Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!Καλα, τι ξεσαλωμα ηταν αυτο χτες, και το ΕΧΑΣΑ;;;!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΡΙΚΑΚΙ, ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!!

HELENA, να δεις πως ολα αυτα ειναι παιχνιδακια που σου κανει το σπορακι σου....!!!ευχομαι σε λιγες μερουλες να μας πεις τα ευχαριστα!!!!το ιδιο ευχομαι και σε σενα rose!!τι καλα, να ειμαστε ολες εγκυουλες;;;;;!!!!!!!εγω, ΔΕΝ περιμενω 30/9, και το μονο που νιωθω ειναι το στηθος μου βαρυ.....μακαρι να'κανε η Παναγιτσα το θαυμα της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!και εγω με την σειρα μου ηρθα!!!!εγω δεν περιμενω 10/09 νομιζω :?:? αλλα δεν βλεπω φως στην ακρη του τοθνελ :shock::shock::shock::shock: φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μένα και τις ευχές μου στο μαριάκι για τα γενέθλιά της [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] ....

Ειλικρινά δεν ξέρω αν έπρεπε να γράψω σήμερα, είναι τόσο γιορταστική και χαρούμενη η ατμόσφαιρα και δεν θέλω να σας μαυρίσω κι εσάς... :(

0,1 MU/ml η χοριακή μου, αρνητικότατη!!! Πραγματικά το είχα πιστέψει αυτή την φορά... και γεννάται το ερώτημα που είναι η περίοδός μου οέο????

Έβαλα κάτι κλάματα έξω απο το μικροβιολογικό, ρεζίλι έγινα! Ο άντρας μου αναρωτιέται μήπως έχει γίνει λάθος ή είναι πολύ νωρίς για να δείξει... αχ τον κατέστρεψα τον καημένο! :(

Τελικά συνειδητοποίησα πόσο πολύ το θέλουμε...

Νιώθω χάλια! :(:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μένα και τις ευχές μου στο μαριάκι για τα γενέθλιά της [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] ....

Ειλικρινά δεν ξέρω αν έπρεπε να γράψω σήμερα, είναι τόσο γιορταστική και χαρούμενη η ατμόσφαιρα και δεν θέλω να σας μαυρίσω κι εσάς... :(

0,1 MU/ml η χοριακή μου, αρνητικότατη!!! Πραγματικά το είχα πιστέψει αυτή την φορά... και γεννάται το ερώτημα που είναι η περίοδός μου οέο????

Έβαλα κάτι κλάματα έξω απο το μικροβιολογικό, ρεζίλι έγινα! Ο άντρας μου αναρωτιέται μήπως έχει γίνει λάθος ή είναι πολύ νωρίς για να δείξει... αχ τον κατέστρεψα τον καημένο! :(

Τελικά συνειδητοποίησα πόσο πολύ το θέλουμε...

Νιώθω χάλια! :(:cry:

Levou m min to perneis apo katw glikia m

se katalavenw pos eniwses afu afto ginete ka8e fora p pernume ta arnitika apotelesmata

min xaneis tin dynami k ipomoni sou.... prospa8ise k sy na apovaleis to agxos k na dokimaseis k afto to mina opos ekana k gw me ti voi8eia tu giatrou na se epivlepei se ka8e stadio tu kikloy na dei pou vriskete to provlima. to ksereis oti den iparxei periptosi na min kaneis mwraki apla 8elei k afto to xrono tu k ti diki mas voi8eia. k mena to mono p me parigorei eine oti 8a er8ei mia mera k 8a m kanei ekpliksi. eilikrina dokimase ton yperixografiko elegxo prin tin woriksia k meta apo afti na deis pos paei k me ti voi8eia tu giatrou sou pou 8a se ka8odiga 8a deis p 8a ta katafereis.

mono pou 8a prepei na iremiseis k na skfteis apo alli plevra ta pragmata oti exeis ti 8elisi k 8a ta katafereis estw k stus epomenus mines k akoma k ston epomeno.

pare mia va8ia anasa k ksekinise dinamika apo twra na deis ka8e plevra tu 8ematos k ola 8a ginoun opos 8es!! Pistepse to k 8a deis!!

flakia polla

efxome na se voi8isa ligaki giati k gw eime se anamena karvouna

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σε όλη την παρέα....

