Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια μεγάλη καλημέρα!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χεχεχε σε πιανουμε!!!!! Εγω πηρα τα τεστακια και απο αυριο θα τα ξεκινησω.... ετσι για να πω οτι το εκανα κι αυτο και απο κει και περα οτι γινει εγινε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nutella έγραψε:

Εγω πηρα τα τεστακια και απο αυριο θα τα ξεκινησω....

τα hometest.gr???αν ναι, κι εγώ τα έχω πάρει αλλά δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ακόμη!!!

ελπίζω να είναι αχρείαστα για φέτος!!! :P:P:P :woohoo: :woohoo:

αν πάλι τα χρειαστώ.. :angry::angry: θα έχω άποψη και γι'αυτά :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ευχηθω το σπορακι σου να βρει τον δρομο του και να μην χαθει παλι :P ειμαι και εγω στις γονιμες(μαλλον)γιατι το στηθος μου εχει γινει τουμπανο.ηταν που ηταν μεγαλο τωρα ξεπερασε και την παμελα :laugh: :laugh: ετσι λοιπον του δινουμε και καταλαβαινει καναμε και εξετασεις και ειμαστε και οι δυο καθαροι απο μικροβια οποτε βουυυρρρρ :lol: :silly:

:woohoo: το τικερακι σου elenakioo ειναι τελειοοοοο :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! :)

Καλή εβδομάδα σε όλες!!! Τι κάνετε, έχουμε κανένα νέοοοοοο??? :P

Εγώ Σαβ/κο ήμουν Ερέτρια στα παιδάκια μου, ....για όσες δεν ξέρετε έχω δύο παιδάκια τα οποία είναι με τους γονείς μου στο εξοχικό μας και εμείς πηγαινω-ερχόμαστε για να τα βλέπουμε!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α τελεια, μια χαρα, κανουν τις διακοπουλες τους τα παιδακια βλεπω! Εχουμε κανενα νεο, τπτ ευχαριστο απο οσες περιμενουν? Εγω πλησιαζω τις γονιμες μερες, ελπιζω αυτη τη φορα να ειμαστε τυχεροι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nutella έγραψε:

Α τελεια, μια χαρα, κανουν τις διακοπουλες τους τα παιδακια βλεπω! Εχουμε κανενα νεο, τπτ ευχαριστο απο οσες περιμενουν? Εγω πλησιαζω τις γονιμες μερες, ελπιζω αυτη τη φορα να ειμαστε τυχεροι !

αααα nutellitsa σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι τυχερή!!!!!

άντε να ακούσουμε τα ευχάριστα!!!! τώρα ειδικά που πλησιάζουν οι διακοπές και θα είσαι και πιο χαλαρή..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ειμαι ηδη σε διακοπες, ο αντρας μου δουλευει, αλλα τουλαχιστο εγω ειμαι πιο χαλαρη, εχω το χρονο μου, μια χαρα! Σ'ευχαριστω πολυ πολυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera saaaaas!!!!!!

Ti kanete koritsakia mou?

Eimaste oles etoimes gia anemeles diakopoules xwris agxos kai me polla-polla banakia?

(sorry gia ta greeklish alla eimai ston ipologosti tou Thodwri kai den exw idea pws benoun ta ellinika...einai MAc vlepete!!! :blink: )

Vre koritsia, exw na sas rwtisw kati teleiws ma teleiws asxeto alla tha to epixeirisw!!!

Ta oneira pou vlepw edw kai mia vdomada ti na ta kanw ta atoima?

Gia paradeigma:

Ti mia vlepw oti kanw podilato(erminia:Efxarista nea ), tin alli oti exw pentakatharo kokkino aima periodou(erminia: efxarista nea kai grigora), meta oti kanw podilato se enan poli isixo kai efxaristo dromo(erminia :efxarista nea), tin ali xipnaw mesa sto klama(erminia: efxarista nea), kai simera ida oti ekana test egimosinis kai mou evgale oti kai kala einai thetiko kai malista se koritsaki(mantepste tin erminia!!!Efxarista nea)

Kai to thema einai oti den to skeftomai plewn to thema an eimai i den eimai egkios giati kontevw stin imera pou DEN perimenw periodo kai mou exei fygei to agxos!!

Pistevete eseis sta oneira? Genika emena ta oneira mou panta kati simainoun!!!

