Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO EXPRESS TOY ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ VOL 14 KAI ΤΥΧΕΡΟ!!!!!


Recommended Posts

τι να πουν? 8.30 εφυγε απο το σπιτι για να παει στην πιτσαερια να παρει τις πιτσες και ηρθε 9.. Ασε ταλαιπωρια. Τουλαχιστον περασε καλα το αντρακι μου. Εμεις περιμενουμε ντελιβερι! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

καλε ξεχασα να σας πω..

βενι θυμασαι κατι φανελακια που πηραμε ιδια απο τα sprinter/>?

εε επειδη ο μικροσ ζεστενεται του βαζω με μανικι

κ δε εχω πολλα..

κ πηγα κ πηρα τα περσινα μπας κ του κανουν :blink:

ρε παιδια του κανουν :S:S:huh::dry::ohmy::ohmy:

μηπως τζαμπα αγοραζω ρουχα? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες, ολα καλα; Βενη, τελικα ενταξει με την αλεργια ε;Ωραια!

Χαθηκα ρε κοριτσια, καλοκαιριασε και δεν βαζουμε κωλο κατω...

Αννουλα τι κανεις, ολα καλα; Ο μικρουλης σου;

Μαρθα η εγκυμοσυνη; Καλε και το παπακι εγκυος ε; Βρε τελικα λιγες μειναμε μου φαινεται που δεν ειμαστε εγκυουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βιαζεσαι... Κατσε λιγο να μεγαλωσουν τα μωρα μας βρε!!! Εσυ ακομα λεχωνα θεωρησε! ;)

Καλα ειμαστε.. Εσεις τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ολα καλα ειναι σχετικο..απο εκει που ετρωγε και επινε τα παντα γυρω απ οτην αγελαδα τωρα θα πρεπει να τρωει υποαλλεργικα..αλλα τουλαχιστον εμαθα επιτελους!!!!! :)

αλλα επρεπε να παει 18μηνων για να το ψαξουμε???? βλεπω το βιβλιαριο κι βλεπω πως απο τον τεταρτο μηνα που πινει μονο σκονη εβαζε καθε μηνα 200-300γρ το πολλυ...τι στο καλο!!!!!! :angry:

με τον θηλασμο εβαζε 1 κιλο σχεδον.. και μαλιστα μετα ετρωγε και τον αγλεωρα!!!!!!

τρις τι συγνωμη βρε συ?? ουτε να το λες!!! :)

καλα μωρε και αυτη τι ωρα θα κερνουσε?? παρτυ με παιδακι ητανε!!!

πρωτα φαγητο μετα τουρτα παει... :blink:

ρε μαρθα και εμενα φοραει αρκετα περσινα :blink::blink: και καταλαθος πηρα απο το carrefour κατι φορμακια μικρα και στεναχωρεθηκα και τελικα του ειναι μια χαρα... :huh:

βρε μηπως τα φορουσαμε μεγαλα περισυ??????? :laugh: :laugh: :laugh:

παω να φαω παγωτο!!!

καλο βραδυ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!

τι κανετε?

εμεις καθημερινα μπανιο στη θαλασσα...!

και εγω το βραδυ δουλεια!

σημερα ρεπο....

πηρα επιδομα αδεια....201,37

δεν ξερω τι να το κανω!

Μπεμπουλης τι φοβερη φωτο ειναι αυτη?

που πατε για μπανακι?

να συναντηθουμε καμια μερα!

Θουλη μου εγω δεν θα ρισκαρα να μην κανω εμβολια...!

αν ζουσα σε επαρχια μπορει και να μην εκανα!

η αν εμεις δεν εργαζομασταν σε χωρο με πολυ κοσμο!

οταν ειχε κανιε την αλλεργια η μικρη(αλλεργια σε ιο) και νοσηλευτικαμε... ο αλλεργιολογος ο οποιος ειχε κληθει για να δει μονο εμας μου ειχε πει οτι δυστηχως θα ζησουεμ παλι αρρωστιες που θεωρουσαμ εοτι εχουν εξαληφθει....και ο λογος ειναι η μεταναστευση στη χωρα μας και ο μη εμβολιασμος ολων αυτων!!!!!!!!

