Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσιαααααααααα μου μυρισε μωροοοοοοοο τυχαιο?δεν νομιζωωωωω!!!Καλα σημερα δεν νιωθω τιποτα απολυτος!!!Λες και μολις μου τελειωσε η περιοδος.....παιχνιδακια μου κανει το νινι...χιχιχιχι παντως αμα ειμαι θα παθω παρακρουση!!Γιατι ασχετα με το τι λεω δεν νομιζω να ειμαι αυτο το μηνα για τον επομενο λεω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια….

Σήμερα με πονάει λίγο δεν μου ηρθαν τελικά ακόμα και μπορεί να είναι και λόγω ζεστής πάντως δεν πιστεύω να το αποφύγω θα έρθουν

:angry: :angry: :angry::angry:

Ε δεν πειράζει δεν το βάζουμε κάτω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκιαααααα!!!!

τι κάνετε??? προσπαθώ να διαβάσω τα νέα και κολλάει το άτιμο!!!

dreamgirl δεν θα έρθει η ακτανομαστη, κλείσε της την πόρτα!!!!

anastasia mou, παλαβιάρα μου πήρες και έκανες τεστ τόσο νωρίς, έχεις ένστικτο? πάντως είσαι το νούμερο 1, άντε να φύγεις από την λίστα να κάνεις και ποδαρικόοοοοοο ;)

xouanitaki τι κάνεις????? πότε θα κάνεις τεστ εσύ??????

merykal είσαι φοβερήηηη!διάβασα τις παραιατρικές σου συμβουλές και ..... τύφλα να έχουν οι γιατροί!!!!!όσο για το όνειρο τυχαίο?????

Δεν νομίζωωωωωωωωω ;)

Μιχαελα-Ν ΔΕΝ περιμένουμε μαζί και εγώ εκεί 28/7-29!!!!

Γειά σου STAMYMAMY του προφήτη Ηλία δεν περιμένεις με τιποτα!!!!!!

Ελπίζω να μην ξέχασα καμιάααααααααααααα!!!!!!!!!

Σας φιλώωωωωωωωωωωω :kiss::kiss::kiss:

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Αχ Μαρία μου αυτό προσπαθώ εδώ και 3 μήνες να της κλείσω την πόρτα αλλά όλο και μου χτυπάει την πόρτα …. :dry::dry::dry:

την προετοιμαζες βρε γιατί έρχεται η ώρα που θα φάει γερή πορτα!!!!

:laugh:

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta πώς πάνε τα συμπτώματα που λές συνεχίζουν???? πάντως τι κάνει και το μυαλό μας όλα εκεί τα πηγαίνει....

λίγες μέρες έμειναν ώς τις 25-27!!!!!!

joanaki , lollipop τα κάνετε κοριτσάρες????????

pipitsazouzouna όλα καλά????? κοντά δεν την περιμένουμε την ακατανόμαστη! εσύ 27-28, εγώ 28-29.

σας φιλώωωωω :kiss:

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτό θέλω να φάει γερή πόρτα γιατί δεν αντέχω και μες την ζεστή να έχεις μην το πω κρίμα δεν είναι αδικία

Θα της κάνω μαγιά να μην έρθει:

:angry::angry::angry: ξου ξου μην έρθεις φύγε βρε δεν σε θέλω να πας αλλού :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Αχ αυτό θέλω να φάει γερή πόρτα γιατί δεν αντέχω και μες την ζεστή να έχεις μην το πω κρίμα δεν είναι αδικία

Θα της κάνω μαγιά να μην έρθει:

:angry::angry::angry: ξου ξου μην έρθεις φύγε βρε δεν σε θέλω να πας αλλού :

ιούλιο έχουμε και έρχεται και αύγουστος ...γιατί δεν πάει η σιχαμένη για μπάνιααααααα???????? οέο???? Λέω να τις κάνουμε δώρο μπρατσάκια! Να την δελεάσουμε ρε παιδί μου!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.

:):):):):):):):):):):):):):):):)

Μαρη MERYKAL εισαι μεντιουμ τελικα!!!!!!!!!!

Μαλλον θα ειμαι η πρωτη που θα βγω απο την λιστα :woohoo: .Σημερα το πρωι εκανα τεστακι (αυριο επρεπε να παω για χοριακη) και βγηκε ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.

Αυριο αξημερωτα θα παω για την χοριακη κ μακαρι να επιβεβαιωθει !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

*** Ξόρκι για την ακατονόμαστη ***

Κόκκινο κόκκινο υγρό φύγε και μην ξαναρθείς 9 μήνες μοναχά να φύγεις μακριά μας ……. μπορείς να κάμεις διακοπές στη θάλασσα να λιάζεις μα στην δικιά μας την κοιλιά απέξω θε να μείνεις ……

:P :P :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Καλημερα.

:):):):):):):):):):):):):):):):)

Μαρη MERYKAL εισαι μεντιουμ τελικα!!!!!!!!!!

Μαλλον θα ειμαι η πρωτη που θα βγω απο την λιστα :woohoo: .Σημερα το πρωι εκανα τεστακι (αυριο επρεπε να παω για χοριακη) και βγηκε ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.

Αυριο αξημερωτα θα παω για την χοριακη κ μακαρι να επιβεβαιωθει !!!!!!!

