Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

Ας μας βοηθησει η παναγιτσα και ολα θα παν καλα..εγω προσπαθω να μην το σκεφτομαι καθολου δεν μου ειναι ευκολο αλλα καποιες φορες πατυχαινει κ ιδιος αν εχεις φαει τα μουτρα σου αρκετες φορες...αυτααααααα...

ελινακιοοοοο παραπονιαρα ελα...μπες στη λιστα κ καλως να μας πεις τα νεα γιατι ειμαι και γουρλου ;):lol::lol:

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

Andria

8)Olga**

9)Tinkybel

10)Kimon

11)Rose 25

12)Joanaki

13)Χρύσα82

14)Merenta

15)Mariaz

Dreamgirl

16)Patata77

17)xouanitaki

18)stedim

19)pff

20)Stamymamy

nutella

21)Giotatzo

22)Afrodite

23)Voula25

Βασιλακης

24)Katia80

25)Speranza

26)Nefenoula

27)Μαιρη3

28)Zaira

ElenaKos

19)Levou

30)Barb

31)Tanya

32)Maraki 24

33)Evangelia V.

34)Stefani

35)Helena83

36)Csystalleni

37)Love_05

Xoanita

38)MaDi

39)Marikaki27

Anemos78

40)Elenakioooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!!!!

να εχετε μια υπεροχη μερα, και η Παναγιτσα να μας βοηθησει ολους!!!! :)

μπορει να μη μπαινω συχνα αλλα σας διαβαζω( οταν προλαβαινω)

ολα να πανε καλα για ολες. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια (και αγόρια). Τι μου κάνετε? Εγώ ακόμα περιμένω και αναμένω.... :roll:

Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό αλλά ρε παιδιά έχω τρομοκρατηθεί!!!! Φοβάμαι περισσότερο να είναι θετική η χοριακή απο το να είναι αρνητική την Δευτέρα! Χθες βράδυ άρχισα να σκέφτομαι διάφορα και πανικοβλήθηκα... Είμαι ικανή άραγε να μεγαλώσω εγώ ένα παιδάκι?? Και σε τι απαίσια πόλη θα το μεγαλώσω?? Είμαι και άνεργη... Μήπως τελικά δεν είμαι έτοιμη? Δεν θέλω να το βλάψω το καημένο.... :(:?

Έχουν αρχίσει να με αγχώνουν όλα.... ΟΥΦ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια (και αγόρια). Τι μου κάνετε? Εγώ ακόμα περιμένω και αναμένω.... :roll:

Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό αλλά ρε παιδιά έχω τρομοκρατηθεί!!!! Φοβάμαι περισσότερο να είναι θετική η χοριακή απο το να είναι αρνητική την Δευτέρα! Χθες βράδυ άρχισα να σκέφτομαι διάφορα και πανικοβλήθηκα... Είμαι ικανή άραγε να μεγαλώσω εγώ ένα παιδάκι?? Και σε τι απαίσια πόλη θα το μεγαλώσω?? Είμαι και άνεργη... Μήπως τελικά δεν είμαι έτοιμη? Δεν θέλω να το βλάψω το καημένο.... :(:?

Έχουν αρχίσει να με αγχώνουν όλα.... ΟΥΦ!!

Levou mou min ta skeftese etsi ta pragmata

na efxaristeis tin panagitsa an er8ei giati eine dwro 8eou kai to perimenume oles

mprosta se ena tetio 8avma tyfla na xoun ta lefta k ta provlimata

agapi k eftixia na yparxei k ta alla ginonte

oloi exume provlimata......k oikonomika k epaggelmatika

egw kleinw to magazi m logw tu oti den mporw na kini8w allo xwris kefaleo kai de kserw akoma ti 8a kanw. eine omws afto empodio na min er8ei to sporaki pou toooosoo poly 8elw???

gia skepsou!!!!!!!

apla epeidi eine protognora sines8imata kai gi afto es8anese etsi!!!

zise ti stigmi k ase ta alla na kilisun mona tus

gia ola iparxei lysi

xxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια (και αγόρια). Τι μου κάνετε? Εγώ ακόμα περιμένω και αναμένω.... :roll:

Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό αλλά ρε παιδιά έχω τρομοκρατηθεί!!!! Φοβάμαι περισσότερο να είναι θετική η χοριακή απο το να είναι αρνητική την Δευτέρα! Χθες βράδυ άρχισα να σκέφτομαι διάφορα και πανικοβλήθηκα... Είμαι ικανή άραγε να μεγαλώσω εγώ ένα παιδάκι?? Και σε τι απαίσια πόλη θα το μεγαλώσω?? Είμαι και άνεργη... Μήπως τελικά δεν είμαι έτοιμη? Δεν θέλω να το βλάψω το καημένο.... :(:?

