Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO EXPRESS TOY ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ VOL 14 KAI ΤΥΧΕΡΟ!!!!!


Recommended Posts

χαχαχα Παναγιώτα, είσαι πιο ώριμη μάλλον!!!!

καλές διακοπές, για πού με το καλό?

Γιώτα εγώ όταν ταξίδεψα από Γερμανία - Ελλάδα είχα ένα μπουκαλάκι χυμό για τον Λουκά και δεν μου είπαν τίποτα....επιτρέπεται παιδική τροφή στο αεροπλάνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Αργυρουλα μου ευχαριστω. θα πάμε Αχαϊα.Η περιοχη λέγεται Λακοπετρα και ειναι κοντα στην Κάτω Αχαγιά.

Θα πάμε σε ενα all-inclusive hotel γιατι με τον Νικολα δεν ειμαστε για πολλα τρεχαματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες...

ειμαι να πεσω κατω..

δε κοιμηθηκαμε καλα..

5 φορες ξυπνησε...ελεος..

εκει ειπα ΤΕΡΜΑ ο θηλασμος..

δε γινετε...θελω τοσο πολυ να κοιμηθω..

εχω κ τη δουλεια..δε εχω κ ατομο να το κρατησουν :(

θα αντεξω ομως B)

παναγιωτα που να μπω να δω?

λενα κριμα που δε στο κρατησαν :(:(

νατασουλα ακομα η ελενα το παει σερι?ο μιχαλακης μας καλα?

γιωτα ενα θα σε πω..

τελευταια φορα που ταξιδεψε η αδερφη μου με τη μικρη κουβαλουσε νερο κ γαλα νομιζω..

τη εβαλαν να δοκιμασει επιτοπου κ απο τα δυο(σε λεει αν ειναι κατι κακο η γωγω θα το παθει πρωτη) :ohmy::blink::ohmy::blink:

απις-λινα χαρηκα παρα πολυ που δε ανοιξες θεμα κ ηρθες εδω

να σου ζησει το μωρακι...κ ναι οτι δε λενε τα κοριτσια αν κανεις..

εγω σε συμβουλευω οποτε μπορεσεις κ δε πονας να κανεις ξαπλωτο θηλασμο..

θα σε σωσει..θα κοιμασαι κ το νινι θα τρωει..

εγω οπως κ ολα τα κοριτσια καναμε ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥΣ

επισης προγραμμα δε κανει εμας που ειναι 16 μηνων το λεχουδακι σου θα κανει? :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες!!

μολις γυρισαμε, πηρα τα κλειδια του καινουριου σπιτιου, κανονισα και με τον ελαιοχρωματιστη τα χρωματα και ολα καλα!!! ο αναστασης βρηκε μια σκουπα εκει και σκουπισε ολο το σπιτι χαχαχα!! πολυ γελιο!

πω ρεσυ θουλη..... 5 φορες??? κουραγιο κοριτσακι μου.. η κοιλιτσα τι λεει??

νατασουλα αντε να περνανε οι μερες να τακτοποιηθουμε να παμε για εκεινη την ταβερνουλα!! σημερα φαγαμε μακαρονια και ηταν θεικα!!! χαχαχαχα η μακαρονοστερημενη!!! τι κανει η ελενα? ο μιχαλακης πως τα περναει??

γιωτα κουραγιο, μια γουλιτσα θα πιεις το πολυ πολυ!!

τωρα τον παρκαρα παλι στη μανα μου να κανω καμια κουτα, μεχρι τεταρτη πρεπει να ειναι τα παντα ετοιμα!!!

αχ κ οσο σκεφτομαι οτι η κωλοφορθνετ θα κανει ενα μηνα για τη συνδεση!!!γκρρρρρρ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thoyli ξυπνάει τα βράδυα? Και μένα από τότε που έμεινα έγκυος ξυπνάει συνέχεια. Πάλι με πήγε μήνες πίσω. Εκεί που έκλεισε λίγο το μάτι μου πάλι τα ίδια. Θα πηδηχτώ απ΄το παράθυρο. :blink::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα μπραβο..αντε με το καλο να μπειτε...

