Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια βοηθεια...


Recommended Posts

συγνωμη για την ενοχληση ειμαι πραγματικα ανισοροπη και μαλλον με ψυχολογικα προβλαματα....σας εγραψα μπας και νιωσω καλυτερα αλλα το συναισθημα μου ειναι ιδιο....και παλι συγνωμη και εγω στην θεση σας δεν θα με πιστευα βεβαια....αλλα πραγματικα εχω προβλημα...........να εχετε ενα καλο βραδυ και μια υπεροχη ζωη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

koula1977 έγραψε:

συγνωμη για την ενοχληση ειμαι πραγματικα ανισοροπη και μαλλον με ψυχολογικα προβλαματα....σας εγραψα μπας και νιωσω καλυτερα αλλα το συναισθημα μου ειναι ιδιο....και παλι συγνωμη και εγω στην θεση σας δεν θα με πιστευα βεβαια....αλλα πραγματικα εχω προβλημα...........να εχετε ενα καλο βραδυ και μια υπεροχη ζωη....

ΓΕΙΑ ΜΑΣ!!! Καλά σοβαρολογούμε? (Συγγνώμη κιόλας για το θάρρος) Αλλά βρε κορίτσια 3 ολόκληρες σελίδες... "σημασίας" πιστεύω οτι είναι πάααρα πολλες!!! Και εγώ συμφωνώ, συμφωνώ, συμφωνώ και επαυξάνω.. Και συγγνώμη και πάλι αλλά δεν άντεξα να μη πω κάτι...Άκου εκεί 'να έχετε μια υπέροχη ζωή'....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koula1977 έγραψε:

ναι δεν θυμαμαι τιποτα...οταν μου εκανε πλακα η πεθερα μετα σκεφτομουν μηπως το σπερματοζωαριο ζει πολυ καιρο και το παιδι δεν ειναι του αντρα μου....αυτο το σκεφτομουν αρκετο καιρο αργοτερα μου ηρθε η σκεψη οτι μηπως εκει που καθομουν με τον πρωην εγινε τιποτα και δεν το θυμαμαι και αρχισα να σκεφτομαι μηπως καναμε τιποτα εκεινη την στιγμη..............αλλα πλεον ολα ειναι μπερδεμενα σκεφτομαι να παω και σε ψυχολογο.... και ολα αυτα ξεκινησαν απο την πλακα της πεθερας μου......... :(:(:(

σορρυ αλλα δεν μπορουσα να μην απαντησω σε αυτο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: οταν λεει πολυ καιρο εννοει 2-3 χρονια??? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα...ε,ναι!!Συνήθως κάπου τόσο δεν μένει;Αφού και εγώ λέω του Θοδωρή, έλα να κάνουμε ελεύθερα σήμερα, εξάλλου σε 2-3 χρόνια θα γεννηθεί το μωρό!!χαχαχαχα

Ρε δεν πάμε καθόλου καλά!!!

Τελικά αναθεωρώ..Ίσως το θέμα να πρέπει να μείνει ξεκλείδωτο για να γράφουμε και καμοιά βλακεία να περνάει η ώρα και να γελάμε λιγάκι!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑχχχχχχαχαχαχαχαχα

Φιλάκια κορίτσιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν σας κρύβω κορίτσια ότι τρελλαίνομαι γισ τέτοια θεματάκια!!!! Είναι σαν το αλατοπίπερο στη σχέση!!! Ξεφεύγεις από τη ρουτίνα!!! (πρώτη φορά απαντάω, αλλά πάντα τα διαβάζω και γελάω μ' μαυτά!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααα δεν παιζωωωωωωωωωωωω

"λειπουν" μηνυματα κ δε μπορω να καταλαβω ακριβως αλλα μεσες ακρες

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

να μην κλειδωθει το θεμα

ειμαστε πλεον υποψιασμενες με τα μουφα θεματα και γελαμε

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΚΛΕΙΔΩΣΕΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ!!!

ΠΕΣΑΤΕ ΟΛΗ ΝΑ ΤΗΝ ΦΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ!!!

ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΑ ΣΠΕΡΜΑ ΝΑ ΖΕΙ ΔΗΛΑΔΗ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ!!!

ΟΛΕΣ ΑΣΧΕΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxa και εγω για πλακα τα ειπα ολα αυτα για να δω αν ψαρωνετε...........αλλα ξερετε απο μουφες μπραβο κοριτσια.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koula1977 έγραψε:

axaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxa και εγω για πλακα τα ειπα ολα αυτα για να δω αν ψαρωνετε...........αλλα ξερετε απο μουφες μπραβο κοριτσια.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αχαχαχαχαχα..... γελάσαμε πάλι :S:S:S Και λέγαμε όλες εδώ μέσα πότε θα μπει κανένας @@@@@@@@@ να γελάσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε φιλε να σου πω κατι..δεν εχω απαντησει σε τετοια θεματα..παντα εμπαινα νε γελασω..και ξερεις γιατι γελαω..γιατι ενω νομιζετε οτι ειμαστε τοοοοσο ηλιθιες και λετε βλακειες και καλα να γελατε..αλλα τελικα εχεις σκεφτει ποτε οι γελοιοι ειστε εσεις?? δηλαδη ποσο καθολου ζωη δεν πρεπει να εχεις ρε φιλε για να μπαινεις μεσημεριατικα και να ασχολησε μαζι μας ειλικρινα τι να πω..πρεπει να εισαι τελειως για κλαμματα..αντε πηγαινε για κανα καφεδακι να ξελαμπηκαρεις λιγο απο τον υπολογιστη..γιατι δεν πας καλα... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κικίτσα πόσο συμφωνώ!!!! Κ επειδή περιμένει κράξιμο και απαντήσεις για να περάσει η ώρα της/του ας κλείσει το θέμα για να της /του κοπεί η χαρά!!!

t9409.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ξερω αλλο ενα καλο ανεκδοτο με τον Τοτο να το πω ; βεβαια της κουλας ειναι το καλυτερο ......

χαχα ρε δνε μπορω εχω κατουρηθει απο τα γελια ναναι καλα η κοπελα μας εκανε και γελασαμε με ολα αυτα τα προβληματα την ικονομικη κριση το ΔΝΤ το ασφαλιστικο ηρθε και το ποιανου ειναι το παιδι ; μηως εχεις στην αυλη σου κρινα ; να σαι καλα ...μην το κλειδωσετε εχουμε αναγκγη απο γελιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koula1977 έγραψε:

αφοθ βρικα και εγω τις @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ειπα να μπο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

πρεπει να εχεις φαει χοντρο κραξιμο απ δω μεσα(παλαιοτερα η'προσφατα) B) κι εφυγες κακην κακως...και νομιζεις λεμε τωρα, οτι με τον τροπο αυτο μας εκδικησε...ποσο μακρια εισαι νυχτωμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πειτε μου μετα απο τοσα γελια πως να κουρεψω τον ανθρωπο ; τι μου φταιει ; αχ ναναι καλα αλλα πονεσε η μασελα μου . Ρε κουλα ες μα ςκι άλλο ενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://youtu.be/MY5KsZippms

Βρε Κουλα μηπως τον πρωην τον ελεγαν Κυριακο???????

Γιατι ως γνωστον "ΚΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΠΑΙΔΟ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ!!!"

ΧΑΧΑΧΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργια δεν πεζεσαιιιιιιιιι!!! αχαχαχα

κουλα πολυ κ@@@παιδο ο κυριακος! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργια έγραψε:

καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

κουλα μας ακους???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

του κυριακο τα σπερματοζωαρια πρεπει να ειναι αυτα που εμειναν μεσα καιρο!!! γι αυτο διαμαρτηρετε και ο ψαλτης...εμαθε πως το παιδι δεν ηταν δικο του!!! :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koula1977 έγραψε:

axaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxa και εγω για πλακα τα ειπα ολα αυτα για να δω αν ψαρωνετε...........αλλα ξερετε απο μουφες μπραβο κοριτσια.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...