Έχουν αρχίσει να με αγχώνουν όλα.... ΟΥΦ!!

Ακριβως τις ιδιες σκεψεις κανω κι εγω.Ενω παρακαλαω για ενα παιδακι μερα-νυχτα, αν νομιζω οτι ισως ειμαι εγκυος παθαινω κριση!!!!Αραγε μπορω να το μεγαλωσω, θα ξερω να φερομαι, και βλεπω και εικονες οτι εχω παιδι και μου πνιγετε και δεν μπορω να το σωσω.Πω πω για κλαματα ειμαστε!!!Αλλα δεν το βαζουμε κατω....τοσες και τοσες τα καταφεραν εμεις δεν θα μπορεσουμε?

Βεβαια αυτο το σοκ το εχω παθει τους τελευταιους μηνες που φιλοι μας κολλητοί εχασαν τον μωρακι τους 15 μηνων και ακομα δεν μπορω να συνελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλημέρα...

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις σας, η αλήθεια είναι ότι έπαθα μια κρίση πανικού χθες αλλά πιστεύω ότι η φύση θα με καθοδηγήσει όταν χρειαστεί και όλα θα πάνε καλά!

Αναστασία μου πολύ λυπάμαι για τους φίλους σου, ελπίζω να έχουν κουράγιο και δύναμη και να το ξεπεράσουν...

Ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά για όλες και όλους μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax vre koritsia ta pa8aina prin meinw egkuos k prin akousw ti kardoula tou..kriseis panikou einai sigoura.. iremia..na eiste sigoures pws ti stigmi pou 8a genni8oun ta mwra mas 8a eimaste ws dia mageias toso empeires k upeu8unes gia na ta megalwsoume swsta ta paidia mas!H fusi gia ola mas exei proikisei! kala apotelesmata se oses anamenoun...polles 8etikes xoriakes!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για κρίσεις πανικού ακούω κ ήρθα... Με φώναξε κανείς?

levou το αν είσαι ικανή ή όχι να γίνεις καλή μητέρα, θα κριθεί από το αν θα αγαπάς ανιδιοτελώς κ αληθινά το παιδάκι σου... Μη σε παραξενεύει αυτό, πολλές μητέρες ερμηνεύουν λάθος την αγάπη... Κ μόνο που αγωνιάς κ το σκέφτεσαι, δείχνει ότι είσαι στο σωστό δρόμο! Κ εγώ είμαι άνεργη, αυτό από μόνο του δεν λέει κάτι.... Χαλάρωσε λοιπόν κ απόλαυσε κάθε στιγμή, από τη σύλληψη ;) μέχρι.... το γάμο του παιδιού σου κ ακόμα παραπέρα! Όλα θα πάνε καλά!!!

Αν κ δεν ξέρω, δεν έχω παιδιά, έχω την αίσθηση ότι αυτό είναι η μητρότητα... Να ανησυχείς αν είναι καλά το παιδάκι σου κ αν το μεγαλώνεις σωστά... Αρκεί αυτή η ανησυχεία να μην μας στερεί τη χαρά μιας ζωής μαζί του...

Βρε κορίτσια, εκείνη η λίστα υπάρχει ακόμα? Αν ναι, βγάλτε με... Δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει, αλλά προς το παρόν είμαι έγκυος...

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim me to kalo k esu!!na exeis teleiomini egkumosuni k gero mwraki!!

mou fainetai omws oti se exei parei k esena apo katw ligaki.. giati les "Δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει, αλλά προς το παρόν είμαι έγκυος..."?

Elpizw na kanw la8os k na eisai polu polu 8etiki oti ola 8a pane kala se esena k to mwraki sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες ... αν και για εμένα δεν ξεκίνησε πολύ καλά η μέρα ... μου είπε πρωι πρωί και η ''κυρία περίοδος'' την καλημέρα της και με ξενέρωσε εντελώς. Το είχα πιστέψει αυτό το μήνα και έλπιζα ότι θα το πιάναμε το σποράκι μας. Έχουμε και την επέτειο μας σε λίγες μέρες και έλεγα ότι θα ήταν το καλύτερο δώρο. [smilie=crybaby2.gif]

Τελοσπάνων τι να κάνουμε, αφού δεν ... πάμε για Οκτώβριο δυναμικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares m

Stedim efxome ta kalitera k mia teliomini egkimosyni

Elenakos m ti kanei to bebe????

