Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

κυο μου τελεια που θα δουλευεις με το αντρακι σου!!!

ντορακι μου σ'ευχαριστω πολυ!!!!!θα το παραγγειλω ευθυς αμεσως!

γιουλι μου καλωηρθες παλι...σε χασαμε οντως!!!!τι καλα που σταματας τη δουλεια το επομενη σαββατο..

κοριτσια πολυ εντονα συμπτωματα εχω σημερα.. εγω εχω κανει μια ραγαδα στον ομφαλο και ελπιζω οταν μπει η κοιλια μου μεσα και κατα συνεπεια ο ομφαλος να εξαφανιστει η ραγαδα.αν οχι θα περιμενω να επανελθει το σωμα μου και ο αντρουλης μου για να μην στεναχωριεμαι μου εταξε λεισερ.οποτε θα κανω λεισερ αν τυχον φαινεται και δεν χαθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου το internet σέρνεται και νύσταξα όσο περίμενα να ανοίξει τη σελίδα, πάω να την πέσω λιγάκι... τα λέμε το βραδάκι πάλι...Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli30 έγραψε:

Αχ κανονικά σήμερα θα σταματούσα από την δουλειά.

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Για να έχουμε ίδια ΠΗΤ, τότε και εμένα σήμερα αρχίσει επίσημα η άδειά μου!! Εννοείς ότι και σήμερα θα δούλευες ή σήμερα θα ήταν η πρώτη μέρα που θα καθόσουν?? (για να συμπληρώσω την ημερομηνία στο χαρτί του ΙΚΑ).

Φεύγω για το γιατρό, θα σας γράψω νέα όταν επιστρέψωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

WENDY έγραψε:

Νατος wendy μου ο χοντρούλης μου :P:PGoody2-20100708.jpg[/quote:1t6erg0h]

καλα επαθα την πλακα μου με το γατουλη σου !!!! :woohoo: :woohoo:

ενας κουκλος !!!!!! καλε δεν ειναι χοντρουλης..τι χοντρουλης γραφεις ???

Γιουλη μου πως αντεχεις να δουλευεις ακομα??? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν να σας πω τα νέα μου, το πρωί παρέλαβα το δεματάκι της babylino το είχα ξεχάσει να φανταστείτε!!!!

είχε μέσα πάνες, μωρομάντηλα σερβιέτες every day και 5 λεπτά σερβιετάκια, επίσης είχε και κουπόνια των 2, 2,50 και 4 Ευρώ γαι τις πάνες!

επίσης μέσα στο βαλιτσάκι της direct care,το οποίο μου το έδωσε ο γυναικολόγος μου και είχε κι εκεί αρκετά πραγματάκια, όπως ένα μπιμμπερο της avent σκόνη για ποδόλουτρο,κρεμούλα για συγκάματα και ένα βάλσαμο για τις γάμπες. θέλω να καταλήξω στο ότι έχει κι εδώ κάποια κουπόνια για καταστήματα τα οποία εγώ δεν θα επισκεφτώ ποτέ. ΟΧΙ δεν τα σνομπάρω αλλά είναι όλα Θεσσαλονίκη και Αθήνα :(

Λοιπόν έχω ένα κουπόνι για 3 τεμάχια σεντονάκια τα οποία τα πέρνει η εγκυμονούσα με την επίσκεψή της στο κατάστημα,χωρίς καμία επιβάρυνση και υποχρεωση για αγορά.το κατάστημα είναι στην Θεσσαλονίκη όποια θέλει να της το στείλω....μισό λεπτό να το βρω και να σας πω πιο κατάστημα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν το κατάστημα είναιτο Bebe Home:

Ανδρέου Γεωργίου 13 (Περιοχή φιξ)

ή

Βενιζέλου και Αίαντος γωνία

αφορά ένα βαμβακερό σετ σεντόνια 3 τμχ. σε διάφορα χρώματα και σχέδια.

