Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO EXPRESS TOY ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ VOL 14 KAI ΤΥΧΕΡΟ!!!!!


Recommended Posts

Αφρο :kiss::kiss::kiss::kiss:

Μωρη τρελη αφου σου απαντησα!!!!αλλα εκει θα ξερουν σιγουρα!!!

Να σου πω.Μαγειρεψες τιποτα στον ανθρωπο για να εχει δυναμεις γιατι απο οτι βλεπω τον περιμενει δουλειά!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ρε κορίτσια ποιες γόνιμες μέρες;;; :blink::blink::blink:

Πότε είναι οι κυρίες;;;;; :blink::blink:

Εγώ δηλαδή που δεν έχω σταθερό κύκλο πότε είναι οι γόνιμες μέρες μου;;;;Να ξέρω να μην του καθίσω του Γιωργάκη... :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo:

Αφροοοοοοοοοοοοοοοοοο πες αλεύρι....Το σποράκι σε γυρεύει!!!!!Καλό βόλι ρε φιλενάδα σήμερα!!Και με την κόρη!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγούλα οι γονιμες μερες ειναι 14 μερες πριν σου ερθει η περιοδος.

Πχ σε κυκλο 28 ημερων ειναι τη 14η μερα.

Σε κυκλο 34 ημερών ειναι την 20η μερα δηλαδη 14 μερες πριν σου ερθει η περιοδος.

Απλως πρεπει να ξερεις τον κυκλο σου.Αλλιώς τεστ ωορηξίας για να εισαι σιγουρη.

ΚαΛΕ στον καφε ειστε όλες;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

λενακι ξεχασα..να χιαρεσαι τον τολη σου :kiss::kiss:

εγω δε πηγα στο καφε..γιατι κ ειμαι απο τη αλλη μερια της πολης κ ειχα το μικρο με πυρετο χθες...

αργι οχι αγορι θα εχω...

κ στο πρωτο σε λεω ειχα κοιλια απο τη αρχη...μετα λες κ δε μεγαλωνε...

παναγιωτα εγω ια τον στειλω παιδικο..

πιστευω να μη εχω ιωσεις..

αν τον παρουν στο παιδικο εκει που θα κανω αιτησεις(κ θα ναι τζαμπα)

θα παει..να κοιμαμαι τη μερα :P

αν δε τονπαρουν μπορει κ να τον εχω,,αναλογα τα οικονομικα :S

βικυ σε παραδεχομαι με τις νυχτες που κανεις :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μπερδεύτηκα. Αν έχεις κύκλο 34 ημερών ας πούμε δεν είναι οι γόνιμες ακριβώς στη μέση δλδ στις 17 μέρες? Λες γιαυτο να έπιασα το χουχουλίνι Νο2? 21 μέρα του κύκλου ήταν και δεν είχα σκοπό για παιδί :blink: .... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα έτσι όπως έχουν γίνει οι γόνιμες μέρες μου με τον άστατο τον κύκλο μου λόγω θηλασμού ο μόνος τρόπος που το καταλάβαινα ήταν γιατί είχα κατακράτηση και μια απίστευτη όρεξη. Είναι στανταρ σύμπτωμα ωοριξίας. Αυτή τη φορά όμως ήμουν τελείως στον ύπνο γιατί είχα αποφασίσει να το αφήσω για Δεκέμβριο, να γίνει ο χουχου περίπου 2. Άντε καλέ απολαυσέ το και άστο στην τύχη. Θα κάτσει.