οποτε συνεχιζουμε να κανουμε και το φυσικο εμβολιασμο....τον θηλασμο!

εγ δεν εχω σκοπο να αποθηλασω!

θα κανετε ολες 2ο και εγω αθ θηλαζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

Κι εμενα τοσα βαζει.. Ωχ με βαζεις σε υποψιες τωρα. ΕΡιχε αλλα συμπτωματα?

καλημερα!!

δεν ξερω βρε τρις..δεν ειχε τιποτα αλλο απολυτως..απλα οταν γνωρισα την γιωτα με την κωνσταντινα που δεν ειχε επισης τιποτα αλλο θορυβηθηκα..και ειπα στην τοτε γιατρο και μου ειπε πως δεν ανυσηχει γιατι ο μικρος εκτος του βαρους ειναι πολυ ενεργητικος χαρουμενος ψυχοκινητικα μια χαρα κτλ.

αλλα εμενα με ετρωγε και τωρα που πηγα στην αλλη κατευθειαν μου το αναφερε..

και να που ειναι! και τωρα πες μου..οι αλλεργιες φευγουνε μεχρι τα 2 χρονια το πολλυ..

εμενα εινα 18μηνων ηδη..ποσο χρονο χασαμε????????????????? :(

pebi τι επιδομα ε??? ολοκληρα 200ε?????? :( ουτε ενα διημερο καλε δεν πας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι μου κανετε???

εχω χθες ειχα απιστευτη εξαντληση,νυσταζα πααααρα πολυ και ευτυχως κρατησε ο αντρας μου τον σπυρο και κοιμηθηκα οοοολη μερα!!!!!!!!!!!!!

σηκωθηκα μονο για να τον ταισω το μεσημερι και μετα ξανα υπνο

κατεληξα να ξυπνησω πιασμενη στις 6 το απογευμα!!!!!

πολυ ηταν αλλα νομιζω οτι το χρειαζομουνα.

την τεταρτη εχει γενεθλια το αντρακι μου γινεται 2!!!!!!!!!!! αλλα λογω οτι πεφτει καθημερινη θα τα κανουμε σαββατο.

η τουρτα που του εχω παραγγειλει ειναι HOTWEELS και εχει απανω 2 αληθηνα αυτοκινητακια που σκευτομαστε οτι με την αγαπη που εχει ο μικρος για αυτα αντι να κανει ΦΟΥΥΥΥ θα βαλει τα χερια του στην τουρτα να τα παρει χαχαχα

φετος βεβαια τα οικονομικα μας ειναι λιγο στριμωχτα οποτε δεν θα κανω τον μπουφε που ειχα κανει περσυ,θα κανω λιγοτερα πραγματα δυστυχως αλλα δεν πηραζει η καλη παρεα μετραει και η χαρα του μικρου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

βικη συμφωνω με τα εμβολια ,και εγω ολα τα κανω ,απλα το μμρ θα το κανουμε τον χειμωνα και οχι τωρα .

να σας ρωτησω βρε κοριτσια μου ,οταν κανατε της ανεμοβλογιας εμεινε σημαδακι στο μπρατσο?

εμας εχει μεινει ,στην αρχη δεν εδωσα σημασια νομιζα οτι ηταν κουνουπακι αλλα αυτο ειναι εκει τωρα ενα μηνα και σιγουρα ειναι απο το εμβολιο .δεν εκανε κανενα αλλο συμπτωμα μονο ενα σημαδακι μας αφησε .

αναστασια πολυ εξαντληση διαβαζω λες να με προλαβεισ και εσυ ? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα μπαααααααααααα δεν νομιζω αν και προσπαθει πολυ ο συζηγος να με καταφερει χαχαχα

ημουν αυπνη 2 μερες ειχα υπερενταση και δεν κοιμομουνα ετσι χθες δεν αντεξα και ξεραθηκα στον υπνο,εχω ξεκινησει και διαιτα...

εμας παντως σημαδι δεν μας αφησε..τυχαινει νομιζω δεν αφηνει σε ολους,ουτε εγω εχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

ετοιμαζόμαστε για μια εκδρομούλα....δυστυχώς δεν διάβασα τα προηγούμενα...μόλις τώρα τελείωσα από τις δουλειές μου.......τα λέμε μετά.....καλή Κυριακή!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε?

