Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ.................?


Andriani10

Recommended Posts

Να παίρντε Eviol και μετά από μερικές ώρες να έχετε πόνους περιόδου και λίγο αίμα με βλέννη και μετά καφέ (συγνώμη για την περιγραφή).

Δεν κάνω προσπάθεια για παιδάκι ακόμη, παίρνω αντισυλληπτικά για πολυκυστικές εδώ και χρόνια και αφού λύσουμε κάποια πρακτικά θέματα θα ξεκινήσουμε (ελπίζω άμεσα) και ήδη εδώ και κάποιες μέρεες παίρνω φιλισίν και από σήμερα eviol.

Η αλήθεια είναι ότι η και πιο παλιά που είχαν ξεκινήσει τα πρώτα σημάδια των πολυκυστικών η περίοδος μου με eviol ερχόταν νωρίτερα και κρατούσε περισσότερο. ΄

Εχει συμβεί σε καμία διότι ψιλοανησυχώ....

Ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani μου γεια σου!δεν εχω ιδεα απο εβιολ αλλα οι πολυκυστικες δεν εμποδιζουν εκατο τις εκατο την συλληψη,μηπως παιζει καμια εγκυμοσυνη?ουτε οι....εντατικες προσπαθειες παιζουν ρολο,δεν ξερεις τι σχεδια κανει το σωμα για μας!!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά KImon μου η eviol είναι βιταμίνη Ε. Δεν εμποδίζει τη σύλληψη, βοηθά τη γονιμότητα και το δέρμα μας. Τα αντισυλληπτικά όμως εννοείται πως αποκόπτουν την σύλληψη, γι' αυτό αναρωτιέμαι τι είναι αυτό το αιματάκι.

Σ΄ευχαριστώ πάντως που απάντησες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω πολυκυστικες εχω αλλα δεν εχω κανενα προβλημα για να γινει συλληψη...αυτο που λες εγω το βλεπω σαν σημαδι οτι ειμαι εγκυος!!!για κοιταξε το.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...