Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια μεγάλη καλημέρα!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλη τη συντροφιά του Mammy!

Σήμερα επειδή είναι μία από τις πιο σημαντικές μέρες του κύκλου μου (3η μέρα ωορηξίας!!!!) είπα να στείλω ένα θετικό μήνυμα σε όλα τα ανθρωπάκια του Forum με ένα δυναμικό τραγουδάκι να πάρουμε όλοι και όλες τα πάνω μας!!!!

Φιλάκιααααααααααα :silly: :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mirlitsa έγραψε:

:woohoo: :woohoo: ωραίο τραγουδάκι επέλεξες!!!!

Να έχεις μια όμορφη μέρα κι εσύ....και καλή τύχη!!!! ;):):P

Ευχαριστώ πολύ καρδούλα!!!Το αφιερώνω στο σποράκι μου σε περίπτωση που θέλει να μου κάνει κόλπα και δεν θέλει να βρει τον δρόμο προς την ελευθερία του!!!(9 μήνες μετά βέβαια....!)χαχα :blink::side: :laugh: B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλό που του θέλω.

S for Sporaki!!!χαχαχαχα :D :D

Η αλήθεια είναι ότι με την περίοδό μου δε τα πάμε και πολύ καλά τα τελευταία 11 χρόνια(από τότε που μου ήρθε δηλαδή) και νομίζω πως πλέων ήρθε ο καιρός να σταματήσει αυτή η σχέση!Είναι πολύ καταπιεστική!

Οπότε αποφάσισα να βάλω ένα τρίτο πρόσωπο ανάμεσά μας μπας και το πάρει το μήνυμα!

Τώρα είμαστε στην αναμονή για τον νικητή!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lora-ex Boubou1305 έγραψε:

Το καλό που του θέλω.

S for Sporaki!!!χαχαχαχα :D :D

Η αλήθεια είναι ότι με την περίοδό μου δε τα πάμε και πολύ καλά τα τελευταία 11 χρόνια(από τότε που μου ήρθε δηλαδή) και νομίζω πως πλέων ήρθε ο καιρός να σταματήσει αυτή η σχέση!Είναι πολύ καταπιεστική!

Οπότε αποφάσισα να βάλω ένα τρίτο πρόσωπο ανάμεσά μας μπας και το πάρει το μήνυμα!

Τώρα είμαστε στην αναμονή για τον νικητή!!!χαχαχα

And the winner is ….sporaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yes!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!

:Dχαχαχαχα

Μακάρι,γιατί από εχτές είχα πολύ έντονο πόνο στις ωοθήκες μου(ενώ συνήθως δεν πονάω τόσο και μάλιστα 2 βδομάδες πριν την περίοδο), πολλά κολπικά υγρά και πονάει και η μέση μου!!!

Για να δούμε!!!Εν τω μεταξύ σήμερα είμαι στην 3η μέρα ωορρηξίας και πρέπει να σκεφτώ ένα κρυφό σχέδιο αποπλάνησης για να σιγουρέψουμε τον νικητή!!!χαχαχαχαχα

ΖΗΤΩ ΣΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ...ΚΑΤΩ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lora-ex Boubou1305 έγραψε:

Ναιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!

:Dχαχαχαχα

Μακάρι,γιατί από εχτές είχα πολύ έντονο πόνο στις ωοθήκες μου(ενώ συνήθως δεν πονάω τόσο και μάλιστα 2 βδομάδες πριν την περίοδο), πολλά κολπικά υγρά και πονάει και η μέση μου!!!

Για να δούμε!!!Εν τω μεταξύ σήμερα είμαι στην 3η μέρα ωορρηξίας και πρέπει να σκεφτώ ένα κρυφό σχέδιο αποπλάνησης για να σιγουρέψουμε τον νικητή!!!χαχαχαχαχα

ΖΗΤΩ ΣΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ...ΚΑΤΩ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ!!!