ΑΑΑ η Πατσούρου μου είχε πει αν θέλω τόσο πολύ να κάνω παιδί μπορώ να θερμομετράω τον κόλπο κάθε πρωί. Θα έχω για κάποιες μέρες σταθερή θερμοκρασία πχ 36,6. Κάποια μέρα θα κατέβει λίγο πχ 36,4 και μετά από μια δυο μέρες θα ανέβει στο 36,8. Αυτό είναι ένδειξη ωοριξίας. Το έκανα 3 μέρες και μετά με πιάσανε τα γέλια. Τα παράτησα γιατί με άγχωσε η διαδικασία και άσε που ξεχνούσα κιόλα που έβαζα το θερμόμετρο. :woohoo: :lol:B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera...efxaristo ta koritsia pou irthan spiti k voithisan!!! episis na sas po oti eiste upaities pou xalasa tin diaita pou ekana edo k duo evdomades!!! efaga ta 3 peinirlakia k 2 pastakia pou frate (apo ta duo terastia koutia) ta alla as ta faei o G na paxunei ekeinos!!! Natasoula efxaristo pou moy mageirepses!!!na erxesai pio suxna!!! kolokuthakia gemista me augolemono koritsia..prokomeni gunaika!!!na peis toi Ilia oti sou aksizei antamibi!!!!! Xrusa to vrika to potiraki!!! Evi eisai i pio glukia egguoula pou exo gnorisei me tin pio tourloti glukokoilitsa!!! lupamai pou i konstantina tromakse ton xristoforo k agriepse stin Elena...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli για κορίτσι πήγαινα και στον χουχου και βγήκε αγόρι. Τώρα πάλι αγόρι νομίζω ότι θα ναι. Ας είναι ότι θέλει.

Σύμφωνα με την ΤΕΠ μου έχω ΠΗΤ 21/2 αλλά επειδή το έπιασα πολύ αργά μες τον κύκλο το υπολόγισα με βάση την ημερομηνία σύλληψης και λέει 6/3.

Πάντως ο Νίκος γεννήθηκε 15 μέρες πριν την ΠΗΤ. Είδωμεν. Σε 2 βδομάδες θα πάω σε γυναικολόγο γιατί φεύγω διακοπές από Δευτέρα οπότε θα πάω μετά. :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

τι κάνετε? σήμερα έχει ζέστη ελπίζω να κρατήσει

ο καιρός και το ΣΚ να κάνουμε κάνενα μπανάκι :P

Γιώτα ελπίζω να γίνανε καλα τα κολοκυθάκια

και μην παραπλανείς τον κόσμο ότι τα μαγείρεψα

εγώ μαζί τα κάναμε ;)

Η Κωσταντίνα κοιμήθηκε γρήγορα?

Η Έλενα πάντως ξεράθηκε κατευθείαν και συμμάζεψα

λίγο και καθάρισα και το μπάνιο

Επίσης η Εύη είναι μια κούκλα με μια τέλεια κοιλίτσα :kiss:

Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα Εύη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατευθειαν...την εβαλα στο κρεβατι μου κ ειπιε το υπολοιπο γαλα ,την ωρα που αποκοιμιοταν ειπα να την αλλαξω κρεβατι,τι τοθελα,ουρλιαζε μιση ωρα μεχρι που την ξαναπηρα στο κρεβατι μου,τελικα μαλλον της αρεσει το μιντιαστρομ....απο οψη ωραια φαίνονται απο γευση το πρωτο τεστ ντραιβ θα το κανει το μωρο!!!!!τελικα κοιμηθηκαμε αγκαλιτσα ουτε γκουκ δεν εκανε ,αλλα κ να εκανε δεν το ακουσα ,εκλεισα τα ματια τις 11μιση κ τα ανοιξα στις εξι,νομιζα οτι κοιμηθηκα μονο 2 λεπτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

περασατε τελεια διαβαζω οι θεσσαλονικιες!

μπραβο σας!

μολις γυρισα απο δουλεια , θηλασα την μικρη...και ωωωωωω ναι δεν κοιμαται!

πανω που την επαιρνε ο υπνος χτυπησε η καμπανα!

φωναζει απο το δωματιο της "μαμα ελα λιγο εδω"

" μαμα εχει θημα καμπανα"

"ακου ....καμπανα...ντιν νταν"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Μπραβο κοριτσαρες που περασατε τελεια!!!!!

Γιώτα τελικα φευγετε το Σάββατο;;;;

Νατασα θελω και εγω να ερθεις να μου μαγειρεψεις. :cheer::cheer:

Μαρια σε συμφερει παντως να γεννησεις Μαρτιο. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜαρίαΙωάννα Λάρισα μένεις?