παπακι δε με ειπες τι κουσουρι σε αφησε η εγκυμοσυνη?

μεχρι τωρα στη ζωη του εχει κοιμηθει 8 ωρες σερι μονο 2 φορες..

στανταρ ξυπναει 2 φορες το λιγοτερο..

εσενα σερι κοιμοταν?

κ με ποναν κ λιγο οι θηλες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta pampers μου εστειλαν email για τον 15ο μηνα.Διαβαστε

ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΑΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ Οπουδήποτε κι αν είστε και οτιδήποτε κι αν κάνετε, το παιδί σας είναι πάντα διαθέσιμο να εξερευνήσει το περιβάλλον στο οποίο βρίσκεται. Σαν ένα μικρό κουρδιστό παιχνίδι, ξεκινάει να λειτουργεί αμέσως μόλις τα πόδια του πατήσουν στο πάτωμα! Σε αυτήν την ηλικία, τα παιδιά δοκιμάζουν διαρκώς τις ικανότητές τους, σκαρφαλώνουν στα έπιπλα, ανοίγουν τις πόρτες και τα ντουλάπια, σφηνώνονται στις γωνίες και κολλάνε. Όταν είστε στο σπίτι, να ελέγχετε τακτικά το χώρο που τριγυρνάει το παιδί σας, ειδικά όταν είναι ύποπτα ήσυχο! Η πλήρης ησυχία φανερώνει ότι το μωρό σας βρήκε να κάνει κάτι καινούργιο και συναρπαστικό, το οποίο ενδεχομένως θα μπορούσε να οδηγήσει σε μια δυσάρεστη κατάσταση ή τουλάχιστον σε μια τεράστια ακαταστασία! Όταν είστε έξω, μην περιμένετε το παιδί σας να είναι ευχαριστημένο με το να κάθεται στο καροτσάκι του. Ανυπομονεί να περπατήσει και δε θέλει να είναι δεμένο σε ένα κάθισμα! Τέλος, να θυμάστε να είστε συνέχεια σε εγρήγορση και έτοιμοι να το «σώσετε» από τους μπελάδες, όποτε ξεκινάει να εξερευνήσει ένα νέο χώρο, ειδικά όταν είστε εκτός σπιτιού!

Αχ,λες και περιγραφει τα παιδακια μας και λίγα λέει........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν διαβασα τιποτα..συγνωμη ειμαι πολυ στεναχωρημενη... :(:(

βγηκανε οι εξετασεις και ειναι αλλεργικος επιπεδου 1 στην β-λακτοσφαιρινη..ξερετε κατι??????????????

η γιατρος εχει λεει η αδερφη της λαρυγγιτιδα και δεν μπορει να μιλησει..να παρω αλλη μερα :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουραγιο ρε Βενακι ,αμα θελεις προληπτικα μην δωσεις γαλακτοκομικα το Σκ ,μηπως να επερνες ενα γαλα ΗΑ?και απο Δευτέρα βλέπεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως να περιμενω ρε συ παναγιωτα?? ειμαι να σκασω...ο μικρος τωρα τελευταια μονο γιαουρτι τρωει...η γυναικαι ειναι αθλια!!!! αμα δεν μπορεις χριστιανη μου να μιλησεις γραψτα να μου τα πουνε...μα δηλ. τωρα εγω θα συνεχισω να δινω απο ολα και χωρις να ξερω τι τον πειραζει??????????? μα ειναι δυνατον!!!!! καλα εχω αλλαξει γιατρο δεν το συζηταω καν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

