Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO EXPRESS TOY ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ VOL 14 KAI ΤΥΧΕΡΟ!!!!!


Recommended Posts

Αφροδιτη πηρατε μεταθεση?? για που?? αν τη θελατε συγχαρητηρια!!!

πραγματι κ εγω που γεννησα μαρτη ηταν πολυ βολικες οι αδειες!!

γωγουλα μαλλον θα δουμε πως ειναι ο παππους και αυριο και βλεπουμε... ειναι κ αυτη φρεσκοπαντρεμενη κ εχει μια μικρη μπεμπουλα... τα 3 πρωτα χρονια που ημουν με τον τολη μας ειχε δημιουργησει ΧΟΝΤΡΟ προβλημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Παναγιωτα μου τωρα που τελειωσε ο αδερφος μου ο μεγαλος την εξεταστικη ερχεται και μου κραταει το μικρο και κανω σιγα σιγα κουτες.. εχω κ ολες τις αλλες τις δουλειες και γινεται χαμος!!!

τα ειχαν 8 χρονια!! απο οταν ο τολης ηρθε ελλαδα, οταν ηταν 15 χρονων!! απο παιδακια μαζι μεχρι που πηραν σχεδον τα πτυχια τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αλλα ο Τολης διαλεξε εσενα!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Πάλι καλα που ερχεται και ο αδερφουλης σου.

Το δυχτακι της chicco για το κρεβατι το πηρα απο τα λητω.Μπαινει πολυ ευκολα αρκει το αστρωμα να μην ειναι πολυ ψηλο.

αν βρω καιποιο link θα σου βαλω.

Εχει 2 μεγεθη και εγω πηρα το μεγαλο.

2 δωρα και 2 αντηλιακα 180 ευρω. :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέναααααααααααααα λέτε τώρα που έχει και η πρώην μπέμπα και να τα φτιάξει με τον Αναστάση;;;;Να γίνετε συμπέθεροι;;;; :laugh: :laugh: :laugh: Και ξέρεις ε...Ο συμπέθερος με τη συμπεθέρα 9 φορές την εβδομάδα... :laugh: :laugh: :laugh: Κοίτα να είναι ωραίος ο συμπέθερος... :laugh: :laugh: :laugh: ;););) Της πρώην του Τόλη ε....Όχι τον δικό μου άντρα κακούργα... :angry::angry::angry::angry:

Παναγιώτα μια χαρά προλαβαίνεις καλέ...νύχτα που το παιδί κοιμάται σεξάκι.... ;););) Και καλά εσύ έχεις τον μπέμπη...Εγώ που έχω την πεθερά;;; :blink::blink::S:S:S :laugh: :laugh: :laugh:

Argi μου συγγνώμη..Σε ξέχασα.. :blush::blush::blush: Χρόνια πολλά γλυκιά μου!!!!!!!ό,τι επιθυμείς!! :cheer::cheer:

Pebii θέλω κι εγώ θάλλασα αλλά όχι νυχτέρι... :P:P:P:P

Φιλιά!!!!!!

Μετά από πολύ ξενύχτι πάω για νάνι... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

νυστάζω πολύ σήμερα......

κοιμήθηκα μόνο 3 ώρες και δεν μπορώ να ανοίξω τα μάτια μου :(

πρέπει να πιω κανα δύο καφέδες να στανιάρω :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα,εχω να ετοιμασω ρουχα,κουζινικα ,δεν μπορεσα να βρω τα μαχαιροπηρουνα,το αμαξι πρεπει να το κατεβασω στο λιμανι κατα τις εξημιση και ειμαι δουλεια,εχω μονο 2 ωρες στη διαθεση μου να ετοιμαστω,εχω αγχωθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Γιώτα δεν κατάλαβα, θα κουβαλίσεις και κουζινικά? αφού εσείς δεν πάτε παρά μόνο ο άντρας σου!!!! :dry: , νόμιζα ότι θα βρίσκατε πρώτα σπίτι και μετά τα υπόλοιπα!!!

πάω να ετοιμάσω τα παιδιά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μην αγχώνεσαι, ότι προλάβεις δεν χάθηκε κι ο κόσμος,

τα υπόλοιπα την επόμενη φορά.

και τόσο που κάνεις μόνη σου χωρίς βοήθεια πολλά είναι ;)

Αργυρώ, Παναγιώτα καλημέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Σήμερα φεύγουμε όλοι μαζί για Δράμα στη νονά για το ΣΚ μας :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Θα επιστρέψω καστανή κατα πάσα πιθανότητα :P

Λέτε να μη με γνωρίζουν τα κορίτσια μου :S ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανακάλυψα γιατί το μπουμπουκάκι ξυπνάει τα βράδια: 1ον ίσως να την ενοχλούν τα καινούργια δοντάκια, που ακόμη να έρθουν και 2ον επειδή χτυπά το κεφάλι της στην κούνια, ξυπνά....χθες κατά τις δωδεκάμιση το βράδυ άκουσα ένα δυνατό μπαμ και μετά κλάμα, αλλά δεν ξανακοιμάται πρέπει να πάω να της δώσω λίγο νεράκι και μετά να κοιμηθεί πάλι!!!!...και το 2ο γίνεται πιο συχνά!!!!

ΜαρίαΙοάννα ίσως να μην σε γνωρίσουν λόγω των μαλλιών αλλά σίγουρα θα σε καταλάβουν από την ομιλία και την συμεπριφορά!!!

