Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

Δελφινακι μου δεν τα παω πολυ καλα με τα φαρμακα, πρεπει να φτασω στο αμην για να πάρω. Μονο ενα παναντολ πηρα ολες αυτες τις μέρες :(

Γλυφιτζουρούλα μου λες να ειμαστε μαζι τυχερές? Απο που εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσια. Με θελετε στην παρεα σας?

Καλή επιτυχία σε όσες είναι στη διαδικασία.

Μολις εκανα την εμβρυομεταφορα (2η εξωσωματική) και ειμαι στις πρωτες μερες της αναμονής!

Ευχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pinkpanther2002 έγραψε:

Γεια σας κοριτσια. Με θελετε στην παρεα σας?

Καλή επιτυχία σε όσες είναι στη διαδικασία.

Μολις εκανα την εμβρυομεταφορα (2η εξωσωματική) και ειμαι στις πρωτες μερες της αναμονής!

Ευχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας :):)[/ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ,ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙ!!!!!!!!ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ... ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΖΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΤΙΝΩΣ ΗΜΟΥΝ ΒΟΥΔΑΣ!!!ΟΛΑ ΜΟΥ ΦΤΑΙΝΕ,ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΕΞΑΠΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΤΣΙ?ΧΑΧΑΧΑ.......Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΟΛΑ!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα περα για περα :)

Gioulaki μου μακαρι να ειναι η τυχερη μας φορα,οπως κ σε ολα τα κοριτσια.Εγω παντως κανονιζω κ τις διακοπες μας γιατι δε μπορω να ζω μα το <αν> ;) .Τωρα,<αν> μας κατσει,πολυ απλα θα τα ακυρωσω,αλλα αν δεν....δεν θα εχω και την πικρα μου κ την κλεισουρα μου ;):P:P:P:P

Αν κ αυτη τη φορα (μαλλον επειδη δεν πηρα φαρμακα) ειμαι πολυυυυυυυυυ χαλαρη (προς το παρον :P )

pinkpanther2002 ελα στην παρεα μας φανταρε :silly: :lol: :silly: :lol: :silly: .Βεβαια κ σε θελουμε στην παρεα μας!!!!!Καλη επιτυχια να εχεις κοριτσακι μου :kiss:

barcelonita ξεκινας κ εσυ ε???? Καλα απο νευρα αλλο τιποτα!!!!Καλη αρχη κ καλα αποτελεσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kai apo mena koritsia!!!!kali arxi se autes pou tora ksekinane kai upomoni se autes pou perimenoun gia na kanoun xoriaki!

i oli diadikasia thelei xero stomaxi,einai arketa psixofthoro olo auto pername alla koritsia tha dikaiothoume arga i grigora,duskola i eukola!!!!

emena i agonia mou aurio tha teleiosei,pao gia tin "teleutaiaren"mou xoriaki!oso kai an thelo na skeftomai aisiodoxa den mporo me toso aima!

i xoriaki mou prepei na einai pano apo 5500 monades kai den xero an exo to kouragio na akouso kati pio mikro!euxomai se oles sas ta kalutera!!!!

kali kuriaki!!!

zaxarenia pou eisai?pali gia mpanaki ?kai aurio tha vogkas apo to kokkinisma pali!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες μου και αγόρι!!!!!!!!

καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα :):):):)

Δαφνούλα 6000 χοριακή θα έχεις σήμερα μην μου αγχώνεσαι

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

και τώρα τα δικά μου

πείτε μου βρε κορίτσια μου, να χαρώ;;;;;;;;;;;;

εχώ να πάω για χοριακή την Τετάρτη και σήμερα το πρωί έκανα ένα τεστ

αυτό το clear blue το ηλεκτρονικό και έγραψε

ΕΓΚΥΟΣ 1-2 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ

να χαρώ ή υπάρχει σοβαρή περίπτωση να είναι και λάθος λόγο των φαρμάκων που παίρνουμε;;;;;

ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑΑΑΑ, :):):) ΜΠΡΑΒΟ Κ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ, ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ , 3 ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΑΝΑΝΕ ΤΕΣΤ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ. ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ!!!Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :blink::blink::lol::lol: ΤΕΛΕΙΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ.

ΔΑΦΝΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ Η ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΘΕΤΙΚΑ!!

ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ ΦΥΣΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΠΕΜΠΕ ΧΑΧΑΧΑΑΧ :P:P ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαχτιδα μου συγκινηθηκα και ας μη σε ξερω , τα τεστ δεν κανουν λαθη τεοιου ειδους , οταν βγαζουν θετικο τελειωσε ειναι θετικο.Μπραβο κοπελα μου σου αξιζει μετα απο ολα αυτα.Να προσεχεις τωρα να μην κουραζεσαι ετσι; Φιλακια πολλα.Λολιποπ τι γινεται με εσενα; Ανεμος που εισαι , τι κανατε τελικα; Εγω ηνουν αναπληρωτρια δασκαλα και ετρεχα για το ταμειο ανεργιας , τωρα κανω πουρεγκον 2 μερα και συνεχιζω 20 ιουλιου θα κανω μεταφορα πολυ πιθανον .Αντε να δουμε τι θα δουμε και αυτη τη φορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαχτιδoυλα μου, ναι εισαι εγκυος!!!!!thcheerleader.gifthcheerleader.gifthcheerleader.gif

Ευχομαι μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακη την τεταρτη!! :kiss:

Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν και στα δικα σας συντομα!!! :kiss:

per140.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε τσουπάκια μουυυυυυ???

ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ κονγρατιουλεισιονς μπειμπι!!!

Με το καλο και η 2η επιβεβαιωση απο την χοριακη-χορευτική!!!!

εγω ημουν ολο το ΣΚ για τεννις και μπανακια...σας βαζω και φωτο: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dolfin έγραψε:

δυστυχως η χοριακη δεν διπλασιαστηκε.μονο 150 απο 100 που ηταν .κριμα.

αφου ανεβαινει ομως κατι καλο δνε ειναι και αυτο??????

ο ντοκτορ τι λεει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηello hello και hello ξανα.

Ηλιαχτιδααααααααααα περιμενουμε κ την επιβεβαιωση την Τεταρτη:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΑΒΒΒΒΒΒΒΒΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!

Dolfinακι δεν θελω σταναχωριες....ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ :kiss:

Gioulaki την εκανες την εμβρυομεταφορα??????

Εγω εβαλα 4 (!!!!!) βλαστοκυστες σημερα ....ε του φουστη :woohoo: ενα απο τα 4 δεν θα γραπωθει???? Αντε να δουμε :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!

ειμαι κι εγω στην προσπαθεια εξωσωματικης (1). καλα αποτελεσματα στα κοριτσια που ειναι σε αναμονη!!!

Ηθελα να ρωτησω αν καποια γνωριζει, σημερα ειχα λιγη απωλεια(σταγονες..)απο την δοση που εκανα και αγχωθηκα λιγο... ειναι η 4η μερα αγωγης και δεν ξερω αν θα πρεπει να ανησυχω ή οχι...

Ευχαριστω πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΜΜΥ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΕΣΙΜΑ.ΠΟΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΕ ΔΙΑΛΥΤΗ ΚΑΙ ΣΚΟΝΗ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΒΑΖΟΥΝ ΛΙΓΟ ΥΛΙΚΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ Η' ΑΝ ΔΕΝ ΤΡΑΒΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ ΟΛΟ ΤΟ ΥΛΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΦΙΑΛΙΔΙΟ.ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΟΜΩΣ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΙΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΤΕ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ'ευχαριστω!ετσι πιστευω κι εγω...δεν ειναι με σκονη...αλλα δεν μπορει με λιγες σταγονιτσες απωλεια να υπαρχει προβλημα... Σ' ευχαριστω και παλι

και για σενα οτι καλυτερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Ηello hello και hello ξανα.

Ηλιαχτιδααααααααααα περιμενουμε κ την επιβεβαιωση την Τεταρτη:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΑΒΒΒΒΒΒΒΒΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!

Dolfinακι δεν θελω σταναχωριες....ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ :kiss:

Gioulaki την εκανες την εμβρυομεταφορα??????

Εγω εβαλα 4 (!!!!!) βλαστοκυστες σημερα ....ε του φουστη :woohoo: ενα απο τα 4 δεν θα γραπωθει???? Αντε να δουμε :unsure:

ΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΤΑΡΤΤΤΤΤ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ...

ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ...ΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΡΥΠΗΣΕΙΣ ΤΟ ΑΥΤΙ!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΑΝΑΜΟΝΗ....ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΓΡΑΠΩΜΑ!!!!!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΠΑ?????

ειπα...ΑΠΟ ΜΕΣΑ μου!!!! :laugh:

Καλε μια φορα ειπα να δουλεψα αχάραγα και λειπετε ουλες?????????

Οι ''αναμονουλες'' τι κανουν??????

