Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

οχι ρε γαμωτο τωρα το ειδα... ρε αγαπη μου δυναμη οσο μπορεις να εχεις.. δεν μπορω να το πιστεψω... δυνατη να εισαι ,ακους??? ,...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραφαελ μου,τι να πω... ειναι πολυ σκληρο αυτο που περνας! ευχομαι ο θεος να σταθει διπλα σου κ να σε βοηθησει να το ξεπερασεις. μακαρι να ξεραμε γ περνει τα μωρακια μας εκει ψηλαή μαλλον αφου θα μας τα παρει γιατι μας τα στελνει? τι να πουμε.. ο θεος να απαλυνει τον πονο σου.

να εισαι διπλα με τα δικα σου ατομα κ να αναζητας την στηριξη τους κ την βοηθεια τους σε οτι κ αν χρειαστεις! μην το αντιμετωπισεις μονη σου γιατι ειναι πολυ δυσκολο..

οτι χρειαστεις ειμαστε εδω! ο θεος μαζι σου. την αγαπη μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι ραφαελ οι πόνοι σου να είναι λίγοι και εννοώ οι σωματικοί, η ψυχή σου ξέρει τα υπόλοιπα.... Μακάρι να έχει τελειώσει μέχρι τώρα η σημερινή διαδικασία και να μην ταλαιπωρείσαι κούκλα μου!Έχω περάσει κι εγώ τα ίδια με φυσιολογικό τοκετό στην 22η εβδομάδα και ήμουν 24 ώρες στην αίθουσα τοκετών με φριχτούς πόνους. ¨"Το σώμα μας δεν είναι έτοιμο να περάσει τοκετό τόσο νωρίς στην 22η εβδ.και υποφέρει".αυτά είναι τα λόγια της μαίας που με κράτησαν να ανεχτώ τον πόνο τότε, ήταν η μονη που μου έδωσε δύναμη εκεί μέσα. "μαχαίρι μου είπε μην αφήσεις να σου βάλουν, εννοώντας την καισαρική, "

Μακάρι να είχα δει χθες την ερώτηση σου να σου απαντήσω.

Ο Θεός να σου δώσει δύναμη και η Παναγιά να σου κρατά το χέρι.

είμαστε εδώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν έχω λόγια κορίτσι μου, τώρα είδα το μήνυμά σου και έγινα χάλια...να σου πω κουράγιο? δεν μου βγαίνει...

θα σου πω πως ο Θεούλης μας δίνει μόνο όσα μπορούμε να αντέξουμε και συ αντέχεις μάλλον πολλά...αχ ας σε ακούσει ο θεούλης και ας σου δίνει μόνο χαρές απο εδώ και πέρα.

Μην στενοχωρείς τον μικρούλη σου σε χρειάζεται παραπάνω απο όσο φαντάζεσαι.

Είμαι εδώ αν χρειαστείς, ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ... ΟΙ ΜΝΗΜΕΣ ΜΟΥ ΞΥΠΝΟΥΝ Κ ΚΛΑΙΩ ΣΑΝ ΜΩΡΟ... ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΥΠΟΜΟΝΗ? ΚΟΥΡΑΓΙΟ? ΟΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΨΕΥΤΙΚΑ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΩΛΕΙΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΑΝΑΖΕΙΣ... ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΙΑ ΨΥΧΟΥΛΑ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΖΗΤΑΕΙ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΟΥ ΙΣΩΣ ΕΤΣΙ ΠΑΡΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ... ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι να πω βρε κοπέλα μου...........

Το ίδιο.......... φριχτό σενάριο.............

Γιατί?????????????

Προσπάθησε να στρέψεις όλη σου την προσοχή κι αγάπη (που σίγουρα έχεις πάάάάάάρα πολύ!!!!!!!!!!!!!) στο μονάκριβο γιόκα σου!!!!!!!!!!!!!!!

Ό,τι θελήσεις.......... είμαι εδώ!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω τι να πω σε μια κοπελα που χανει το παιδι της για να την παρηγορησω..

Δεν ξερω ΚΑΝ αν την παρηγορω καθολου μεσα στον πονο της..

