Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO EXPRESS TOY ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ VOL 14 KAI ΤΥΧΕΡΟ!!!!!


Recommended Posts

Νατασα καλη επιτυχια..

εμας δε μας βλεπω να μας παιρνουν...εχουμε υψιλ εισοδημα..εικονικο καθαρα..γκρρρρ

καλη επιτυχια!!!!!

Εγω δεν τα τηγανιζω

φτιαχνω πουρε πατατας, ανακατευω τα λαχανικα

πλαθω μικρα μπιφτεκακια

ανακατευω σε μια λεκανιτσα φρυγανια και σκληρο κασερακι και ετσι οπως ειναι τα βαζω σε λαδοκολλα και στο γκριλ..δεν θελελι πολυ ωρα γιατι τα λαχανικα ειναι ηδη βρασμενα, ισα ισα να χρυσισουν

χινονται πολυ νοστημα, εγω βαζω και καλαμποκι, και αμα εχω πρασο η πρασυνο κρεμυδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Kαλημερούδια!!!!!

Τι λένε τα κοριτσάκια εδω?

Σήμερα τέλος του μήνα,αρχίζει πάλι η χαρτούλα,οικον.στοιχεια και δεν συμμαζευεται....

Είμαστε καλα εμείς,χθες δεν καναμε τίποτα ήμουνα πτώμα και κοιμήθηκα 2 ώρες στον καναπε!!!

Αφροδίτη του πήρα και εγώ για πρώτη φορά dvd με το μίκυ και εχει 2 μέρες που είναι κολλημένος και τρελλαίνεται.Δε κουνιέται μη χάσει καμία ατάκα!!! :laugh:

Argi,νομίζω πως η κληρονομικότητα πολύδυμης κύησης πάει από τις μαμαδες στις κόρες,ο μπαμπας δεν ξέρω αν παίζει ρόλο.Εμενα η προγιαγια μου είχε δίδυμα και βγήκαν σε εμένα μόνο,προς το παρών....

Επίσης όσο λαχταρούσα να θηλάσω το δευτερο,με τα δίδυμα θα βάλω τα δυνατά μου αλλα δεν ξέρω ρε κορίτσια αν θα αντέξω.Ευτυχως το συζήτησα με τη μαια μου και μου είπε θα έρθω να σου δείξω στάσεις στο σπίτι και αφου τόσο το λαχταράς θα το καταφέρεις.Μακάρι,ωραία είναι όταν έχεις κάποιον να σε εμψυχώνει...

Νατασσούλα,σιγά μην πήγαινα για τέταρτο που λέει ο λόγος...Και αν ξαναέβγαιναν δίδυμα???????????????? :woohoo: :woohoo:

Γιώτα αφού τα επιθυμείς,σου ευχομαι στη δευτερη εγκυμοσύνη διδυμάκια.Δεν περιμένεις πρώτα να σου πω πως θα είναι???? :P:P

Τι σαλοπέτα λέτε?

Θυμήθηκα μία κοντη-σορτς που είχε ο Θάνος,λευκη υφασμάτινη,απλα τέλεια...Μου αρέσουν πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ κορίτσια δε σας προλαβαίνω....Τι γράφετε συνέχεια;;;; :woohoo: :woohoo:

Συμπεθέρα χρόνια πολλά!!!!!!!Να χαίρεσαι τον συμπέθερο!!!!!

Γιωτάκι δε μου είπες θα είσαι Θεσσαλονίκη 30 Αυγούστου που ερχόμαστε να σας δω;;;;;

Χρύσα και μενα έχει λυσσάξει εδώ και δύο εβδομάδες...Συνέχεια κωλοτούμπες προσπαθεί να κάνει αλλά δεν την αφήνω..Με το που τη βλέπω να ακουμπάει το κεφάλι κάτω πάω και τη σηκώνω...Φοβάμαι τον αυχένα της... :unsure::unsure:

Θούλη περαστικά στο Ντόντο...Κι εμείς τώρα θα το κάνουμε της ανεμοβλογιάς...

Argi εγώ μπιφτέκια λαχανικών τα παίρνω έτοιμα..Δεν τα έχω φτιάξει ποτέ...Και τα βάζω κατευθείαν στο φούρνο...

Κι εγώ έχω ιστορικό διδύμων αλλά ελπίζω να μη μου τύχει..Θα αυτοκτονήσω!!!!!! :P:P:P

Νατασούλα καλή τύχη με τους παιδικούς σταθμούςΕλπίζω να σας προτιμήσουν!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Κορίτσια σήμερα η μικρή χτύπησε την κεφάλα της...Είχα αναμμένη την τηλεόραση και προχωρούσε και κοίταζε προς τα πίσω τις διαφημίσεις στην τηλεόραση και έσκασε πάνω στην τραπεζαρία... :unsure::unsure::ohmy::ohmy: Ευτυχώς δεν έκλαψε πολύ!!!!!!

