Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO EXPRESS TOY ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ VOL 14 KAI ΤΥΧΕΡΟ!!!!!


Recommended Posts

Α ρε συμπεθέρα ανωμαλιάρα....... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Μα σεξουαλικά βοηθήματα;;;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Είναι δυνατόν;;;;

Τι ανωμαλίες θα κάνεις ρε σεξουλιάρα στον έρημο τον Τόλη;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Αναστασία κάπου κάπου χρειάζεται και η αναλαμπή!!! :laugh:

Ιζάκι γνώμη μου είναι να πάρεις μαξιλάρι θηλασμού και εγώ είχα και μου βγήκε πολύ χρήσιμο, 1ον θήλαζα ποιό εύκολα, 2ον το δίπλωνα και ξάπλωνα το μωρό πάνω (θέλει λίγη προσοχή αυτό!) και 3ον όταν μεγάλωσε λίγο (4-6 μηνών) και έβαζα το παιδί στο πάτωμα, το έβαλα στον τοίχο ή γωνία, ή κάποιο έπιπλο και έτσι το παιδί δεν κουτουλούσε το κεφαλάκι!!

μου φάνηκε χρήσιμο!!!

εγώ κορίτσια δεν γράφω σε κανένα άλλο θεματάκι, όσο για τον θηλασμό έχω πάψει να προσφέρω την εμπειρία μου, αν κάποια μανούλα έχει απορία και δω ότι μια άλλη της απάντησε και με κάλυψε καλώς, αν υπάρχει διαφωνία ούτε που ασχολούμε!!!!, μου φτάνει το τρενάκι.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε Λένα...Τέλεια θα είναι τα χρώματα...Νέο ζευγάρι είστε και ο Αναστασάκος μωράκι, τι θα βάψεις;;;Άσπρο μουντό;;;;Μην είσαι χαζό!!!!

Εξάλλου μπορείς να πάρεις ένα πορτοκαλί χρώμα και να κάνεις δοκιμή στον τοίχο..Κι αν σου φαίνεται πολύ έντονο, μπορείς να το αριαώσεις με λίγο άσπρο μέχρι να βγει το χρώμα που θες...Ρώτα στο χρωματοπωλείο!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεταχτα στέλνω τα φιλια μου για καλό απόγευμα μιας που σχολαω...

Θέλω να στείλω ιδιαιτέρως τα φιλια μου στην Αναστασία που τη συμπαθώ πολύ και για την ετοιμολογία αλλα και την ευστοχία που την διακατέχει και να της πω πως τη συμπάθησα εξ αρχής....

Κρίμα που δεν εχω έρθει σε συναντήσεις να συναντήσω πολλές από εσάς!!!!

Πολύ θα το ήθελα....θέλω πολλές να σας μιλήσω και να σας βλέπω στα μάται!!!!

Αναστασια,σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!!!λέω να μην αρχίσω τα τσουτσουνοτρεχάματα απο τώρα,ας γεννηθούν με το καλό και μετα προπονούμαι αναγκαστικά!!!!!

Πολλα σαλιάρικα φιλια από το Θάνο στην ΚΟΥΚΛΆΡΑ ΣΟΥ!!!!!

φιλάκια σε όλες σας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι δεν είναι του στυλ μου, αλλά βλέποντας από φώτος το δικό σου στυλ, θα σου πηγαίνει πολύ!!!!!!!!

Σαν παπούτσι είναι πολύ ωραίο....

Κοιτα μόνο να είναι και βαρύ για το κεφάλι του Τόλη... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ υπάρχουν παπούτσια με 17 και 18 ευρώ;;;;;;; :blink::blink::blink::blink::blink:

Εγώ το φθηνότερο που πήρα φέτος είναι μια πλατφόρμα των 50 ευρώ από Zara....

:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουουουουουουουουουου...Πάμπλουτη είμαι φιλενάδα γιατί έχω πολλή πολλή αγάπη μέσα στην καρδιά μου....