Άνεμε....mojito πρωινιάτικα; Έφτασε......

post-1311-13873934649868_thumb.jpgmojito.jpg[/attachment:1vpypjxv]....

Eγώ πάντως σαν αρρωστούλα που είμαι θα σου κάνω παρέα με ένα τσάι.....post-1311-13873934649868_thumb.jpgmojito.jpg[/attachment:1vpypjxv]

Στην υγειά μας....

HELENA καλή σου μέρα.....αν και θα προτιμούσα να γράφεις στα ελληνικά γιατί οι λατινικοί χαρακτήρες με κουράζουν και κάνω 10 ώρες να διαβάσω αυτά που γράφεις....Γι'αυτό πολλές φορές δε σου απαντάω.....Με καλή διάθεση το λέω, μην παρεξηγηθώ.....

Φιλάκια.....

post-12076-13873935069916_thumb.jpg

post-12076-13873935069978_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια και Άνεμε, να 'μαι και εγώ εδώ με 7 ώρες καθυστέρηση :YMHUG::-*:YMHUG::-*:YMHUG::-*

Πίνω τον καφέ μου ~o) και διαβάζω τα σχόλιά σας.

Σας ευχαριστώ πολύ Aphrodite και Levou για τις ευχές σας. Να είσαστε καλά και εύχομαι σύντομα μανούλες :):):) .

Merykal και levou μην μου στεναχωριέσται γλυκιές μου, και μην μου απελπίζεσται. Οι αναποδιές και οι δυσκολίες μέσα στη ζωή είναι. Σημασία έχει να ανασυγκροτούμαστε και να προχωράμε. Θα έρθει και το μωράκι, όταν είναι η ώρα του θα έρθει. Νέα κορίτσια είσαστε και έχετε τη ζωή μπροστά σας.

Άνεμε/Γιώργο από την Ανεμόεσσα Κύπρο, κόπιασε στο πάρτυ μας :YMHUG::YMHUG::YMHUG: . Ποτέ δεν είναι αργά για ένα ποτάκι ;) και ένα κομμάτι τούρτα [smilie=occasion15.gif]. Η Τάνια είναι η καλύτερη οικοδέσποινα. Εχθές μας φρόντισε όλες υποδειγματικά!!! Κάποιο κομμάτι τούρτα θα έχει φυλάξει και για σένα... CHEERS AND BOTTOMS UP [smilie=occasion14.gif] !!!! Σε ευχαριστώ πολύ-πολύ για τις ευχές σου. Να είσαστε καλά εσύ, η γυναίκα σου και το μωρούλι σας, που από ότι διαβάζω μεγαλώνει και ακούσατε και καρδούλα [smilie=angel13.gif]. Πρέπει να είναι τρομερή εμπειρία!!! Δεν τολμώ να διανοηθώ τη χαρά σας!!! Εμείς, δυστυχώς πέρισυ δεν ακούσαμε καρδούλα, γιατί είχε ήδη φύγει, και ο γιατρός ήτανε βλάκας και δεν το κατάλαβε!!!!

Στις 24 Σεπτεμβρίου ήτανε της Αγίας Θέκλας. Ο σύζυγός μου μου έκανε πρόταση γάμου σε ένα μικρό, ερημικό εξωκλήσι στην ανατολική Εύβοια, την Αγία Θέκλα, με θέα το Αιγαίο, τις Βόρειες Σποράδες και τη Σκύρο. Από τότε την θεωρούμε προστάτιδά μας και έχουμε την εικόνα της στο υπνοδωμάτιό μας, μαζί με αρκετές άλλες. Η Αγία Θέκλα μας έφερε κοντά, ελπίζω τώρα να μας χαρίσει ένα παιδάκι. Και εγώ θα δώσω το όνομά της και θα το βαφτίσω στο ίδιο εξωκλήσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τάνια και Έλενα μια γλυκιά αγκαλίτσα και μια γλυκιά καλημέρα από το Αμέρικα :YMHUG::-*:YMHUG::-*:YMHUG::-*:YMHUG:

