Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO EXPRESS TOY ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ VOL 14 KAI ΤΥΧΕΡΟ!!!!!


Recommended Posts

Αχ Βενη μου....κλαψ κλαψ...εχουμε τον Γαμο της κουνιαδας μου το σαββατο και γινετε χαμος!!!

Αλλα θα ξεκλεψω λιγο χρονο για να σας δω..αλλιως η Νατασσα θα πει πως μονο στης Γιωτας παω...χιχιχιχιχιιχ

Ρε κοριτσια χτες εκανα 2 μπαλκονιπορες το μεγαλο και το πισω μπαλκονι, την πισω τενρα και την αλουμηνενια ντουλαπα..

εκανα τα ντουλαπια της κουζινας απο μεσα..εμεινε να την κανω απο εξω..και η μαμα μου ηρθε και μου σηδερωσε..4,5 ωρες σηδερωνε η γυναικα!!!

Ρε κορισται ξεπατωθηκα!!!

Ειπα χτες του αντρα μου...δεν ξερω τι θα κανεις...κανονησε...πρεπει να ξαναπαρω γυναικα..και στεναχωρηθηκε ο καημενος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Βίκυ απλώνετε τις κορμάρες σας στην παραλία!!!!!! :woohoo: :woohoo:

με στυλ παρακαλώ!!!!! :woohoo: :woohoo:

και πέφτουν όλα τα αγοράκια και ζηλεύουν όλα τα κοριτσάκια!!!! :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ..η Φωτο τελεια!!

Ο φωτισμος η παραλια..μου θυμησες δικα μου παιδια χρονια..δεκαετια 80!!!

Κακουργα..μου ξυπνησες αναμνησεις!!

Αλλα η μικρη σου με τοπλεσ...χαχαχα..πως μετα να μη μαζευει ολη την παραλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτη τη συνταγη της βεφας εχω και εγω..αλλα για μεγαλο ρολο..δεν σκεφτικα να τα κανω μικουλια....ωραια ιδεα..θα κανω του Οδυσσεα το ΣΚ...μπορει να φαει κα ο μικρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφροδιτη το κανω ακι εγω αυτο!

μμμμ τελειο βγαινει

παμε χαλκουτσι για μπανιο!

ειναι κοντα...εχει αμμο...ειναι ρηχα ωστε ν απαιζουν τα παιδια!

ξερεις καμια καλη παραλια να παμε ωστε να παρεχει τα παραπανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι 50 χιλιομετρα και το κανουμε γυρω στα 45 ΛΕΠΤΑ

τωρα κοιτω για ξυλοκαστρο ΣΤΟΝ ΠΕΥΚΙΑ...μου ειπενα οτι ειναι πολυ ωραια!

ειναι πιο πολλα χιλιΟμετρα αλλα αξιζει..βεβαια οχι να δουλευω το βραδυ!

ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ!

ξεχασα να σας πω η μικρη μετα το μπανιο πεφτει ξερη για υπνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ολο το βραδυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..

χθες δε μπορεσα να μπω..ειμουν χαλια..

κ δε κοιμηθηκα καλα κ ο μικρος απιστευτη γκρινια..

δε τον εχω ξαναδει ετσι..ειναι ετοιμος ενας τραπεζητης κ δε λεει να βγει

χθες μεσιμερι βαρεσε 3 ωρο :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

φανταστειτε ποσο χαλια ηταν

αλλα το εβγαλε ξινο

δε κοιμοταν το βραδυ

εγω επεσα 10,30 κ αυτος κοιμηθηκε 11

ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥΣ ΥΠΝΟΣ.βαρεθηκα να το ακουτε το ξερω.

τον πηγα παιδικο..ειχα σημερα σεμιναριο.

κ ηρθα πριν λιγο.κ λεω να πεσω να κοιμηθω.

το απογευμα παμε στο γιατρο να ακουσουμε καρδουλα

μιλησα κ με τη γιωτα κ με τη νατασα..

ολα καλα..

μαλιστα η γιωτα λεει οπτι η μικρη εβγαλε επητεους το 4 χιωτικο δοντι :P

φιλια σε ολες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις τώρα τελείωσα, σιδέρωνα για 2,5 ώρες!!!!! αλλά δεν υπάρχει ούτε ένα ρουχαλάκι ασιδέρωτο!!!! ευτυχώς κοιμόταν η μικρή όλη αυτή την ώρα! άρχισα όταν ήταν ξύπνια και μου πείραζε τα σιδερωμένα, οπότε την έβαλα για ύπνο και συνέχισα!!!!

