Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

Γεια σας και παλι!!!!

περιμενω περιοδο απο μερα σε μερα ( για να μην πω απο ωρα σε ωρα, και ακουστω δραματικη!!!!) και οπως σας ειπα, εχω πονακια και πρηξιματακι μερες τωρα....εκανα, λοιπον, ενα τεστακι χθες-πρεντικτορ- και ηταν αρνητικο.... :(:(:( καλα, λεω, δεν πειραζει-δεν εχω και σε πολλη υποληψη τα πρεντικτορ!!!σημερα, εκανα, παλι κλιαρ μπλου, και αυτο ηταν επισης αρνητικο.... :(:( να το ξεγραψω;;;; :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

afrodite έγραψε:

Γεια σας και παλι!!!!

περιμενω περιοδο απο μερα σε μερα ( για να μην πω απο ωρα σε ωρα, και ακουστω δραματικη!!!!) και οπως σας ειπα, εχω πονακια και πρηξιματακι μερες τωρα....εκανα, λοιπον, ενα τεστακι χθες-πρεντικτορ- και ηταν αρνητικο.... :(:(:( καλα, λεω, δεν πειραζει-δεν εχω και σε πολλη υποληψη τα πρεντικτορ!!!σημερα, εκανα, παλι κλιαρ μπλου, και αυτο ηταν επισης αρνητικο.... :(:( να το ξεγραψω;;;; :unsure:

Κοπέλα μου έτσι είναι και εγώ αλλά καλό θα είναι να μην παίρνεις και συνεχεία τεστ να κανείς και απογοητεύεσαι για καλό σου στο λέω εγώ θα έρθει ρε κούκλα που θα πάει θα έρθει :silly: :silly:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

afrodite έγραψε:

Κοπέλα μου έτσι είναι και εγώ αλλά καλό θα είναι να μην παίρνεις και συνεχεία τεστ να κανείς και απογοητεύεσαι για καλό σου στο λέω εγώ θα έρθει ρε κούκλα που θα πάει θα έρθει :silly: :silly:[/quote:1h1q5dsi]Και εγώ που είχα αδιαθετήσει με πηρέ από κάτω αλλά κατάλαβα ότι έτσι δεν κάνω τίποτα με το να είναι σαν θλιμμένη χήρα και μια φίλη μου! μου είπε αν είσαι έτσι ποτέ δεν θα σου έρθει ο ποτέ χαλαρά :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μας έχει πιάσει μια μανία οκ το καταλάβω αυτό όλες θέλουμε ένα πράγμα να φέρουμε στον κόσμο ένα ζουζούνι η μια ζουζούνα τέλος πάντων και πιστεύω το να το έχουμε συνεχεία στο μυαλό και να παίρνουμε τεστ κάθε φορά και μετά να ς έρχεται η μην το πω !!!! καταστρέφουμε τα πάντα και τον εαυτό μας με το να μάς παίρνει από κάτω το λέω και για μένα για αυτό δεν θα το σκεφτόμαστε για να έρθει και έτσι θα δείτε που θα χαλαρώσουμε και μετά θα έρθει……

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:che :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer: er:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite έγραψε:

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

ΘΑΡΘΕΙ ΜΩΡΕ ΑΠΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΡΓΕΙ???ΕΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΜΕΛΟΝΤΙΚΑ ΜΑΣ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΑΡΓΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ... :P:P:P

πολυ μου αρεσε αυτο ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ!!!!!!και πως να μην ειναι;;;εχουν αγαπηθει αλλα μωρα τοσο πολυ;;;σκεφτομαι καθε μερα το παιδακι μου, ποσο τελειο και γερο θα ειναι,ενω, αλλες μαναδες ξεχνανε οτι εχουνε παιδια!!! :angry::angry: αλλα, η μανουλα θα το αγαπαει το μωρο της και λιγοτερο τελειο, ετσι;;;( το λεω για να μην αργησει και πολυ... ;););) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite έγραψε:

Γεια σας και παλι!!!!

περιμενω περιοδο απο μερα σε μερα ( για να μην πω απο ωρα σε ωρα, και ακουστω δραματικη!!!!) και οπως σας ειπα, εχω πονακια και πρηξιματακι μερες τωρα....εκανα, λοιπον, ενα τεστακι χθες-πρεντικτορ- και ηταν αρνητικο.... :(:(:( καλα, λεω, δεν πειραζει-δεν εχω και σε πολλη υποληψη τα πρεντικτορ!!!σημερα, εκανα, παλι κλιαρ μπλου, και αυτο ηταν επισης αρνητικο.... :(:( να το ξεγραψω;;;; :unsure:

KORITSAKI MOY H DREAMGIRL ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΤΕΣΤ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΕ...ΑΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗΣ ΟΧΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ...ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ ΚΙΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ... :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite έγραψε:

Γεια σας και παλι!!!!

