Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmeroudia lollipopaki!!!!!!!!!!

ti kaneis?pws eisai?

egw kala na leme an k exw polla ma para pollllllaaaaaaaaaa neuraaaaaaaa giati thumamai katastaseis k logia ap tous agaphmenous suggeneis k trellenomaaaaaaiiiiiii...na piasw ena oplo k na gemizw stous kwlous skagia thellwwwwwwww(toso polu)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια, τι κανετε?

Οντως merykal μου αν αρχισουμε να λαμβανουμε υποψη κακιες συγγενων και λοιπων κακοπροαιρετων δε θα ησυχασουμε ποτε! Αλλα δε μπορουμε και να τα προσπερνουμε παντα με ευκολια, ανθρωποι ειμαστε, μας αγγιζουν το ξερω κι απο μενα... Χαλαρα κι ας τους να λενε (μια κουβεντα ειναι βεβαια αλλα...)

Παντως σας βλεπω πολυ αποφασισμενες σ'αυτο το τοπικ! Περιμενουμε ευχαριστες ανακοινωσεις συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

kalhmeroudia lollipopaki!!!!!!!!!!

ti kaneis?pws eisai?

egw kala na leme an k exw polla ma para pollllllaaaaaaaaaa neuraaaaaaaa giati thumamai katastaseis k logia ap tous agaphmenous suggeneis k trellenomaaaaaaiiiiiii...na piasw ena oplo k na gemizw stous kwlous skagia thellwwwwwwww(toso polu)

xaxaxaxaxa....Me ekanes kai gelasa para poli re agapaki!!!!xaxaxaxxxa :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κούκλες ούτε νεύρα ούτε στεναχώριες θέλει,

γιατί τους αφήνετε να χαίρονται ;

μην ξεχνάτε ότι και αυτοί έχουν αδύνατα σημεία

που.... τους κόβει το χαμόγελο αμέσος ;)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί όσες προσπαθούμε για παιδάκι παιδευόμαστε από λίγο μέχρι πάρα πολύ και άλλες γυναίκες που δεν προσπαθούν καν, μένουν έγκυες και κάνουν εκτρώσεις;

Δεν το ρωτάω με ζήλια ή φθόνο αλλά με παράπονο, και αναζητάω απαντήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κ απο μενα τις απαντησεις που ζητας δεν μπορει να σου τις δωσει κανενας μονο ο θεος.αυτος δινει τις δοκιμασιες σαυτους που μπορουν να τις αντεξουν κ πιστεψε με ειμαι κ γω σαυτην την κατασταση, οπως κ με τις αρρωστιες,μην την ψαχνεις δεν θα βγαλεις ακρη.θα ρθει που θα παει κ αν δεν γινεται απο μονο του θα βρεθουν τροποι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lora-ex Boubou1305 έγραψε:

Γιατί όσες προσπαθούμε για παιδάκι παιδευόμαστε από λίγο μέχρι πάρα πολύ και άλλες γυναίκες που δεν προσπαθούν καν, μένουν έγκυες και κάνουν εκτρώσεις;

Δεν το ρωτάω με ζήλια ή φθόνο αλλά με παράπονο, και αναζητάω απαντήσεις!

οι λόγοι μπορεί να είναι διάφοροι, μερικές φορές κατανοώ μια τέτοια απόφαση, κάποιες φορές.. δεν ξέρω, δεν ξέρω πραγματικά τι να πω. Λυπάμαι πάρα πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγαλο κεφαλαιο... Παντα ημουν (και ειμαι) απολυτη σ'αυτο το ζητημα, οτι κανενας λογος δε μπορει να ειναι τοσο σοβαρος που να δικαιολογει καποιον να σταματησει μια ζωη... Δεν πρεπει να ειμαστε απολυτοι ομως... τι να πω.

Εκτος αυτου υπαρχει και το αλλο ερωτημα (ασχετο με την εκτρωση). Το αν μπορουν ολοι να γινουν γονεις, αν εχουν το δικαιωμα να φερουν στον κοσμο ενα μωρο και να το εχουν παραμελημενο, να το κακομεταχειριζονται κτλ.. (λογω δουλειας βλεπω τοοοοσα πολλα που πραγματικα τρελαινομαι οταν ακουω οτι ανευθυνοι συνεχιζουν να φερνουν στον κοσμο παιδια και να συμπεριφερονται με τετοιο τροπο...)