Άνεμε ξέχασα, πολύ μου αρέσει το DADDY COOL...xa, xa, xa, xa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου πώς νιώθεις σήμερα μετά απο τόσες γλυκές ευχούλες;;;Μακάρι η Παναγίτσα μας να μας άκουσε όλους και να σου στείλει το ομορφότερο δώρο!!! Αλήθεια(άσχετο αλλα θέλω να σε ρωτήσω) θα ξαναέρθεις ποτέ μόνιμα στην Ελλαδίτσα μας;;Πολύ θα ήθελα να σε γνωρίσω κάποια στιγμή και απο κοντά!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γλυκιά καλημέρα και μια γλυκιά αγκαλίτσα και σε σένα Έλενα :YMHUG::-*:x:YMHUG::-*:x Τόσες ευχές που μου στείλατε, βρε παιδιά, δεν μπορεί, κάποιες θα πιάσουν :lol::lol::lol:

Για να επιστρέψω μόνιμα, στο άμεσον μέλλον, δεν το βλέπω... :(:(:(, μόνο όταν πάρει ο άντρας μου σύνταξη... :(:(:( Για διακοπούλες όμως θα ερχόμαστε (ελπίζω!!!). Και εγώ θα ήθελα να σε γνωρίσω από κοντά. Που μένεις; Αθήνα, ή Κώ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να πιάσουν όλες!!! :D:D Άχ η ξενιτιά..ελπίζω να περνάς καλά τουλάχιστον και να έρθει η "παρεούλα" σου για να περνάς τέλεια μετά!!! Δύσκολη απόφαση πάντως πρέπει να ήταν..εκτός αν η υπόλοιπη οικογένειά σου είναι εκεί!Πρίν που μένατε; Εγώ Αθήνα!Άν και σίγουρα θα προτιμούσα να φύγουμε και εμείς απο εδώ όπως είναι τα πράγματα. Τότε ελπίζω όποτε θα έρθετε για διακοπούλες με το μωράκι σας που σίγουρα θα έχετε να συναντηθούμε!!Μέχρι τότε θα μιλάμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρεις κάτι Έλενα, το παράξενο είναι ότι μόλις γνώρισα τον άντρα μου (στα 40), τον ακολούθησα με μεγάλη ευκολία!!! Μολονότι άφηνα πίσω μου γονείς, φίλους και μια θέση αορίστου χρόνου στο Δημόσιο (που μόλις είχα αποκτήσει, μετα απο 15 χρόνια συμβάσεων), το έντστικτο μου με οδηγούσε με μεγάλη ηρεμία και σιγουριά. Είναι πολύ δύσκολο να το περιγράψω... Εδώ είμαι ολομόναχη, αλλά μέχρι στιγμής δεν μπορώ να πω ότι στεναχωριέμαι, ή ότι περνάω άσχημα. Μου λείπει βέβαια η οικογένειά μου, αλλά τους βλέπω κάθε μέρα στο skype. Θα ήθελα να αναζητήσω κάποια εργασία, αλλά διστάζω, γιατί αυτή τη στιγμή προέχει να κάνουμε οικογένεια. Εάν έρθουμε τον Ιανουάριο για εξωσωματική, θα μείνω για 1-2 μήνες, οπότε θα τα πούμε απο κοντά. Μέχρι τότε, ευτυχώς υπάρχει το mammyland... :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε κουκλίτσα μου!!Χαίρομαι που είσαι καλά!!Έυχομαι να μή χρειαστεί η εξωσωματική αλλα ωστόσο να έρθεις τον Ιανουάριο με φουσκωμένη τη κοιλίτσα!!! [smilie=angel8.gif] [smilie=binkybaby.gif] Τα καλύτερα πάντα να έχεις κ εσύ κ όλες οι κοριτσάρες μας εδώ στο mammy...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ηρθα και εγω η αργοπορημενη :P

