Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια να μπω και εγώ στην παρεούλα σας.Προσπαθούμε με τον άνδρα μου από τον προηγούμενο μήνα για το δεύτερο παιδάκι μας.Πιστέψτε με τώρα έχω περισσότερη αγωνία και άγχος!!!!

Αφήστε που τώρα είναι και πιο δύσκολο να βρεθούμε με τον άνδρα μου για "αγκαλίτσες".

Σας εύχομαι αυτό το μήνα να φουσκώσουν όλες οι κοιλίτσες μας και να περάσουμε σε νέο ποστ!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

levou μου μήπως πρέπει να με κοκιννίσετε εμένα στη λιστούλαααααα? :roll: Είμαι εγκυούλα..

Αχα τελικά όντως είσαι εσύ ε?? Μπράβο καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι :)

Είδες τελικά τι παρατηρητική που είμαι??χιχι...

Την λίστα όμως την χειρίζεται η merycal οπότε μάλλον εκείνη θα σε κοκκινίσει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

Andria

8)Olga**

9)Tinkybel

10)Kimon

11)Rose 25

12)Joanaki

13)Χρύσα82

14)Merenta

15)Mariaz

Dreamgirl

16)Patata77

17)xouanitaki

18)stedim

19)pff

20)Stamymamy

nutella

21)Giotatzo

22)Afrodite

23)Voula25

Βασιλακης

24)Katia80

25)Speranza

26)Nefenoula

27)Μαιρη3

28)Zaira

ElenaKos

19)Levou

30)Barb

31)Tanya

32)Maraki 24

33)Evangelia V.

34)Stefani

35)Helena83

36)Csystalleni

37)Love_05

Xoanita

38)MaDi

39)Marikaki27

Anemos78

χιλια συγνωμη βρε παιδια για την λιστα..τωρα ειμαστε οκ?συγχαρητηρια χοανιτακι μπραβοοοο οτι καλυτερο κ μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νααααα μαρι lollipop γραφω ελληνικα για να μην σου βγαινουν τα ματια..τι αλλο να κανω η γυναικα...εισαι κ εγκυος κ δεν μπορω να σου χαλασω κ χατιρι :lol::lol:

η αληθεια ειναι πως μου χρειαζετε ενας λευτερης αλλα θα φαω γερο κραξιμο ..οποτε αστο καλυτερα...θα παρω εσενα μαζι μου για να με λυπηθει ή μαλλον να σε δει κ να σεβαστει την κατασταση σου για να μην μου συρει πολλα...

πιπιτσα μου ρωτησα να μαθω αυτο τον τροπο αντισυλληψης αλλα δεν μου απαντησε κανεις...τυχαιο?????δεν νομιζω..φιλακια κοριτσαρες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aαααααααααχ να σαι καλα ρε Μερυκαλ για τα ελληνικα!!!!! Να εχεις την ευχη μου!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαρηηηηηηηηηη αποφασισες ποιο μωρο θα βαφτισεις ή θα παρεις οποιο περισσεψει;;;; χαχαχαχα

(Τι λεω η κακουργα φουσκωκοιλιτσα;;;;;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den piga giati etyxe kati aproopto sto giatro k 8a paw avrio to mesimeri.

eixa paei sto monastiri tis panagias tu kykkou giati to eixa anagki k ekei enas pappoulis o pater evgenios me epiase apo to xeri k m rwtise to kaimo m. :)

otan tu eipa....kserete ti.... me pire mprosta stin ikona tis panagias k m forese mia zwni k m evale to petraxili sto kefali k m diavase mia prosefxi k gw dakrysa... ekane paraklisi gia mena k m eipe na exw pisti.....

Exw polli pisti sti panagia an k den itan i proti fora p me voi8ise!

ali8eia eniwsa kalitera meta apo tin episkepsi m sto monastiri k tin epikinonia m me to pateruli evgenio pou m edwse k to tel tu na ton parw tel telos tu mina m eipe! ???????????

m xamogelase k m eipe min fovase tpt. pistevw sti 8elisi tis panagias k an eine na m steilei 1 mwraki 8a m to steilei otan prepei!

twra prospa8w na dior8wsw k 1 provlima p proekipse sti dulia m kai etsi aporrofi8ika ligo apo to 8ema egkimosynis mexri na dw ti 8a kanw!

efxome i panagitsa mas na eine panta dipla mas na mas prosexei k na mas stirizei k an prepei na er8ei to mwraki twra kalws na orisei

xxxxxxx

filakia se olous

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELENA 83,πολύ ωραία η στιγμή που μας περιέγραψες!!!!!!!!και εγώ πιστεύω ότι όταν έχεις πίστη η Παναγίτσα πάντα βοηθάει την κατάλληλη στιγμή και σίγουρα όλες θα μας στείλει όλες αυτό που τόσο πολύ επιθυμούμε!!!!!ένα υγιές μωράκι!!!!!!!!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELENA83 ετσι οπως τα περιεγραψες αγαλιασε η ψυχη μου και ας μην ημουν εκει.να δεις που το μωρακι σας η Παναγιτσα θα το στειλει πολυ συντομα!η πιστη μας ειναι το μονο που θα μας σωσει και αν συνεχισουμε να την εχουμε θα εχουμε και την καταλληλη στιγμη τα μωρακια μας :):YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε μερικαλ γιατι εμένα δεν με βάζεις στην λίστα???? αααααα θα σε μαλώσω :twisted::twisted::twisted:

