Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια βοηθεια...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Πάρε τηλέφωνο τον πρώην σου να σου πει τί έγινε. Δεν πέρασες που δεν πέρασες καλά (αν είχες περάσει θα το θυμόσουν) να βγεις τουλάχιστον από την απελπισία ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

επειδη προφανως τα λες καπωσ μπερδεμενα...

δε μασ τα ξεκαθαριζεισ μπασ κ μπορεσουμε να βοηθησουμε???

παντωσ εγω δεν εχω αμφιβολιες...αυτοσ ειναι ο πατερας του παιδιου μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kataifaki τον εχω ρωτησει τον ανθρωπο εμμεσως και μου ειπε οτι δεν εχει γινει τιποτα....αλλα εγω εχω επιφυλαξεις......σκεφτομαι μηπως τρελενομαι σιγαα σιγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ???

ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΠΑΡΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΤΡΙΧΕΣ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ Κ ΚΑΝΕ ΕΝΑ DNA

ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΩΣΟΥΝ!

ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΣΟΥ ΜΠΟΥΝΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΔΕΕΣ?

ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΜΗ ΣΟΥ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blink: ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΩΗΝ ΣΟΥ ΑΝ ΜΑΘΑΙΝΑΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ! :angry:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και η πεθερας σου γιατι ανακατευεται?Γιατι της το ειπες?Αυτο εξαλλου ειναι ενα θεμα που αφορα εσενα και τον αντρα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν ημασταν μεθυσμενοι και ουτε κοιμηθηκαμε μαζι απλα μια φορα κατι ειχα γινει αλλα μετα ξαναβρεθακαμε και δεν θυμαμαι τιποτα αν εγινε....και μετα εμινα εγκυος....μωρουλινι δεν της ειχα πει τιποτα στην πεθερα μου αυτη μου ειπε οτι ισωσ το παιδι μην ειναι δικο του και καλα για πλακα αλλα απο τοτε που μου το ειπε κανω αυτες τισ σκεψεις πιο πριν ημουν σιγουρη για το πιος ειναι ο πατερας του παιδιου πλεον δεν ειμαι σιγουρη για τιποτα....σιγουρα ειμαι τρελη....το παιδι μοιαζει περισσοτερο σε εμενα αλλα νομιζω εχει στοιχεια και απο τον αντρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδή μπορεί να έχεις απατήσει τον άντρα σου αλλά μπορεί και όχι. Απλά δε θυμάσαι? Και με το που σου έκανε πλάκα η πεθερά κάτι θυμήθηκες αμυδρά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια συγνωμη κιολας...αφου κανει μπαμ το θεμα..κι εχουμε πει να μην απανταμε...αν δεν ξερει εκεινη με ποιον εβγαλε τα ματια της θα ξερουμε εμεις? μηπως κρατουσαμε και φαναρι? ΕΛΕΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δεν θυμαμαι τιποτα...οταν μου εκανε πλακα η πεθερα μετα σκεφτομουν μηπως το σπερματοζωαριο ζει πολυ καιρο και το παιδι δεν ειναι του αντρα μου....αυτο το σκεφτομουν αρκετο καιρο αργοτερα μου ηρθε η σκεψη οτι μηπως εκει που καθομουν με τον πρωην εγινε τιποτα και δεν το θυμαμαι και αρχισα να σκεφτομαι μηπως καναμε τιποτα εκεινη την στιγμη..............αλλα πλεον ολα ειναι μπερδεμενα σκεφτομαι να παω και σε ψυχολογο.... και ολα αυτα ξεκινησαν απο την πλακα της πεθερας μου......... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

βρε κοριτσια συγνωμη κιολας...αφου κανει μπαμ το θεμα..κι εχουμε πει να μην απανταμε...αν δεν ξερει εκεινη με ποιον εβγαλε τα ματια της θα ξερουμε εμεις? μηπως κρατουσαμε και φαναρι? ΕΛΕΟΣ!!!

Γιατί ρε κορίτσια το κάνετε τώρα αυτό? Γιατί είσαστε δύσπιστες??? :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούλα δεν μπορεί να σε βοηθήσει κανείς από εδώ μέσα στο θέμα σου

Είναι ένα θέμα που αφορά καθαρά εσένα και τις πράξεις σου!

Αν δεν θυμάσαι τι έκανες, εμείς σε τι ακριβώς μπορούμε να σε Βοηθήσουμε;

Και επειδή η πεθερά σου ανέφερε κάτι τέτοιο τι πάει να πει;

Όταν δηλαδή γίνω μάνα-πρώτα ο Θεός- και έρθει η πεθερά μου και μου πει κάτι τέτοιο,εγώ τι πρέπει να κάνω;

Θέλω να πω πως αν δεν θυμάσαι εσύ η ίδια τι έκανες δεν μπορεί κανείς μας εδώ μέσα να σε βοηθήσει.Όχι σε αυτό το θέμα τουλάχιστον!!!

(Γωγάκι μου έχεις δίκιο αλλά, ίσως πρέπει να τα ακούσει πρώτα για να καταλάβει!)

Ή κάνεις τεστ DNA, ή τα λες όλα στον άντρα σου και ξεμπερδεύεις και δέχεσαι και τις συνέπειες των πράξεών σου!

Πως γίνεται όμως να βρίσκεσαι με τον πρώην σου και να μην θυμάσαι αν το κάνατε ή όχι και ξαφνικά να μην είσαι σίγουρη για τον πατέρα του παιδιούεντύπωση μου κάνει!

(Sorry, αν ακούγομαι σαν σκύλα-οι κοπέλες ξέρουν αν είμαι ή όχι-αλλά είμαι πολύ ευαίσθητη με αυτά τα θέματα και δεν μπορώ να ακούω τέτοια πράγματα!)

Καλή επιτυχία πάντως σε ότι και αν συμβαίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koula1977 έγραψε:

ναι δεν θυμαμαι τιποτα...οταν μου εκανε πλακα η πεθερα μετα σκεφτομουν μηπως το σπερματοζωαριο ζει πολυ καιρο και το παιδι δεν ειναι του αντρα μου....αυτο το σκεφτομουν αρκετο καιρο αργοτερα μου ηρθε η σκεψη οτι μηπως εκει που καθομουν με τον πρωην εγινε τιποτα και δεν το θυμαμαι και αρχισα να σκεφτομαι μηπως καναμε τιποτα εκεινη την στιγμη..............αλλα πλεον ολα ειναι μπερδεμενα σκεφτομαι να παω και σε ψυχολογο.... και ολα αυτα ξεκινησαν απο την πλακα της πεθερας μου......... :(:(:(

Κορίτσια δεν ξέρω για εσάς αλλά πιστεύω ότι το θέμα πρέπει να κλειδωθεί γιατί ψιλομούφα το βλέπω!

Κοιτάξτε αυτά που έχω μαυρίσει και πείτε μου την γνώμη σας!

Δεν θέλω να γίνομαι κακιά, αλλά δεν εμπιστεύομαι αυτά που γράφει η κοπέλα!

Συγνώμη πάντως αλλά αυτά πιστεύω! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...