακυρώνεται και ψάχνουμε κάποιον που να έχει τα υπόλοιπα τρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...