Επίσης εδώ και δύο μέρες το βράδυ που την κάνω μπάνιο, όταν πάω να της ξεπλύνω το κεφάλι από τις σαπουνάδες ουρλιάζει και χτυπιέται στο κλάμα...Ξαφνικά!!!! :dry::dry::dry: Γενικά δεν της αρεσει να της πέφτει νερό στη μουρίτσα της, αλλά τώρα ουρλιάζει...Τι να κάνω για να το κόψει;;;; :dry::dry::dry:

Σήμερα είπα στην πεθερά μου να της δώσει τσιπούρα ψητή και χόρτα βραστά για πρώτη φορά...Για να δούμε!!!Θα τα φάει;;Εσείς τους έχετε δώσει;;;;

Χθες το βράδυ για 1η φορά άφησε 100ml γάλα...ήπιε μόνο 140!!! :dry::dry: Λέτε να έχει τίποτα;;;έβαλα το χέρι μου στο στόμα της και βγάζει τους τραπεζίτες τους κάτω πίσω πίσω....Λέτε να είναι αυτό;;;

Σας έπρηξα πάλι με την πολυλογία μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσα θελει χαμηλο εισοδημα γ το δημοτικο,εμιες ειμαστε πλούσιοι!!!

Εύη και να μην καταφερεις αποκλειστικό δωσε παραλληλα ,σημασία εχει να πίνουν έστω κ λίγο νομίζω ,εγω μετανιωσα που το εκοψα τελειως..

Γωγω θελω πολύ να σε γνωρίσω μα ειλικρινα θα προτιμουσα να έχουμε κατεβει εως τότε γτ τοσο καιρο χωρια μας βλεπω όχι δύδιμα μα πεντάδυμα να κάνω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης Γωγω και η δικιά μου εκοψε το γαλα απο διακοσια πίνει 140 ,μαχαιρι ρε παιδια ομως λες και εχει μεζουρα,μολις φτάνει το 60 σταματαει...

το θεμα με το μπανιο ειναι φαση,σε εμας κρατησε 15 ημέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάμε να αγοράσουμε λαχανικά, όταν γυρίσω θα σας πω για τα προνήπια γιατί δεν τα παίρνουν!!!!

απαράδεκτοι εκπκοί!!!! :angry:

οι παρούσες του τρενακίου εξαιρούνται!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω..με τρομαζεις...θα τον μαζευω ΑΜΕΣΑ!!!!

ο γιο ςμου σημερα εφαγε μισο αυγο!!!! θαυμα..το μισει το αυγο!!!!!

Ευακη εγω πιστευω πως τουλαχιστον στην αρχη θα τα καταφερεις..μετα εχει ο θεος

Οσο μπορεις παντως θηλαζε..δεν ειναι ευκολο..και ειδικα με τον Θανουλη να τρεχει περα δωθε..και δεν ξερεις τη συμπεριφορα θα εχει

Μακαρι ολα να σου πανε οπως τα θες

Παιδια εμενα γαλα πινει..δεν εχω παραπονο..αλλα εξακολουθει να ζηταει μεμε

χτες χλαπακιασε 250!!!!! και για να κοιμηθει ηθελε μεμε..και ετρωγε ρε κοριστια..ετρωγε...

σημερα το πρωη του αρνιθηκα στηθος πριν φυγω αλλα στεναχωρηθηκα.....

μαλλον το ζουζουνι μου δεν εινα ετομο ακομα..και εγω η κακουργα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera!!!!

ι κανετε? Τωρα εβαλα το χανιμπαλ για υπνο και κανω δουλειες!

Καλε θελει χαμηλο εισοδημα? Εμεις καναμε αιτηση και περιμενουμε απαντηση τελος ιουλιου. Αν δεν μας δεχτουν θα φουνταρω!!

Σεσιλια γιατι θες να αποθηλασεις? Θες να βαλεις μπροστα για δευτερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι..και επειδη θελλω να θηλασω και το δευτερο..με τον μικρο απαιτητικο ταζουλι χουλιγκαν δεν το προβλεπω

Ασε που εγω στο πρωτο ξερουσα συνεχεια και τοςυ 9 μηνες και δεν ημουν και στα καλυτερα μου..οποτε δεν ξερω.

Βασικα..αμα δεν ητα τοσο απαιτητικος δεν θα αποθηλαζα ακομα

ειδικα το βραδυ και στον υπνο πολυ με ζωριζει

αμα δεν ηταν τοσο ζωρικος..

τεσπα

μακαρι να θηλασω και το δευερο οσο και αυτον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα!!! Κακως ανεβηκα παλι στο τρενακι. Το εξπρες του γκαστρωνυκτιου πρεπει να λεγετε!!! Μην με κολλησετε δεν θελωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα

καλα μωρε τρελη εγω δεν ειμαι εγγυος ακομα

και δεν εχω σκοπο να μεινω ακομα..

