Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια μεγάλη καλημέρα!!!!!


Recommended Posts

ΜeryκaΙ μου μην μου στενοχωριεσαι,ξερω κοπελες που εμειναν εγκυες και οταν πηγαν για καλειεργεια οι μικροβιολογοι φοβηθηκαν απο τα πολλα μικροβια!απλα γεννησαν με καισαρικη!οχι για....λιγους μυκητες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Polu kalispera,

eimai new memeber edw kai i alitheia einai oti mou aresei polu i pareoulla sas!!

thelw ta fwta sas..exoume arxisei apo to maio gia bebe, o kuklos mou einai 32 hmerwn peripou ..ayto to mina loipon vasi giatrou k kuklou eixa worrixia tin 22h mera (7 iouniou teleytaia periodos) entellei eniwsa oti eixa worrixia tin 27h (xerw otan sumvainei).

to erwthma einai den einai stantar i owrrixia vasi tou kuklou???

episis an i sillipsi egine meta tin epafi tis 22 iouniou , na kanw xoriaki tha deixei? entwmetaxu exw akoma ayta ta travigmata aristera & oi thiles mou einai exogkomenes, epipleon 2 meres twra exw 37,1

tha thela na mathw eyxarista nea se liges meres......................... ta filia mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PRWTA APO OLA NA XAIRETHSW TIS FILES MOU!!!GEIAAAAAAAAAAAA SASSSSSSSSSS :laugh: :laugh:

KIMONAKI MOU GEIA SOU K PRWSOPIKA ;) ,NAI H ALHTHEIA EINAI OTI TO XW AKOUSEI K AUTO ALLA MALLON ISXUEI GIA TIS ALLES KOPELES AFOU SE MENA DEN ETUXE.. :dry: HRTHE H TRELLH EKEI POU SFOUGGARISMA :angry: DEN HRTHE BEBAIA ME TO PRWINO KSUPNHMA OPWS ME EXEI SUNHTHISEI APO PANTA ALLA HRTHE PRIN KALA KALA MESHMERIASEI... :angry: K OTI EIXA ARXHSEI NA SKEFTOMAI BRE MPAS K EIMAI TUXERH???? :dry: ALLA MALLON H TUXH ME PROSPERNAEI POLU EUKOLA.. :( K AFOU LOIPON THN ENIWSA PHGA GIA AKOMH ENA MHNA STO MPANIO K MALLWSA ME TIS SERBIETES!!! :angry: :silly: :angry: AUTA APO MENA AS ELPISOUME GIA TON IOULIO H TON AUGOUSTO H TON SEPTEMBRIO ESTW :blink::blush::blink:

KALWS ORISES FILENADITSA MAS KAINOURGIA NA SOU EUXHTHW TA KALUTERA.. B) THA SOU PW MONO ENA PWS MESA STON MHNA H WORHKSIA MAS DEN EINAI PANTA TO IDIO POLLES FORES METABALETE GIA DIAFOROUS LOGOUS ETSI MHN ANUSHXEIS EPISHS NA SOU PW PWS MPOREI NA KANOUME K DIPLH WORIKSIA SE ENAN MHNA OPOTE MH ANUSHXEIS K KATHOLOU AGXOS K THA DEIS THA ERTHEI..ETSI LEW K STON EAYTO MOU K EKEI POU EIMAI PESMENH KSANANAIBENW..FILAKIA POLLA K MHN MAS KSEXNAS NA MPAINEIS NA MILAME :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se eyxaristw polu polu...

2 fores worrixia se ena mina ???? duskolo mou akougetai...bravo tuxi? les??vevaia egw to pono tis worixias ton eniwsa stis 27 iouniou kai oxi stis 22 iouniou vasi kuklou..an ekana k stis 22 den to katalava katholou k upoptevomai oti isws na ekana 1 worrixia stis 27...

anyway :huh: tha deixei... xoriaki na kanw ti lete?? perimenw periodo stis 7-8 iouliou allaexw agxwthei ligaki i alitheia....

kalo weekend !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια εγώ κάνω μετακόμιση..... από βόρεια ελλαδα κατεβαίνω νότια...