η προσφορά ισχύει έως 31/07/10

θέλει καμιά κοπέλα να της το στείλω? Δεν μου είναι κόπος, έτσι κι αλλιώς τζάμπα θα πάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΕΣ ΣΑΣ ΕΛΕΙΨΑ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΕΙΧΑΜΕ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ 1 4ΗΜΕΡΟ ΠΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΤΑ ΜΕΡΗ ΜΙΑ ΚΑΙ ΝΗΣΙ ΤΟ ΨΙΛΟΦΟΒΑΜΑΙ ΦΕΤΟΣ.ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑ ΜΕΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΓΥΡΗΣΜΕ ΟΛΑ ΕΚΕΙ.ΟΜΟΡΦΑ ΗΤΑΝ.ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΣ ΣΝΙΦ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΜΑΣ.ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΠΣΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΑΤΟΥΛΑΚΙ ΕΙΔΑ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΙ. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκά τι κάνετε;;;μου λείψατε!!!τις 2 μέρες που είμαι σπίτι μου και έχω pc έχω διαβάσει όλα τα νέα αλλά η γαϊδούρα δεν έγραψα τπτ...

δεν ξέρω με έχει πιάσει μια ατονία αυτές τις μέρες..ζαλίζομαι πολύ και δεν έχω και πολύ όρεξη για τπτ...μάλλον η ζέστη θα φταίει...

αύριο την κάνουμε πάλι για το εξοχικό και ελπίζω αυτό να μου φτιάξει λίγο το κέφι!!!

διάβασα πάντως οτι όλες είστε καλά και αυτό έχει σημασία!!!και όσο για το Κατερινάκι(σουπίτσα) εύχομαι γρήγορα να περάσουν όλα!!!

καλωσορίζω και όλα τα καινούργια μέλη!!!

συγχωρήσετ με που δεν γράφω αναλυτικά για την καθεμία αλλά είναι και πολλά και δεν τα θυμάμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός μου είπε ότι εξαρτάτι από το μήκος του τραχήλου μου αν θα σε αφήσει να πάω διακοπές... Ο υπερηχογραφιστής (μου το μέτρησε κολπικά μπλιάααχ) το βρήκε 34mm. Επειδή κάθομαι σε αναμένα κάρβουνα μέχρι αύριο, εσείς τι τιμές έχετε???

Ντόρα, εγώ θα αποφασίσω εκείνη την ώρα, αλλά γενικά δεν έχω μεγάλες αντοχές στον πόνο :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγωω!!! :woohoo:

Μαρία μου καλως ήρθες!Εύχομαι σύντομα να γεμίσει η κοιλίτσα!!!

Tweety καλως ήρθες κι εσύ στην τρελοπαρέα μας!!!Κι άλλη υποψήφια νύφη!Θα εχετε να διαλέγετε γαμπρό!!! :laugh:

Τι να πω για τις ζηλιαρούδες και τις τεκνατζούδες;Γέλασα πάρα πολύ!!! :laugh:

Ζηλιάρα ήμουν πολύ στην αρχή της σχέσης μας, το ίδιο και ο αντρούλης μου, πριν 8 χρόνια δηλαδή...!Πλέον κορίτσια του έχω και με έχει τυφλή εμπιστοσύνη!

Εχουμε 8 χρόνια διαφορά...Οοοοχι δεν τον περνάω...με περνάει!!!

Γελιζ φοβερός ο γάτος!!!Κούκλος!!!

Υπάρχουν κουνιαδόπληκτες;;;Αχ, εγώ, δοξα τον θεούλη, την κουνιάδα μου την έχω σαν την 4η αδερφή μου!!!

Μπέλλα μου να πεις την κουνιάδα σου να έρθει αυτή σε σένα!Δεν καταλαβαίνουν την κατάστασή σου να σε διευκολύνουν;

Ελπιδάκι με γεια, με γεια!!!Τινκερμπελ;Μ'αρέσει πολύ!

Αννα, να περάσετε καταπληκτικά στην Χαλκιδική!!!

Βασούλα μην μου το κάνει αυτό με την νουτέλα...Την έχω στο ντουλάπι και δεν τολμώ να την πλησιάσω... :S Τζιζζζζζζζζ...

Θεη μου που είσαι κοπέλα μου;

κοίτα να το ευχαριστηθείς στο εξοχικό!Εκανες μπανάκια;

Είμασταν την Κυριακή στη Φώκαια στα ΚΑΑΥ και σε σκεφτόμουν!

Καλά να περάσεις!!!

Στα δικά μου τώρα...

