Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO EXPRESS TOY ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ VOL 14 KAI ΤΥΧΕΡΟ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

χαχαχα..Αυτο με την Θασο το ξερω και εγω!!!

επισης στα επτανισα εχει πολλες βενετιες...και Σπυρους..και Αγγελινες!!!!

Θου στο θεμα διατροφης του Τζεφ εγω δεν ακολουθησα κατα γραμμα τις οδηγιες του παιδιατρου..αλλα εγω την ειχα πρηξει!!!!

Αλλα τις βασικες γραμμες ακολουθησα γιατι ξερει την αναπτυξη του παιδου και το ιατρικοτου ιστορικο.

πχ αμα μου ελεγε κρεμα εγω δεν εδινα κρεμα..της ελεγα καμια εναλλακτικη...ε μου ελεγε αυτο και αυτο...εγω εδινα το αυτο και οχι την κρεμα..μετα ηρθε το γαλα και την ειπα οτι εγω σκονη δεν θελλω να δοσω..ε μου λεει εγω σαν γιατρος συνιστω ευαπορε...της ειπα ουτε αυτο..ε κατοπην συζητησεων επι συζητησεων!!!!

το βασικο ειναι να την εμπιστευεσε σαν γιατρο, να σου δινει τις πληροφοριες που χρειαζεσαι.

Πορτοκαλη δεν του δινω ουτε εγω για τοον ιδιολογο..συγκαιετε..και ντοματα πολυ σπανια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρθα νομιζω το διατυπωσα διαφορετικα αποτι εννοουσα και θα παρεξηγηθουμε...το κοστος το σκεφτηκα εγω που απο την αρχη εδινα σκονη...οχι εσυ!!!!! εσυ εκανες τρελλη αποσβεση με το βυζι...ξερω εγω οτι εισια πλουσια στην πραγματικοτητα κ το παιζεις μια ταπεινη κομμωτρια!!! :Ρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτααααααα!!!

αυτο το κανανε οι γιαγιαδες μας καλεεεεεεε!!!

χωρις πλακα..εχω διαβασει 2 μηνων διναν τραχανα!!!!!

μη γελας μαρι..ρωτα την γιαγια σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν υπαρχει περιπτωση να κανε τετοιο πραγμα η κυραΛουίζα!!!!!!!!!!θηλαζε γ αιώνες!!ειναι η μοναδικη που με ελεγε βαλε το μωρο στο στηθος!!!!κ μια στεναχώρια που το κοψα!!!!!!!!!!!11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξυπνησε ο ζουζουνος!!!!!!! παω να παιξουμε!!!!!!

τι καλα που τα ειπαμε οπως παλια!!!!!!!!!

σας αγαπω!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δοξα το θεο γιωτακι εχω υγεια..ενα φαι να φαω..αρα ειμαι νομιζω πλουσια..

τι να τα κανω τα πολλα λεφτα να δε εχει υγεια μυαλο κ καλη καρδια..

:kiss::kiss:

κοιτα αυτο ειναι που δε μαρεσει στη ελλαδα..

ο καθενας λεει το κοντο κ το μακρυ του..

ενω σουηδια τους δινουν με το που βγαινουν απο το νοσοκομειο ενα βιβλιο που τα παρεχει ολα..

κ ετσι δε τρεχουν τρεις κ λιγο στο γιατρο...

εχει συνταγες βοηθηματα στο θηλασμο κτλ..μιλαμε αν ηταν στα ελληνικα μετεφρασμενο θα το μοιραζα...

τουλαχιντον εχουν μια αποψη..

οχι σα κ μας...

με μετεφρασε αρκετα κειμενα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μάρθα κομμώτρια είσαι;;;;;;;;;; Θα μου κάνεις ένα ισιωματάκι ή μπούκλα όταν έρθω...έτσι;;;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Κορίτσια κι εγώ δεν ακολουθώ κατά γράμμα τις διατροφικές οδηγίες του γιατρού..Μου έλεγε πχ μπορείς να της δώσεις μπισκοτόκρεμα κλπ και του έλεγα ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!ΔΕ ΔΙΝΩ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ!!ΕΔΩ ΚΑΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΤΡΩΕΙ ΣΠΑΝΙΟΤΑΤΑ!!!

Στο γάλα τώρα...όταν έφτασε 11 μηνών του είπαμε αν μπορούμε να κόψουμε τη σκόνη, η οποία μας είχε ξεπαραδιάσει...150 ευρώ το μήνα τουλάχιστον..Του είπαμε να της δίνουμε φρέσκο..Είπε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΦΡΕΣΚΟ!!!μετά τα 2!!!!Η συνεχίζουμε σκόνη ή εβαπορέ...Τελικά της δίνουμε εβαπορέ...Με 15 ευρώ περνάμε όλο το μήνα!!!

