Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΙΑΚΟΠΗ ΑΝΤΥΣΙΛΙΠΤΙΚΩΝ


muriam

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! :) ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΑ ΑΝΤΥΣΙΛΥΠΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ 29ΕΤΩΝ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ 4ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ :( ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ 1ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΔΙΑΚΟΠΗ ΤΟΥ ΧΑΠΙΟΥ.ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou kopela mou!

Kai egw exw akousei paromoies periptwseis alla den mporw na sou pw kati me sigouria.

To mono pou gnwrizw sta sigoura einai oti to agxos paizei poli megalo rollo sto na silaveis diekopses den diekopses ta antisiliptika!!

Pou eiste ypoloipes kopelitses na mas dwsete tis politimes symvoules sas? :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!ΕΥΧΟΜΑΙ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ.ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ?ΕΜΕΙΣ 4ΜΗΝΕΣ Κ ΕΧΩ ΚΑΘΗΣΤΕΡΥΣΗ 5ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΑΙΡΟΜΕ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΑΝΟΝΙΣΤΩ ΚΥΚΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θα έλεγα ότι προσπαθούμε.Απλά κάνουμε σεξ και όπως μας έρθει!!xexe :D

Λειτουργούμε λιγάκι ανάποδα σε αυτό! :D :D :D

Τώρα ξεκινήσαμε και έχουμε ελεύθερες επαφές..@ φορές έχει γίνει αλλά δεν μου έχει έρθει καν η μέρα της ακατανόμαστης!Απλά περιμένω υπομονετικά μέχρι να ΜΗΝ μου έρθει αυτή ή άτιμη!!!!

Περίμενε κανα 2ημεράκι ακόμα και να πας να κάνεις κανα τεστάκι και να έρθεις να μας πεις τα ευχάριστα!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μυριαμ..εγω επαιρνα αντισυλληπτικα για 4 χρονια..με το που τ εκοωα,επιασα κατευθειαν παιδι..δηλαδη ουτε περιοδος δε προλαβε να μου ερθει χωρις χαπια..να δω ρε αδερφε πως ειναι η περιοδοσ χωρις αντισσυληπτικα..

ολα καλα να πανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου muriam! :lol:

Και εγώ έπαιρνα αντισυλληπτικά για 9 χρόνια! Σεπτέμβριο του 2008 τα πήρα τελευταία φορά, σκεφτόμενη πως πρέπει να "καθαρίσει" ο οργανισμός μου λίγους μήνες πριν συλλάβω. Προσέχαμε μέχρι που αποφασίσαμε τον Απρίλιο του 2009 να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες... και τον Μάιο του 2009 "πιάστηκε" ο γιός μας! :silly:

Όπως η ΣΩΣΩ έτσι και μια ξαδέρφη μου έπιασε με το που έκοψε τα χάπια. Εχω ακούσει όμως πως συνήθως χρειάζεται περίπου ένα 6μηνο για να "ξεμπλοκάρει" το σύστημα. Τώρα τι ισχύει και τι όχι.... :huh:

Μην αγχώνεσαι πάντως και κάντε αγκαλίτσες όποτε έχετε όρεξη!!!! Μην κοιτάτε ρολόγια και ημερομηνίες!!!

Καλή επιτυχία εύχομαι και σύντομα να μας γράψεις στο θέμα "ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ" !!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egv πλι μαριλου ακουσα οτι αν σταμτησεις τα αντυισηλληπτικα εχεις πολυ μεγαλες πιθανοτητες να μεινεις εγκυος ειδικα τους 2 πρωτους μηνες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw kalh mou den exw tetoia empeiria alla apo thn sunefada mou eida pws den paizei kanenan apolutws rolo afou auth ksexase 2 meroules na to parei k meta stamathse k emeine egkuos sto 2o paidaki ths..opote mhn anushxeis katholou..ola kala tha pane

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ Η ΤΕΣΤ Η ΧΟΡΙΑΚΗ.ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΣΕ ΚΑΝΑ 3ΩΡΟ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙ.ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΝΑ ΜΙΝ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ.ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κσι εγω ξερω οτι μενης αμεσως.αλλα κυριος μην του δηνεις και τοσο συμασια αν υποθεσης οτι καθε μηνας για να μηνης εγκυος ειναι 25% γονημος καποια στηγμη θα σου τυχη αυτο ειναι συγουρο.πηγενε κανε τα μπανακια σου και ΧΑΛΑΡΩΣΕ και θα ερθη συντομα.

δεν θυμαμαι το ονομα της κοπελας που εχει μια μεγαλη καρδια,μπορει να μου πεις πως την εβαλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι γαιδουρα.

σου ευχωμαι να μηνης συντομα εγκυουλα και να ειναι και 2μα.

α και μια συμβουλη που σκωτονη το ανχως το γελιο,γελα πολυ βοηθαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ki oso gia tous 4 mines prospa8eiwn exw akousei oti einai fusiologiko mexri 1 xrono!opote mi skas..katalavainw oti 8a to 8es polu alla xalarwse kai to mwraki 8a er8ei!!i kolliti den eixe kanena provlima k logo agxous emeine meta apo 7 mines prospa8eiwn!opote RELAX!!!!ki ola 8a pane kala!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σταμάτησα τα αντισυλληπτικά πριν ένα χρόνο και αρχίσαμε αμέσως προσπάθειες. Δεν έμεινα έγκυος ακόμα, αλλά συνολικά δεν προσπαθήσαμε περισσότερο από 5-6 μήνες, εξαιτίας άσχετων λόγων.

Όσο για το μύθο ότι μένεις έγκυος μόλις σταματήσεις τα αντισυλληπτικά, φυσικά δεν ισχύει, έχω ρωτήσει και γιατρούς. Δεν είναι εξακριβωμένο, όσες έμειναν έγκυες μόλις σταμάτησαν τα χάπια ίσως να έμεναν ούτως ή άλλως.

Μην αγχώνεσαι μόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 6ΜΗΝΕΣ ΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ.ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΜΕΝΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2ΜΗΝΕΣ ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...