Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια μεγάλη καλημέρα!!!!!


Recommended Posts

maria12 έγραψε:

Την άτιμη μας ξεγέλασε!!!!!!!

Lora μου αρέσει που δε το βάζεις κάτω!

Τον επόμενο μήνα! ;)

Μας ξεγέλασε η ρουφ...αλλά θα τα ξαναπούμε...κοντοζυγώνει ο καιρός!!!

Σιγά μη το βάλω κάτω....Αφορμή για εξτρά ζουζουνιές.... ;):blush:;)

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

*crystal* έγραψε:

ax mwre... loraki mou tin alli fora omwws den tha sou glitwsei e??? ola kala ygeia na xoume kkanoume trelitses !!!!!!

egw kala..tipota akoma...iremia...fantasou omws pou k gw epeita apo mia xoriaki 0,1, elpizw dioti mou dinontai ta perithwria .

tha deixei den polu asxoloumai me to sugkekrimeno pia tooooooooso polu. mou kanei kako..

ola gia kapoio logo ginontai allwste !

polla gluka filia

Καλά κάνεις που δεν πολυασχολείσαι γιατι και εγώ που ασχολιόμουνα την έφαγα την παπάτζα!!!

Δε πειράζει....θα γυρίσει ο τροχός.... :blush::blush::blush: (όλο πονηράδες είμαι σήμερα!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nutella έγραψε:

Aντε βρε Loraki.... Μας κανει κολπακια βλεπω η ακατονομαστη..., δεν περιμενε αλλους 9 μηνες και μετα? Πολυ εκνευριστικό να καθυστερει κιολας, να αρχιζουμε να εχουμε ελπιδες και μετα τσουπ! Δεν πειραζει κοριτσακια, εμεις οτι μπορουμε κανουμε απο κει και περα υπομονη... και θα ρθει, που θα μας παει? Φιλακια πολλα και no stress!

Κοίταξε...εγώ της τα 'ψαλα μια φορά πάντως!!!

Την επόμενη φορά που θα καθυστερήσει και θα τολμήσει να σκάσει μύτη θα γίνει χαμός!!!

Είπαμε....είμαι ανεκική αλλά μέχρι ενός ο(α)ρίου!!! :woohoo: :silly: :lol::ohmy::huh: (έχω ρέντα σήμερα τελικά!!χεχεχε)

Κάτσε να ξεκουμπιστεί να φύγει να πάει αλλού και θα σου πω εγώ τι έχει να γίνει!!! :blink::blush::blink::blush::side: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααα κορίτσια!!!!

Πού είστε όλες σήμερα?

Έχουμε κανένα νέο?

Εγώ δεν είμαι στις γόνιμες μέρες ακόμα του μήνα αλλά.....κάνω προθέρμανση, μόνο μην το καψουμε και χάσουμε τα ....αυγά και τα πασχάλια!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera maria mas !!!

neo proswpika den exw ta idia, perimenw apo tis 7 iouliou tpt akoma... na doume ta ponakia sunexizontai + ola ta upoloipa simera twra ti tha deixei den xerw ..

ola kala apolayse tin prothermansi, einai vasiko sustatiko ...k mhn to skeftesai sunexeia... filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

*crystal* έγραψε:

kalimera maria mas !!!

neo proswpika den exw ta idia, perimenw apo tis 7 iouliou tpt akoma... na doume ta ponakia sunexizontai + ola ta upoloipa simera twra ti tha deixei den xerw ..

ola kala apolayse tin prothermansi, einai vasiko sustatiko ...k mhn to skeftesai sunexeia... filia

αντε ρε crystal άκι μου να τις κάνεις πολλές τις ημέρες που θα περιμένεις!!!!και φυσικά να μην έρθει ποτέ!!!!! :laugh: :laugh:

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaa..

ti aknoun ta koritsakia mou??? ola kala k gw ...irhe entelei i periodos...entaxei mou eirthe ta ximerwmata tis kuriakis...mia xara..ti na sas lew twra!!! anyway...miwthw kala dioti xespasa gera k twra eimaste oles mazi pali na diekdikisoume k ayto to mina to tropaio!!!!

na eimaste kala k no stress... tha ta kataferoume oles mazi MH MOU STENAXWRIETAI KAMMIA!! KANEI KAKO !! sas filw gluka kai sas agapw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ομορφη! Καλα κι εγω, τα υπολοιπα κοριτσια που ειστε καλε? Μια μεγαλη καλημερα σε ολεςςςςς! Πως ειμαστε? Κερναω φραπεδακι! B):cheer: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...