A!kai to pio simantiko mia alli mera eida ston ipno mou oti eixa ena koritsaki dipla mou ksanthouli kai panemorfo kai san na itan aderfoula mou i kori mou(to klassiko pou sta oneira einai ligo berdemena ta pragmata) kai tin rwtaw "Poso xronwn eisai agapoula mou?" kai mou leei: "21 minwn" (erminia: An oneirefteite oti milate me koritsaki anoixtoxrwmo kai omorfo na perimenetai efxaristes eidiseis.Episeis gia neari kopela anipantri simainei oti poli sintoma tha padreftei!!!

Den xerw...Lete na seimainoun kati? :silly: :woohoo: :kiss::S:side::P

Eimai ligo treli e? :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kάποιες φορές τα πιστεύω κάποιες όχι, επειδή ξέρω πως το είδα στον ύπνο μου γιατι το σκέφτηκα πολύ!!! :dry::dry:

Όπως και να 'χει σου εύχομαι ολόψυχα όλα τα θετικά όνειρα να σου βγούν αληθινά!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και καλο μηνα! Τι μου κανετε? Lora πως παμε με τα ονειρα? Συνεχιζονται? Παμε δυναμικα και ευχομαι αυτος να ειναι ο μηνας μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαααααααααααας κοριτσούδες μου όμορφες!!!!!!

Τι μου κάνετεεεε;

Μωρέ, χάθηκα γιατί έχουμε και τρέχουμε συνέχεια με το σπίτι και δεν είχα καιρό ούτε για ύπνο!! :blink: :woohoo:

Nutellaki Μου όμορφο, τα όνειρα συνεχίζονται κανονικότατα!!!Προχτές είδα ότι έτρωγα σαρδελίτσες, ζουμερές και πικάντικες!!Άλλο πράγμα σου λέω...Ε, τελικά ήρθε ο πατέρας μου για επίσκεψη και μου έφερε 3 κονσέρβες!!Τέλειες....

Σήμερα είδα ότι έτρωγα Merenda με το κουτάλι και ήταν τόσο γλυκιά, παχύρευστη και ζουμερή και ξύπνησα με νεύρα επειδή δεν είχαμε Merenda στο σπίτι!!Κόλαση σας λέω!!χαχαχα :huh:

Αυτά δεν είναι όνειρα πλέων αλλά γαστρονομικές ενημερώσεις για το καινούργιο menu της επόμενης ημέρας!! :woohoo: :lol:;)

Το καλό βέβαια είναι ότι τα όνειρα ερμηνεύονται ως ευχάριστες ειδήσεις!!!

Τι να πω, δεν ξέρω... :S Εγώ πάντως θέλω σήμερα Merenda!!Α!Νutellaki Μου ξέχασα να σου αναφέρω ότι σε είδα στον ύπνο υπό την μορφή Merendas!!!!xaxaxa(Αλλά τελικά επέλεξα να φάω MErenda αντί Nutella!!!! sorryyy :silly: :woohoo: )

Τι κάνετε εσείς κοριτσάκια μου; Κανά νέο ευχάριστο έχουμε;(Εγώ περιμένω ακόμαμια βδομαδούλα έμεινε!!!!) :woohoo: :dry::P

Γεια σου Mirlitsa μου όμορφη!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ονειρα ειναι αυτα καλε! Να τα βλεπαμε εμεις που κανουμε και διαιτα να πεις ενταξει, δεν τα χουμε στο ξυπνιο μας τα βλεπουμε στον υπνο μας αλλα τοσο γλυκα ονειρα πως να το εξηγησω, μαλλον ευχαριστα θα εχουμε!!! Αντε μια βδομαδουλα εμεινεεεεε! Εμεις τι νεα? Εγω τα ιδια, μετα απο μια μερα ξεφρενου shopping (επιτελους) πηρα λιγακι τα πανω μου... Εκανα το τεστ ωορρηξιας και σημερα βγηκε θετικοτατο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζήτωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!Αντε....περιμένουμε τα ευχάριστα!!!!! :)

Εγώ από σήμερα επίσημα έχω 37,3....Yiiiiiihaaaaaaaaaaaaa :D:) :) :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

guten Morgen!!!!!ti mou kanete koritsia mou?????????

pws paei?egw perimnw thn trellh shmera alla akomh den fanhke....giati????mou kanei kolpa?????????lete oi mukhtes pou eixa na ekanan k thn trellh na erthei nwritera tous teleutaious mhnes?ti na pw?afou mia xara eixe ruthmistei monh ths stis 25 merres..twra ti einai auta pou kanei e?na rthei na teleiwnoume...ante ouffffffffff

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...