οπότε φανταστείται τρέξιμο.. έτσι νιώθω οτι θα χαθεί κ ο ιούλιος!!

Ετσι αν με χάσετε... ναξερετε ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΩ!!!!!!

φιλάκια!!! Λώρα-Νουτέλα-μερικαλ περιμένω ευχάριστα νέα!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν λες βορεια ελλαδα?που ησουν?

φιλακια κ καλη μετακομιση!!

crustal και ομως ναι γινετε..κ μην πολυψαχνεσε κ αγχωνεσε οτι ειναι να γινει θα γινει..περιμενε λιγο ακομη εξαλλου δεν εμειναν και πολλες μερρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakioo έγραψε:

Kορίτσια εγώ κάνω μετακόμιση..... από βόρεια ελλαδα κατεβαίνω νότια...

οπότε φανταστείται τρέξιμο.. έτσι νιώθω οτι θα χαθεί κ ο ιούλιος!!

Ετσι αν με χάσετε... ναξερετε ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΩ!!!!!!

φιλάκια!!! Λώρα-Νουτέλα-μερικαλ περιμένω ευχάριστα νέα!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Γεια σου καρδουλίτσααααααααααααααα!!!!!!!!

Καλη μετακόμιση αγαπάκι...Περιμένουμε νέα σου ε?

Φιλάκιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα *crystal* μου! Δε γνωριζω :dry: Δεν εχω ξανακανει, μεχρι τωρα η ακατονομαστη ερχεται σταθερα στην ωρα της ετσι δε μου εδωσε περιθωρια για ψαξιμο... Απ΄ οτι διαβαζω εδω κενε τα κοριτσια οτι σημασια εχει να διπλασιαζεται καθε δευτερη μερα, ισως αν κανεις σημερα και σε δυο τρεις μερες την επαναλαβεις να ξερεις.. Καλυτερα ομως να μας απαντησει καμια κοπελα που ξερει με σιγουρια. Ευχομαι οπως και να χει να μας ανακοινωσεις ευχαριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fantasou k gw den exw kathusterisi akoma,perimenw kanonika 7-8 iouliou, alla epeidi to skeftomai teleytaia lew na to kanw na mou fugei diaforetika oute periodos tha mou erthei an den exw egkumosini telika... ouf ..as elpisoume....ta kalutera se oles sas!! oti thelei i kathe mia na to pathei :-))...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

οταν λες βορεια ελλαδα?που ησουν?

φιλακια κ καλη μετακομιση!!

Hμουν στην Καβάλα για 5 περίπου χρόνια..

Τώρα μετακομίζω στην Χαλκίδα απ'όπου και κατάγομαι!!

Πίκρα κορίτσια δεν βρίσκω σπίτι :angry::angry::angry:

Τα ενοίκια είναι φωτιάααααα :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ elenakioo μου το ξερω, φωτια τα ενοικια, φωτια τα σπιτια, δυσκολοι καιροι... Τι να κανουμε....

*crystal* υπομονουλα... οσο γινεται γιατι αυτη η αναμονη σκοτωνει, το ξερω! Απο τη μια στενοχωριεμαι που αυτο το μηνα δεν προσπαθησα στις γονιμες μερες, απο την αλλη δε μπορεις να φανταστεις ποσο αναλαφρη ειμαι που αυτο το μηνα δεν περιμενω τιποτα... Ουτε αυτο που κανω βεβαια ειναι σωστο, το καλυτερο ειναι να αφεθεις και να μη μετρας μερες αλλα...δεν ειναι ευκολο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crystalaki Μου καλημέρα!!!

Μαζί περιμένουμε!