Μπραβο κοριτσάρα μου!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!! Μένει μόνο η επιβεβαίωση!!!

πώς και δεν πάς σήμερα για χοριακή να ξεμπερδεύεις?

Φιλιάαααα πολλά μέλλουσα μανούλα lollipop!!!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria12 έγραψε:

Lollipop έγραψε:

Μπραβο κοριτσάρα μου!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!! Μένει μόνο η επιβεβαίωση!!!

πώς και δεν πάς σήμερα για χοριακή να ξεμπερδεύεις?

Φιλιάαααα πολλά μέλλουσα μανούλα lollipop!!!!!!

[/quote:ia8h79uf]

Ημουν ετοιμη να παω σημερα να την κανω αλλα μιλησα με τον γιατρο μου και μου ειπε οτι ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΑΡΩ απο σημερα,αλλα χοριακη αυριο :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Καλημερα.

:):):):):):):):):):):):):):):):)

Μαρη MERYKAL εισαι μεντιουμ τελικα!!!!!!!!!!

Μαλλον θα ειμαι η πρωτη που θα βγω απο την λιστα :woohoo: .Σημερα το πρωι εκανα τεστακι (αυριο επρεπε να παω για χοριακη) και βγηκε ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.

Αυριο αξημερωτα θα παω για την χοριακη κ μακαρι να επιβεβαιωθει !!!!!!!

τι ευχάριστα νέα είναι αυτά !!!

μπράβο ρε παιδί μου, επιτέλους ένα καλό νέο στην παρέα μας.

έρχεται το μωράκι σου !!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε ρε κορίτσια έτσι μονό ευχάριστα από δω και πέρα…. :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Καλημερα.

:):):):):):):):):):):):):):):):)

Μαρη MERYKAL εισαι μεντιουμ τελικα!!!!!!!!!!

Μαλλον θα ειμαι η πρωτη που θα βγω απο την λιστα :woohoo: .Σημερα το πρωι εκανα τεστακι (αυριο επρεπε να παω για χοριακη) και βγηκε ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.

Αυριο αξημερωτα θα παω για την χοριακη κ μακαρι να επιβεβαιωθει !!!!!!!

Τ ι ε υ χ α ρ ι σ τ α ν ε α ε ι ν α ι α υ τ α!!ΜΠΡΑΒΟ LOLLIPOP!!! :woohoo: :silly: Ολα θα πανε καλα και σε 9 μηνες θα κρατας το μπεμπουλινι σας!!!!γιουπιιιιιιι!!! :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!!

Αυτό το μήνα πίστευα ότι θα μενα έγκυος είχα πάει στο γιατρό είδε το αυγουλάκι μου 17,3 και είχα δει και το όνειρο και πίστευα ότι θα ταν ο τυχερός μήνας. Περιμένω σήμερα, αν και εδω και 1,5 εβδομάδα έχει πριστεί το στήθος μου, νυστάζω συνέχεια και πάω και τουαλέτα συνέχεια. Με τέτοια συμπτώματα πως είναι δυνατόν να μην σκέφτομαι ότι μπορεί να μαι....

Περιμένω να δω πονάει και η κοιλίτσα μου. Δεν πηράζει όμως. Μέχρι τον Σεπτέμβριο θα χουμε μωράκι στην κοιλίτσα μου!!! Αν και υπάρχουν στιγμές που πέφτω και λέω θα γίνω ποτέ? Γιατί όχι και εγώ γμτ.????

Πρέπει να σκέφτομαστε θετικά μου το πε και στο όνειρο η γιαγιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αλήθεια με βοηθάει αυτό οταν σκέφτομαι αρνητικά!

Ευτυχώς που μιλάμε και εδω μεταξύ μας και βοηθάει η μια την άλλη.

Να σας πω ρε κορίτσια λέτε να μην αδιαθετήσω και να μαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε ποτε εφτασα στην 20η μερα δεν το καταλαβα καν!!! :woohoo: με τις διαφορες ασχολιες δεν το ...εκαψα παλι!!θα παμε διακοπουλες θα πιουμε τα ποτακια μας,θα φαμε τα μεζεδακια μας θα παρουμε τα κιλακια μας και απο Σεπτεμβρη χοντρες μαυρισμενες και ωραιες θα ξαναρχισουμε προσπαθειες!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Βρε ποτε εφτασα στην 20η μερα δεν το καταλαβα καν!!! :woohoo: με τις διαφορες ασχολιες δεν το ...εκαψα παλι!!θα παμε διακοπουλες θα πιουμε τα ποτακια μας,θα φαμε τα μεζεδακια μας θα παρουμε τα κιλακια μας και απο Σεπτεμβρη χοντρες μαυρισμενες και ωραιες θα ξαναρχισουμε προσπαθειες!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Kimon λιγες μερες μεινανε ματια μου γλυκα!!!Να παμε για τρελες βουτες λεμε...να σαπισουμε στην παραλια, να κανουμε το καμακι μας χιχι :P , να φαμε οτι εχει ο μπουφες..... :blink: τελειααααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καμακι ακουω....ειπαμε να κανουμε κανα παιδι μελαχρινο...βερος Ελληνας μην μας βγει καταξανθος με μπλε ματια και δεν εχουμε που να τον κρυψουμε!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...