Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

geia sas koritsakia mou!!! :):):)

ti kanete???????

egw epiksa pali...giati gia allh mia fora logw periodou den piga thalassa :(

alla auth thn evdomada pou tha paei...tha paw!!!ante na perasei!! :blush:

eseis ola kala?????????exoume kamia egkioula???

ioulios einai....anteeeeeee :woohoo: :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

merykal έγραψε:

geia sou pff mou..eimaste kala..mpaaa akomh tpt alla pou tha paei siga siga tha kanoun thn emfanish tous

ante ante euxomai oles na fygoume grhgora grhgora apo edw!!!

na sas rwthsw kati????????

SEPTEMVRIO katargeite h lista??? :huh::blink:

giati an den prolavoume... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα κανουμε κι αλλες λιστες μην ανησυχειτε! Εγω δε μπηκα σ'αυτη αλλα θα μπω σιγα σιγα στις επομενες, μεχρι τοτε θα σας παρακλολουθω και περιμενω ευχαριστες ανακοινωσεις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα κανουμε κι αλλες λιστες μην ανησυχειτε! Εγω δε μπηκα σ'αυτη αλλα θα μπω σιγα σιγα στις επομενες, μεχρι τοτε θα σας παρακλολουθω και περιμενω ευχαριστες ανακοινωσεις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μια αχ η άλλη βαχ !! :dry::(

και εγώ θέλω μωράκι, πολλά μωράκια, αλλά εδώ μαζευτήκαμε για να

νιώσουμε όμορφα, να ενώσουμε την ελπίδα μας για αυτό το όνειρο που αργεί.

Μπορεί να αργεί αλλά θα έρθει. Μπαίνω εδώ για να ανεβαίνω και όχι να με κάνετε να διαβάζω πράγματα και καταστάσεις που προσπαθώ να αποβάλω, αν ήθελα κάτι τέτοιο θα καθόμουν παρέα με της γειτόνισσες και τις θείες να μου λενε άντε πότε.. άντε γιατί ; ααα εμένα του ξαδέλφου του αδελφού η κόρη τώρα περιμένει το 3 έμεινε αμέσως και σε αυτό.

θετική ενέργεια !!! :laugh: :laugh: :laugh:

δεν είστε μόνες σας είμαι και εγώ εδώ που προσπαθώ και τόσες ακόμα κοπέλες απο εδώ και εκεί έξω, κοπέλες που προσπαθούν χρόνια. Είναι και κάποιες που είναι ποιο τυχερές να πω ; Πρέπει να χαιρόμαστε που γεννιούνται παιδιά!!

και η νύφη μου είναι σχεδόν στον 4ο μήνα, το τρίτο και καταλάθος, ε καί ; Τι στο καλό, 2010 έχουμε, θα μείνουμε έτσι ;; :dry::ohmy::ohmy:

ε όχι φυσικά :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ohmy: Ποιας τολμησε να πεσει η ψυχολογια μην τα παρω τωραααααα? :angry:

Για να ανεβαινουμε λεω εγωωωωωω!!!Το καλοκαιρακι ειναι στα φορτε του, παμε για τρελες βουτιεςςςςςς αγαπες και αγκαλιτσες με τους αντρουλιδες μας και γυρναμε το χειμωνα στη ζεστουλα μαζι με τα μπεμπακια μας :woohoo:

Κουκλες χαλαρωστεεεεεεεεε αλλιως δεν....δεν σας λεω :blink: φοβουνται και φευγουν τα σπορακια.Τι να ερθουν να κανουν σε εμας τις πανικόβλητες μέλλουσες μανουλες!!!!Θελουν ΗΡΕΜΙΑ!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΚΑΡΑΜΕΛΩΤΕΣ!!!!!!!!!!!

ΝΑΙ ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΜΙΛΑΩ...

ΥΠΟ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΜΑΙ,ΝΑ ΠΕΙΘΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΤΕΣΤ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΗ...ΠΩΣ ΑΔΙΑΘΕΥΗΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΝΩ ΕΧΩ ΠΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ Α Λ Λ Α ΟΧΙ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ...

ΑΝ ΕΡΘΕΙ...ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ!ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ????ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ!

ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝακι Η'ΤΩΡΑ Η ΑΡΓΟΤΕΡΑ...

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΜΒΟΥΛΕΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ 32 ΧΡΟΝΩΝ ΓΕΜΑΤΗ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΠΛΙΣΤΗΤΑΙ ΜΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΔΥΝΑΜΗ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΚΑΡΑΜΕΛΩΤΕΣ!!!!!!!!!!!