des kai gia ton 17 mhna

Η ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΑΣ Σε αυτήν την ηλικία, το παιδί σας παρακολουθεί πραγματικά τον τρόπο που συμπεριφέρονται και αλληλεπιδρούν οι άνθρωποι. Μελετάει την κάθε σας κίνηση, μαθαίνει να μιμείται τον τρόπο που αντιδράτε στις καταστάσεις και στους άλλους ανθρώπους και γενικά παραδειγματίζεται από τη συμπεριφορά των ανθρώπων γύρω του. Συγχρόνως, το μικρό σας θέλει να κάτι ό,τι κάνετε και να γίνει και αυτό «μέλος της συμμορίας σας». Δεν καταλαβαίνει όμως ότι συχνά αυτό δεν είναι ούτε δυνατόν αλλά ούτε και πρακτικό. Προκαλεί και δοκιμάζει διαρκώς κάθε πτυχή του περιβάλλοντός του. Αυτός είναι ο λόγος που πρέπει οπωσδήποτε να θέσετε τα σωστά παραδείγματα από μικρή ηλικία. Να θυμάστε επίσης να παραμένετε όσο πιο ήρεμοι και υπομονετικοί μπορείτε όταν αντιμετωπίζετε δύσκολες στιγμές. Θέστε από τώρα τις βάσεις για να μάθει το παιδί σας να ελέγχει τα συναισθήματά του και να αλληλεπιδρά όμορφα με τους άλλους ανθρώπους. Ενθαρρύνετέ το να αναπτύξει καλές διατροφικές συνήθειες, ωραίους τρόπους και την ιδέα του μοιράσματος. Καθώς αρχίζει να καταλαμβάνει τη θέση του μέσα στον κόσμο, θα εκτιμήσει το γεγονός ότι του δίνετε ξεκάθαρα και σταθερά παραδείγματα πάνω στα οποία θα στηρίξει τη δική του συμπεριφορά.

Στο ενημερωτικό δελτίο αυτού του μήνα, μπορείτε να διαβάσετε τα εξής:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

κουραγιο ρε Βενακι ,αμα θελεις προληπτικα μην δωσεις γαλακτοκομικα το Σκ ,μηπως να επερνες ενα γαλα ΗΑ?και απο Δευτέρα βλέπεις

ρε γιωτα απο μονη μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στεναχωριεσαι μωρε.. :( Σε καταλαβαινω αλλα οκ. Αντιμετωπιζετε....

Λενα να σου ζησει το μωρακι σου.... :) Απο τον υπνο μην κρινεις.... 12 ημερων ητανε και απο τις 5 το απογευμα ξερεις ποτε ξανακοιμηθηκε? Την επομενη μερα στις 7 το απογευμα!

Να φανταστεις 4 η ωρα τα ξημερωματα μαγειρευα να περασει η ωρα με τον μικρο στο ριλαξ. Κοντεψα να πεθανω η χριστιανη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

Βενι βρηκα αυτο. Μηπως σε βοηθαει?

http://www.dietup.gr/antras/omorfia/1235.html

σε ευχαριστω..και εγω το ειχα βρει αυτο αλλα δεν εβγαλα ακρη, δενξερεω ποσο σοβαρο ειναι το επιπεδο 1...???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω την αληθεια ειμαι πιο πολλυ στεναχωρημενη γιατι δεν ξερω τι ειναι... αμα ηξερα τι να κανω..οκ προχωραμε αναλογα..αλλα αυτη η αναμονη μου την δινει...

και πιο πολλυ μου την εδωσε η γιατρος..ο κωστας με λεει υπερβολικη αλλα δεν ξερω..ειμαι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο βρε συ... Κατσε να δουμε μηπως σου απαντησει ο γιατρος... Αυριο το πρωι θα παρω εναν δικο μου γιατρο να μου πει... Θες να παρω τωρα? Αλλα νομιζω οτι δεν χρειαζετε ουτως σι αλλως δεν θα τον ταισεις την νυχτα. αλλα αν νοιωσεις καλυτερα τον παιρνω τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...