εγω μαγειρευω πρωι πρωι....εχει λαικη σημερα και θα λειπω.

περασαμε χαλια κυριακη...ο μικρος εχει μαθει και ανεβοκατεβαινει την σκαλα και χθες επεσε,ευτυχως απο τα τελευταια σκαλοπατια...εχει κανει ενα κουτελο αστα να πανε μεχρι και κοντα στο ματι ειναι χτυπημενο το πουλακι μου

και το κακο ειναι οτι κανενας δεν τον προσεξε μιας και εγω ημουν μεσα και μαγειρευα...ολα καλα ειναι τωρα..το μεσημερι δεν τον αφησα να κοιμηθει προληπτικα.

τωρα προσπαθουμε να περναει χρονο με τον μπαμπα του γιατι ειναι συνεχεια κολλημενος πανω μου και δεν μπορω να κανω τιποτα!!!ουτε τουαλετα δεν με αφηνει να παω,κλαιει εξω απο την πορτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

επιτέλους καταφέραμε να πάμε θάλασσα

ήταν πολύ ωραία το ευχαριστηθήκαμε όλοι

Δεν είχε πολύ ζέστη και καθήσαμε σχεδόν 6 ώρες

Η Έλενα κοιμήθηκε 2 ώρες πάνω στη ξαπλώστρα, αφού

πρώτα την θήλασα. Φέτος έλεγα ότι δεν θα κάνω δημόσιους

θηλασμούς αλλά η μικρή έχει άλλα σχέδια. Εκεί που δεν ζητούσε

ποτέ στην διάρκεια της ημέρας ιδίως όταν είμασταν έξω,

τώρα άρχισε να ζητάει :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μπεμούλης ελπίζω να μην είναι σοβαρό το χτύπημα

η φωτο πολύ ωραία :) κούκλος ο Σπύρος

Βένι για την αλλεργία 1 είναι το μικρότερο στην κλίμακα

και φτάνει μέχρι 6 οπότε είναι ελαφριάς μορφής. Μην

στεναχωριέσαι, μάλλον θα το ξεπεράσει γρήγορα αφού είναι

ήδη 18 μηνών. Πάντως η παιδίατρος απαράδεκτη, καλά θα κάνεις

να την αλλάξεις ;)

Μάρθα περαστικά στον Ντόντο.

Φαντάζομαι λόγω πυρετού ότι ξυπνούσε τόσο συχνά.

Η Έλενα δε το πάει σερί αλλά ξυπνάει 1 ευτυχώς 1 φορά

Ο Μιχάλης κάνει διακοπές στην Καβάλα. Χθες ήρθε μαζί μας

για 2 μέρες γιατί θέλω να τον πάω ΟΡΛ και Τετάρτη θα τον ξαναπάμε.

Βίκυ μόνο 200 ευρώ επίδομα :angry:

Είναι η 1η φορά που λέω ευτυχώς που δουλεύω στον ιδιωτικό τομέα

Βέβαια δεν ξέρω για πόσο ακόμα :ohmy: ΄

Λένα από πότε δεν θα έχεις ιντερνετ?

Θα μιλήσουμε βέβαια στο τηλ, κιντητό έχεις τώρα?

Αργυρώ δεν άρεσε στην Ρέα το νερό?

Πέρσι δεν την είχες βάλει καθόλου θάλασσα?

Αφρο η νύφη σου πως είναι θέλω να σε ρωτήσω μέρες

κι όλο το ξεχνάω :S

Γιωτα καλά να περάσετε :)

Τρις απαράδεκτοι στο πάρτυ :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε? Μπήκα να σας καλημερίσω πριν ξεκινήσω τη μέρα μου... με αγγλικά, εντός ολίγου! :angry: Πότε επιτέλους θα τα ξεφορτωθώ?? :angry: Και στη συνέχεια πρέπει να κατέβω στο κέντρο, για δουλίτσες!!

Σας διάβασα, μα δεν προλαβαίνω να σχολιάσω, θα επανέλθω αργότερα!