ΝΑΙ ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΜΙΛΑΩ...

ΥΠΟ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΜΑΙ,ΝΑ ΠΕΙΘΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΤΕΣΤ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΗ...ΠΩΣ ΑΔΙΑΘΕΥΗΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΝΩ ΕΧΩ ΠΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ Α Λ Λ Α ΟΧΙ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ...

ΑΝ ΕΡΘΕΙ...ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ!ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ????ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ!

ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝακι Η'ΤΩΡΑ Η ΑΡΓΟΤΕΡΑ...

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΜΒΟΥΛΕΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ 32 ΧΡΟΝΩΝ ΓΕΜΑΤΗ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΠΛΙΣΤΗΤΑΙ ΜΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΔΥΝΑΜΗ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den thellw arnitikh skepsh ola ginontai me to nomo ths elkshs mono an auto apou zhtame to thelloume k den bazoume arnitikes skepseis mesa mas opote kserete ti prepei na kanete..h lista pou dhmiourghthike sigoura tha meiwthei alla k autes pou tha meinoun (pou na mhn meinei kamia)kai autes tha ginoun manoules

egw lew pws auto ton mhna den tha mou rthei h trellh stis 27/07!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα γίνουμε!!!!!!!!!!!!!!!

Όλες!!!!!!!!!!!!!!!!

Αρκεί να το πιστέψουμε!!!!!!!!!!!!!!!

Βαθιά μέσα μας!!!!!!!!!!!!!

Και να μην το σκεφτόμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

nai nai nai!!!poses pithanothtes exw twra pou hrtha se epafh se gonimes merres? 5%?????? e tis epiasa!!!!

ΞΕΚΟΛΛΑ βρε αγάπη μου!!!!!!!!!!!!!!

Δε λογαριάζουμε γόνιμες..............

Δε σκεφτόμαστε ποσοστά....................

Δεν κάνουμε προγραμματισμένο sex...................

Είναι ότι χειρότερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ!!!!

ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ??

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΡΑΠΙΝΑ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ!!!!

για Χαλκιδική λέμε, αλλά όλο και κάτι εμφανίζεται :angry:

εσύ τυχερούλα μια χαρά είσαι εκεί !!

merykal την ίδια μέρα περιμένω και εγώ την τρελή :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημεραααααααα σας!!Εχω 2 ημερες κοιμαμαι σαν το μοσχαρακι το πρωι δεν μπορω να ξυπνησω! :P

Λοιπον το πηρα αποφαση σας λεω, αν δεν ειμαι αυτο το μηνα θα παω διακοπουλες, θα κανω τρελες καταδυσεις και βουτιες B) (κι ας μην ξερω να κολυμπαω) :laugh: θα γυμνασω το φιλήδονο κορμι μου και θα γυρισω να κανω ακροβατικα για να πιασω το μπεμπακι μας!! χιχιχι :silly: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τελικά αυτό που κατάλαβα ότι τελικά δεν πρέπει να αγχωνόμαστε και ούτε να κάνουμε προγραμματισμένο σεξ πρέπει να αφήσουμε τον εαυτό μας ελεύθερο και να απολαμβάνουμε την κάθε στιγμή του ερωτά και να μην το έχουμε στο μυαλό μας γιατί δεν θα έρθει ποτέ…

Για όσες θα πάτε διακοπές καλά να περάσετε και πολύ sex κρίμα που εγώ δεν μπορώ να πάω λόγω δουλειάς και είμαι και από την μαγευτική Σαντορίνη…….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουαο πανεμορφη η Σαντορινη! Εμεις θα παμε Παρισι, και να φανταστειτε προβληματιζομουν να παω μηπως ειμαι εγκυος και μηπως και μηπως και μηπως.... Τελικα θα παμε και ο,τι ειναι να γινει ας γινει!

Ετσι θετικες σας θελω! Συνεχιζουμε τη ζωη μας κανονικα, ζουμε την καθε στιγμη κι οταν ειναι να ερθει, ευπροσδεκτο! Εγω περιμενω την τρελη αυριο - ξερω οτι θα ερθει δεν εχω ελπιδες αυτο το μηνα - κι ετσι ειμαι μια χαρα. Αλλα μ εχει τρελανει στους πονους στο σπονδυλο και τη μεση απο το πρωι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nutella:Καλά να περάσετε στο Παρίσι και έχει και ωραία γλυκά και φαγητά ο ερωτάς θα σας άνοιξη την όρεξη και ελπίζω ότι εκεί θα σου έρθει το σποράκι...... :cheer: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...