Τι να πεις.. Δυστυχως δεν ειναι ολοι ωριμοι και υπευθυνοι, αυτο ομως δεν τους δικαιολογει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dustixws i eutuxws sti zwi prepei na uparxei poikilia..akoma kai stous anthrwpous..an autoi pou anfereis parapanw den kanoune paidia tote pws tah uparxei kosmos xwris kakomataxeirismena paidiapou tha ginoun enilikes,paidiaaa pou argotera tha kanoune kako se allous,pou tha ta theloun ola dika tous..kai paei legontas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΟΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΧΑΝΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ...ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΛΕΨΕΤΕ ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΕΞΗΓΩ ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΑ.

ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ,

ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΣΧΕΤΗ ΓΙΑΤΡΟ(ΕΝΝΟΩ ΟΧΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ) ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΟΤΙ

ΠΡΟΣΠΑΘΩ 9 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕ 160 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 80 Ε!

ΥΓ.ΚΟΥΚΛΑ Η ΚΟΡΗ?????Ε? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς το xouanitaki !!

απο ποιο νησί είσαι κούκλα ;

πότε θα έχεις τα αποτελέσματα ; εύχομαι να είναι τα καλύτερα νέα που θα ακούσεις πριν τα νέα τις εγκυμοσύνης σου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΩ ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ Κ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΛΤΑΡΑ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΙΤΡΕΨΩ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΑΘΕΙ...ΝΟΜΙΖΑ ΘΑ ΠΑΘΩ ΨΕΥΔΟΚΟΙΗΣΗ ΣΑΝ ΤΑ ΣΚΟΙΛΑΚΙΑ!!!ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΕΣΤ.ΚΛΑΜΑΤΑ...ΚΤΛ.... ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΣΙΧΑΜΕΝΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΠΟΛΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και να σαλτάρης θα γίνει κάτι ; μην κάνεις έτσι γιατί μόνο κακό σου κάνει.

είσαι σε ένα όμορφο νησάκι, απόλαυσε την θάλασσα τον καλό σου και άσε την φύση να κάνει την δουλεία της ;)

Κω - Ρόδο ήταν οι πρωτες διακοπές μας με τον βατραχάκο μου :P

όσο για τα σκυλάκια άστα να πάνε. έχω και εγώ, θηλυκό, αν δεν ζευγαρώσουν όταν έρθει η ώρα τους πάντα αυτό γίνεται.. :silly: :silly:

εγώ την έχω στειρώσει πριν λίγους μήνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nutella έγραψε:

Μεγαλο κεφαλαιο... Παντα ημουν (και ειμαι) απολυτη σ'αυτο το ζητημα, οτι κανενας λογος δε μπορει να ειναι τοσο σοβαρος που να δικαιολογει καποιον να σταματησει μια ζωη... Δεν πρεπει να ειμαστε απολυτοι ομως... τι να πω.

Εκτος αυτου υπαρχει και το αλλο ερωτημα (ασχετο με την εκτρωση). Το αν μπορουν ολοι να γινουν γονεις, αν εχουν το δικαιωμα να φερουν στον κοσμο ενα μωρο και να το εχουν παραμελημενο, να το κακομεταχειριζονται κτλ.. (λογω δουλειας βλεπω τοοοοσα πολλα που πραγματικα τρελαινομαι οταν ακουω οτι ανευθυνοι συνεχιζουν να φερνουν στον κοσμο παιδια και να συμπεριφερονται με τετοιο τροπο...)

Τι να πεις.. Δυστυχως δεν ειναι ολοι ωριμοι και υπευθυνοι, αυτο ομως δεν τους δικαιολογει

Ούτε απόλυτοι είμαστε ούτε ζηλόφθονες,αλλά γιατί κάποιος που δεν θέλει παιδιά μένει έγκυος και μετά τα ρίχνει;Γιατί;Έχει τύχει και σε κοντινά μου πρόσωπα αυτό και μπορώ να κατανοήσω την κατάσταση,αλλά μέχρι ενός σημείου όμως.