Την προηγούμενη Δευτέρα, ορκίστηκα!!! :woohoo: Ήταν πολύ όμορφη και συγκινητική η ημέρα! Νατάσα-lovie και στα δικά σου κοριτσάρα μου!!! ;)

Σας φιλώ πολύ γλυκά!!! :kiss:

Για να μην το ξεχάσω, thoulaki, σχετικά με μια ερώτηση που είχες κάνει -κι εγώ δεν ξέρω πόσες μέρες νωρίτερα- :laugh: για τον θηλασμό στο μαιευτήριο, σου απάντησαν βέβαια, αλλά ήθελα να σου πω, να τους τρομοκρατήσεις λίγο, να τους πεις ότι έχετε ιστορικό αλλεργίας στην οικογένεια, και να μη διανοηθούν να δώσουν ξένο!! Και να το γράψουν και στο πυρεξάκι του μωρού!!! Θα διανοηθούν βέβαια και πάλι :angry: δεν ιδρώνει τ' αυτί τους, αλλά δεν θα το ξεφτιλίσουν!!! Επίσης, αν έχεις δική σου μαία στο τοκετό, που να την εμπιστεύεσαι, παρακάλεσέ την να το γράψει με κόκκινο στυλό, να φαίνεται!!! ;)

natasoula, Μπεμπούλης, Argi, πολύ καλημέρα σας!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Αχ Μιτσακι κουμπαρουλα δε σε προλαβα και ηθελα να σε ρωτισω κατι!!

Θου περαστικα!!!!!

Γιωτα- Παναγιωτα καλο ταξιδι..καλα να περασετε

Εγω νυσταζω και ειμαι πτομα..

θα επανελφω

Τα φιλια μου σε οοολλεεςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

εγώ ευτυχώς για λίγες βραδιές κοιμάμαι σερί, η μικρή με σκέφτεται!!!!

εν τω μεταξύ εδώ σκοτινιάζει κατά τις 22.00 και η μικρή πάει για ύπνο κατά τις 20.00, είναι μέρα έξω, ανοίγω το παράθυρό της αλλά το στορ είναι κάτω γιατί αν το αφήσω ανοιχτό δεν κοιμάται!!! και μου το δείχνει, κάνει ζέστη και κατά τις 23.00 ξυπνά, πάω της δίνω λίγο νεράκι και τότε ανοίγω και το στορ για να μπει λίγος αέρας!!!

Αναστασία-μπεμπούλης ο γιος μου έπεσε από τις σκάλες 3 φορές και η μικρή 1....όσο και να προσέχεις κάποια στιγμή θα πέσουν, πρέπει όμως να τον αφήνεις ελεύθερο να ανεβοκατεβαίνει την σκάλα και να μην του μεταδίδεις τον φόβο σου γιατί αλλιώς δεν θα τολμήσει ποτέ μόνος του να την ανέβει ξανά!!!! πρέπει να βρει μόνος του τον τρόπο να το κάνει χωρίς να πέφτει....εσύ απλά διακριτικά να τον παρακολουθείς και ενδεχομένως να του δείξεις!!! σου τα λέω αυτά γιατί εμείς έχουμε πολλά σκαλιά στο σπίτι!!! και έχουμε ένα (ας το πω μπαλκονάκι) στο σπίτι όπου η μικρή έπεσε 2 φορές!!!, από 80εκ ύψος!!!.....όσο για την τουαλέτα, η δικιά μας ανοίγει την πόρτα όποιος και αν είναι μέσα!!!!, και εμένα με ακολουθεί σαν σκυλάκι, όπου και αν πάω, εκτός και είναι ο Λουκάς σπίτι και παίζει!!!!

Νατασσούλα άλλα σχέδια έχουμε εμείς άλλα τα παιδιά!!!! :laugh: , μήπως διψούσε η Έλενα και σκέφτηκε: δεν θηλάζω!!!! :woohoo: :woohoo:

Καλημέρα μιτσάκι, Χρύσα...ακόμη να πιείς καφεδάκι?!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!

Χθες γυρίσαμε από Δράμα . Περάσαμε πολύ όμορφα και τα κορίτσια μου το ευχαριστήθηκαν και δεν μας κούρασαν καθόλου!

Σταματήσαμε και για μπανάκι χτες στο γυρισμό.