Βίκυ μακρυά για να το κάνετε κάθε μέρα!!!!

Θούλη με το καλό να ακούσετε την καρδούλα, έβγαλες την φωτό από το προφίλ!!!

πάω να σηκώσω την μικρή για να φάει!!!!

δεν τρώει καθόλου, τι να κάνω?

χθες πήγαμε εκδρομή και περάσαμε και από κάτι φίλους και δεν έφαγε τίποτα!!!!

τι θα κάνω? σήμερα έχω ψάρι, να δούμε θα φάει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα 'μαι πάλι! :)

Απίστευτα χαρτιά έχω να μαζέψω, αιτήσεις, αιτήσεις, ξανάαιτήσεις και η γραφειοκρατία ατελείωτη!!! :S

Αrgi, είναι μεγάλη ικανοποίηση όταν φεύγουν τα ασιδέρωτα... Το κακό είναι ότι μαζεύονται ξανά, σε χρόνο μηδέν!!! :laugh: Γιατί δεν τρώει το μικράκι? Τι της φταίει? Υποψιάζεσαι κάτι ή απλά περνάει φάση το μικρούλι? Στη δεύτερη περίπτωση, μην ανησυχείς, μη την πιέζεις! ;)

thoulaki, περιμένουμε νέα από το γιατρό!!! Με το καλό να ακούσετε τη γλυκιά καρδουλίτσα, απίστευτο συναίσθημα!!! Ακόμα ηχεί στ' αυτιά μου, 3 χρόνια μετά σχεδόν!!! :silly:

Αφροδίτη και Βίκυ, πολύ ωραία και πολύ καθαρά είναι και στην Κερατέα, στη Κακιά Θάλασσα! Πήγαμε πρόσφατα με τη μικρή, το καταευχαριστήθηκε! Λίγο κρύα, αλλά πεντακάθαρη!

Βίκυ, να σε ρωτήσω, μιας και είστε έμπειρες στο θέμα μπάνιο... Της φοράς μαγιουδάκι κανονικό ή μαγιώ-πάνα? Και αφού μπει στη θάλασσα, μετά της το βγάζεις? Είχα διαβάσει ότι πρέπει λέει να τα ξεβγάζεις μετά με καθαρό νεράκι... Αλήθεια ή υστερίες?? Και την αφήνεις να κάτσει στην άμμο με το μαγιώ? Συγγνώμη που σε βομβάρδισα με ερωτήσεις, αλλά λόγω της περσινής ουρολοίμωξης... :( Όποιος καεί απ' το χυλό, φυσάει και το γιαούρτι δε λένε?? :S

Cesilia, κουμπαρίτσα, καλά πάει ο αποθηλασμός, ε? Μια χαρά! Τι ήθελες να με ρωτήσεις?

Natasoula, και όποια κοπέλα ξέχασα... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι..κανω κοτοσουπα με χωριατικη κοτουλα :P

πηγαμε στο γιατρο..ολα καλα..

ακουσα καρδια..

μεγαλωνει κ ολα πανε τελεια λεει..

με ειδε να σηκωνω κ τον μικρο κ δε με ειπε τιποτα..

αργι καιρο εχει που δε τρωει?

δε εχω καμια φωτο να βαλω καλη..

μιτσακι πτυχιουχα? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

καλα?>

αφρο ακομα να κοιμηθει ο μικρος?

εμενα ξεραθηκε

ααααααααααααααααααα

δε σας ειπαααα

ειμαι ποοολλλλληηηηηηηηηηη χαρυμενη..

εσκασε μυτη το 12 δοντι..γιουπιιιιιιιιιιιιι

να φανταστειτε ειναι τοσο πρησμενο που αν φαει κατι ματωνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!!

Παω για νανακια. Ο μικρος πρωτη φορα ξεραθηκε λεγοντας του ενα νανουρισμα! :woohoo: Αχ ας μην ξυπνησει 10 φορες...

Μιτσακι συγχαρητηρια για το πτυχιο. Τωρα το καταλαβα :blush:

Θουλη μου καλα το σπορακι σου ε? ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!

Να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη. Ενταξυ με τις αναγουλες?

Αφροδιτηηηη!!! Κι εμεις πηγαμε κουνιες σημερα. Να τον ξεπατωσω λιγο μπας και κοιμηθει λιγο παραπανω!!

Αρτζι δεν ερχεσαι κι απο δω να βοηθησεις? :P Εχει δουλειααααα!!