Πορτοκάλι η δικιά μου δεν τρώει..Ούτε χυμό πίνει..Της ξινίζει!!!!Δε της δίνω...

Ψάρι μου είχε πει μπακαλιαράκια βραστά, εγώ χθες 1η φορά της έδωσα τσιπούρα ψητή... :laugh: :laugh: :laugh:

Βασικά ο καθένας λέει τα δικά του!!Είναι μπέρδεμα...Αλλά του έχω εμπιστοσύνη τυφλή...

Τραχανά δεν της έχω δώσει...Δεν έχει τύχει...

Αλλά δεν μπορώ να ακούω τις ΜΑΚΑΚΙΕΣ των παλιών...Εμένα με πρήζει ο πεθερός μου εμείς δίναμε στα παιδιά, εκείνο, το άλλο, το παραάλλο...

Και του απαντάω..Πρόβλημά σας!!!!!!ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΘΑ ΔΩΣΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΓΩ....ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΨΗ...

Μου λένε συνέχεια για ένα βοσκό στο χωριό του που έχει το κοριτσάκι του από μωρό μέσα στα πρόβατα και δεν έχει πάθει τίποτα κλπ κλπ...Τώρα έκανε ένα μωράκι, είναι 5 μηνών και από 40 ημερών το παίρνουν μαζί στο μαντρί και από 3 μηνών του δίνουν όλα τα φαγητά...

ΧΕΣΤΗΚΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ....

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!! :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε..ξυπνησε τα εκανε και δεν θελει να τον σηκωσω να τον αλλαξω..αραζει.. :blink:

εμενα ολοι το λενε το παιδ μου στερημενο...επειδη δεν δινω κρεμες και γενικα σοκολατες κτλ!!

ενω ρε κοριτσια απο ολα του δινω..αλλα ολικης ή με μαυρη ζαχαρη, καλα θα φαει και το ετοιμο αλλα οσο μπορω προσεχω..τι ναπω!!

μια θεια μου ελεγε να του βαζω αλατι 6 μηνων στην χορτοσουπα!! και οτι αυτοι δινανε ζουμι απο οσπρια..

ε, και τι σημαινει αυτο?? οτι κανανε καλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!!! τι κανετε?? εμεις πολυ καλα

χτες ηταν ενα απαισιο βραδυ, βγηκαμε με τον αντρα μου και την κουμπαρα μας κατα τις 9. ο μικρος με το που με ειδε να ετοιμαζομαι αρχισε να κλαιει και η μανα μου μου ειπε πως δε σταματησε μεχρι τις 11 που κοιμηθηκε. οταν γυρισαμε κατα τισ 1.30 πεσαμε αμεσως για υπνο και ο κυριος σηκωθηκε τις 2. με φωναζε ολη την ωρα, τον πηραμε στο κρεβατι μας και του ειχα γυρισει την πλατη. τον καταλαβαινα ομως που εκανε παλαμακια, φωναζε μαμα και μαμα, μου χαιδευε τα μαλλια και γελουσε και ξαπλωνε πανω μου και με φιλουσε... τι εξαρτηση ειναι αυτη... αυτα απο τις 2 μεχρι τις 6.

κοριτσια ζηλευωωωωωωω που βρεθηκατε χτες αν και περασαμε κ εμεις ωραια!!!! να κανονισουμε να βρεθουμε συντομα!!

βενετια μου ασε και σε εμενα τα ιδια λενε, οτι τον εχω στερημενο και για αυτο δεν ξεκολλαει απο πανω μου.. αστους να λενε, εγω δε δνω πλεον καμια σημασια.. κουραστηκα να νευριαζω.. χτες ηρθε ο πατερας μου με ενα αυγο κιντερ και το πηρα και το πεταξα... χαμος εγινε

εχουμε τον παππου μου εδω και 3 μερες στο παπαγεωργιου στην εντατικη.. ειναι στα τελευταια του.. τον περιμενουμε απο μερα σε μερα. ειναι χαλια. και εχουμε ενα γαμο την κυριακη αλεξανδρουπολη... να παμε η οχι? αν "φυγει" εκεινες τις μερες?? αν και δεν ειχαμε καλες σχεσεις αλλα οσο ναναι...

θουλαρα αυτα τα σπυρακια μπορει να ειναι απο τη ζεστη. κ μενα τα ειχε βγαλει και τον αφηνα χωρις πανα στο σπιτι και εφυγαν.

πω πω χτες δε μπηκα καθολου κ εχετε σχολιασει παρα πολλα δε θυμαμαι τιποτα.. σας φιλω ολες

συμπεθερουκλα μου τι κανετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου λενα!! πωπ αγαπες ο μικρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και εγω λεω να μην πατε..κριμα ειναι..

μαρθα..τι ειναι "οανα"?????????????????????? :laugh: :laugh:

ρε λενα γαιδουρα που ειμαι!!!!!!!!

