Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΣ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΩΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!


Recommended Posts

happy μου με το καλό να δούμε και την δική σου περιγραφή με το μωράκι σου στήν αγκαλιά σου και τίποτα άλλο δεν αξίζει στόν κόσμο! με το καλό καλή μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισως το ωραιοτερο θεμαααααααααααααααααααααααααααα ever μετα απο τις ανακοινωσεις καθε εγκυμοσυνης και την γεννα...............................

θυμαμαι μερες μετα απο τον αραββωνα μας το τεστ που βγηκε θετικο

θυμαμαι το κλαμα που εριξα και την ωραιοτερη και πιο ζεστη αγκαλια του αντρα μου στο ακουσμα οτι θα γινει μπαμπας

θυμαμαι τον πρωτο υπερηχο στο ιατρειο και την ανακοινωση στους γονεις μας-περιμεναν οτι θα παω στο γιατρο αλλα για test pap και οταν ρωτησαν αν ολα ηταν ενταξει και τι μας ειπα ο γιατρος -Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ 2 ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ 2 ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΓΟΝΕΙΣ

θυμαμαι οταν αυτην η κουκιδιτσα στον υπερηχο ειχε και καρδουλα

θυμαμαι τον χτυπο της καρδιας

θυμαμαι την κοιλια μου να φουσκωνει

θυμαμαι την ανακοινωση του γιατρου οτι ειναι αγορι το κλαμα μου και το χερι του αντρα μου στην κοιλια μου για να τον χαιδεψει

θυμαμαι ολες τις φορες που λυποθημησα καθε φορα που μου περναν αιμααα χα χα χα χα χα χα και καθε φορα ελεγα την επομενη θα μαι πιο δυνατη

θυμαμαι την πρωτη φορα που ενιωσα τον μικρουλακο μου να κουνιεται -κλαμα να δειτε και εκει-

θυμαμαι τις μαγικες στιγμες που εβαζε ο αντρας μου το χερι του στην κοιλια μου και ο μικρος κουλουριαζοταν προς το μερος του και σταματαγε να κλωτσαει

θυμαμαι οτι ειχα φτιαξει την βαλιτσα του μαιευτηριου πολλες φορες και αλλες τοσες ειχαμε κανει το δρομολογιο για να μαστε ετοιμοι χι χι χι χι

θυμαμαι να εχω μπει στην 40 βδομαδα και ο μικρος να μην βγαινει

θυμαμαι τον γιατρο μου να μου λεει σημερα θελω να πας στο νοσοκομειο για να σε ετοιμασουν και αυριο γεννας

θυμαμαι τον αντρα μου να ναι συνεχεια στο πλευρο μου και να μου δινει κουραγιο και να ναι με το χαμογελο στα χειλη ενω εγω ειχα λιγο πεσει και ειχαν αρχισει οι πονοι

θυμαμαι την ωρα που μας λενε θα παμε για καισαρικη

θυμαμαι που εκει αποχοριζομαι τον αντρα μου για λιγο ευτυχως

θυμαμαι την μαια μου να μου λεει μετρα αντιστροφα μαζι μου 3-2-1 και θα ακουσεις το κλαμα του μωρου σου

θυμαμαι το κλαμα του θυσαυρου μου και την πρωτη αγκαλια που μου τον δωσανε

θυμαμαι που εκεινη την στιγμη εγινα μανααααααααααααααα

περασανε σχεδον 2 χρονια και σε λιγο θα τα ξαναθυμηθω ολαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα με τον ερχομο του νεου μελους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...