Εχω πολλά πονάκια χαμηλά...Το βράδυ ζορίζομαι πάρα πολύ.Μου είναι απίστευτα δύσκολο να γυρίσω πλευρό...Για να γυρίσω κάνω μια ώρα...Εχω και τον άντρα μου να με φωνάζει "πιγκουίνο" γιατί λεει περπατάω πλέον σαν αυτόν...Μου φάνηκε τόσο αστείο!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα,γλυκά κοριτσάκια!Τι κάνετε?Εγω εφτασα πριν λιγο στο σπιτακι μου το καλο.Μετα απο ενα τριωρο κουραστικο ταξιδι.Καρδιτσα-Αθηνα.Δουλευει ο αντρας μου Καρδιτσα.

Ντορουλα,εγω θα κανω και σε αυτη τη γεννα επισκληριδιο γιατι ο πονος δεν αντεχεται.Επισης επιταχυνει και διευκολυνει τη διαδικασια.Δεν υπαρχει λογος να μη χαρω τη στιγμη εκεινη.Επισκληριδιο ο π ω σ δ η π ο τ ε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Χαίρομαι που σας άρεσε η τίνκερμπελ! νόμιζα ότι ήμουν μόνο εγώ με παλιμπαιδισμό :P Θα σας βάλω φωτο όταν την τοποθετήσουν να τη δείτε!

Επίσης θενκς για τις απαντήσεις σχετικά με εκπτώσεις σε κούνιες, καρότσια,με καθησυχάσατε λίγο...

κυο ακόμα δεν έχω καταλήξει στο στοουκ επειδη δεν το έχω δει από κοντά.Τωρα που θα ανέβω θα πάω Τρίκυκλο.Τι μαγαζί λες να το έχει πιο φθηνά?μέσω ίντερνετ?

Ντόρα σχετικά με επισκληρίδιο, έλεγα ότι θα κάνω στάνταρ εξ αρχής,τώρα σκέφτομαι ότι ίσως να μη χρειαστεί αν ο πόνος είναι υποφερτός.αν και δεν νομίζω γτ είμαι λίγο φοβιτσιάρα.

Μια μέρα θα σας βάλω να δείτε τη Νέλυ μου,είναι μαλτεζάκι! Ζεί στο χωρίο με τη μαμά μου,αλλά μου έχει τρελή αδυναμία,κι εγώ το ίδιο!!

Για ενυδάτωση, εκτος από κρέμες για ραγάδες, χρησιμοποιώ μπειμπι οιλ.

Σας αφήνω να δω με τη μαμά μου ντιβιντι,το (milk) πήραμε.Ο άντρας θα βγει για το μπάτσελορ απόψε,αυτού που είχαμε πάει στο κρεβάτι του..

Καλό βράδυ, :kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβα,δεν υπαρχει καμια για να με καληνυχτισει!κλαψ κλαψ!Δεν πειραζει θα καλημεριστουμε αυριο μετα το καρδιοτοκογραφημα που εχω στις 10μιση.Μετα μεχρι τις 4 που εχω αισθητικο για αποτριχωση εχουμε καιρο :( Φιλακια και ονειρα γλυκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou έγραψε:

Καταλαβα,δεν υπαρχει καμια για να με καληνυχτισει!κλαψ κλαψ!Δεν πειραζει θα καλημεριστουμε αυριο μετα το καρδιοτοκογραφημα που εχω στις 10μιση.Μετα μεχρι τις 4 που εχω αισθητικο για αποτριχωση εχουμε καιρο :( Φιλακια και ονειρα γλυκα!

Εγώ είμαι εδώ κοριτσάκι!! Καλό γλυκό σου βράδυ! Καλά αποτελέσματα για αύριο,περιμένουμε νέα σου!Πως είναι το όνομα σου?> εγω΄είμαι η Ελπίδα :)

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω ειμαι εδω κοριτσακια μου!!!!

ειμαι πολυ στεναχωρημενη σημερα!ανακαλυψα 3 μικρες(για την ωρα ραγαδες) αι σιχτιρ!!!!!παλιοφολες!!!!!!τι παραπανω να κανω γμτ ?βαζω τις ακριβοτερες κρεμες που πουλανε τα φαρμακεια+baby oil και παλι εβγαλα???αντε!!με επιασαν τα κλαμματα και μου εταξε το αντρακι μου laser! ξερετε ποσο κοστιζει???θα κανω,δεν τις αφηνω ετσι!