έτσι μπράβο!!!!

κάνε ατμόσφαιρα εσύ και δεν θα είναι δύσκολο!!!!

βουρρρρρρρρ στο ψητό!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν καμιά ώρα πήγα πάλι να αγχωθώ(μα τι πράγμα είναι και αυτό?Ακόμα δεν έχω καθυστέρηση και αγχώνομαι μόνη μου....Όλες έτσι ήσασταν;:D )και μου την έδωσε και έβαψα το καλοριφέρ της κουζίνας!!!Άλλο πράγμα σας λέω!!Βοήθησε μάλλον μωροσκονούλα της Nutella!!

Nutellitsa, περισσεύει λίγη σκονούλα μαγική για να πάω να ρίξω στο κεφάλι του αρραβωνιαστικού μου;

Έχω σήμερα κρυφό σχέδιο αποπλάνησης(3η ημέρα ωορηξίας) και...You know!!!xaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χεχεεεεεε μωροσκονουλα υπαρχει ατελειωτη για ολες !!!! Κι εγω ειναι στιγμες που αγχωνομαι... Ειπα οτι θα προσπαθησω και αυτο το μηνα μετρωντας μερες κτλ και αν δεν τυχει δε θα ξαναασχοληθω τοσο, αν ειναι να ερθει θα ερθει με κουρασε να ειμαι συνεχεια μ'αυτη τη σκεψη... Ωστε 3η μερα ε... Αντε βαλε μπρος και θα περιμενουμε συντομα τα ευχαριστα! Εγω ακομα, περιμενω να τελειωσει η ακατανομαστη να ξεκινησω προσπαθειες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,άστα!έχουν γίνει 2 ελεύθερες επαφές αλλά είχα μόλις 3 και 6 μέρες αντίστοιχα καθαρίσει από την ακατανόμαστη!Ε, σήμερα που ήρθε αυτή η ευλογημένη μέρα,ελπίζω το σποράκι αν έχει χαθεί,από σήμερα να αρχίσει να ψάχνει πάλι τον δρόμο και στο τέλος να τον βρει!!!

Yupiiiiii ;P

Με το καλό να σηκωθεί να φύγει να πάει αλλού η σκατούλα η ακατανόμαστη(κακιά κουβέντα ;P ) και να έρθει το SUPER δυνατό σποράκι που θα τους κατατροπώσει όλους!!!!

Και όπως είπα και ποιο πριν: S for Sporaki!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eπειδή έχω την αίσθηση... την 6η αίσθηση πως δεν είμαι από τις τυχερές του Ιουνίου.... τον Ιούλιο........τάνι τάνι μέχρι να πετάνει!!!!

t1520.gift1579.gift1544.gift8304.gift6217.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakio μου όμορφο..μήπως έχεις και για μένα καμοιά διαίσθηση;Γιατί και η δική μου κάτι τέτοιο μου λέει!!!

Αλλά δεν θα σταματήσουμε να ελπίζουμε στην δύναμη των μαγικών σπόρων!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεχεχεχε elenakioo εχω τρελαθει με τα τικερακια σου, τις εικονιτσες και ολα αυτα! Ποσα θα βαλεις? Ετσι σε θελω να τα βλεπει η ακατανομαστη και να φευγει μακριαααααα! Lora τι ωρες ειναι αυτες και εισαι στο φορουμ ακομη? Κλεισε καλε τον υπολογιστη και βουρ στο ψητο ειπαμεεεεεεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμένω να γυρίσει ο άντρας από την βόλτα του για να πάθει ολική καταστροφή μόλις γυρίσει!!!χαχαχαχαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Που είσαι καλέ Λώρα να μας πείς τα νέα!!!!!!!!!

Τον στρίμωξες τελικά????? :laugh: :laugh:

xaxaxaxa :silly:

Distixws agapaki mou omorfo me strimwxe o ipnos!!!!!!xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...