Αν ναι δεν είσαι μακριά να έρθεις σε καμιά συνάντηση

να σε γνωρίσουμε :)

Βίκυ καλή ξεκούραση

Ελπίζω να κοιμηθεί τουλάχιστον το μεσημέρι η μικρή

Παναγιώτα αν έμενες Θεσ/νίκη πολύ ευχαρίστως

θα ερχόμουνα να σου μαγειρέψω :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Νατασα ρεσερβε για αυριο να μαγειρεψεις σε μενα!!!!

χαχαχα

Ρε παιδι απολυ χαλβας ο δικο ςμου...εμ τις εφαγε απο τακοριτσακια..μετα φοβοταν την Κωνσταντινα...ειχε πολυ γελιο!!!!!!

βρε βλακα του λεω..πρεπει να κινηγας τα κοριτσακια οχι να φευγεις!!!!!

εκανα μελανια στις χτεσινες δαγκοματιες...γρκκκ αμα μαθω ποιος του τις εμαθε!!!!!!

Κοριτσακια σορυ που δεν σχολιαζω αλλα τα φιλι αμοιυ και την αγαπη μου σε ολες...να πητε και τη μπεμπου που μαλλον ειναι χωρις Η/Υ παλη μας λειπει!!!!

Οαναγιωτα θα κανουμε ανταλλαγη ομηρων!!!!

εσυ το ποτιρακι..εγω την μπλουζα!!!!!

φιλια...νυσταζω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

ευτυχώς η μικρή κοιμάται τα βράδια σερί και ξεκουράζομαι λίγο!!!, μέχρι να την ενοχλήσουν ξανά τα δοντάκια της.....έπεσε η καημενούλα από την καρέκλα σήμερα το πρωί, πήρε το πιάτο της με το πρωινό, της είπα ανέβα στην καρέκλα, ανέβηκε και δεν ξέρω πώς, έπεσε, έριξε ένα κλάμα!!!!

Τα ρούχα της Γιώτας τα διπλώσατε?!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Άργκι διπλωσαμε ολα τα χειμωνιατικα της μικρης τα οποια τελικα βάλαμε σε μαυ΄ρες μεγάλες σακούλες ,το βρηκα πολυ πιο πρακτικό!!! Χρυσα επρεπε να βγάλω φώτο ,ακου να φορας του παιδιού γυναικεία ρούχα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σορυ αλλα το ιδιο φορμακι σε πρασινο, μπλε και πορτοκαλι εχουμε και εμεις!!!!!!!...βεβρεια σε μεγαλυτερο νουμερο..καθοτι ειμαστε ολιγον θρευταρακια!!!!!

χαχαχα

Θα σου το επιστρεψω πλυμενο με στροργη και προδερμ...με αρκαδι δηλαδη!!!!!

Περιτων να σας πω οτι η γκαρνταρομπα της Κωνσταντινας ειναι σουπερ...αφου αρχισα να σκεφτομαι πολυυυυ σοβαρα να κανω μια κορη...

ξετρελαθηκα κοριτσια..υπεροχα πανεμορφα σικατα ρουχαλακια

Κυρα Γιωτα θα μας στελνεις φωτο καθε μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

χθες κοιμηθηκαμε ως τις 3 ο καθενας στο κρεβατι του .....δηλαδη ο Μανωλης κοιμοταν εγω ειχα αυπνιες :angry: στις 3 ηρθε να με δει και τον πηρα στο κρεβατι μου .Του εδωσα λιγο νερακι και ξεραθηκε στον υπνο αμεσος .Εγω παλυ δεν μπορουσα καθολου να κοιμηθω ,με ενοχλουσαν τα παντα !!! κατα τισ 4 κοιμηθηκα και εγω ....τι το ηθελα εφιαλτεσ εβλεπα :angry:

τωρα ξυπνησαμε ....12 ωρεσ χωρις να θηλασει !!

πηρε ο Κωστας μεταθεση ,χαρηκα παρα πολυ γιατι στο καραβι που ηταν μεχρι τωρα ηταν χαλια και εκανε την δουλεια οχι μονο την δικη του αλλα και 3 αλλων !!! :angry::angry::angry:

θα παει και απεναντι προς την Ελευσινα και θα γλιτωνει το καραβι καθε μερα για Σαλαμινα ....αχ χαρηκαμε πολυ χθες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...