καληνυχτα κατερινακι(φουφου)..ελπιδακι μου δεν καταλαβα πας και εσυ για υπνο?αν ναι καληνυχτα!!!μακιααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

η κατρινα εχει μαστορια και της εκοψαν τα καλωδια εγραψε μια κοπελα τις προαλλες.

Α οκ τότε.. τζάμπα ανησύχησα.. ευχαριστώ!!

Το αμυγδαλέλαιο εγώ το παίρνω απο ενα μαγαζί με βιολογικά... είναι και άοσμο... πολύ καλό.

Επίσης για τις ήδη σχηματισμένες ραγάδες πολύ καλό είναι το μανταρινέλαιο... τις "σβήνει" αρκετά αποτελεσματικά...ανανεώνει λέει τα κύτταρα...και τα ξαναζωντανεύει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

an-n έγραψε:

Α οκ τότε.. τζάμπα ανησύχησα.. ευχαριστώ!!

Το ανυγδαλέλαιο εγώ το παίρνω απο ενα μαγαζί με βιολογικά... είναι και άοσμο... πολύ καλό.[/quote:84llasqd]

ευχαριστω Γιελιζ μου!ειναι κατι σαν το καστορελαιο???ή καμια σχεση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Καστορέλαιο, Ρητινέλαιο, Κικινέλαιο ή Ρετσινόλαδο είναι είδος φυτικού ελαίου που παράγεται από το τροπικό φυτό Ρίκινος ο Κοινός (Ricinus communis) της οικογένειας των Ευφορβιδών (Euphorbiacae).

Η απόχρωσή του είναι υποκίτρινη και είναι σχεδόν άοσμο. Το καστορέλαιο και τα παράγωγά του έχουν εφαρμογές στην κατασκευή σαπουνιών, λιπαντικών, υδραυλικών και υγρών φρένων, χρωστικών ουσιών, βαφών, βερνικιών, μελανιών, ανθεκτικών στο ψύχος πλαστικών, στιλβωτικών και στιλπνοτικών, νάιλον, φαρμακευτικών ειδών και αρωμάτων. Είναι ένα από τα σημαντικότερα βιομηχανικά έλαια και υπήρξε από τα πρώτα εξαγώγιμα διεθνή εμπορικά προϊόντα.

Αμυγδαλέλαιο (prunus dulcis) Λαμβάνεται από τους καρπούς του αμύγδαλου. Πλούσιο σε βιταμίνες Α, Ε, Β1, Β2, Β6 και ιχνοστοιχεία, είναι ένα από τα παλαιότερα καλλυντικά που χρησιμοποιήθηκαν ποτέ. Ιδανικός φορέας αιθερίων ελαίων στο μασάζ και το καλύτερο ενυδατικό σώματος μετά το μπάνιο, ειδικά για τα ξηρά και ευαίσθητα δέρματα. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί κάτω από την ενυδατική σας κρέμα για μεγαλύτερη ενυδάτωση ή σαν ντεμακιγιάζ ματιών για την τόνωση και θρέψη των βλεφαρίδων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πιστεύω κι εγώ, παντού καλά είναι, έχω ακούσει πολύ καλές εμπειρίες και για τα δύο, απλώς να βρει η κάθε γυναίκα έναν γιατρό που να εμπιστεύεται και να νιώθει άνετα, για μένα αυτό μετράει!
    • Μετά από αυτό που περάσαμε κι εγώ θα το κάνω της γρίπης για να πάρει αντισώματα και το μωράκι! Θα προσπαθήσω να πείσω και τον σύζυγο γτ έχει φοβία με τις ενέσεις..
    • Κορίτσια πήγα γιατρο! Ολα σουπερ 215γρ το λακτακι μας, ολα τα βρηκε φυσιολογικά! Τη γλυτώσαμε τη ζαβομαρα 😝 35,5 τραχηλος και μου ειπε πολυ καλος, ψηλος.  Αρχες ιουνιου εξετασεις και 12/06 Β επιπέδου. Συνεχιζω με τις  πολυβιταμινες  που παίρνω κ το χάπι του θυρεοειδή. Μας το έβγαλε κ φωτο ίδιο ο πατέρας του είναι. Από τώρα φαίνεται 
    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...