Ελπιζω να νιωσεις συντομα καλυτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραφαέλ μου τι να σου πω? Πραγματικά δεν περίμενα αυτή την εξέλιξη!! Κοριτσάκι μου να είσαι εσύ καλά και το αγοράκι σου και μην σκέφτεσαι τίποτα άλλο!!! Το ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο αυτό που περνάς αλλά κάνε κουράγιο για τον ομορφό σου γιόκα!!! Να ξέρεις ότι θα σε σκέφτομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραφαελάκι μου............

Πώς είσαι σήμερα ψυχή μου??????????????

Κουράγιο.............. σε σκεφτόμαστε!!!!!!!!!!!!!!

Δώσε μας το παρόν κάποια στιγμή..............

Θα περιμένουμε νεάκια σου...........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου γλυκό άργησα να δω το μηνυματάκι ...λυπάμαι πολύ πολύ γ'αυτο που έγινε... :(:( μακαρι ο Θεούλης να σου δίνει κουράγιο να το ξεπεράσεις ..... δεν υπαρχουν λογια σε τετοιες στιγμές...μονάχα κουράγιο...και ότι θες εμεις ειμαστε εδω...και ας μην σε ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κοπελα μου κριμα,κριμα,κριμα.εχω καιρο να μπω στο μαμμυ κριμα που ειχες τετοια νεα.το εχω νοιωσει στο πετσι μου ολο αυτο και σε καταλαβαινω απολυτα.σου ευχομαι κουραγιο και μονο κουραγιο..δεν εχω λογια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να το αντεξω...νομιζω οτι θα ξυπνησω κ θα ειμαι ακομη εγκυος...

σκεφτομαι θα μεινω εγκυος καποια στιγμη κ μολις θα φτασω στην β επιπεδου θα παθω σοκ κ θα μεινο στο τοπο....δεν ξερω αν υπαρχει ανθρωπος που μπορει να αντεξει τοσα?αναρωτιεμαι,εγω δεν μπορω.προσπαθω να βρω απαντησεις μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

δεν μπορω να το αντεξω...νομιζω οτι θα ξυπνησω κ θα ειμαι ακομη εγκυος...

σκεφτομαι θα μεινω εγκυος καποια στιγμη κ μολις θα φτασω στην β επιπεδου θα παθω σοκ κ θα μεινο στο τοπο....δεν ξερω αν υπαρχει ανθρωπος που μπορει να αντεξει τοσα?αναρωτιεμαι,εγω δεν μπορω.προσπαθω να βρω απαντησεις μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα.

καλησπέρα καλη μου....ειλικρινά οταν διάβασα τι σου συνεβη δακρυσα....εχασα κι εγω 2 μωρακια...δεν ειχα φτασει βεβαια στην β-επιπεδου...αλλα ο τροπος με τον οποιο εχασα το πρωτο με σημαδεψε για τα καλα...ειμαι πλεον στον 4 μηνα..και φοβαμαι οτι μια μερα θα παω στη τουαλετα και θα πεσει ενα κομματι...φοβαμαι ακομα και οταν κανω μπανιο....κι ομως ολα πανε καλα μετα απο 2 αποβολες...και φοβαμαι να το πιστεψω οτι ολα πανε καλα...δεν σταματαω να ανησυχω ουτε λεπτο μηπως παλι χασω το μωρακι μου...να εχεις πιστη και καποια στιγμη θα ξανα μεινεις εγκυος και θα εχεις κι αλλο μωρακι γιατι ειδα εχεις ηδη ενα...προσπαθησε να ηρεμησεις λιγο..ξερω δεν ειναι ευκολο..αλλα πρεπει...καντο για το αλλο παιδι που ηδη εχεις....κι οπως σου ειπαν κι αλλα κοριτσια..αν εχεις την αναγκη να μιλησεις εδω ειμαστε.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιωθω νεκρη...ωρες ωρες νομιζω οτι καποιος μου κανει πλακα...κ θα παω για υπερηχο κ θα ειναι καλα.γιατι 2 μωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν υπαρχουν λογια που θα απαλυνουν τον πονο σου...

Κοιτα το παιδακι σου στα ματια και παρτο αγκαλια να παρεις δυναμη...

Κουραγιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...