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστούμε @ditaki  Κι εμένα 16/10 μου χαν δώσει αρχικά αλλά στην αυχενική πήγε 12/10.  @Raf123 τί καλά! Κι εγώ νομίζω κάπως το νιώθω. Σαν πίεση προς τα έξω σε στιγμές. Αλλά δεν είμαι και σίγουρη 😛 μιας και η 1η μου. Επίσης κορίτσια, πονάτε στο στήθος? Το πρωί που σηκώνομαι είναι πέτρα. Και δυσκολεύομαι και στον ύπνο πολύ. Τώρα παρήγγειλα ένα μαξιλάρι εγκυμοσύνης μπας και καταφέρνω να κοιμάμαι λίγο καλύτερα.
    • Καλημέρα!!  Αυτό με το στήθος συνέχεια το έχω στο νου μου αν πονάει κάθε μέρα το ίδιο αλλα νομίζω όπως σου είπε και ο γιατρός σου δεν είναι ένδειξη ότι κάτι δεν πάει καλά. Τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν (τα λέω για να τ’ ακούω κι εγώ 😄) Όσον αφορά την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης, εγώ αποφάσισα να το πω σε όποιον και οποτε νιωσω εγώ την ανάγκη μα το κάνω. Το ξέρουν λίγες φίλες για την ώρα που ξέρω ότι χαίρονται οντως και έχω υποστήριξη. Στους γονείς ακομα δεν το είπαμε, δεν ξέρω ίσως περιμένω να δω ότι όλα πάνε καλα και δεν θέλω να τους βαλω ακομα στη διαδικασια, ασε που ίσως να με αγχωσει παλι η μαμα μου, η οποια παιζει και να το εχει καταλαβει.   Την προηγούμενη εγκυμοσύνη που δεν κατέληξε καλα δεν είχα προλάβει να την πω σε πολλα ατομα γιατι εξ αρχης δεν πηγαινε καλα. Οταν λοιπον μετα απο λιγους μηνες το ειπα σε μια «φιλη», σταθηκε στο γιατι το ειπα σε αλλους και οχι σε εκεινη. Μου κακοφανηκε τοσο πολυ, και πλεον αποφασισα πως οποιος θελει να παρεξηγηθεί ειναι δικο του θεμα. Δεν ζητας τα ρεστα για τετοιες καταστασεις ποσο μαλλον αν δεν εχεις τοσο στεχνη σχεση με τον αλλον πια. 
    • @Θέτις Κ. κορίτσι μ τα συμπτώματα πανε κ ερχονται. Μην σκεφτεσαι χαζα. Καλα εκανες κ τ ειπες. Ξέρεις απο μονη σου οτι αν ειναι να παει κατι στραβα θα παει. Εγω στην 3η μ εγκυμοσυνη π δ πηγε καλα ηξερα εξ αρχης οτι μπορει να στραβωσει κ δ τ ειπα για να μην έχουν και αλλοι τ αγχος μου. Αφου εγινε οτ εγινε ομως τ ειπα και το λέω οτι ναι τοτε ημουν εγκυος. Ειδικα οταν περασα οτι πέρασα. Δεν ημουν καλα, δεν το έκρυβα. Ημουν μονιμα κλαμμενη εχασα πολλα κιλα. Και απο τη δουλειά πηρα αναρρωτικη αδεια 15 μερες. Δυστυχως συμβαίνουν αυτα.  Ολα καλα θα πανε θα το δεις! 
    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα ξύπνησα πολύ καλά αλλά παρατήρησα ότι το στήθος μου κάπως ξεπρηστηκε - εξακολουθεί να είναι γεμάτο και να πονάει στην αφή αλλά δεν είναι πρησμένο όπως τις προηγούμενες μέρες. Οπότε κάπως άρχισα ν ανησυχώ, έκανα και τη μ*****α να γκουγκλαρω και με κυρίευσε το άγχος. Οπότε έστειλα μνμ στο γιατρό ο οποίος με πήρε πίσω κατευθείαν και μου Μ έβαλε στη θέση μου 😅😅 μου είπε πως αν δεν υπάρχει αίμα ή καφέ εκκρίσεις να μη τρελαίνομαι, αλλά καλά έκανα και τον ενημέρωσα για την ηρεμία μου περισσότερο 🙏 είπα να το γράψω κι εδώ για οποία χρειαστεί να το ακούσει ❤️ Κατα τ αλλά μίλησα και με την άλλη κολλητή μου η οποία κατενθουσιαστηκε και η χαρά της μου έδωσε πολύ θετική ενέργεια και αισιοδοξία! Το μικρό μπιζελακι είναι ήδη τόσο αγαπητό σκέφτομαι και χαϊδεύω την κοιλίτσα μου 🤰🏼 ξέρω ότι κάποιοι δε συμφωνούν με τις ανακοινώσεις τόσο νωρίς, κι εγώ έτσι έκανα πέρυσι στην παλινδρόμη, αλλά δ αυτή την εγκυμοσύνη που το ξέρουν οικογένεια και κολλητές πραγματικά παρατηρώ ότι με βοηθάει να γεμίζω με θετική ενέργεια και κατευνάζεται το άγχος 🙏 είναι κάπως λυτρωτικό να έχω όλη αυτή τη στήριξη κι αγάπη ❤️
    • Ευτυχώς δεν έχω πολλά πάνω κάτω ακόμα και θα κανονίζω να γίνουν σε μέρες και ώρες που δε θα έχει πολύ κόσμο! Δεν ξέρω. Μου είπε να τα ξανά πούμε μετά τις 28 εβδομάδες. Αλλά τότε θα είμαι Αθήνα. Τεσπά δεν πειράζει... Ότι χρειαστεί θα κάνω για την μπεμπούλα μου! Θα δω τι θα μου πει και η καινούρια γιατρός όταν με δει αλλά τον γιατρό μου τον εμπιστεύομαι με κλειστά τα μάτια είναι η αλήθεια! Και μάλλον επειδή είναι το 1ο μου παιδάκι και σε προχωρημένη ηλικία είναι λίγο υπερπεοστατευτικός!!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...