Μετάβαση σε περιεχόμενο

ηρθαν κ τα αντρακια μουυυυυυυ


Recommended Posts

Zετούλα!!!!!!!

Κλαιω με λιγμούς με την περιγραφή και τα απίστευτα λόγια σου!!!

Κλαίω βέβαια από χαρα,καλα που είμαι μόνη στη δουλεια!!!

Πραγματικά , σε γνωρίζω λίγο , αλλα χαίρομαι απίστευτα για σένα και την οικογένεια σου!!!Οπως είπες,πράγματι γέμησε το σπίτι σου.....

Χαίρομαι που όλα πήγαν καλα και είστε ολοι ήρεμοι και αγαπημένοι σπίτι.

Τα μάτια σου στη κόρη σου,τα μωρουδέλια ακόμη δεν καταλαβαίνουν τόσο....

Συγκινήθηκα πολύ με τα τελευταία σου λόγια.

Αναφέρθηκες στην αγωνία σου για το πως θα τα καταφέρεις...Την ίδια αγωνία έχω και εγω!!!Ομως,είμαι σίγουρη πως θα τα πας περίφημα,μόνο υπομονή να έχεις και όλα τα αλλα θα βολευτουν!Αλλα δε σε φοβάμαι!!!

Είπες και για την αγάπη που μοιράζεται και πολλαπλασιάζεται...Περιμένω να έρθουν αργότερα και τα δικά μου στην αγκαλια μου για να το νιώσω όλο αυτο...Μέχρι τώρα αναρωτιέμαι πως θα τα αγαπήσω τόσο,οσο αγαπάω το γιό μου.....

Ποπο,τι μου έκανες μεσημεριάτικα!!!!!

Σου ευχομαι ολα να πανε καλύτερα από οτι τα περιμένεις....Φιλάκια σε όλους σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου τι να σου πω κοριτσακι μου ειμαι σιγουρη οτι κ για σενα ετσι θα ερθει. Αγαπάς τον γιο σου τοσο πολυ που νομιζεις οτι δεν μπορεις να δωσεις αλλο. Κι ομως υπαρχουν τοσα μεσα μας που ξεχυλίζουν υστερα. Καθομαι τωρα κ τα κοιταζω κ ναι δεν λεω ειναι κουραση ιδιως χωρις βοήθεια αλλα απο την αλλη τι χαρά εχω ενα σπιτι γεματο παιδια κ αγάπη. Θα δεις που θα τα αγαπήσεις κ αυτα το ιδιο κ η αγαπη σου θα μοιραζεται. Ειναι τοσο τελειο συναισθημα που πραγματικά κ εγω ακομα απορώ. Φιλακια πολλα κοριτσακι μου κ οτι θες εδω ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΤΟΥΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!! ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ; ΣΕ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ; ΑΝ ΝΑΙ ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΕΙΝΑΙ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ειναι της mothercare με τις 3 ρόδες απλα τους εβαλα κ πετσετα μπανιου απο κατω να ναι πιο μαλακό. Αλλα σημερα τα εβαλα στο παρκο που εχει δευτερο επιπεδο για να ειναι πιο ανετα κ να τα ελενχω κ πιο καλά. Εχουμε κ το θεμα με την μικρη που μολις κλαψει καποιο παει τρεχοντας να δει τι γινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησουν κοριτσαρα μου και τα τρια σου βλασταρια .Να τα δεις οπως επειθυμεις να ειναι πανω απο ολα γερα και καλοτυχα!!!Δωστα πολλα φιλια απο εμενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζετουλα σαν χθες θυμαμαι που μας ειχες ανακοινωσεις οτι εχεις διδυμα και τωρα τα εχεις αγκαλιτσα και ειναι ολα τελεια! :):):)

να σου ζησουν ψυχη μου...να ειναι παντα καλα και τα 3 σου παιδακια...και ενα μπραβο στην μικρη σου που καλοδεχτηκε τα αδελφακια της!

καλη λοχεια και καλους θηλασμους :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα κοριτσακι μου κ να σου ζήσουν κ εσενα τα αστερακια σου. Πραγματικά περναει ο καιρος απιστευτα κ ειναι ωραιο που ειμαστε μαζι ολες μια παρεα που συμβουλευουμε κ στηριζουμε η μια την αλλη. Πραγματικα εχουμε περασει πολλα ολες μαζί. Κ παλι ευχαριστω για τις ευχες κ να ειστε ολοι καλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησουν κοπελα μου τα διδυμακια σου και να χαιρεσαι και τα 3 σου παιδακια και ολη σου την οικογενεια!

Να ειναι παντα το σπιτι σου ζεστο, γεματο με αγαπη και παιδικες φωνουλες παντου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zetoyla πάντα υγιή και καλότυχα τα μωράκια σου.

Είδες πώς γεμίζει ξαφνικά το σπίτι, η ζωή και η καρδιά σου;

Συνέχισε με το θηλασμό. Εύγε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω για τις ευχες κοριτσακια μουυυυυ.

frosobal ειναι νωρις ακομα αλλα ελπιζω να τα καταφέρω κ πάλι εφοσον θηλασα την μικρη μου τοσους μήνες. Το καλό ειναι οτι με τον θηλασμο γλιτώνω πολύ χρονο μιας κ δεν εχω να σηκώνομαι να αποστειρωνω να ξαναπλενω να ετοιμαζω γαλατα κ τετοια. Μολις εχει καποιος γκρινουλα κ ειναι ανησυχος τον βαζω στο στηθος. Ευχομαι να παιρνουν κ το απαραιτητο βαρος αν κ αυτο θα το δω σε δυο τρεις μερες που θα παμε πρωτη φορα παιδιατρο. Εσυ πως τα πας με τα διδυμακια σου κ τον μικρουλη σου? περιμενω συμβουλεςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...