περιμενω περιοδο απο μερα σε μερα ( για να μην πω απο ωρα σε ωρα, και ακουστω δραματικη!!!!) και οπως σας ειπα, εχω πονακια και πρηξιματακι μερες τωρα....εκανα, λοιπον, ενα τεστακι χθες-πρεντικτορ- και ηταν αρνητικο.... :(:(:( καλα, λεω, δεν πειραζει-δεν εχω και σε πολλη υποληψη τα πρεντικτορ!!!σημερα, εκανα, παλι κλιαρ μπλου, και αυτο ηταν επισης αρνητικο.... :(:( να το ξεγραψω;;;; :unsure:

KORITSAKI MOY H DREAMGIRL ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΤΕΣΤ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΕ...ΑΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗΣ ΟΧΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ...ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ ΚΙΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ... :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια !!

PIPITSAZOUZOUNA πότε θα κάνεις την εξωσωματική;

εγώ να σας πω την αλήθεια διαισθάνομαι πως δεν θα είμαι απο τις τυχερές που

θα διαγραφούν απο την λίστα εως τον Σεπτέμβρη. Όχι δεν έχω καθόλου άγχος

κορίτσια πλέων και θα περιμένω με υπομονή ώσπου να τα καταφέρουμε :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

καλησπέρα κορίτσια !!

PIPITSAZOUZOUNA πότε θα κάνεις την εξωσωματική;

εγώ να σας πω την αλήθεια διαισθάνομαι πως δεν θα είμαι απο τις τυχερές που

θα διαγραφούν απο την λίστα εως τον Σεπτέμβρη. Όχι δεν έχω καθόλου άγχος

κορίτσια πλέων και θα περιμένω με υπομονή ώσπου να τα καταφέρουμε :P:P

Κοριτσάκι συγγνώμη αλλά μην σκέπτεσαι έτσι ότι δεν θα είσαι εγκυουλα ως το Σεπτέμβρη σταματά να το λες και να πιστεύεις ότι θα είσαι να σκεπτεσαι θετικά άντε δεν πρέπει να είμαστε έτσι γιατί δεν θα έρθει ο πελαργός να σου χτυπήσει την πόρτα και θα φυγή ο πελαργός θέλει χαρούμενα πρόσωπα για να τον υποδεχτούν …… με τα μούτρα κάτω έτσι τον διώχνουμε για να βλέπω ηθικό ακμαιότατο :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

afrodite έγραψε:

KORITSAKI MOY H DREAMGIRL ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΤΕΣΤ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΕ...ΑΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗΣ ΟΧΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ...ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ ΚΙΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ... :dry::dry::dry:[/quote:2lwmf2yg]

Τι κάνεις κούκλα μου :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Κορίτσια δεν ξέρω αλλά διαισθάνομαι ότι όλες θα φύγουμε από την λίστα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΚΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Κορίτσια δεν ξέρω αλλά διαισθάνομαι ότι όλες θα φύγουμε από την λίστα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΤΕΛΕΙΑ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ!!!!ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!! :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι παιδια κ γω το νιωθω πως ειμαι ηδη εγκυος η θα γινει πολυ γρηγορα κ σας το λεω σε πολυ ηρεμη κ καθαρη φαση!!!χωρις εμμονες κ υστεριες!!δεν εχω συμπτωματα κανενα σημαδι παρα μονο αυτο που αισθανομαι!!! :kiss::kiss: μας ευχομαι συντομα κοιλιτσες τουμπανα!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι μακαρι μακαρι κοπιτσακια μου.εμεις στον αντωνη ο γιατρος μου ειπε να ερχομαστε σε επαφη μερα παρα μερα και μετα για 20 με 30 λεπτα τα ποδια ψηλα.ο κυκλος μου τελειως ασταθεις.εφτανα τις 42 μερες.καποια στιγμη εφυγα 3 μερες με τη δουλεια μου εκπαιδευτικο ταξιδι.εφυγα με λιγο αιματακι και με τη σκεψη οτι μεχρι να γυρισω θα εχει ερθει.ελα ομως που ο καλος θεουλης ειχε αλλα σχεδια και δεν ηρθε.στον γιωργο,εκανα το τεστ με μια μερα καθυστερηση και βγηκε αρνητικο.η περιοδος ομως δεν ερχοταν και εκανα και δευτερο που βγηκε αχνο θετικο.πηρα το γιατρο μου και μου ειπε οτι αυτα τα τεστ μπορει μονο να σε βγαλει οτι δεν εισαι εγκυος και να εισαι.απλα η ορμονη να μην ειναι ανεβασμενη για να την ανιχνευση.αλλα να σε βγαλει εγκυος και να μην εισαι,δεν γινετε.δεν θελω να το βαζετε κατω και πιαστε δουλειαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!

Είμαι η Βάσια καινούργιο μέλος της παρέας σας. Στις 20 Ιουλίου είχα θετικό τεστ και είμαι πανευτυχής. Προσπαθούσαμε πάρα πολύ καιρό και έχουμε τρλαθεί από τη χρά μας. Ευχόμαστε όλα να πάνε καλά. Το πρώτο μου ραντεβού με το γιατρό ειναι στις 3 Αυγούστου.

Καλή Επιτυχία και σας κορίτσια και εύχομαι το καλοκαίρι του 2010 να είναι σουπερ, φέρνοντας πολλά μωράκια..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε maraki77 πολυ πολυ!!!να σας ζησει κ το αντρακι σας κ παντα με υγεια!!! :kiss: vasia 78 καλωςορισες παιδι μου,σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ οτι επιθυμεις!!!!!σας ευχαριστουμε κοριτσια!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...