Madi min agxonese k ola 8a ginun pisti k ypomoni oso mporeis k 8a er8ei.... oles 8a to zisume syntoma gi afto min apogoitevese k dynamika gia ton epomeno mina.

Levou ali8eia simera skeftomoun........na er8ei to sporaki m k as me piasun k kriseis panikou k trella, 8a perasun :)

ax vre koritsia oso kontevoun oi meres agwnio perissotero.. exw pisti k i panagia 8a mas voi8isei

an den eine twra sigura stus epomenus mines

Roseeeeeeee25 pou eise????? kanena neo??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!! kala einai Helena mou..prin 3 meres akousame k ti kardoula tou k dakrusame me ton antra mou apo ti xara mas!! euxomai suntoma na to ziseis k esu k ola ta koritsia pou perimenoun!!einai fantastiko!! min agxwnesai..oti itan na ginei 8a egine!!se liges meres 8a mas anakoinwseis ta nea sou!!!(kala 8a einai sigoura!!)

Madi mou elpizw na einai o teleutaios minas pou sou leei "kalimera" i "kuria periodos" !! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα.

stedim ευχομαι μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις και ολα να πηγαινουν καλα.μην εισαι απαισιοδοξη ασε τον ευατο σου ελευθερο να ζησει την καθε στιγμη της εγκυμοσυνης σου και να δεις που ο Χριστουλης μας θα φυλαει το σπορακι σου και θα ειναι γερο.γι αυτο λοιπον εισαι εγκυος :) [smilie=binkybaby.gif]

levou ολες πιστευω το εχουμε σκεφτει αυτο αλλα η φυση μας εχει προικισει οπως λεει και η elenakos.με δυναμη,υπομονη,επιμονη και πολλα αλλα...γι αυτο μην αγχωνεσαι για ολα αυτα οταν ερθει η ωρα θα το μεγαλωσεις παρα πολυ καλα θα το δεις.ακομα και για την γεννα θα εχεις σκεφτει σιγουρα ε?εγω παντος πολλες φορες παλιοτερα ομως.τωρα πλεον που ακομα δεν εχει ερθει το μωρο δεν σκεφτομαι τιποτα απλα θελω να μου το στειλει και να ειναι γερο αυτο παρακαλαω,ολα τα αλλα θα ερθουν!

helena ασε καθομαι και εγω σε αναμεννα καρβουνα :P δεν περνανε οι μερες :blink: το στηθος μου ειναι πρησμενο αλλα δεν δινω σημασια γιατι και αλλες φορες μεχρι να ερθει η περιοδος ειναι ετσι,μετα πεφτει.κοιταω να βρω εστω ενα σημαδι το οποιο να μπορω να πω οτι ισως να ειμαι εγκυος αλλα νομιζω οτι ουσιαστικα δεν μπορω να βρω κατι απλα πιστευω οτι δεν θα ειμαι παλι!ενιωθα καπως περιεργα ολες αυτες τις μερες και ακομα νιωθω μερικες φορες αλλα μαλλον ειναι η ιδεα μου.υπομονη helena που θα παει θα περασει η εβδομαδα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

Andria

8)Olga**

9)Tinkybel

10)Kimon

11)Rose 25

12)Joanaki

13)Χρύσα82

14)Merenta

15)Mariaz

Dreamgirl

16)Patata77

17)xouanitaki

stedim

18)pff

19)Stamymamy

nutella

20)Giotatzo

21)Afrodite

22)Voula25

Βασιλακης

23)Katia80

24)Speranza

25)Nefenoula

26)Μαιρη3

27)Zaira

ElenaKos

28)Levou

29)Barb

30)Tanya

31)Maraki 24

32)Evangelia V.

33)Stefani

34)Helena83

35)Csystalleni

36)Love_05

Xoanita

37)MaDi

38)Marikaki27

Anemos78

39)Elenakioooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχαχαχαχ μας περικυκλωσαν οι εγκυουλες κ αυτο μαρεσει πολυυυυυυ!!!

stedim με το καλο να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

αντε θεουλη μου κανε το θαυματακι σου!!!! :lol::lol::lol::):lol::):lol:;):mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari re koritsia na eimaste oles afto to mina!

