Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

Ο μικρουλης μου γιορταζε χτες κ ειμασταν ολο βολτιτσες....

πηγαμε τζαμπο κ πηραμε ποδηλατο macqueen, πηραμε κ ρολοι macqueen γιατι εχουμε κολλημα με αυτο το κοκκινο αυτοκινητακι...μετα φαγαμε εξω...πηγαμε για μπανακι κ γενικα πεσαμε ξερη...ααα ξεχασα εφαγε κ μια γερη σαβουρα ο μικρος μου απο το κρεβατι...κ χτυπησε λιγο το φρυδακι του...κ η καλη μανουλα ετρεχε να βαλει παγακια κ ο ακουλης μου δεν ηθελε κ τελικα κατεληξα να σπασω ολα τα παγακια με το μπλεντερ για να τρωει μια κουταλιτσα κ να βαζουμε κ μια να μην γινει το ματι μαυρο...

τι αλλα να σας πω...ψαχνω για δουλεια εδω στην ροδο γιατι αλλιως εγω μπεμπε αλλο δεν προκειτε να κανω....3500 η εξωσωμ. αλλα τοσα δεν θα ειναι η προεμφυτευτικη?κ αμα κανω διδυμα νοσοκομειο γιατρος...οποτε θελω 15000 στο νερο...αν δεν δουλεψω δεν ξερω πως αλλιως μπορω να τα βρω...κ ειπα στον γιο μου η μαμακα θα παει στην δουλεια...κ εσυ θα καθεσαι το απογευμα με τον μπαμπακα...κ δειτε συζητηση που εγινε...

ακη μου η μαμακα πρεπει να παει στην δουλεια

οχι μαμα

μα θα καθεσαι με τον μπαμπα κ θα παιζεται ολο το απογευμα

οχι εσενα θελω σπιτι να παιζουμε

καλα αλλα θα βγαζω money κ θα μας φτανουν να σου παιρνω περισσοτερα παιχνιδια...

οχι δεν θελω παιχνιδια εχω...

αντε να τον πεισω....χαχαχα..ειναι κολλημενος με την μαμα...κ τωρα εχει 2 ημερες που μολις σηκωνομαι να κλειδωσω ή να ανοιξω την πορτα φωναζει οχι μην παας δουλιτσα...ο μπαμπας μονο...

καλα ε να χαιρεσαι το παιδακι σου, το γλυκουλι.Μη γραφετε για λεφτα σε αυτο το σαιτ γιατι θα αυκτονησω.Εχω ξοδεψει ηδη 15.000 και μωρακι παπαλα.Οσο το σκεφτομαι πως μπορει ο θεος να μου επιφυλασσει μεγαλυτερη ανηφορα , τρελαινομαι.Θα πουλουσα το κορμι μου αλλα δεν πιανει μια :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

του λεω πως σε λενε αγορι μου?

παντει κυγιακο

κ απο που βγαινει το ακης?

στρομπουλης(ετσι τον ελεγα οταν ηταν μωρο γιατι απο το πολυ βυζι ηταν στρουμπουλης τωρα ειναι κορμι αδυνατουλικο τον κυνηγαω για να φαει)

κ πως σε φωναζει η μαμα οταν θυμωνει?

ακηηηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ραφαέλ έγραψε:

του λεω πως σε λενε αγορι μου?

παντει κυγιακο

κ απο που βγαινει το ακης?

στρομπουλης(ετσι τον ελεγα οταν ηταν μωρο γιατι απο το πολυ βυζι ηταν στρουμπουλης τωρα ειναι κορμι αδυνατουλικο τον κυνηγαω για να φαει)

κ πως σε φωναζει η μαμα οταν θυμωνει?

ακηηηηηηηηηηη

χα χα χα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι απο περισυ εδωσα μεχρι τωρα εδωσα 10.000 κ τελικα μωρουλια δεν κρατησα...γιαυτο λεω μηπως με εξωσωμ γινει κατι...