εγώ όταν έκοψα τα μαλλιά μου η μικρή με κοιτούσε περίεργα!!! ίσως όμως και να μην της άρεσε το κούρεμα!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπου δει ξανθιά η μικρή (στην τηλεόραση, στο δρόμο, σε περιοδικά) φωνάζει και δείχνει ΜΑΜΑΑΑ ΜΑΜΜΑΑΑ.

Τη ρωτάω που θα πάμε σήμερα?? Και λέει: Ντάμα!! Ντάμα!!

Η Ιωάννα πάλι ρωτάει Μαμά τι είναι η Δράμα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια....Τι μου κάνετε;;;Εγώ δουλειά όπως πάντα... :(:(

Argi και μενα η κόρη μου χτυπάει συνέχεια το κεφάλι της, αλλά δεν πάω να τη δω...Χθες κατά τις 2 ακούω ένα δυνατό μπουμ και την Ιωάννα να φωνάζει "μαμά,μαμάααα,μαμάκααα"...Ξύπνησε, αλλά δεν πήγα στο δωμάτιο της γιατί θα ήθελε αγκαλιές και μετά θα είχαμε ολονυκτία... :laugh: :laugh: :laugh: Σε 2 λεπτά ξανακοιμήθηκε!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Ρε κορίτσια πείτε μου τι να κάνω...έχω αρχίσει να ανησυχώ πολύ με το μπάνιο της...Τη βάζω στην μπανιέρα της, την κάνω μπάνιο, παίζουμε με τα παπάκια, γελάμε, πλένουμε δοντια και με το που πιάνω το ντους στο χέρι μου για να ξεβγάλω τις σαπουνάδες αρχίζει να κλαίει σπαρακτικά, σηκώνεται να βγει από τη μπανιέρα και αυτό συνεχίζεται ακόμα και την ώρα που πύνει το γάλα και μέχρι να την πάρει ο ύπνος...Κορίτσια κλαίει στα αλήθεια...Μελανιάζει από το κλάμα...Αυτό το κάνει από τη Δευτέρα...

Δεν ξέρω τι να κάνω ρε γαμώτο...Τι συμβαίνει;;;;; :dry::dry::unsure::unsure:

Η Ιωάννα μου το λατρεύει γενικά το νερό και τρελαίνεται για το μπάνιο..Ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα... :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μήπως για λίγο να βάζεις σε μια κανατίτσα νερό και να την ξεβγάζεις?

και εμένα το έκανε αυτό αλλά η ίδια ανακάλυψε ότι μπορεί να κλείνει το ντουζ και το έκανε παιχνίδι, αυτή το κλείνει, εγώ το ανοίγω και γελάει....έτσι κάνω την δουλειά μου!!

και όταν το κλείνει βγάζω μια φωνή θαυμασμού και έκπληξης και γελά!!!!

τι να κάνω αφού έκλαιγε και μάλιστα έκλαιγε την στιγμή που την έβαζα στην μπανιέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

Εμένα τα ίδια κάνουνε και οι 2 μόλις βλέπουνε ότι το παίρνω στα χέρια μου. Ενώ τρελένοντια για το νερό και κλαίνε όταν είναι να τις βγάλω. Και το ξεκίνησαν στα ξαφνικά. Δε θυμάμαι ποια το έκανε πρώτη αλλά επειδή ότι κάνει η μια το κάνει και η άλλη τώρα τσιρίζουν και οι 2 :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MariaIoanna έγραψε:

AFRODITH έγραψε:

Ωραίο και αυτό το σύστημα

Εμένα τα ίδια κάνουνε και οι 2 μόλις βλέπουνε ότι το παίρνω στα χέρια μου. Ενώ τρελένοντια για το νερό και κλαίνε όταν είναι να τις βγάλω. Και το ξεκίνησαν στα ξαφνικά. Δε θυμάμαι ποια το έκανε πρώτη αλλά επειδή ότι κάνει η μια το κάνει και η άλλη τώρα τσιρίζουν και οι 2 :blink::blink::blink:[/quote:2tek11r8]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πυρετός στο τρενάκι βλέπω. Όλες ετοιμάζεστε για ταξίδι! Εμείς φεύγουμε τη Δευτέρα για Χαλκιδικούλα για 2 βδομάδες μάλλον στο σπιτάκι μου. Έπεσα στα πόδια της μάνας μου να έρθει μαζί μου να κρατάει το μωρό για να κάνω κανά μπανάκι με την ησυχία μου. Που καταντήσαμε... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ ωραία κουπίτσα αυτή!!!

παπάκι τι να κάνεις έτσι είναι αυτά!!!

σκέψου ότι όταν μεγαλώσουν τα παιδιά σου θα σε παρακαλάνε αυτά!!!!!!

πώς αλλάζουν οι καιροί!!!!

καλές διακοπές, καλά μπάνια και προσοχή στον ήλιο!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!

Γωγω το κανε και ο δικςο μου γιος απο ημερον

Διαβασα σε ενα βιβλιο πως φοβουνται το νερο οταν πεφτει στο προσωπο τους μη πνυγουν

Εγω ανοιγω πολυ απαλα το ντους, βαζω το χερι μπροστα για να μη παει στα μουτρακια του και χαιδευοντας το κεφαλακι σαν παιχνιδι τον ξεπλενω, ετσι δεν παει σχεδον καθολου νερο στα μουτρακια του..

δοκιμασε το και πες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...