ναι χαιρεσαι τον τολη!!!!!!! πολυχρονος!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI έγραψε:

γεια σου λενα!! πωπ αγαπες ο μικρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και εγω λεω να μην πατε..κριμα ειναι..

μαρθα..τι ειναι "οανα"?????????????????????? :laugh: :laugh:

ρε λενα γαιδουρα που ειμαι!!!!!!!!

ναι χαιρεσαι τον τολη!!!!!!! πολυχρονος!!!!!!!!!!!!

οανα? :laugh: :laugh: :laugh:

πανα ηθελα να πω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα να χαίρεσαι τον άντρα σου.....ο παππούς είναι δικός σου ή του άντρα σου? ο γάμος είναι στενών φίλων, συγγενών? δλδ αν δεν πάτε θα στενοχωρηθείτε? ή μάλλον ποιό γεγονός θα σας στενοχωρήσει πιο πολύ: το να μην πάτε στον γάμο ή το να αφήσετε μόνο τον παππού?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

θα τον δοκιμασω χωρις οανα..

εγω λεω να μη πατε στο γαμο..κριμα ειναι για τον τολη ποιο πολυ :(

:laugh: :laugh: :laugh:

οτι να ναι γραφω,,νομιζα ο πατερας του τολη :S:blush:

κ τελικα διαβαζω οτι ειναι ο παππους σου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

thouli έγραψε:

:laugh: :laugh: :laugh:

οτι να ναι γραφω,,νομιζα ο πατερας του τολη :S:blush:

κ τελικα διαβαζω οτι ειναι ο παππους σου :([/quote:eve5pow1]

Θούλη εσύ με μπέρδεψες!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ο παππους ο δικος μου.. ο γαμος ειναι μιας πολυ καλης φιλης του τολη και κουμπαρα θα ειναι η επι 8 χρονια πρωην του.. δεν ξερω, ο παππους μερα με τη μερα λιωνει.. τι να πω..

ευχαριστω κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα εννοείται ότι θα πας στο γάμο...

Θα ντυθείς, θα βαφτείς, θα χτενιστείς, θα είσαι μια κουκλάρα και θα πας στο γάμο...Την ώρα της χαιρετούρας θα πεις στην κουμπάρα-πρώην του Τόλη με ύφος σαν να τη λυπάσαι "Και στα δικά σου"....Και θα της σφίξεις το χέρι λίγο παραπάνω...Και αν τολμήσει και κοιτάξει τον συμπέθερο, να της τα βγάλεις τα ματάκια.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Λυπάμαι για τον παππού σου, αλλά και στο γάμο να μην πας, θα πας εκεί να περιμένεις;;;;; :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Μαρια σε συμφερει παντως να γεννησεις Μαρτιο. ;)

ναι όντως. στον Νικο που γέννησα τέλη ιανουαρίου πάλι με σύμφερε αλλά δεν το ξερα και πήρα μονοκοπανιά την άδεια. Τώρα θα το παίξω αλλιώς όταν έρθει η ώρα Θεού θέλοντος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια λογοδιαρροια σας επιασε σημερα !!! ωσπου να κατσω να κανω ανανεωση βλεπω αλλες 2-3 σελιδεσ και φτου ξανα απο την αρχη να διαβασω .....

κοιμουντε τα παλικαρια μου και εγω ξαπλωσα λιγο αλλα τωρα πειναω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυλογουδες......... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ρε Αργυρουλα χρόνια Πολλά!!!!Να εισαι καλα κοριτσακι μου!!!!!!!

Αφρο συγχαρητηρια για τη μεταθεση!!!!

Γωγω εγω ειμαι απο αυτες που μετρανε τις μερες :blush: και κανω και τεστ ωορηξιας.ε ποσο σεξ να κανεις με ενα μωρό;;;; :unsure:

Μαρια εμενα την 1η φορα που γεννησα 30 Μαρτιου μου ηρθε γαντι!!!!

Τωρα που θα γεννησω τελη Δεκεμβρη πρωτα ο Θεός θα χασω τους 2 μηνες του καλοκαιριού.

Χρυσα πάλι μου ανοιξες την όρεξη!!! :P:P:P:P

Φιλακια και στις υπολοιπες.

Την Κυριακη εχουμε βαπτιση που το ζευγαρι εχει πλακωθει για το ονομα και ειναι στα προθυρα διαζυγιου. :huh::huh::blink::blink:

Πάω να τους πάρω κανα δωρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Λένα πώς πας με το πακεταρισμα;;;

Σε βοηθαει κανεις;;;;

8 χρονια τα ειχανε ή χώρισαν πριν 8 χρονια;;;;Και πως εγινε ρε θηριο να εχετε κοινούς γνωστούς;;;;

Γωγω!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Devil mind!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...