μπορω να πουλησω κ το κορμι μου αλλα ο συζηγος δεν θελει...μου λεει να το πουλησει αυτος....

μην σκεφτομαστε καθολου τα λευτα ετσι ειναι σωστο...γιατι αγχονομαστε κ στεναχωριομαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεε για δεν ανοιγετε καινουριο και μας μπλοκαρετε το φορουμ!!!

Ζαχαρω εσυ να ανοιξεις...για να φερεις σε ολες γουρι με την τρελη χαρα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν τον κοιταζω στα ματια του βλεπω πως θα ηταν κ οι αλλες δυο...περιμενει την αδελφουλα του ο κακομοιρης απο περισυ...δεν μπορω αν του πω ηταν αρρωστο κ πηγε στον ουρανο...δυσηχως ξερω οτι θα στεναχωρεθει πολυ κ θα κλαψει...ειναι πανεξυπνος...οποτε δεν του εχω πει κατι κ τον αφησα να ξεχαστει...αν κ δεν ξεχνιεται προχτες ηρθε κ εβαλε τα ακουστικα στην κοιλια μου να ακουσει η μπεμπα μουσικη...λεω του πο@@η θα τα καταφερω...τι σε 5 μηνες τι σε 10 που λεει ο λογος...ευτυχως εχω κοιλιτσα ακομη...

φωτο ζαχα μου δεν εχω βαλει ουτε στο facebook γιατι γενικα φοβαμαι τους ανωμαλους...δεν ξερω πως σκεφτονται οι αλλοι..ειδατε τι ειχε γινει πριν λιγο διαστημα με την αλλη που ειχε παρει φωτο κ εφτιαξε δικη της ιστορια...οταν θα ανεβω πολυ ευχαριστως να συναντηθουμε...να δεις κ το μαναρακι μου...τον ερωτα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕ το θελουμε φωτοοοοοοοο το εγραψα στο συννεφακι για το κορμι της που ειπε....αλλα

δεν πατησα παραθεση μηνυματος η ηλιθια!!! :blink:

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ δεν ΖΗΤΑΩ ποτε φωτο ιντερνετικα!!!! :kiss:

ΣΕΣΙΛΙΑ δεν κανω αρχη εγω γιατι δεν ειμαι στα καλα μου αυτη την εβδομαδα!!!

μια γουρλουυυυυυυ ρε παιδιααααααα...ΑΣ το κανει μια απο τις εγκυους μας!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας το κανει οντως μια φουσκοκοιλιτσα...να δοσει γουρι...

Εσυ βρε γιατι δεν εισα καλα...εμεις εσενα εχουμε για παραδειγμα για να φτιαχνει η μερα μας..αμα δεν εισαι εσυ καλα...κλαψ κλαψ..θα κλαααααψψψψωωωωωω

μακια πολλα κουκλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εισαι τρελή αμα βάλω φωτο απο το υπέροχο κορμί μου θα κλείσει το μαμυλαντ.Μετα απο 4 εξωσωματικης πηρα 15 κιλά , απο 65 πηγα 80 και η φαση ειναι πριν την 4 εχασα και πηγα 75 αλλα τα ξαναπηρα με τις ορμονες κατευθειαν.Μην αλλαξετε ποστ γιατι θα χαθω :silly: :silly: :silly: Αφου βλέπω τα φίνα κω.......α που εχουν τα 18 στις παραλιες και λεω αχ να ξαναγινομουν 18 , ανεμελη εποχη , μονο η κυτταριτιδα με ενοιαζε. :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaχω θα συντονιστούμε; Εδω ειμαι εγω καλα που επεσε το σοι πανω μου απο εχθες που εμεινε εγκυος η κουνιαδα μου . θα εισαι και εσυ καλα , τι χειροτερο απο ενα τσουρμο θειτσες να σου λενε , αντε καλε ακομα; λες και ειναι παστιτσιο.Αληθεια τι επαθες; :ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...