Λετε να γκαστρωθει καμια και στο δικο μου δρομολογιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τα δοκιμάσω τα μπιφτέκια λαχανικών κατευθείαν στον φούρνο μήπως και φάει η μικρή γιατί τελευταία δεν ξέρω τί να της δώσω, άρχισε να ξυνίζει σχεδόν με όλα τα φαγητά που μέχρι τώρα τρελενόταν :angry:

Γιώτα λόγω νησιού λέω μήπως είναι καλύτερα από εδώ και δεν υπάρχουν τόσες πολλές αιτήσεις. Στην επαρχία συνήθως είναι καλύτερα.

Μάρθα από το εμβόλιο είναι ο πυρετός? κάνει και αυτό μετά από8 μέρες?

Περαστικά :)

Άννα αν έκανες αίτηση σε παιδικό του Δήμου αυτό που μετράει πρωτα από όλα είναι το μέσον ;)

Γωγώ εμένα δεν θέλεις να με δείς :(:(:(:(:(:(

Βρωμάνε τα πόδια μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εύη πόσο είσαι τώρα γιατί δεν βάζεις τικεράκι?

Όσο για τον θηλασμό σίγουρα θα είναι δύσκολα αλλά

αξίζει να προσπαθήσεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα!

τι κανετε?

εμεις καλα!

χθες περασαμε πολυ καλα!

η μικρη συνεχως στο νονο της!

ημαστα 39 ατομα....ευτχως τα φαγητα εφτασαν!

ο καιρος καλος ,καθισαμε κατω!

πονανε τα ποδια μου .....!

νυσταζω αλλα αεχω παιδιατρο!

η μικρη εχεις συγκαει....(λιγο)αλλα η σουντοκρεμ δεν της κανει τιποτα!

να γραψουμε -φτιαξουμε φαρμακειο διακοπων!

σημερα χωρις πανα!

τα εκανε 2 φορες στο σαλονι...διπλα απο το γιογιο!

αχ ποτε θα την κοψουμε?

πως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

κοριτσια το απογευμα δεν σας πειραζει να διπλωνουμε ολες μαζι ρουχα ε?χαχαχαχαχαχαχα

Θα σου κοστίσει κάτι παραπάνω.................

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου πεμπι ,εχθες η δικια μου κατουρησε το κρεβατι μας.....προχθες κατουρησε στα πλακακια.περιμενει να βγαλω την πανα γ να τα κανει....ειρωνια μολις ειχα αλλαξει σεντονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια αυτό το γνωρίζατε??

http://www.notosgalleries.gr/page/#

Λέει ότι αγοράζεις τα καλοκαιρινά σου και το χειμώνα μπορείς να τα επιστρέψεις και να αγοράσει στην ίδια τιμή χειμερινά και τα καλοκαιρινά σου τα δωρίζουνε :woohoo:

Λέω να πάω να ρίξω μια ματιά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι μια χαρα περασατε..σουπερ..μπρβο..και του χρονου με υγεια!!!!!

ρε συ υπομονη..μικρο ειναι ακομα..ειναι δυτσκολο να τα σινηθησεις...η πεθερα μου θελει να τον μαθει φετος..σηγα μην τα καταφερει..αλλα αφου θελει να προσπαθησει..εγω αντιριση δεν φερνω

Φιλια να της δοσεις πολλα

σημβουλες κοψηματος..δεν ξερω..αμα ομως μαθεις πες και μας!!!!

σημερα το πρωη που του ειπαοχι μεμε..γκρινιαξε λιγολ.ειμασταν στη μανα μου πριν φυγω και ηρθε να τραβηγει την μπλουζα...του λεω οχι Χριστοφορε..εφαγες σημερα..γρκινιαξε λιγο και μετα εφηγε..του ειπα..κοιτα..να εκει εχεις το παιχνιδακι σου..πηγε...

καλα παμε η να τα παρατισω

το βραδυ εννωειτε γκρινια και πιπιλισμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα είχα γράψει ότι θελω να σε δω όταν ανακοίνωσα ότι θα έρθω Χαλκιδική.....Κι επειδή είμαι κι εγώ βρωμοποδαρούσα θέλω να σε δω τόόόόόόσο πολύ!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Pebi μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου....

Γιώτα αλήθεια λες;;;Στο έκοψε κι εσένα το γάλα;;;;Και εντάξει η δικιά μου είναι και τσουπωτή και τρώει ό,τι βρεθεί μπροστά της...Η δικιά σου που είναι μινιόν;;;;; :laugh: :laugh: :laugh:

Και επίσης τον έψησες τον άντρα σου για 2ο;;;Είστε στην προσπάθεια;;;; :laugh: :laugh: Τέλεια!!!!!! :P:P Για τους άλλους βέβαια, όχι για μενα... :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: Ελπίζω να μην μου κάνει τίποτα ο άντρας μου στη Χαλκιδική... :blink::blink::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...