Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχχ πειτε μου την γνωμη σας!


Recommended Posts

καλησπερα εγω θεσσαλονικη μενω κ πληρωνω 20 τωρα μπορει καθε μικροβιολογικο να παιζει με τις τιμες που δεν το νομιζω.χοριακη επισης μπορεις να κανεις απο την 26 μερα του κυκλου σου απο την ημερα δηλ που σου ηρθε η περιοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσουπρες και παλι καλησπερα!εισαστε καλα??εγω πολυ καλα!να ρωτησω κατι ,γιατι ειμαι λιγο πελαγωμενη!ειναι η πρωτη εγκυμοσυνη βλεπετε και δεν ξερω!λοιπον!εκανα χοριακη την τεταρτη 30/6!πηρα τα αποτελεσματα την επομενη με αριθμο 434!ποτε ειναι το καλυτερο να παω στο γιατρο??να παω μεσα στη βδομαδα??και αν ναι πειτε μου κανεναν καλο και η αν μπορω με καποιο τροπο να τα κανω ολα στο ικα!θα με βοηθησετε πολυ!φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες,μεγαλες η μικρες!και ολα να μας πανε καλα!!!φιλουνες!πελιμενω εεεεε.....................μη με τσεχασετε! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

flora12 έγραψε:

τσουπρες και παλι καλησπερα!εισαστε καλα??εγω πολυ καλα!να ρωτησω κατι ,γιατι ειμαι λιγο πελαγωμενη!ειναι η πρωτη εγκυμοσυνη βλεπετε και δεν ξερω!λοιπον!εκανα χοριακη την τεταρτη 30/6!πηρα τα αποτελεσματα την επομενη με αριθμο 434!ποτε ειναι το καλυτερο να παω στο γιατρο??να παω μεσα στη βδομαδα??και αν ναι πειτε μου κανεναν καλο και η αν μπορω με καποιο τροπο να τα κανω ολα στο ικα!θα με βοηθησετε πολυ!φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες,μεγαλες η μικρες!και ολα να μας πανε καλα!!!φιλουνες!πελιμενω εεεεε.....................μη με τσεχασετε! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Να πας αμεσως....πιστεψε με χρειαζετε....που μεενεις αν επιτρεπεται ; ; ; ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ!!!!!Κ ΓΩ ΜΕΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΤΙΜΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΣΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.ΕΧΩ 15 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ.ΑΛΛΑ ΕΧΩ Κ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ Κ ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ.ΜΠΟΡΕΙΣ Κ ΣΤΟ ΙΚΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΑΡΓΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλως σας βρηκα!!Προσπαθουμε 18 μηνες για μωρακι,ειμαστε και οι δυο 30 ετων και εχουμε κανει τις απαραιτητες εξετασεις οπως σαλπιγγογραφια,σπερματοδιαγραμμα και ορμονολογικες.Εχθες και σημερα εκανα τεστ ωορρηξιας τα οποια βγηκαν θετικα,οποτε και εμεις καναμε τα δεοντα...αυτο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι πως την Πεμπτη εχω κλεισει ραντεβου για ΠΑΠ και για κολπικο υπερυχο,υπαρχει περιπτωση αν και εφοσον υπαρξει συλληψη να δημιουργηθει προβλημα με το τεστ ΠΑΠ??Ευχαριστω εκ των προτερων και να ειστε ολες καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου πηγα σημερα στο γιατρο!ειμαι 5 εβδομαδων και 4 ημερων!ολα πανε καλα!!ειδαμε τον αμνιακο σακο!21 ιουλιου θα παω για να δουμε και το μωρακι και να ακουσουμε καρδουλα!πρωτα ο θεος!!εσεις πως πατε??πειτε νεα....φιλακια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

flora12 έγραψε:

αγια βαρβαρα-αιγαλεω

αφου μενεις αγ.βαρβαρα θα ξερεις σιγουρα που ειναι ο ιπποκρατης στη γρ.λαμπρακη (πρωην λ.αθηνων) εκει η β-χοριακη εχει 27 e , θα παρεις τα αποτελεσματα την ιδια μερα στις 7 το απογευμα...και 6 το απογευμα να την κανεις στις 7 θα ειναι ετοιμη....εγω εκει εκανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...