Πλούσια με 2.000 ευρώ το μήνα πάγια έξοδα δεν έχω ξαναδεί..... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι ας είναι καλά η πεθερούλα μου που μου ψωνίζει συνέχεια...Αλλιώς ξυπόλυτη θα κυκλοφορούσα!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

έχω βέβαια και τα πανάκριβα αλλά προ κρίσης τα είχα πάρει!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Λέτε να αρχίσω να πουλάω;;;;;;; :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksipnisame !!! sxedon 3 wres koimithike autos kai 2 egw .

ton ebala na faei pswmaki me taxini kai exei ginei san gourouni !!

anastasia mou thimame polu kala ekeinh thn mera !!! :laugh: :laugh:

na pernas apo ta patria edafi ,mia epistrofh panta kalo kanei .kai kati alo ....uparxei kaito chat gia kapoies sizitiseis ;):P

ax thelw na paw bolta sthn ekthesh biblio MONH mou alla k kimate akoma :(:(

einai polu kourasmenos gia na ton ksipnisw .

shmera pigane mazi sta kentrika ths eforias na kanei hlektronika thn dilosh mas (douleuei h theia tou kai o theios tou ekei ) pire mazi kai ton mikro kai ksetrelane olous tous upalilous !! empene apo grafeio se grafeio kaioloi tou fonazane na paei konta na ton agaliasoun kai na paiksoun.

hrhte spiti mesa sthn xara gia thn bolta pou pige .....exoume kai epistrofh 500E!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!

Λενα μου αρεσε πολυ!!!! Γενικα μου αρεσαν αρκετα απο κει μεσα, αλλα ρε παιδια εγω φοραω 39,5. Αναλογα με την φορμα του παπουτσιου φοραω 39 η σαραντα γιατι 39.5 δεν υπαρχει. Φοβαμαι να παραγγειλω χωρις να δοκιμασω πρωτα. Εσυ Λενα τι νουμερο φορας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιζακι κ εγω ακριβως σαν εσενα.. 39 η 40 αναλογα το παπουτσι. γιαυτο το σκεφτομαι ειναι η αληθεια, αν κ επειδη ειναι σε στυλ σαγιοναρα δε νομιζω να υπαρχει προβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι? Ωραια τοτε...παρε εσυ να δοκιμασεις και μου λες...μην την πατησω και εγω...χαχαχα

Εγω παντως εχω ποδαρα...δεν ειναι μονο μακρυ, ειναι και φαρδυ. Πηρα την ποδαρα του μπαμπα μου..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εψαχνα κατι και για τα τζινακια μου. Σε αθλητικο. Πειραζει που μου αρεσε ενα απο τα αντρικα..χαχα για unisex μου κανει εμενα οπως το βλεπω.

http://www.myshoe.gr/index.php?main_pag ... cts_id=645

για δε και πε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Izaki δεν είναι και πολύ unisex....Φαίνεται οτι είναι αντρικό....Θα νομίζουν ότι πήρες τα παπούτσια του άντρα σου και βγήκες... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ασε που επειδή τα αντρικά έχουν μεγάλο καλούπι θα είσαι σαν τον παπουτσωμένο γάτο.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα...ρε συ γραφει οτι εχει μικρη φορμα...χαχαχα

Λενα τωρα που το θυμηθηκα....νοικιαζεται ενα διαμερισμα στην οικοδομη μας. Σαν καινουργιο και ειναι και βαμμενο...προχτες το βαψανε. Γυρω στα 100 τμ πρεπει να ειναι αλλα εχει υπνοδωματια. Δεν ξερω αν εσυ θελεις 3 γι αυτο το λεω. Παντως ειναι ωραιο διαμερισμα...φωτεινο και με μπαλκοναρα στον δευτερο οροφο. Με παρκινγκ και αποθηκη στο υπογειο. Αν και την αποθηκη νομιζω την χρησιμοποιει ο οικοπεδουχος που μενει διπλα. Αλλα νομιζω μπορεις να τους πεις οτι την θελεις οπωσδηποτε για δικη σου χρηση. Δεν εχω ιδεα ποσο το ζητανε ομως. Αν θελεις ρωταω και σου λεω. Ο ιδιοκτητης παντως ειναι και γαμω τα παιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas k παλι...!

Δεν κοιμηθηκα,η φαρμα μου απεργει,τβ δεν βλεπω...!

Γωγω ημουν παλια στο τρενακι...!Τωρα διαβαζω συχνα πυκνα κ σπανια γραφω!

Η βλακεια μου δεν ειναι οτι χαλιεμαι κ 'μαλωνω" για το θηλασμο...Το μεγαλυτερο λαθος νομιζω ειναι πως θελω ταυτοχρονα να "στηριξω" κ οποιες φιλες θιγονται ή κατηγορουνται!Που θα παει...Θα μεγαλωσω κ θα μαθω!