Κοριτσακια την πεφτω να προλαβω! Τα λεμε αυριο!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε???? ολα καλα? εμεις γυρισαμε σημερα το μεσημερι απο αλεξανδρουπολη... ηταν τρομερα κουραστικα.. το σαββατο πηγαμε να χαιρετισουμε ενα φιλο του τολη που φευγειμε μεταθεση στα σκοπια και την κυριακη στο γαμο..

το σαββατο ηταν μια κοπελα με ενακοριτσακι 3.5 χρονων. το κοριτσακι χοροπηδουσε και της εδωσε ενα χαστουκι!!! επαθα πλακα!! πρωτη φορα ειμαι μπροστα σε τετοια σκηνη και δεν ηξερα πως να φερθω!! ο μικρος κυνηγουσε το σκυλακι του φιλου μας, του τραβουσε τα αυτια, τα ποδια, ετρεχε σα σιφουνας να το προλαβει και οταν το σκυλακι καθοταν ο κυριος το εσπρωχνε για να φυγει!! ειχεπολυ πλακα!!

την κυριακη μας πεθανε.. πηγαμε στο γαμο και ετρεχε συνεχως στο προαυλιο και ολο πηγαινε στη μπεμπα της πρωην του τολη.. μα ελεος, τοσα παιδακια ειχε, αυτος πηγαινε στο καροτσι της μπεμπας.. τι να πω πια.. και μετα στο κεντρο δεν εβαλε κωλο κατω....

σημερα πηγα και εγλυψα το καινουριο σπιτι.. ανακαλυψα κατι αθλιο και σιχαμερο... ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ!!!!! επαθα πλακα!!! εβγαλα τα συρταρια της κουζινας να τα καθαρισω και σκαρφαλωσε μια στο χερι μου!! αρχισα να ουρλιαζω σαν υστερικη!!! ελπιζω να μην εχουμε προβλημα!! ακομα και τωρα που το σκεφτομαι ανατριχιαζω, μου σηκωνεται η τριχα!!!!

το σπιτι βαφτηκε και τα χρωματα ειναι απλα υπεροχα!!

νατασουλα μου αυριο θα παω να κανω αιτηση για μεταφορα γραμμης.. κινητο εχω!! πηρα μια μπακατελα της μανας μου!! ειναι αθλιο αλλα τη δουλεια του την κανει. βεβαια δεν εχω κανενα κινητο περασμενο ακομα χαχαχα!! να μου φιλησεις τα αστερια σου και χαιρετισματα στον αντρα σου

μπεμπουλης αυτα τα χτυπηματα περαστικα ειναι ευτυχως..

Βένι κ εγω ετσι εμαθα για την αλλεργια.. οτι το 1 ειναι ελαφριας μορφης.. αντε ολα περαστικα να ειναι και μην ανησυχεις. εγω για τον καφε δε μπορω με την καμια, πρεπει να τελειωσω τα σπιτια..

Θουλαρα τελεια που ολα πανε καλα με το νεο μπεμπε!! φιλακια στο θοδωρακο!!

Βίκυ 200 ευρω???? πω πω νομιζω πως τωρα εισαι πλουσια!!!΄

Τρισευτυχισμενη ηταν απαράδεκτοι στο πάρτυ !! δεν το συζηταω!!!

μιτσακι συγχαρητηρια για το πτυχιο!!!

σεσιλια μου κουκλα μου δε σε εχω ξεχασει, θα σε παρω τηλ μεσα στην εβδομαδα.. ειμαι τοσο κουρασμενη... θα πρπσπαθησω να βρω χρονο να τα πουμε... πολλα φιλακια

συμπεθερα μου σε φιλω αγαπη μου!!

δεν ξερω αν θα μπορω να μπαινω και καθε ποτε.. θα μαθαινετε νεα μου απο τη νατασουλα η απο καμια αλλη!!! σας φιλω κουκλαρες μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!

μαλλον ολες κοιμαστε!

θα κοιμηθω και εγω τωρα!!!!!!!!!!!!

Maimoudaki απολυμανση τωρα πριν μπειτε στο σπιτι και κανετε συχνα!

ο γος σου μαλλον εχει το ιδιο γουστο με τον μπαμπα του στις γυναικες!

Αφροδιτη μου τι τελεια φωτο ειναι αυτη με τον μικρο?

τελικα κοιμηθηκε?

mitsakii μου σιγα τις ερωτησεις!

φετος δεν της αλλαζω μαγιο μια και ειναι συνεχως στην ακροθαλασσια!

της φορω μαγιο κανονικο...εκτος το πανω....εεε να ακνει ομοιομορφο μαυρισμα!