Εγώ άρχισα να το πέρνω χαλαρά την πρώτη βδομάδα που έγιναν ελεύθερες επαφές, μετά τρελλάθηκα και έκανα σαν παλαβή, και τώρα που είμαι 3-4 μέρες πριν την περίοδο...είμαι άνετη και ήρεμη!!!

Γιατί να αγχωνόμαστε καλέ;Ότι είναι να δείξει θα το δείξει ή καθυστέρηση που θα έχουμε (ΑΜΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!) ή κανά τεστάκι(αν και δεν τα εμπιστεύομαι με αυτά που έχω ακούσει κατά καιρούς) ή η Χωριακή!!!(που είναι και η πιο αξιόπιστη)

Σκευτόμουνα και εγώ να πάω αυριο να κάνω μία χωριακή, αλλά θέλω να πάρει τον δρόμο του φυσικά, σα να μη περιμένω τίποτα!!!

Nutellaki μου την καλύτερη δουλειά έκανες!!χαχαχα, ούτε άγχος ούτε τίποτα!!!χεχχεχε

Elenakio μου , ακόμα και εκεί τα σπίτια είναι ακριβά;Ε, όχι...τα έχουνε διαλύσει όλα πια!!!

Μ'αρεσει που θέλουμε σε κανά χρόνο να φύγουμε από δω με τον Θοδωρή μου!!!

:(:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyxaristw ,maraki..

nutella einia polu duskolo ontws na metras kai na prospathis.PSIXOFTHORO, egw aplws meta thn periodo eimai xalari epidiwkw nai men tis gonimes alla oxi panta.oles oi meres kales einai..!!

entwmetaxu to skeftomai entona monaxa otan kontevoun oi imeres tis periodou, tis proigoumenes tpt paw thalassa kanonika sunexizw ti zwh mou alla twra zorizomai...

asxeto,kati pou parathrw teleytaia einai ta ygra mou simera einai polu pixta k oxi toso leyka tha elega....kathe apogevma vevaia 37,3.. (xerw oti prepei na pairneis thermokrasia mono to prwi). tespa sas filw oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπη μου, αν σου πω ότι ακριβώς τα ίδια συμβαίνουν και με εμένα;

Κάθε απόγευμα από τις 5 και μετά το θερμόμετρο δείχνει 37,3 σταθερά και έχω και εγώ από τα υγρά που λες!!

Αν η χωριακή σου βγει θετικότατη που στο εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου...τότε μάλλον η επόμενη είμαι εγώ!!!!χεχεχεχ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

*crystal* έγραψε:

sto eyxomai eilikrina !!!! mipws niwtheis k elafria travigmata xamila?? kata ti diarkeia tis meras??AMHN PANAGITSA MOU....na xaroume ligaki!! filakiaa

Ευχαριστώ αγάπη μου!Και σε εσένα εύχομαι ότι καλύτερο...

Όσο αφορά την ερώτησή σου...ένα πράγμα θα σου πω:" Αν νοιώθω λέει;"

:woohoo: :lol: :silly: :side:

Να δεις που θα γεννήσουμε μαζί!!!!! :blink::huh::P;):cheer::lol:

(Θετικές σκέψεις χρειάζονται!!!)

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyxaristoyme polu polu, kata tis 12 tha paw gia ta apotelesmata... agxothika polu vevaia to prwi k akoma eimai kapwsss.

parepiptithos to stithos mou den einai prismeno monaxa oi thiles alla den ponaw... egw tha ithela na mathw eyxarista twra an kapoios allos....den thelei ti na pw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

*crystal* έγραψε:

eyxaristoyme polu polu, kata tis 12 tha paw gia ta apotelesmata... agxothika polu vevaia to prwi k akoma eimai kapwsss.

parepiptithos to stithos mou den einai prismeno monaxa oi thiles alla den ponaw... egw tha ithela na mathw eyxarista twra an kapoios allos....den thelei ti na pw!!!

Περιμένουμε νέα σου!

ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...