Σημερα μια φιλη μου μου ειπε(κ με ξυπνησε λιγο) "γτ ασχολεισαι τοσο πολυ?γτ νευριαζεις ετσι ευκολα?"...Μαλλον λοιπον χαλαω αδικα την ζαχαρενια μου!

Επιμενω ομως πως μπορω να λεω οτι θελω(δεν ονοματισα καμια) με τις φιλες μου κ να παραληρω(αν διαβασες τελευταια το θεμα θα καταλαβες) που κ που...Οπως κανουν ολες εδω μεσα(οχι για το παραληρημα! :P )!Και οχι μονο εδω μεσα!

Α! Στη ζωη μου εχω φτασει σε σημειο που δεν χωραει τπτ αλλο μεσα μου!

οτι νιωθω το λεω!Οταν βαρεθω να μιλαω εδω...θα φυγω! :)

Πραγματι η κορη μου ανηκει στην κατηγορια βαρεων βαρων!Σπουργιτι τη φωναζω κ τρωω δουλεμα απο παντου! :laugh:

Αργυρω θα προσπαθησω να μαθω απο τη σταση σου!αλλα κ παλι....Οταν υπαρχει εμπαθεια....Οτι κ να κανεις θα "την φας"! :cheer:

Ευη μου :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: αμοιβαια τα αισθηματα κ ας περασε καιρος απο τοτε στο σςς(αληθεια ποτε εκλεισε αυτο?)!!!

Οποτε θελεις θα χαρω να τα πουμε κ απο κοντα!

Σαλιαρικα φιλια ο Θανουλης?Τσαχπιναααααα,ξυπνα καλεεεεε!!!

Λενα πολυ ωραια τα παπουτσια!Παρταααα!!! :woohoo:

Κ λιγο φτερνα να ακουμπαει κατω δεν τρεχει τπτ! :laugh:

Αφροδιτη αν σου πω οτι ακομη σε εκεινο το σημειο ειναι λιιιιγο σκληρο το στηθος... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διαβασα αλλα δε θυμαμαι και πολλα γιατι ηρθε και ο αντρας μου και μου ειπε τα νεα του.

Γωγω μενω στο Χαϊδαρι.Ειμαστε λιγο μακριά. :(

Η μικρουλα σου μια χαρα ειναι απο κιλά.Και αφου δεν της δινεις και παχυντικά τοτε οκ.

Χρυσα νομιζω οτι το υψηλο iq σου και οι γνωσεις σου μερικες φορες "προσβαλλονται" εδω μεσα.Εγω νοιωθω τυχερη που μεσα απο το τρενακι σε γνωρισα.πραγματικα εμαθα πολλα πραγματα και παντα μου απαντουσες σε αποριες.

Ιζακι και εγω πηρα μαξιλαρι και το χρησιμοποιουσα μεχρι και 7 μηνων.

Με βολεψε παρα πολύ.

Πολυθρονα θα επαιρνα μονο αν χωραγε στο σαλονι αλλα δεν.

Θουλιτσα μην αγχωνεσαι .Πώς θα κολλησει η Νατασα;;;

Δηλαδη και εγω το mmr να μη του το κανω επειδη ειμαι εγκυος;;;

Αγχωθηκα τώρα!!! :huh::huh:

Εχω περασει παρωτιτιδα,ερυθρα αλλα οχι ιλαρά.

Αν ξερετε κατι πειτε μου.

Βίκυ μου ευχαριστω για την προσκληση.Καποια στιγμη θα βρεθουμε όλες.

Να δω και τα μωρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρα οχι γιατι μια χαρα ειναι 22 μηνων..

ειτε το πας 22 ειτε 32 παλι θα εχετε αρρωστιες..

παναγιωτα κ γω μονο ιλαρα δε κολλησα..

αναστασιαααααααααααααααααααααααα

καλως ηρθεςςςςςςςςς

τι κανει το σπουργιτι? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

καλε δε μας λες?

ξυπναει τα βραδια?

κοριτσια σορυ που δε σχολιαζω..βαριεμαι :blush:

πηρα τη παιδιατρο κ ειπε οκ για το εμβολιο

πηρα κ τον γυναικολογο κ ειπε καλυτερα μια βδομαδα να ειμαι λιγο μακρια του

ναι δε παιζει τετοιο σεναριο ομως :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...