βάλε με μήπως είναι γούρικο γιατί θα μου στρίψει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ ΠΩ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ Η ΤΡΙΧΑ!!!!ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ!!!ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia

i 8etiki skepsi k to na zoume xarumena tin ka8imerinotita mas voi8a na apovaloume to agxos!

k oxi apla na to leme alla na to niw8oume kiolas!!

pisth kai aisiodoksia k i panagia 8a mas steilei to sporaki mas tin katallili stigmi

xxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εδω.Κοριτσια μονο η πιστη θα μας σωσει, εγω ετσι καταλαβα.Ας ριξει και σε εμας ενα βλεφαρο η παναγιτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια, τι κάνουμε?? Βλέπω πιστεύουμε και ελπίζουμε... ;) Είμαι σίγουρη ότι η Παναγίτσα πάντα μας ακούει και μας προσέχει όλους και όλες, άλλωστε είναι Μάνα!!

Εγώ τελικά δεν έχω αδιαθετήσει ακόμα... :? Περίμενα στις 22 αλλά επειδή δεν είναι πάντα σταθερός ο κύκλος μου είπα να περιμένω...

Στην αρχή είπα στον εαυτό μου να κάνω υπομονή ως την Παρασκευή αλλά τώρα μ'έχει πιάσει φόβος και μάλλον θα πάω για χοριακή την Δευτέρα! Πρήστηκε και το στήθος μου και μ'έχει μπερδέψει εντελώς!!

Αν είναι δυνατόν, μ'έχει πιάσει φόβος και άρνηση να κάνω τεστ ή χοριακή!!

(Πάντως είναι η πρώτη φορά απο τον Ιούνιο που κάνουμε ελεύθερα που έχω έστω και μικρή καθυστέρηση) :roll:

Αυτάαααααα..... :-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ vango 82, εύχομαι κι εσύ να μας ανακοινώσεις ευχάριστα νέα σύντομα ;)

Βασικά δεν ξέρω αν κάνω καλά να ελπίζω μιας και δεν έχω κανένα σύμπτωμα εγκυμοσύνης (μόνο λίγα περιόδου)... Πάντα πίστευα πως θα το καταλάβω απο εμφανή συμπτώματα αλλά απ'ότι έχω καταλάβει εδώ στο μαμμυ τίποτα δεν είναι σίγουρο και απολύτως εμφανές σε μία εγκυμοσύνη!! :?:roll:

Τέλος πάντων, υπομονή και θα δείξει.... :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΛΕΝΟΥ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ.Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΒΟΥΛΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΕΛΟ!!!!!!ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΣΕ ΚΑΤΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΛΕΝΟΥ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ.Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΒΟΥΛΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΕΛΟ!!!!!!ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΣΕ ΚΑΤΙ

Χιχιχι... καλά που θα ήταν να βγάζαμε μια κόκκινη βουλίτσα στο κούτελο να μην μας έτρωγε και η αγωνία ε? :lol:

Το πήρα απόφαση πάντως θα πάω την Δευτέρα για να είμαι και πιο σίγουρη! (Φοβάμαι να πάω νωρίτερα :( )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΙΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΝΟΙΩΘΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΜΗΠΩΣ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ... ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ !!!ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΠΟΛΥ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!

ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΕΜΑΚΟΣ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΚΛΑΜΑΤΑ!!!!ΚΙΕΓΩ ΣΤΑΥΡΩΝΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗΣ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η περιοδος ερχετε 14 ημερες μετα την ωορηξια, αρα πιθανον να σου ερθει και νωριτερα.Ευχομαι να το πιασατε το μπεμπακι!!!!

Anastasia είναι standard αυτο με τις 14 μέρες που μου είχες πει? :-? Εγώ είμαι στην 15 μέρα μετά την ωορηξία και δεν μου έχει έρθει ακόμη περίοδος. Βέβαια νιώθω κάτι πονάκια στην κοιλιά όπως όταν περιμένω περιοδο και λιγο πρήξιμο στο στήθος. Τι να πω μακάρι παναγία μου! Ίσως μέσα στο σαββατοκύριακο να κάνω κανένα τεστάκι να δω μήπως και φανει καμιά γραμμούλα!

Σε ευχαριστώ πόλύ πάντως και εύχομαι σύντομα μανούλες με υγιές μωράκια σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia k agoria

apla i8ela na sas pw oti ksipnisa xarumeni simera k i8ela na to mirastw mazi sas!

ola pane kala m eipe o giatros k ekana ena xamogelo apo dw mexri ......

makari ka8e mera etsi na eine gia oles mas

kanena neo apo tis kopelles p 8a kanun xoriaki??

egw eime 6 meres meta tin woriksia (pou kanw teleia ap oti eipe o giatros,)

exw tromerus ponus stis 8iles k sti koilia xamila/! apo ti mia fovame apo tin alli anarwtieme

kai lew...... asto kale na perasei k 8a doume......

mexri stigmis pou me parakolou8ei o giatros leei oti ola pane teleia!!!!

egw anamenw na dw an 8a eime afto ton mina

peite m omws an gnwrizete: exw endomitrio 10xil. xtes panetimo se periptwsi egkimosynis leei

to wo8ilakio p itan mesa to wario 20xil. twra ekleise k ksekinise na paragei ousies gia to pi8ano emvrio....

m eipe na min ksanapaw konta tu mexri tin proti mera tis pi8anis periodu

ti lete eseis an gnorizete kati?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...