οσο μπορω την προτρεπω να μην καθεται στην αμμο αλλα δεν εμ ακουει παντα...τουλαχιστον την αφηνω να καθεται στην ακρη της θαλασσας!

οταν ειναι να φυγουμε την ξεπλενω με νερο και μετα εδω σπιτι με hydrovit.

της αρεσει πολυ!

βασικα της αρεσει εξω απο το σπιτι!

χθες ξεκινησαμε να παμε στο Αυλακι ....πηγαμε ...στησαμε ομπρελα, πετσεςτες κλπ...βουταμε... και βλεπουμε μια κοπελα να βαγζει μια τσουχτρα.........εεεεεεε τα μαζεψαμε και φυγαμε!

πηγαμε κερατεα.....καλα ειναι αλλα εκει που μας πηγε η αδελφη μου ειχε βραχους μεσα στη θαλασσα! :S:S

Αρτζι ελα και απο εδω για σιδερο

Θουλη χαιρομαι για το δοντι και που πανε ολα καλα!

σημερα μπριζολες με πατατες στο φουρνο!

παω για υπνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

πολύ υπναράδικο το τρενάκι αλλά από τις μαμάδες και όχι από τα παιδάκια!!!!! :woohoo:

ακόμη κοιμάστε?

η μικρή μάλλον δεν της ερέσουν τα φαγητά μου πια...ή τα βαρέθηκε! τι να πω...τώρα της προσφέρω πρώτα το ψάρι και μετά τις πατάτες ή το ρύζι ή τα μακαρόνια....πρωτα το μπιφτέκι ή το κρέας κ.λπ. και αυτό γιατί αν είναι όλα στο πιάτο θα φάει μόνο το ρύζι ή την πατάτα και τα λαχανικά τα προσφέρω χωριστά!!!....δεν τρώει φακές, αρακά, φασολάδα!!!, την οποία και πολτοποίησα μετά αλλά τίποτα!!!....αν της δώσεις, όμως, ψωμάκι και κασεράκι θα το φάει!!!!

Μιτσάκι συγχαρητήρια για το πτυχίο.....τι πτυχίο είναι? θα σε βοηθήσει στην δουλειά σου ή όχι?

pebii έγραψε:

Maimoudaki απολυμανση τωρα πριν μπειτε στο σπιτι και κανετε συχνα!

ο γος σου μαλλον εχει το ιδιο γουστο με τον μπαμπα του στις γυναικες!

συμφωνώ για την απολύμανση, όσο και να καθαρίζεις οι κατσαρίδες θα είναι εκεί και εγώ ανατρίχιασα που το διάβασα........και γέλασα με το 2ο σχόλιο της Βίκυς!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

πάμε σχολείο......

ξανά Καλημέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Αχ...μηλαμε για κατσαριδες!!!

Χτες ανακαλυψα μια στο μπανιο...αργα βραδυ και ουρλιαξα..και φυσικα ο μικρος ξυπνησε..και αυτο ηταν....ειμαι ξυπνια απο τις 4!!!

αλλα εγω απολυμανση δεν μπορω να κανω...λογω του μικρου..

πηγα πρωη πρωη στον Βεροπουλο στη μαμα μου και πηρα φωλιες ραιντ..ελπιζω να κανουν δουλεια.

Κατα τα αλλα χτες αργα απογευμα και σημερα πρωη ειδαμε αλλους δυο γυναικολογους για τη μαμα μου

Οι οποιοι ομως και οι δυο της ειπαν πως δεν χρειαζετε να κανει επεμβαση ..τουλαχιστον οχι ακομα.

Της εδοσαν θεραπεια για την τραχιλιτηδα και της ειπαν να κανει καθε 3 μηνες υπερυχο.

Αν και η γιατρος χτες της ειπε οτι η καλυτερη λυση σε γυναικες τετοιας υλικιας ειναι να γινει η επεμβαση.

Ειδομεν

Τα φιλια μου σε ολες σας..παω να πιω καφε και θα επανελθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

Λενα μου καντε τωρα απολυμανση !!!

Χρυσα οι παγιδες ειναι πολυ καλες .

Μιτσακι μπραβο για το πτυχιο .

Οχι ο μικρος δεν κοιμηθηκε .Επεσε στις 11 και ξυπνουσε ανα 2-3 ωρες .

Χθες που ερχομασταν σπιτι ειδαμε πολλα γνωστα μαγαζια με παιδικα να εχου 50% εκπωση ,με την κριση τα βαλανε κοψοχρονια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...