marikaki μου χθες την ωρα που μπηκες εγω ημουν ηδη στο κρεβατακι μου δεν σε προλαβα.ευχαριστω για τις ευχες ευχομαι σε λιγες μερες να γινουν πραγματικοτητα.σημερα μου στειλανε απο το Αγιο Ορος την ζωνη της Παναγιας με το βιβλιαρακι των ευχαριστιων και λαδακι!θελω να την βαλω αμεσα γιατι γραφει οτι βοηθαει κυριως τα ατεκνα ζευγαρια....θελω να την φοραω τωρα κυριως αυτες τις μερες μηπως με βοηθησει και εχω το σπορακι μου.εφτασε πανω στην ωρα μου φαινεται!απλα δεν ξερω αν χρειαζεται να κανω νηστεια για να την βαλω.στο μηλο της Αγιας Ειρηνης της Χρυσοβαλαντω ειχα νηστεψει 3 μερες απο ολα αλλα τωρα με την ζωνη γραφει μεσα κατι για νηστεια και εγρατεια αλλλα δεν γραφει ποσο καιρο.μηπως ξερει καμια σας?ας μας βοηθησει η Παναγιτσα ολες μας να κανουμε υγιη μωρακια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα κοριτσια....τι κανετε?εγω καλα...μαρικακι ειναι στιγμες που απογοητευομαι κ αλλες παλι οχι..αυτο το μηνα πιστευω οτι θα μου ερθει η τρελλη..δεν ξερω για ποιο λογο αλλα οσο περναει ο καιρος ολο κ λιγοτερο ερχετε σαν σκεψη στο μυαλλο κ το παραξενο ειναι οτι δεν κολλαει εκει..οχι γιατι δεν το θελω καθε αλλο απλα θεωρω οτι τα δοκιμασα ολα κ αφου μου ηρθε τις αλλες φορες θα μου ρθει κ αυτη...μεχρι τις 10/09 βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας, zaira μου συγχαρητήρια, να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!

Εμένα τελικά μετά το κλάμα που έριξα χθες μέχρι το μεσημέρι μου ήρθε η ακατονόμαστη... :(

Τέλος πάντων, ευχαριστώ πολύ όλες σας που απαντήσατε και με νιώθετε, εύχομαι σε όλες τις κοπέλες να αποκτήσουν σύντομα ό,τι επιθυμούν (γερά και ευτυχισμένα μωράκια δηλαδή).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια βγάλτε με από τη λίστα....

είμαι επιτέλους έγκυος....

Συγχαρητηρια κοπελα μου, ενα γερο μωρακι κι εσυ μια ηρεμη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zaira m na exeis mia omorfi teleiomini egkimosyni glikia m

:) sygxritiria

pes mas....me fisiko tropo emeines i me spermatexisi?

filenades egw ponaw ti kilia m opos otan erxete periodos...mono p otan exw periodo sparazw apo tus ponus.

de kserw lete na m er8ei pali i ili8ia??? :(((

eime stin 25 mera k os sini8os o kiklos m eine 28 imerwn

ouf anisixw de kserw...apo ti mia ta simptwmata k apo tin alli lew vre einai dynaton??

axxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με φυσικό τρόπο μετά από 3 μήνες προσπαθειών.

έχω ακόμα ένά παιδάκι 15μηνών που το συνέλεβα στον 1ο μήνα προσπαθειών.

γενικά ήμουν τυχερή...αν και με πολυκυστικές ωοθήκες....

το μόνο που μπορεί να με εμπόδιζε ήταν το άγχος.

επειδή καμιά φορά σας διαβάζω και βλέπω ότι οι κοπέλες ψάχνουν και το παραμικρό που θα τουσ δηλώσει μαιεγκυμοσύνη, σας λεώ το εξής:

μη ζαλίζετε το μυαλουδάκι σας. αφήστε τα πράγματα να κυλίσουν όμορφα και και φυσικά και τα μωράκια σας θα έρθουν αλλά μόνο όταν χαλαρώσετε...απολάυστε τον έρωτα με τον σύντροφό σας. εχω περάσει τη φάση και ευτυχώσ το κατάλαβ ανωρίς.

θα μου πεις 3 μήνες μόνο προσπαθούσες και γκριανιάζεις

όσο το συζητάτε, όσο ψάχνετε συμπτώματα εκεί που δεν υπέρχουν, όσο όσο ............τα σποράκια σας δεν πρόκειται να έρθουν.

