Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ


Recommended Posts

den yparxoyn logia να σου πω μονο οτι εχεις ενα παιδακι γερο δυνατο κ αυτο θα σου δωσει κουραγιο ζωη κ δυναμη να συνεχισεις.τι αδικη που ειναι η ζωη καποιες φορες δεν σαφηνει να χαρεις .σε καταλαβαινω γιατι κ γω ειχα 3 πολλινδρομες αν κ πιο μικρα αλλα δεν παυει να ειναι μωρακια.τα παδια μας να ναι καλα εχω ενα κοριτσακι κ γω.ειπες παλι μπεμπα κ το αλλο ηταν κοριτσακι?μηπως κατι συμβαινει με τα θυληκα δεν ξερω τι να πω κουραγιο κοριτσι μου ειναι δυσκολο αλλα.......... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ραφαελ... δεν έχω λόγια παρηγοριάς να σου πω... μόνο να κάνεις κουράγιο και να μην το βάλεις κάτω... και ότι καταλαβαίνω ΑΚΡΙΒΩΣ πως νιώθεις... είναι δύσκολο... πολύ δύσκολο... λυπάμαι. Να είσαι δυνατή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραφαέλ λυπαμαι πολυ. :(:(

θυμαμαι πόσο το περιμενες αυτο το μωρο μετα απο ολα που ειχες περασει.

Ελπιζω ο Θεος να στα ανταποδώσει όλα αυτα.

Κάνε κουραγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

Ειπα οτι ποτε δεν θα ξαναμπω εδω..κ ομως μπαινω ξανα τα ιδια.

22 εβδομαδων παλι μια μπεμπα....το μονο που αλλαζει ειναι ο ενδομητριος θανατος...

πηγα για β επιπεδου κ δεν ζουζε.αυτα απο εμενα.δεν ξερω γιατι.

Αμεσως καναμε αμνιο για να δουμε αν ειναι χρωμωσωμιακο κ αντι να βγει αμνιακο υγρο βγηκε μαυρο υγρο...εσπασε ενα αγγειο κ γεμισε ο σακος διαλυμενο αιμα.δεν ξερουμε τι εγινε...αλλα εχω στειλει 2 αγγελουδια εκει πανω.δεν μπορω ρε κοριτσια πως θα συνεχισω εγω?ειναι αδικο.αυριο μπαινω χειρουργειο.

ε οχι ρε γαμωτο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

ξερει καμια την διαδικασια να γεννας φυσιολογικα?

Τι ακριβώς εννοείς;;;;

Σου βαζουν τεχνητούς πόνους ,σου σπανε τα νερα, περιμενουν να παει η διαστολή 10 και μολις παει 10 αρχιζεις τις εξωθησεις.

Μολις το παιδι φτασει χαμηλα ο γιατρός σου κανει περινεοτομη και το βγαζει.

Μετα σε ραβει απο κατω.

Για να μην πονας σου κανουν επισκληριδιο και δεν καταλαβαινεις τιποτα.

Σου ειπε για φυσιολογικο;;;

Οτι αλλο θες ρωτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

ραφαέλ έγραψε:

Τι ακριβώς εννοείς;;;;

Σου βαζουν τεχνητούς πόνους ,σου σπανε τα νερα, περιμενουν να παει η διαστολή 10 και μολις παει 10 αρχιζεις τις εξωθησεις.

Μολις το παιδι φτασει χαμηλα ο γιατρός σου κανει περινεοτομη και το βγαζει.

Μετα σε ραβει απο κατω.

Για να μην πονας σου κανουν επισκληριδιο και δεν καταλαβαινεις τιποτα.

Σου ειπε για φυσιολογικο;;;

Οτι αλλο θες ρωτα.[/quote:xiq5m1fh]

δεν θα σχιστει το μωρο ειναι πολυ μικρο...εμενα ηταν 32 εβδομαδων και δεν σχιστηκα...οποτε δεν χρειαζεται ραψιμο...επισκληριδιο δεν μου εκαναν,προκληση μου εκαναν σε μια ωρα τελειωσαν ολα,απλα ειναι λιγο ζορικα γιατι δεν υπαρχει βοηθεια και απο το μωρο....αλλα ειναι μικρουλικο και πιστευω θα τελειωσεις γρηγορα ραφαελ μου........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι απο τις περιπτώσεις που δεν έχω λογια,...... εύχομαι απο καρδιάς να σου δώσει ο Θεούλης δύναμη, να το ξεπεράσεις όδο το δυνατό πιο γρήγορα. Λυπάμαι πολύ κοπέλα μου....είναι φοβερό. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να μπορουσα να πω τα σωστα λογια για να μαλακωσω λιγο την ψυχουλα σου.. :( Μακαρι να μπορουσα να σε ξαλαφρωσω λιγακι... Δεν μπορω ομως... Ευχομαι να το ξεπερασεις γρηγορα! Παρε κουραγιο απο τον αντρα σου και τον γιο σου... Σ αγαπαμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ,ΒΡΕ ΡΑΦΑΕΛ ΜΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΓΜΤ?ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ.ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ???ΚΟΥΡΑΓΙΟ?ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ....

ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γραφω κ σβηνω,γραφω κ σβηνω....να γραψω τι?δεν υπαρχουν λογια...μονο σκεψεις κ συναισθηματα....ο χρονος λενε ειναι γιατρος.ειναι?ή οσο περναει ριζωνει ο πονος στην καρδια.δεν ξερω.εχω ζησει την απωλεια του πατερα μου κ ελεγα πως τωρα πια μπορω να αντεξω τα παντα.τωρα μετα απο την απωλεια ενος μωρου ο πονος ολοενα κ δυναμωνει.ο χρονος δεν ειναι συμμαχος.παντα θα θυμιζει καποιες απωλειες.δυναμη κ υπομονη.το αυριο θα ειναι καλυτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(:(:(:(:(

Λυπάμαι πολύ

Είναι πολύ σκληρό αυτό που περνάς

Μακάρι ο Θεός να σου δίνει δύναμη

και σύντομα να σου δώσει ότι σου πήρε......

Καλό κουράγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...