Το μαλλί μου, μου άρεσε πολύ B)

Σήμερα πάλι δουλειά :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες σας!

μιτσακι συγχαρητηρια!

μπεμπουλης περαστικα στο Σπυρακο μας!

ειναι δυνατος ...θ το ξεπερασει και αυτο!

να μου τον φιλησεις!

εμεις καθημερινα μπανιο... καικα στο στηθος!

η μικρη παιζει με ολους στην παραλια... στους μικροπωλητες απαντα ¨δεν θελουμε , ευχαιστουμε"

δεν θηλαζει στην παραλια αλλα στο αμαξι οταν ειναι να φυγουμε!

5 νυχτες ακομα και μετα αδεια!!!!!!!!!!!!!!!!

ποσο ανγκη την εχω!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρααααααα...Να 'μαι κι εγώ...Τα Σ/Κ δεν μπαίνω καθόλου γιατί ασχολούμαι μόνο με το τερατάκι μου....

Το Σάββατο πήγαμε σε γενέθλια, περάσαμε τέλεια, η Ιωάννα όπου έβρισκε πιάτο πήγαινε και έτρωγε.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Χθες δεν κάναμε τίποτα..Λιώσαμε στον ύπνο...Το μεσημέρι κοιμήθηκε από τις 2 μέχρι τις 5.30... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Θούλη περαστικά στο Ντόντο...

Μπεμπούλης χάθηκες...Φιλάκια στο κουκλάκι σου!

Συμπεθέρα θα μιλήσουμε!!!!!

Γιωτάκι καλά να περάσετε στη Χίο!

Βένι μου όλα θα πάνε καλά!!Μη στενοχωριέσαι!!!

Pebii φιλιά στη γλωσσού σου!

Argi εμένα εξακολουθεί η μικρή να μην κάθεται στο μπάνιο και να ουρλιάζει!!!!!!!

Χρύσα μου όλα καλα;;;;;

Νατασούλα μου.... :kiss::kiss::kiss:

MariaIoanna με'γεια το κούρεμα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον τωρα που ηπια εναν καφε..και ξυπνησα λιγακη..

Γιωτααααα μου λειπεις!!!!

Μιτσακι κουμπαρουλα τα θερμα μου συγχαρητιρια!!!

και εις ανωτερα...

Βικυ φοβερη η μικρη σου...χιχιχιχι

ρε παιδια..ακολουθησα τη συμβουλη σας και πλεων ο μικρος εχει σε μεγαλο βαθμο καταλαβει πως θηλαζουμε μονο στο κρεβατι..

τι μου κανει αυτος...με το που το παιρνω αγκαλια μου δειχνει με το δαχτυλο την κρεβατοκαμαρα και κανει ..ιιιιιιι για να μπαμε..σαν να λεει..στρωσου μανδαμ...πεινασα...χιχιχιχ

Αλλα σημερα τη νυχτα θηλασε πολυ...νομιζω πως αποθηλασμο ημερας θα κανουμε σχετικα συντομα..γιατι τον απασχολω..οσο μπορω και με αλλες δραστηριοτητες..αλλα τη νυχτα....

Αχχχ!!!

Τον πονο μου εγω!!!!

Θου φιλια!!

Μιλησες καθολου με τη Νατασα;;; τι κανει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

τι κανετε? εγω ηρεμησα σημερα..την βρηκα μου ειπε μονο γαλα υποαλλεργικο και κατσικισιο γιαουρτι τυρι και κασερι ναι αλλα με μετρο και σε 6 μηνες εξετασεις για ελεγχο..

παλι καλ το ειδαμε καλιο αργα παρα ποτε!!!!!!

μιτσακι συγχαρητηρια για το πτυχιο!!! :)

μπεμπυλης φανταζομαι τρομαρα..περαστικα!

αντε θεσσαλονικιες καφε σπιτι μου την τεταρτη!!

λ. στρατου ειναι παρκιγκ εχω απο κατω..

αντε κανονιστε!!!! ή παμε κανενα παιδιοτοπο κατα κεντρο(να δουμε αν κατσει ο δικος μου..)

παντως καλυτερα σε σπιτι πιστευω..

αντε κανονιστε!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...