και κατά τη γνώμη μου καλό θα ήταν να το σταματήσετε το θεματάκι αυτό γιατί μπορεί να νομίζετ ότι σας βοηθάει όμως σας αγχώνει περισσότερο γνώμη μου, χωρίς να θέλω να προσβάλλω καμιά....

μπορείται να τα λέτε αλλού με τις φιλεναδίτσες σας

όσο το κουβεντιάζετε - αναλύετε είναι χειρότερο.

το άγχος είναι το νο 1 αντισυλληπτικό.

ασχοληθείτε με ότι άλλο σας αρέσει.

φιλιά εύχομαι σε όλες σας με σποράκια και γρήγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!

ζαιρα μου συγχαρητηρια, κι ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κι ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!

εχεις δικιο, οταν θες ενα μωρακι και δεν ερχεται, αγχωνεσαι και βλεπεις σημαδια παντου, απογοητευεσαι οταν δεν ερχεται και καταληγεις να υπεραναλυεις τα παντα....αλλα, η απογοητευση ειναι ανθρωπινη, και η ελπιδα του ΘΕΟΥ....κι εγω, εδω βρηκα ελπιδα, γιατι βρηκα κοπελες που μπορουν να καταλαβουν τον πονο μου, και να χαρουν με τη χαρα μου!!!!αυτο δεν το αλλαζω!! χωρις υπερβολη, τα λογια κι οι σκεψεις τω κοριτσιων ειναι το καθημερινο μου στηριγμα!!!!

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια βγάλτε με από τη λίστα....

είμαι επιτέλους έγκυος....

Μπράβο, zaira, συγχαρητήρια!!!!!!!!!!! Με το καλό να έρθει και το δεύτερο μωράκι σου, να κάνει παρέα στο αδερφάκι του :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σχετικά με το θέμα του πόστ, θα συμφωνήσω εν μέρη μαζί σου ότι υπάρχει πολύ άγχος και πολλές φορές μερική απογοήτευση στις ανακοινώσεις μας. Αναλύοντας τα πάντα και διυλίζοντας τον κώνωπα πράγματι δεν βοηθάει. Αλλά ξέρεις κάτι zaira μου, θα συμφωνήσω με την Αφροδίτη ότι το site αυτό και οι ανακοινώσεις του είναι το στήριγμά μας. Τα θέματα της αναπαραγωγής είναι πολύ λεπτά και ευαίσθητα. Συνήθως δεν μπορείς να τα μοιραστείς με κανέναν άλλον, παρά μόνο με τον συζυγό σου. Από το να τα σκέφτεσαι μόνη σου και να τρελαίνεσαι, καλύτερα να συνομιλείς με άλλες κοπέλες που έχουν τις ίδιες ανησυχίες, να αντλείς δύναμη και να δίνεις κουράγιο. Ακόμα και η καλύτερή σου φίλη δεν μπορεί να σε καταλάβει, εάν δεν έχει βιώσει τον ίδιο γολγοθά. Το ξέρω γιατί το πέρασα, πρώτα με μια πολύ φίλη μου, όταν εγώ δεν την καταλάβαινα, και τώρα με την κολλητή μου, που εκείνη δεν μπορεί να νοιώσει την αγωνία μου.

Πολλά, πολλά φιλιά και καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου :-*:-*:-*

Κορίτσια και στα δικά μας ;);););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

ΑΝ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΝΕΛΙΠΩΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ...ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ

ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ Μ'ΑΡΕΣΕΙ Η ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ...ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ,ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΗΣΥΧΑΣΤΗΡΙΟ ΜΟΥ!

ΑΠΛΑ ΙΣΩΣ ΕΤΣΙ ΠΕΙΘΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΄΄ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΑΥΛΟ ΜΟΥ΄΄ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ... :roll:

ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΩ!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΙΣ ΦΡΕΣΚΟΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ!!!!!!!!!! :)

ΚΑΙ............

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ:ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΣΑΒΒΑΤΟ

ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΕΣΤ ΩΟΤΗΞΙΑΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΡΚΕΤΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ...ΣΑΝ ΤΗΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ!

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ? :?

ΤΖΑΠΑ ΕΛΠΙΖΩ??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...