Rose m emena de kserw ti m symvenei. apo ti mia anisixo k apo tin alli skeftome: arage eime egkios?

peite m an kapia gnorizei. Elenakos esy p eise idi egkios ti nomizeis?

1.ponaw poly to sti8os m k kene oi 8iles m k exun kati aspra simadakia(de mporo na to agkiksw me tpt)

2. polly fouskoma tis kilias me ponus p polles fores ponaei to stomaxi m

3. polla ygra kremwdes i k mpez aosma kai niw8w poly ygri san na eine molis meta tin epafi

4. ponaei i plati m k idika i mesi m ekei p eine k ta nefra

de kserw ti na ipo8esw.... eixa paei sto giatro 3 meres prin. m eipe eixa kanonika woriksia k me wario 20xil. eine pi8anon na exw pali woriksia tin 22 mera me sta8ero kiklo 26-28 meres

eine simptwmata egkimosynis? pantws den exw psiles 8ermokrasies k tetia 36.5 sta8era meta tin woriksia ektos apo mia mera 36.3

apo x8es ta niw8w afta pio entona k simera i mitera m mou danise ena sti8odesmo giati ta dika m de m eftanan k m ekane ligo elafry massaz sti plati giati den ipoferete.

mprumita de mporo na kimi8w ka8olou

ps: molis metri8ika afu metrime proi vrady

to proi 36.5 meta tin woriksia edw k 5 meres k 36.4 to vrady

apopse gia proti fora 36.8 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sorry re koritsia alla oute sex de mporo na kanw mipos k eine 2 woriksia k ti xasw

ouf de mporo ali8eia peite m

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες και σε όλους!

Διάβασα προσεκτικά τις απαντήσεις σας και ναι ναι έχετε δίκιο, τελικά όλοι τις ίδιες σκέψεις κάνουμε, τις ίδιες ανησυχίες έχουμε και θέλω να πιστεύω πως και την ίδια δύναμη έχουμε μέσα μας για να ξεπερνάμε τις δυσκολίες (και τις κρίσεις πανικού) :D

stedim μέσα απο την καρδιά μου κορίτσι μου καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις και στο τέλος να κρατάς ένα γερό και ευτυχισμένο μωράκι στην αγκαλιά σου!

Πήγα το πρωί και έκανα β-χοριακή σε ένα μικροβιολογικό εργαστήριο εδώ στην γειτονιά μου και μου είπε αυτή ότι θα έχω τα αποτελέσματα αύριο το πρωί...

Οπότε αναμένω...... :?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari re koritsia na eimaste oles afto to mina!

Rose m emena de kserw ti m symvenei. apo ti mia anisixo k apo tin alli skeftome: arage eime egkios?

peite m an kapia gnorizei. Elenakos esy p eise idi egkios ti nomizeis?

1.ponaw poly to sti8os m k kene oi 8iles m k exun kati aspra simadakia(de mporo na to agkiksw me tpt)

2. polly fouskoma tis kilias me ponus p polles fores ponaei to stomaxi m

3. polla ygra kremwdes i k mpez aosma kai niw8w poly ygri san na eine molis meta tin epafi

4. ponaei i plati m k idika i mesi m ekei p eine k ta nefra

de kserw ti na ipo8esw.... eixa paei sto giatro 3 meres prin. m eipe eixa kanonika woriksia k me wario 20xil. eine pi8anon na exw pali woriksia tin 22 mera me sta8ero kiklo 26-28 meres

eine simptwmata egkimosynis? pantws den exw psiles 8ermokrasies k tetia 36.5 sta8era meta tin woriksia ektos apo mia mera 36.3

apo x8es ta niw8w afta pio entona k simera i mitera m mou danise ena sti8odesmo giati ta dika m de m eftanan k m ekane ligo elafry massaz sti plati giati den ipoferete.