Υπάρχουν, γυναίκες και ζευγάρια που προσπαθούν από λίγους μήνες έως χρόνια και δεν μπορούν να τα καταφέρουν και άλλα ζευγάρια δεν θέλουν που δεν θέλουν παιδί, το κάνουν και χωρίς προφύλαξη, μένει η γυναίκα έγκυος κάνει και την έκτρωση! :angry:

Τώτα αυτοί που φέρνουν στον κόσμο παιδιά και το μκακομεταχειρίζονται καρδιά μου, απλά δεν πρέπει να λέγονται άνθρωποι αλλ΄ακανίβαλοι!(γιατί ακόα και τα ζώα λατρεύουν τα παιδιά τους!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Ιούλιο ή Αύγουστο ή Σεπτέμβριο............ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ"!!!!!!!!!!!!

Αχ............. πόσο πολύ το θέλω..............

Δε θέλω Εξωσωματική........... ενέσεις........... ορμόνες.............

Ουφ............. στον ύπνο μου απόψε είδα πως έκανα έναν κούκλο γιο από Εξωσωματική!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μια ζωή με θυμάμαι να τρελαίνομαι για κοριτσάκια και τα μπουκλάκια τους.............. τώρα βλέπω αγοράκι και λιώνω!!!!!!!!!!!!!

Ζέλω νινί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Αχ............. μη βαράτε καλέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Πρωϊνιάτικα!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πάει.............. λίγο είχα κι απ΄ αυτό........... (μυαλό καλέ!!!!!) το έχασα και πάει...............................

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια

Εγώ είμαι παρά πολύ απογοητευμένη τελικά από ότι φαίνεται και αυτό το μηνά τίποτα γιατί έχω κάτι ψηλό πανάκεια και στης 14 περιμένω την να μην το πω γιατί τα νεύρα μου παρά πολύ και με πηρέ τώρα Τήλε η κουνιάδα μου και θα γίνει ο άντρας της θειος από την αδελφή του που δεν είναι καν παντρεμένοι δεν είναι αδικία και δεν ξερώ αν το ήθελε γιατί δεν ήταν έτοιμη πείτε μου από πού να πάω να πέσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi apogoiteysh den xreiazetai...xalas k allo thn psixologia sou!! distixws tetoiou eidous sunaisthimata ta niwthoyme oles ligo polu se mia tetoia thesi k gw ta niwthw kai lew giati tetoios antagwnismos kai kakia k gw thelw..omws otan niwtheis esy na skeftesai oti OLA sti zwh mas gia kapoio logo ginontai kai tis perissoteres fores einai gia kalo logo... thelei xrono kai upomoni...k gw sti thesi sou eimai omws prospathw na antexw na xairomai me ta mwra twn filwn mou kai na nostalgw ta dika mou kapoia mera....otan peftw ...prospathw na xamogelaw dioti an pesw i psixiki mou iremia xanetai.... thetiki skepsi!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξερώ δίκιο έχεις σε αυτά που λες…. Που θα πάει θα έρθει και σε μας εκεί τελικά δεν πρέπει να το σκεφτόμαστε αλλά συνεχεία είναι μέσα στο μυαλό μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apo opou k na pas na pesei dreamgirl kako tha kaneis ase pou den tha gineis k manoula giati tha skwtwtheis..upomonh k epimonh thellei..

pipitsazouzouna h katastash arxizei na ftanei sto terma k ta oneira xtupan tis portes k emeis apla menoume xanoi na ta koitame,den peirazei omws ta oneira ginontai panta pragmatikothta k etsi k ta dika sou...THA GINEIS MANA SIGOYRA!!

entometaksu na rwthsw k kati allo?paizei na kanw woriksia nwritera?giati ta ponakia ta katalaba proxtes k xtes gia ligo mono..shmera niwthw k den niwthw..ti kanei to muallo mou?ti kanoun oi wothikes mou???ee?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal Παιζει να κανεις και νωριτερα δεν ειναι στανταρ παντα.Εγω ειχα συνηθως απο 14η εως 17η και αυτο το μηνα εκανα την 21η.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...