mprumita de mporo na kimi8w ka8olou

ps: molis metri8ika afu metrime proi vrady

to proi 36.5 meta tin woriksia edw k 5 meres k 36.4 to vrady

apopse gia proti fora 36.8 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sorry re koritsia alla oute sex de mporo na kanw mipos k eine 2 woriksia k ti xasw

ouf de mporo ali8eia peite m

Ελενάκι κάνε υπομονή, όλα συμπτώματα είναι αλλά μπορεί και να μην είναι... απ'ότι λένε και οι πιο έμπειρες κοπέλες εδω του φόρουμ το μόνο σοβαρό σύμπτωμα είναι η καθυστέρηση! Κανέ λίγο υπομονή, σκέψου θετικά και όταν έρθει η ώρα κάνεις ένα τεστάκι ή μια χοριακή και μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα (γιατί ευχάριστα θα είναι είμαι σίγουρη ;) ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αποτελεσματα να εχεις λεβου μας!!!αντε να σε βγαζω απο την λιστα!!! ;););)

helena σου ευχομαι να εχεις πετυχει αυτο το μηνα τα σημαδια που περιγραφεις ειναι σημαδια εγκυμοσυνης αλλα μην ξεχνας πως πολλες φορες εμεις οι ιδιες γενναμε συμπτωματα...δεν στο λεω απο κακια απλα ειδα απο τον εαυτο μου οτι το κανα κ τελικα δεν ηταν τπτ παρα μια παρατηρηση του οργανισμου μου πιο λεπτομερεστατη...να στο πω αλλιως εκανα την τριχα τριχια χωρις στην ουσια να συμβαινει τπτ!!!παρατηρω ομως οτι καθε μηνα ολο κ δν το σκεφτομαι ολο κ αρχιζω να το ξεχνω οχι γιατι δεν θελω αλλα γιατι με κουρασε να τα παρατηρω ολα...αυταααααααααααα φιλακια πολλααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΕLENA 83 συμφωνώ με τη merycal!ακριβώς αυτό έκανα και εγώ!παρατηρούσα τη συμπερίφορα του σώματος ενώ ήξερα ότι τόσα χρόνια ένιωθα τα ίδια πράγματα πριν αδιαθετήσω!βέβαια έγω άλλα φανταζόμουν και έκανα τεστ!!και βέβαια απογοητευόμουν!!!!τώρα προσπαθώ να μην σκέφτομαι έτσι και μόνο όταν διαπιστώσω καθυστέρηση τουλάχιστον μιας εβδομάδας να κάνω καποιο τεστ ή χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ακριβως ....εγω βεβαια δεν θα περιμενω τοσο πολυ γιατι πρωτα απο ολα ξερω οτι δεν θα το αντεξω κ επειτα εχω σταθερο κυκλο 26 ημερων οποτε με την 1η μερα βουρρρρρ για τεστ..αυτα για μενα

βεβαια με εχει καταβαλει μια ηλιθια αισθηση πο πλεον νομιζω πως ουτε κ αυτο το μηνα τα καταφερα οχι για καποιο συγκεκριμενο λογο αλλα γιατι εχω συνηθησει πλεον να τα τρωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia efxaristw poly

to 8ema eine oti afti ti fora den ine tis fantasias m giati ta perasa ki afta.

prin ligo zalistika k epesa kseri :)

otan sinil8a m edwse mia kopela na faw kati k meta ekana emeto

piga se giatro giati ipe8esa iwsi k m eipe den exeis tpt.

me rwtise an eime egkios k to mono pou tou eipa oxi pros to paron. i 8ermokrasia m itan 36.9

den eine piretos m eipe.

otan piga spiti eida ligo ema k pira ton ginekologo k m eipe gia simera na ksaploso k an niwsw ponus na paw na me dei

distixws i eftixws den exw......

to mono p 8elw eine na koimi8o k na xalarwsw giati to stomaxi m trella8ike

arxisa k fovame ligo....

efxome na pame ola kala..... krataw k tin eikona tis panagias dipla m k skeftome

8a koimi8w koritsia k 8a ta poume to apogevma

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Helena83, sto euxomai kopela moy na eisai kai na exeis mia teleia egymosini!!

Eqw pali sigouri imouna oti imouna egyos....kai oxi mono mou irthe periodos, alla mou irthe kai pio grigora apo to kanoniko....etsi gia na min xairomai adika..... Koritsia gia emena paei o septemvrios....opote paw gia to series 2 "oktwvrio, noevrio, dekemvrio egw tha ginw mana!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helena μου μυριζεται ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!Αντε με το καλο κοπελα μου, να κανεις μια χοριακουλα, να'ναι μεγαλη μεγαλη και να χαρουμε!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...